radość

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "radość"

MIŁOSNY GALIMATIAS CZĘŚĆ 10

Dodał/a: nowicjusz 2014-07-28 11:18:55 czytano 3405 razy
– Mnie nie pytaj. Dobra, poczekaj tutaj. Wyjdę sama i powiem mu, że nie było cię dzisiaj w szkole. Powinien uwierzyć, bo przecież w sobotę miałaś ślub i powinnaś być w podróży poślubnej- To niefortunne stwierdzenie sprawiło tylko, że w gardle Mai pojawiła się gula. Właśnie: powinna być w podróży poślubnej. A gdzie teraz jest? Przed szkołą nie mając pojęcia gdzie właściwie jest jej mąż i o której wróci (...)

MIŁOSNY GALIMATIAS CZĘŚĆ 9

Dodał/a: nowicjusz 2014-07-21 18:41:38 czytano 3529 razy
– Maju, wiesz że nie musisz tego robić. My z Krzyśkiem mamy dość pieniędzy. Nawet gdy ojciec cię wydziedziczy... – Sza. Teraz już na to za późno. A poza tym to nie będzie aż tak bardzo źle, prawda? W końcu to tylko małżeństwo- roześmiała się, ale nawet dla niej samej to nie było zabawne. Odwróciła się w kierunku lusterka.- No cóż, chyba lepiej i tak już nie będzie. Czas wyjść do pana młodego, co? (...)

MIŁOSNY GALIMATIAS CZĘŚĆ 8

Dodał/a: nowicjusz 2014-07-14 21:41:50 czytano 3453 razy
Zdawała sobie sprawę, że robi źle. Miała tego pełną świadomość. Ale nie wiedziała co innego miałaby zrobić. Bała się, że Filip nigdy jej nie wybaczy i że jej samej nie uda się przekonać go do ślubu. Dlatego zdecydowała się na to spotkanie. Na dodatek irytowały ją nieustanne telefony od Mateusza. Czy on nie rozumiał, że to naprawdę (...)

MIŁOSNY GALIMATIAS CZĘŚĆ 7

Dodał/a: nowicjusz 2014-07-07 16:50:13 czytano 2911 razy
– Chcę żebyś mi pomógł. Maja wychowała się w luksusie i boi się to stracić, ale wiem że mnie kocha.- Filip pomyślał o bólu jaki sprawił mu widok obejmującej się dwójki: Mateusza i Mai. Nie, nie mógł pchać kobiety którą kocha w ramiona innego. Aż takim altruistą nie jest. – Pomogłem ci już wystarczająco. Teraz czas na twój ruch. Ja nie mogę zrobić już nic więcej.- dał mu znak dłonią, że czas zakończyć to spotkanie. Mateusz chwilę mu się przyglądał, ale potem bez słowa przyjął wyciągniętą dłoń. Potem wyszedł z gabinetu Drągowicza (...)

Niespodziewana przyjaźń i . . . cz.21

Dodał/a: Niewidzialna 2014-07-05 10:52:29 czytano 3644 razy
Dziewczyna wzięła torbę i poszła do pracy nie mogła skupić się na niej ciągle była zamyślona. Dobrze, że może wyprowadzić się do swoich rodziców z małym. Michał skończył śniadanie i poszedł do pracy, gdy jego kumpel z pracy zauważył, że Michał jest jakiś nie swój zapytał go, o co chodzi a ten na początku nie chciał o tym mówić dopiero po jakiejś tam namowie zgodził się i opowiedział o tym w co chce go wrobić Milena, musi być ostrożny, by  (...)

MIŁOSNY GALIMATIAS CZĘŚĆ 6

Dodał/a: nowicjusz 2014-07-02 13:29:48 czytano 3493 razy
– Co to za żart?- niespodziewanie ktoś objął Julkę od tyłu, że aż pisnęła ze strachu. Wokół panowały nieprzejednane ciemności- A więc spodziewałaś się tutaj tego lalusia? Może Maja zadzwoniła nie do tego amanta co trzeba, co?- wreszcie rozpoznała wesoły głos narzeczonego i odetchnęła z ulgą, która zaraz zastąpiła miejsce konsternacji. Co robił tutaj Andrzej? I dlaczego Majka po (...)

MIŁOSNY GALIMATIAS CZĘŚĆ 5

Dodał/a: nowicjusz 2014-06-23 18:30:23 czytano 2998 razy
– Zrób dla mnie tylko jedno: idź teraz na ten tor jeśli wiesz gdzie to jest. Albo zadzwoń do niej i zapytaj o miejsce pobytu. Tylko tyle- Drągowicz z lekkim zakłopotaniem dojrzał w oczach Eweliny uczucie. A więc nie pomylił się: dziewczyna się w nim zakochała, choć widziała go tylko kilkanaście razy gdy przyjeżdżał po Maję a i to tylko w przelocie. – Nie martw się- odparł jej obiecując sobie w duchu, że porozmawia o zauroczeniu jej współlokatorki jego osobą. Albo może lepiej nie. Skoro i tak niedługo Maja stanie się jego żoną i z nim zamieszka. – Idź tam. Tylko tam idź- powtórzyła znów Ewelina gdy znalazł się przy drzwiach (...)

Anielska Obręcz - rozdział 1

Dodał/a: Kiri 2014-06-17 19:01:42 czytano 2120 razy
- Swen! Puść mnie! - Krzyknęła Ginewra czując jak narasta w niej złość. Nie mogła pozwolić by ktokolwiek traktował tak jej najlepszego przyjaciela i strażnika. Zaczęła okładać plecy napastnika pięściami i kopać. Usłyszała jak jęknął i ścisnął ją tak, że myślała, że zaraz jej żebra się połamią. Swen radził sobie lepiej. Wierzgał się i kopał, deptał go nogach i szczypał. Napastników jednak było dwóch, a w dodatku byli znacznie starsi (...)

MIŁOSNY GALIMATIAS CZĘŚĆ 4

Dodał/a: nowicjusz 2014-06-17 10:59:36 czytano 3103 razy
Wiedziałem, że będziesz dla niej odpowiednim mężczyzną. Zostawiłem ci wszystkie niezbędne dokumenty dopełniające formalności w tej teczce- podał mu gruby na kilka centymetrów plik kartek- Niektóre to po prostu zwykła dokumentacja, nie przerażaj się.- Porozmawiali jeszcze przez kilka minut w trakcie których Kamiński wyjaśnił przyszłemu zięciowi niektóre aspekty ich przyszłej współpracy. W końcu starszy mężczyzna odebrał dzwoniący akurat telefon. Głośno westchnął- No cóż, bardzo cię przepraszam, muszę już lecieć bo za chwilę mam następne spotkanie. Miło mi się z tobą rozmawiało. - nie czekając na odpowiedź rozmówcy wstał, uścisnął jego dłoń i odszedł w kierunku wyjścia- Aha, i pozdrów moją córkę. Zdaje się, że widujesz się z nią teraz częściej niż ja (...)

Carpe diem

Dodał/a: carpe diem 2014-06-14 16:07:45 czytano 1202 razy
-Pycha. - odparł Maks z pełną buzią. Przyniosłam kolejne talerze z zapiekankami gdy usłyszałam głośne pukanie, a nie przepraszam, walenie do drzwi. -Wchodźcie...- otworzyłam drzwi na oścież. Przywitałam się z chłopakami i z sałatką szybko ulotniłam się na górę. Włączyłam laptopa i zaczęłam przeglądać fejsa. Coś mnie korciło żeby wejść na profil Nikodema, ale powstrzymałam się. Usłyszałam ciche pukanie. Szybko zminimalizowałam otwarte karty (...)