radość

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "radość"

Bańka mydlana. cz.16

Dodał/a: Meggi 2014-08-25 12:21:40 czytano 1506 razy
Byłam w przymierzalni. Z zadowoleniem przyglądałam się sobie w odbiciu dużego lustra. Byłam taka piękna. Nie mogłam uwierzyć, że w końcu nadszedł ten wymarzony moment każdej kobiety. Swój własny ślub. Z ogromnym uśmiechem na twarzy robiłam kolejne obroty, patrząc jak śnieżnobiała suknia pięknie się układa. Była prześliczna. Gorset z dekoltem uwydatniający mój bogaty biust, ozdobiony był mieniącymi się (...)

Niewierni - rozdział 2

Dodał/a: Jessica 2014-08-23 23:21:42 czytano 1705 razy
Oddychała, ale była nieprzytomna. Nie mogłem jej zostawić. Nie znowu. Przez osiem lat obwiniałem się za to co zrobiłem. Nie pozwolę żeby to stało się ponownie. Wziąłem ją na ręce i udałem w stronę Szkoły Wilkołaków. Obok był akademik. Wiedziałem, że moi współlokatorzy nie pozwolą jej przetrzymać (...)

Prawdziwa miłość

Dodał/a: #Kami 2014-08-22 16:44:00 czytano 1636 razy
Umówiłam się z Pauliną ,ale ona przyjdzie w towarzystwie Mateusza i jego kolegi Patryka. Nic do tego nie mam nawet się cieszę z tych dwóch dodatkowych osób. Chociaż nie będę się nudziła. BIK! BIK! BIK! OOO już chyba są…. Otwieram a tam (...)

MIŁOSNY GALIMATIAS CZĘŚĆ 14

Dodał/a: nowicjusz 2014-08-21 20:37:22 czytano 2783 razy
Żadne z nich nie wiedziało, że obserwuje ich ktoś jeszcze. Ktoś, kto znów wyrzucał sobie, że jest kompletnym idiotą. Filip uśmiechnął się ironicznie widząc własną żonę w objęciach byłego kochanka. A więc okłamała, go pomyślał. Nadal spotyka się z tym całym Mateuszem. Poczuł się głupio na myśl o tym, że jeszcze przed południem niemal dał się wciągnąć w jej sidła i uległ. - Ale do tego nigdy nie dojdzie- szepnął jakby do siebie składając sobie w duchu obietnicę, że nigdy więcej nie pozwoli aby Maja go skrzywdziła. (...)

ucieczka od szczęścia cz2

Dodał/a: lanadelrey 2014-08-18 20:37:53 czytano 1183 razy
Kiedy Igor wyszedł z kancelarii zaczęłam sobie odtwarzać wydarzenia z przed półtora miesiąca kiedy to nieznajomy chłopak odniósł mnie na przystanek. Nie mogłam wymazać z pamięci jego ciemnych włosów i spojrzenia prawie granatowych oczu, którymi na mnie patrzył. Moje rozmyślania przerwał dźwięk komórki wydobywający się z wnętrza mojej torby. Jak najszybciej odszukałam telefon i odebrałam telefon (...)

MIŁOSNY GALIMATIAS CZĘŚĆ 13

Dodał/a: nowicjusz 2014-08-17 23:55:09 czytano 3038 razy
A co jeśli ukrywa przed nią prawdę? Przecież właściwie to nie widziała naocznie wyników wstępnych własnych badań. Choć swoją drogą i tak nie potrafiłaby ich właściwie zinterpretować. Mimo wszystko jednak lekarz najpierw powinien porozmawiać z nią, a nie z jej ojcem. Przecież dawno już skończyła pełnoletność. Z trudem zrobiła krok na przód starając się unormować oddech. Nie, jest już przewrażliwiona. Przecież ojciec by jej nigdy nie okłamał. Prawda (...)

ucieczka od szczęścia

Dodał/a: lanadelrey 2014-08-16 19:36:54 czytano 1420 razy
Przeglądałam ogłoszenia wynajmu mieszkań kiedy do mojego biurka podszedł szef. -Antonino możemy zamienić słowo? - zapytał z uśmiechem na ustach-ależ oczywiście, stało się coś? -Nie wszystko dobrze, zapraszam do mojego gabinetu- posłusznie wstałam i z sercem na dłoni weszłam do pokoju szefa ten jak to miał w zwyczaju odsunął mi krzesło i kazał spocząć. Kiedy wygodnie rozsiadłam się w skórzanym fotelu szef  (...)

MIŁOSNY GALIMATIAS CZĘŚĆ 12

Dodał/a: nowicjusz 2014-08-11 12:28:40 czytano 2982 razy
Szybko skinął jej głową zastanawiając się nad tym, jak mogła wytrzymać tyle lat z kimś takim jak jego ojciec. Potem ucieszył się, że jego matka umierając mogła tego uniknąć. Z pewnością byłaby głęboko nieszczęśliwa. Będąc na zewnątrz zrobiło mu się odrobinę mniej na duszy. Wreszcie mógł zacząć żyć tak jak chce. I rzeczywiście stać się zwykłym robotnikiem za jakiego podawał się przy Ani (...)

MIŁOSNY GALIMATIAS CZĘŚĆ 11

Dodał/a: nowicjusz 2014-08-04 14:41:11 czytano 3379 razy
– Bardzo mi przykro- Ania zrobiła smutną minkę delikatnie i zapewne nieświadomie przygryzając dolną wargę. Uśmiechnął się czule gładząc ją po policzku. W ustach kogoś innego te słowa wydałyby mu się sztuczne i oklepane, ale czuł że Anna mówi je szczerze. Bo była prostolinijna, uczuciowa i tak rozkosznie niezepsuta, że czasami bał się nie skazić ją swoją zgnilizną. – To już nie ważne- wyszeptał jej prosto do ucha. Potem powiódł dłonią po jej (...)

Niewierni - rozdział 1

Dodał/a: Anonimówka 2014-07-30 19:05:27 czytano 2202 razy
Biblioteka. Stare książki. "No dzięki, że przypomniałeś!" - krzyknęłam w duchy, zaraz przed tym nim kichnęłam podskakując na pikowanym krześle. - No dzięki, że przypomniałeś! Teraz nie będę mogła tu zostać! - Chwyciłam książkę o Siekaczu i ruszyłam zła w stronę wyjścia. Oczywiście gniewałam się na niby i Matt doskonale o tym wiedział. Był w końcu moim najlepszym przyjacielem. Znał mnie jak nikt (...)