radość

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "radość"

Prawdziwe słowa

Dodał/a: xxx 2017-02-06 08:01:38 czytano 991 razy
To nie prawda że mi nigdy nie wystarczałaś po prostu ja byłem niedojrzałym głupkiem który przez to wszytko zaprzepaścił największą miłość w życiu i uwierz mi że ja cierpię z tego powodu jeszcze bardziej niż Ty w tym wszystkim, bo nie dość że wiem jak Cie skrzywdziłem to wiem że nigdy tego nie naprawię a kochać będę Ci zawsze. I dla mnie jesteś najpiękniejszą kobietą na świecie ale najpiękniejszej kobiecie na świecie nie  (...)

KLUCZ DO SERCA ROZDZIAŁ 4

Dodał/a: Słoneczko :* 2016-09-15 16:17:53 czytano 740 razy
- Pa.- Pocałowała mnie w policzek i wyszła. Ej miała mi coś powiedzieć. Dobra nie ważne jutro mi powie. Pora się szykować na ten nudny bankiet. Sami nudziarze będą i tylko będzie gadanie o firmach i innych głupotach. Jak ja tego nie lubię. Prysznic zajął mi około 20 minut teraz pora na makijaż. Mocny i odważny makijaż idealnie będzie pasował na sukienki (...)

KLUCZ DO SERCA ROZDZIAŁ 3

Dodał/a: Słoneczko :* 2016-07-29 16:44:08 czytano 617 razy
- Nie mam czym się przejmować.- Wyszłam na dwór żeby znów zapalić tym razem Lori nie poszła ze mną. Czyżby już nie chciała się ze mną przyjaźnić? Jej strata. Sama też dam radę. Po chwili podszedł do mnie jakiś chłopak i bez słowa dał mi liścik i odszedł. Co to w ogóle było? Spojrzałam na karteczkę w mojej dłoni i przeczytałam to co jest napisane. „ Uważaj, bo może Ci się coś niedługo stać. Pilnuj się kochanie.” To ma  (...)

KLUCZ DO SERCA ROZDZIAŁ 2

Dodał/a: Słoneczko :* 2016-07-25 19:45:05 czytano 667 razy
- Nie jestem jak każda inna.- Minęłam do i ruszyłam w poszukiwaniu klasy 27 w której zaraz mam fizykę. Na każdej lekcji musiałam się przedstawiać, ale mówiłam tylko imię, bo po co komu moje nazwisko. Cały czas siedziała z Lori i wydaje się nawet fajna tylko ten jej brat jest okropny. Koło 15 wyszłam ze szkoły i zadzwoniłam do Nicka. Muszę chwilę na niego poczekać (...)

KLUCZ DO SERCA ROZDZIAŁ 1

Dodał/a: Słoneczko :* 2016-07-20 21:23:38 czytano 709 razy
- Nie.- Odpowiedziałam nawet nie patrząc na właściciela głosu. Szybko zjadłam i poszła do na spacer. Trochę świeżego powietrza mi się przyda i papierosek. Zauważyłam, że mam strasznie nudne życie, bo w ogóle nic się z nim nie dzieje. Cały czas to samo. Może w Vegas coś się zmieni chociaż wątpię. Chciała bym wrócić do Buenos Aires i zamieszkać z dziadkami. W ogóle nie widuje się z rodziną, bo jeżdżę po świecie, a oni są w (...)

SERCE NIE SŁUGA. Rozdział 19.

Dodał/a: Żan 2016-07-02 22:24:24 czytano 916 razy
Niestyty Szymek nie zamierzał jak na razie pokazać jakie ma oczka, ale zapewne pokaże już całkiem niedługo. Ja mam mocno niebieski, prawie w szare wpadają, a Mateusza wręcz przeciwnie. Piwne. Sądząc po ciemnych włoskach Szymka, jestem prawie pewna że oczy też ma ciemne. Cóż, tak to już jest. Będzie synek tatusia (...)

Nadal cię kocham

Dodał/a: hoshi 2016-06-16 13:46:45 czytano 743 razy
- Kocham- powiedział cicho Jasiek. Tosia mimo tego, że stała bardzo blisko niego ledwo usłyszała te słowa. Jasiek złapał ją za rękę i pocałował w policzek. Przez ciało kobiety przeszedł dreszcz, którego już tak dawno nie czuła. W jej głowie pojawiły się obrazy z dawnych lat. Przypomniała sobie te nieśmiałe gesty, niewinne pocałunki. Mimo swojego wieku doskonale pamiętała swój pierwszy pocałunek, który odbył się właśnie z  (...)

Głupie serce cz. 3

Dodał/a: Andzia_zakochana 2016-05-13 21:43:48 czytano 478 razy
Wieczorem zrobiłyśmy sobie babskie pogaduchy. Opowiedziałam jej o Kubie. O tym jak jestem szczęśliwa. Z jednej strony widziałam, że ona się cieszy a z drugiej jednak nie. Nie wiedziałam, co mam o tym myśleć. Ale nigdy nic złego nie powiedziała na jego temat. Chłopak nie odzywał się do mnie przez cały tydzień. Miał jakieś gorsze dni lub focha. Nie wiedziałam co to jest bo nie rozmawiał ze mną. Było mi z (...)

Głupie serce cz. 2

Dodał/a: Andzia_zakochana 2016-05-13 21:43:09 czytano 554 razy
Rzuciłam telefon na łóżko i poszłam posprzątać w domu. Była sobota, więc było to większe sprzątanie. Posprzątałam ugotowałam obiad i poszłam trochę poleżeć. Cała moja praca zajęła mi około 2 godzin. Gdy przyszłam do pokoju zobaczyłam, że mój telefon mruga. Wzięłam go do ręki i zobaczyłam, że napisał do mnie Kuba. Pisaliśmy całe popołudnie i cały kolejny dzień. Tak dobrze mi się z nim rozmawiało. Jak jeszcze z (...)

ŚWIATY DWA sezon 5 ROZDZIAŁ CZTERNASTY

Dodał/a: Żan 2016-05-11 22:47:22 czytano 536 razy
Szef już od bardzo, bardzo dawna nie jest tutaj z nami. No może czasem, w zastępstwie, ale tak ogólnie to są tylko pracownicy. Też mi trochę szkoda, bo lubię współpracę z Weroniką, no ale dwa razy będziemy mieli okazję pracować razem. Dobrze mi się złożyło, bo akurat skończę pracę, zaczekam pół godziny na Maję i z nią będę wracał. Tak Eliza musiała gonić taksówkę i sama jechać. Już nie będzie musiała (...)