radość

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "radość"

Urodziłam się jako menopauza

Dodał/a: Vena 2017-09-02 20:25:25 czytano 167 razy
Urodziłam się jako menopauza. Tak. Mama pomyliła objawy ciąży z moją pierwszą misją: "Wydostań się na świat!". Nie przywitano mnie brawami. Nie płakano ze wzruszenia. Raczej z powodu obaw i lęku. Mój brat ma wadę genetyczną. Bano się, że i ja będę chora. Ale jestem cała i zdrowa. Gdybym tu postawiła kropkę ta historia nie byłaby niczym niezwykłym, czy nawet zbytnio smutnym. Bo życie zaczęło się później. Z racji tego, że z  (...)

- Dwa Oblicza - Rozdział .3. -

Dodał/a: Dametka.a 2017-04-01 23:31:13 czytano 393 razy
Czy on naprawdę sądzi, że głupie przepraszam załatwi sprawę? - Spoko - powtórzyłam, ponieważ patrząc na tego zagubionego chłoptasia, nie mogłam dostrzec ani krzty zrozumienia czy chęci odpowiedzi... - Ale nie sądzisz chyba, że przepraszając mnie zagwarantujesz sobie nietykalność? - włożyłam w te słowa tyle pewności siebie ile tylko zdołałam unieść! (...)

Historia wielkiej miłości cz.1

Dodał/a: Bajka333 2017-03-19 12:53:42 czytano 143 razy
Ostatnio się coś zmieniło od wakacji jestem jakaś inna. Taka stanowcza księżniczka. Zacznijmy od początku. Jestem Natalia. We wrześniu trafiłam do pobliskiego gimnazjum. Niestety jestem jeszcze "kotkiem" i to przez to wszystko jest takie trudne. W tej szkole było dużo moich znajomych, jeszcze z podstawówki. Niby to dobrze, ale nigdy ich nie lubiłam ani nie miałam ja i moi znajomi dobrego z nimi  (...)

- Dwa Oblicza - Prolog + Rozdział .1.

Dodał/a: Dametka.a 2017-03-14 00:21:44 czytano 374 razy
Tak, to prawda - moi rodzice odkąd tylko pamiętam, nadawali mojemu życiu maksymalnie szybkie tempo i maksymalną ilość obowiązków. Już jako 4 latka uczęszczałam na lekcje języków,manier tańca i śpiewu. Rodzice powtarzali mi,że jeśli chcę coś osiągnąć - muszę na to ciężko pracować - i tak też robię (...)

Prawdziwe słowa

Dodał/a: xxx 2017-02-06 08:01:38 czytano 417 razy
To nie prawda że mi nigdy nie wystarczałaś po prostu ja byłem niedojrzałym głupkiem który przez to wszytko zaprzepaścił największą miłość w życiu i uwierz mi że ja cierpię z tego powodu jeszcze bardziej niż Ty w tym wszystkim, bo nie dość że wiem jak Cie skrzywdziłem to wiem że nigdy tego nie naprawię a kochać będę Ci zawsze. I dla mnie jesteś najpiękniejszą kobietą na świecie ale najpiękniejszej kobiecie na świecie nie  (...)

KLUCZ DO SERCA ROZDZIAŁ 4

Dodał/a: Słoneczko :* 2016-09-15 16:17:53 czytano 531 razy
- Pa.- Pocałowała mnie w policzek i wyszła. Ej miała mi coś powiedzieć. Dobra nie ważne jutro mi powie. Pora się szykować na ten nudny bankiet. Sami nudziarze będą i tylko będzie gadanie o firmach i innych głupotach. Jak ja tego nie lubię. Prysznic zajął mi około 20 minut teraz pora na makijaż. Mocny i odważny makijaż idealnie będzie pasował na sukienki (...)

KLUCZ DO SERCA ROZDZIAŁ 3

Dodał/a: Słoneczko :* 2016-07-29 16:44:08 czytano 453 razy
- Nie mam czym się przejmować.- Wyszłam na dwór żeby znów zapalić tym razem Lori nie poszła ze mną. Czyżby już nie chciała się ze mną przyjaźnić? Jej strata. Sama też dam radę. Po chwili podszedł do mnie jakiś chłopak i bez słowa dał mi liścik i odszedł. Co to w ogóle było? Spojrzałam na karteczkę w mojej dłoni i przeczytałam to co jest napisane. „ Uważaj, bo może Ci się coś niedługo stać. Pilnuj się kochanie.” To ma  (...)

KLUCZ DO SERCA ROZDZIAŁ 2

Dodał/a: Słoneczko :* 2016-07-25 19:45:05 czytano 536 razy
- Nie jestem jak każda inna.- Minęłam do i ruszyłam w poszukiwaniu klasy 27 w której zaraz mam fizykę. Na każdej lekcji musiałam się przedstawiać, ale mówiłam tylko imię, bo po co komu moje nazwisko. Cały czas siedziała z Lori i wydaje się nawet fajna tylko ten jej brat jest okropny. Koło 15 wyszłam ze szkoły i zadzwoniłam do Nicka. Muszę chwilę na niego poczekać (...)

KLUCZ DO SERCA ROZDZIAŁ 1

Dodał/a: Słoneczko :* 2016-07-20 21:23:38 czytano 556 razy
- Nie.- Odpowiedziałam nawet nie patrząc na właściciela głosu. Szybko zjadłam i poszła do na spacer. Trochę świeżego powietrza mi się przyda i papierosek. Zauważyłam, że mam strasznie nudne życie, bo w ogóle nic się z nim nie dzieje. Cały czas to samo. Może w Vegas coś się zmieni chociaż wątpię. Chciała bym wrócić do Buenos Aires i zamieszkać z dziadkami. W ogóle nie widuje się z rodziną, bo jeżdżę po świecie, a oni są w (...)

SERCE NIE SŁUGA. Rozdział 19.

Dodał/a: Żan 2016-07-02 22:24:24 czytano 711 razy
Niestyty Szymek nie zamierzał jak na razie pokazać jakie ma oczka, ale zapewne pokaże już całkiem niedługo. Ja mam mocno niebieski, prawie w szare wpadają, a Mateusza wręcz przeciwnie. Piwne. Sądząc po ciemnych włoskach Szymka, jestem prawie pewna że oczy też ma ciemne. Cóż, tak to już jest. Będzie synek tatusia (...)