radość

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "radość"

MIŁOSNY GALIMATIAS CZĘŚĆ 3

Dodał/a: nowicjusz 2014-06-13 17:48:18 czytano 3328 razy
– Ja też- przyznała szczerze jednocześnie czując wyrzuty sumienia. Jak mogła wcześniej mieć wątpliwości odnośnie własnej przyszłości u jego boku? Przecież gdy spędzała z nim czas nie wyobrażała sobie życia bez niego. Problem polegał na tym, że wahanie pojawiało się dopiero wtedy gdy go przy niej nie było. Lub gdy spędzała czas z Mateuszem. Gwałtownie poważniejąc (...)

MIŁOSNY GALIMATIAS CZĘŚĆ 2

Dodał/a: nowicjusz 2014-06-01 23:08:43 czytano 3604 razy
– I to mi niby pomoże? Wybacz, ale czuję jakbym słyszała swojego księdza podczas niedzielnej mszy: zrozum, że twoim jedynym prawdziwym celem jest Bóg a wszystko stanie się proste. Jesteś z sekty? – Wiem, że to może wydać się dziwne- zignorował jej sarkastyczne pytanie- Ale to wszystko siedzi w tobie. Odnajdź prawdziwą siebie. – A jak mam to niby zrobić?- miała już dość jego nic nie znaczących sloganów - Trzymaj się mnie, a wszystko zrozumiesz. Po prostu trzymaj się mnie (...)

MIŁOSNY GALIMATIAS CZĘŚĆ 1

Dodał/a: nowicjusz 2014-05-27 14:08:26 czytano 4979 razy
– Dobra. Tylko się pospiesz. Gorące dziewczyny czekają.- dodał tylko i poszedł w kierunku dudniącej muzyki. A Tomek znów zastanawiał się co on tutaj właściwe robi. Spojrzał w stronę dyskoteki: zniechęcony wybrał tą przeciwną, gdzie znajdował się niewielki park. Może tam choć trochę odpocznie od tego dudnienia. Jednak to nie było mu dane, bo na niewielkiej drewnianej ławeczce zobaczył jakąś pijaną w sztok dziewczynę. Lekko zirytowany już miał się (...)

W moim sercu byłeś tylko ty

Dodał/a: zakochanawariatka;* 2014-05-18 22:40:53 czytano 1730 razy
Gdy już chcialam odpowiedź mu ktoś złapał mnie za rękę i odciągnął od Marcina. Dopiero po za wzrokiem ludzi dowiedziałam się kto to. To był on! Serce momentalnie przyspieszyło tępa , a moje uczucia do niego odżyły. Stałam oparta o ścianę , a on pochylał się na de mną trzymając ręce na ściane tuż nad wysokością moich ramion. Czułam się jak w pułapce otoczona jego wzrokiem. Nie odezwał się ani słowem. Patrzł głęboko w moje oczy po czym zaczął wolno się przysuwać , a ja nie  (...)

Uśmiech losu cz.6

Dodał/a: ZiarnkoPiasku 2014-05-17 11:34:27 czytano 1234 razy
To było ciekawe. Rodzice Piotrka prowadzili firmy za granicą, dlatego praktycznie nigdy ich nie było w domu, prócz świąt i to nie każdych. Przeniósł się do naszej szkoły ze względu na dobry poziom siatkówki w naszej szkole. Trenuje od 4 lat i nie wie co chce robić przyszłości. Popularny był od dziecka: -Rozumiem twój żal z powodu samotności. Jednak bycie popularnym też jest ciężkie. Nie masz prywatności, ludzie ciągle z tobą gadają. Wszyscy na tobie polegają (...)

Kochasz mnie ? cz.8

Dodał/a: Aria 2014-05-13 23:46:29 czytano 3449 razy
Siedziałam tak półgodziny i dochodziłam do siebie. Kacper do mnie dzwonił ale nie odbierałam. Musiałam wszystko przemyśleć . Nie chce narazie z nim rozmawiać żeby nie powiedzieć czegoś niepotrzebnego . Dlaczego akurat musiał z nią. Narazie z nim bede ale jak sie okaże ze to jego dziecko nie bede mogła z nim być. Nie bede potrafiła. Z zamyślenia wyrwała mnie czyjaś dłoń na ramieniu . Podniosłam glowe i zobaczyłam Kacpra (...)

Uśmiech losu cz.3

Dodał/a: ZiarnkoPiasku 2014-05-12 14:44:46 czytano 1040 razy
-Wszystkie?-teraz jego uśmiech ledwie mieścił się na twarzy. *No to super. Czuję się jak galaretka. Anka! Ogarnij się!*-napomniałam siebie w myślach.*Musisz coś powiedzieć, zaprzeczyć ... ale to prawda*. Na szczęście zadzwonił dzwonek i wyszłam czym prędzej z sali. Po powrocie do domu otrzymałam sms'a o treści (...)

To tylko wieloletnia przyjaźń? cz.20 OSTATNIA

Dodał/a: Niewidzialna 2014-04-19 11:35:57 czytano 3819 razy
Wszyscy razem usiedli i zaczęli rozmawiać Gabi wyjaśniła trochę ze swoimi rodzicami może nie mieli najlepszych relacji takich jak Alan z własnymi, ale przecież nie mogli skakać sobie do gardeł, a może ich dziecko chciało, by pewnie znać swoich dziadków. Alan był przeszczęśliwy, że powoli się układało. Para znalazła nowe mieszkanie , zaczęli przez resztę kolejnych miesięcy zajmować się przygotowywaniem pokoju dla malca, kupowaniem różnych rzeczy potrzebnych do pełnej opieki nad malcem, czyli (...)

To tylko wieloletnia przyjaźń? cz.19

Dodał/a: Niewidzialna 2014-04-17 19:47:36 czytano 3622 razy
Po 30 minutach Kaśka postanowiła wrócić do domu i zająć się swoim synkiem i mężem. Alan został sam i czekał na Gabi nie mógł przestać myśleć o tym co zrobił, przecież mógł tak na nią nie naciskać.. no, ale w końcu miał prawo też wiedzieć ach..Ciągle smsował z siostrą, która pytała czy dziewczyna pojawiła się w domu, bo strasznie się o nią martwiła niestety dostawała odpowiedzi typu” Nie” ”A jak myślisz, nie”.”Jeszcze się nie pojawiła” Dopiero po 2 godzinach w sumie jak zaczęło padać (...)

To tylko wieloletnia przyjaźń? cz.18

Dodał/a: Niewidzialna 2014-04-14 16:21:45 czytano 3429 razy
-Taa pomyślałem sobie, że może w takim razie nie powinniśmy być razem, jeśli ciągle ktoś lub coś niszczy ten związek, ale później po spacerze ochłonąłem i skarciłem się za te wcześniejsze myśli, bo za bardzo mi zależy na tej dziewczynie, żeby tak odpuścić, jak się okazało później Gabi podobnie myślała i oznajmiła mi, że jakoś razem przez to przejdziemy, no wiadomo bardzo się ucieszyłem, że mi uwierzyła no i zaczęliśmy się godzić no, ale reszta nie jest już ważna.- kończąc uśmiechnął się i  (...)