radość

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "radość"

Jest-Takie-Miejsce 3

Dodał/a: NIEjestemBARBIE 2016-02-01 13:01:40 czytano 591 razy
Porozmawialiśmy chwilę. Jest bardzo sympatyczny i rozmowny. Ma tyle samo lat, co ja. Później dołączył do nas Rafał. Miał wyjątkowy uśmiech, tak słodko mrużył oczy. Robił to tak cudownie, że nikt inny w kwestii uśmiechu nie miał przy nim szans. Jego radość była zaraźliwa. Zawsze kiedy był w pobliżu, było wesoło. Chłopaki zajęli różne pokoje. Z Rafałem był Mikołaj, Krzysiek, Marek, Robert i opiekun Tomek. O składzie pokoju  (...)

ŚWIATY DWA sezon 3. ROZDZIAŁ PIERWSZY

Dodał/a: Żan 2016-01-16 19:02:36 czytano 1206 razy
Po piętnastu minutach byliśmy na miejscu i tym samym wyskoczyłem kiedy się zatrzymał. - Kordian! - zawołał jeszcze. - Pamiętaj że jak tam wejdziesz, wszystko się zmieni. Leć, czekam. Znowu się rozpędziłem wpadając w drzwi. Schody na porodówkę wiodły mnie znaczkami, aż w końcu mam. Zobaczyłem siostrę Elizy (...)

Amfiteatr - cz. 4

Dodał/a: Jaszczurka ♥ 2015-11-23 20:47:41 czytano 485 razy
- Dobra. Lecę się ubierać i będę zaraz u Ciebie. Na razie. – rozłączyłam się i nie czekałam na odpowiedź. Pobiegłam szybko do pokoju, aby się ubrać. Wszyscy siedzieli w salonie. Weszłam po drodze i powiedziałam tylko, że jest to maraton filmów i wrócę rano, a bracia pożyczyli mi dobrej zabawy. Poleciałam na górę i ubrałam się w oka mgnieniu, a włosy upięłam w kok. Nie był idealny, ale kij  (...)

Amfiteatr - cz. 2

Dodał/a: Jaszczurka ♥ 2015-11-08 17:57:17 czytano 691 razy
- Paa. – wstałam i poszłam w stronę babci i Maćka, a mina chłopaka, z którym rozmawiałam przed chwilą była bezcenna. Do domu wracaliśmy rozmawiając. Babcia się wypytywała czy na pewno nic mi nie jest, a ja przez całe 25 minut uświadamiałam ją, że wszystko jest dobrze. Obok domu, który był po prawej stronie naszego, stała ciężarówka z meblami. Najwidoczniej będziemy mieć sąsiadów, co bardzo mi odpowiada, bo na  (...)

Rozum czy serce cz. 27

Dodał/a: Andzia_zakochana 2015-10-02 18:11:04 czytano 1264 razy
Zostałam u babci jeszcze kilka dni. Po powrocie do domu spotkałam się z siostrą Janka. Dziewczyna posprzątała całe nasze mieszkanie. Wróciłam tam, zabrałam wszystkie swoje rzeczy, wspólne zdjęcia z Jankiem oraz jego koszulę i perfumy. Resztę miałam zamiar oddać. Kolejnego dnia spotkałam sicze wspólnikiem Janka. Po kilku minutach rozmowy w końcu powiedział (...)

Fly with me part.1

Dodał/a: Rebellexoxo 2015-09-26 17:34:37 czytano 650 razy
Skończyłam palić papierosa,nie lubię tego nałogu,ale cóż"Kiedyś to rzucę" i pobiegłam w stronę sali.Zadowolona,że nauczyciela nie ma,zajęłam wolną ławkę ,wypakowałam książki,przywitałam się ze znajomymi.Nie mam ich wielu.Ale jak to się mówi "Ne ilość tylko jakość" ,Zauważyłam kpiące spojrzenia "laluni" z naszej klasy.Eh puste laski , nie znoszę ich.Reszta klasy ma mnie za kompletną świruske,dlatego ,że jestem  (...)

Fly with me - PROLOG

Dodał/a: Rebellexoxo 2015-09-26 16:24:08 czytano 478 razy
Inna...to słowo,którym można by było mnie opisać .Inna...ale jednak taka sama,jak każdy. Każdy pragnie jednego. Kochać i być kochanym . Zdecydowanie łatwiejsze jest to pierwsze . Nie którzy nie wierzą w prawdziwą miłość. Łatwej jest im wtedy żyć , bez tych rozczarowań,wzlotów upadków , nieprzespanych nocy .. Sama też do niedawna tak uważałam Jedak czym byłoby życie bez miłości ? Czym by było życie bez uśmiechu tej (...)

Inna od wszystkich

Dodał/a: zaczytana2206 2015-06-22 21:52:52 czytano 1282 razy
W swoim dwudziesto dwu letnim życiu nie spodziewałam się, że spotkam kogoś kto stanie się moją miłością, szczęściem a jednocześnie bólem. Dlaczego więc opisuję to wszystko? Odpowiedź jest prosta. Pragnę pokazać Wam-dziewczynom nie wierzącym w siebie że w życiu nie liczy się wygląd czy pieniądze. To nigdy nie było najważniejsze, kochane zapamiętajcie moją radę i poświęćcie mi troszkę czasu. Prawdziwa miłośc może  (...)

Pożądana cz.1

Dodał/a: Eldia 2015-05-15 17:38:01 czytano 770 razy
Podczas lekcji przyrody nauczycielka nie była z nas zadowolona. W sumie... To nie wiem dlaczego... Zdenerwowała się bo... W sumie nic takiego nie robiliśmy. W pewnym momencie zrobiła się u szczytu czerwona ze złości. -Ogarnijcie się gówniarzerio! Co wy sobie myślicie?! Nie macie za grosz szacunku dla mnie! Wszyscy co tak wrzeszczeli pójdą do dyrektorki!  (...)

Nadzieja

Dodał/a: czarna94 2015-05-06 15:46:46 czytano 1118 razy
Miałam 16 kiedy Go poznałam . Bylam w barze ze znajomymi , bar w którym on bardzo często bywał . Chodzilam tam dosyć często , grał tam zespól , byly tańce a ja uwielbiam tańczyć . Pewnego dnia , gdy tam byłam , dostalam sms-a od niego , nie miałam pojęcia skąd go ma . Chciał mnie zaprosić na imprezę , nie poszłam , nie znalam Go wgl , nic o nim nie wiedziałam , nie miał zbyt dobrej opinii , koles który bawi się  (...)