radość

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "radość"

Zaczarowana cz. 9

Dodał/a: Isabell 2011-09-02 18:10:35 czytano 2491 razy
Rano wstałam bardzo zadowolona, ale to chyba nic dziwnego. Byłam trochę niewyspana, no ale co tam. Byłam już spakowana i pierwsze co zrobiłam to zadzwoniłam do Patricka, żeby się upewnić czy wstał. Odebrał po pierwszym sygnale i od razu się uspokoiłam. Poszłam wziąć prysznic. Ubrałam się w dżinsowe spodenki i żółtą bluzkę wiązaną na szyi. O godz. 8.00 byliśmy już zapakowani do auta. Miał przyjechać jeszcze mój wujek, żeby potem odwieść nam auto do domu. Patricka jeszcze nie było, więc zdążyłam zjeść jeszcze śniadanie. Po 5 min (...)

Zaczarowana cz.4

Dodał/a: Isabell 2011-06-25 15:11:45 czytano 2674 razy
Byłam w lekkim szoku, kiedy zapytał czy chce z nim być. - Patrick ja… - nie zdążyłam dokończyć bo mi przerwał. Powiedział, że nie muszę się spieszyć. Mogę mu dać znać jutro, pojutrze, za tydzień, ale powiedziałam mu, że nie będzie musiał tak długo czekać bo już od dłuższego czasu chce z nim być. - Wiesz…- chciał coś powiedzieć, ale chyba nie wiedział jak. Przytuliłam go i powiedziałam, że go kocham. Odpowiedział mi tym samym i jeszcze  (...)

Historia o miłości cz.2

Dodał/a: Dosiaax 2011-04-21 13:09:14 czytano 2381 razy
W drodze do Kamila zastanawiałam się co się dzieje.. Myślałam, że nic złego. Gdy doszłam do jego domu, zaczęłam pukać w drzwi, nikt nie otwierał, drzwi były otwarte więc weszłam do środka. Wtedy zobaczyłam to czego najbardziej się nie spodziewałam- Kamila całującego się z "nią". Krzyknęłam: (...)

Dla ciebie w dowód miłości

Dodał/a: skarbuś 2011-02-07 21:19:32 czytano 3891 razy
Wydarzyło się to 9.07.2010-Był to dzień w, którym drogi tych ludzi skrzyżowały się. Oboje pragnęli przeżycia tej jednej jedynej miłości .Ona kończyła swój związek ,a On poszukiwał wśród tłumów osoby , której odda swoje serce. Już w dniu poznania On starał się o jej względy , lecz Ona zagubiona w swych uczuciach nie widziała tego i stawała się niedostępna . Spotykając się przypadkiem ich spojrzenia łączyły się w jedno, jego oczy stawały się zaskakująco ciepłe i błyszczące. (...)

Anielski sposób na szczęście

Dodał/a: MakowaPanienka 2011-01-31 18:05:55 czytano 2399 razy
Gdy byłam mała, miałam jedno dziwne marzenie. Bardzo chciałam przemienić się w białego małego ptaka, który lecąc wysoko z radością odbijałby promienie słońca od swoich pięknych śnieżnobiałych piór. Omijałabym, każdą górę, każdy pagórek porośnięty zielona trawą i białymi malutkimi kwiatkami. . Chciałam także być wolna, choć raz poczuć że żyje …Chciałam być szczęśliwa. (...)

Nie taka nieszczęśliwa miłość

Dodał/a: Martucha96 2011-01-22 20:21:25 czytano 3890 razy
Wszystko zaczęło się w wakacje w połowie lipca. Poszłam z moją przyjaciółką na orlik aby popatrzeć jak nasi koledzy grają w nogę. Po chwili gdy siedziałyśmy na ławce podszedł do nas Klaudi przyjaciel i poprosił nas abyśmy poszły do sklepu po wodę. Zgodziłyśmy się. Poszłyśmy do sklepu a gdy już wracałyśmy to chłopacy szli w naszą stronę. Następnie część chłopaków poszła z nami usiąść na Olimpię. Było tam 4 chłopaków m.in.:Bartek, Artur, Dawid i Rafał. Atmosfera była przyjemna. Cały czas było słychać śmiech , Artur wygłupiał się ze mną i Klaudią (...)

Życie czasami jest cudowne ...

Dodał/a: Paulinka 2011-01-22 15:10:25 czytano 4069 razy
Zaczeło sie to rok temu jak poszłam na 18 do kumpla Łukasza od dawna już mi sie strasznie podobał ale sie bałam wyznać mu prawde bo obawiałam sie że jak mu to powiem to nasze dobre relacje sie popsują od małego sie z nimn przyjażniłam i obydwoje traktowaliśmy sie jak rodzeństwo zawsze sie wspieraliśmy w trudnych sytuacjach i staraliśmi sobie pomuc. (...)

A jednak miłość może być piękna...

Dodał/a: Roxi 2011-01-02 14:44:47 czytano 1846 razy
Gdybym mogła skraść gwiazdy z nieba, zgasić słońce w środku dnia zrobiła bym to dla Ciebie, tylko dla Ciebie. Gwiazdy bym Ci oddała, choć wiem że nie lubisz prezentów... słońce bym zgasiła gdbyś chciała mnie mocno objąć i położyć się tuż obok mnie. Chciała bym tak bardzo przytulać Cię na dobranoc i na dzień dobry. Choć wiem że często jest to nie możliwe. Chciałabym móc Cię wciąż całować, choć wiem że czasem nie masz na to ochoty (...)

... najszczęśliwsza para

Dodał/a: lovelovelove ;* 2010-11-24 16:45:03 czytano 3569 razy
Były wakacje . Piękny, słoneczny, sobotni poranek . Ninę obudził śpiew ptaków . Wstała z łóżka przeciągając się i zeszła na dół do kuchni . Tam już czekały na nią mama oraz siostra, aby zjeść razem śniadanie . Nina zjadła śniadanie i poszła do siebie na górę żeby wejść na komputer . Zalogowała się na gadu i dostała wiadomość od Ingi ( swojej przyjaciółki ) - " hej ;) idziemy dzisiaj na balety ? ;* " odpisała - " z chęcią .;) tylko wiesz muszę jeszcze z rodzicami pogadać .;* " i zeszła na dół by porozmawiać z mamą na temat dyskoteki . Mama dziewczyny (...)