przyjaźń

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "przyjaźń"

What now, przecież go dalej kocham

Dodał/a: Majecha 2016-04-24 03:02:15 czytano 742 razy
Historia jest dość długa i skomplikowana, ale oparta na faktach, piszę to, bo po prostu gdzieś to muszę napisać. Zacznijmy od tego, że jestem dość uczuciową dziewczyną i jestem z deka romantyczką, chociaż nie powinnam tutaj używać określenia z deka. Juz pod koniec podstawówki potrafiłam kogoś pokochać tak szczerze i na dłużej, to był Sebastian, tańczyłam z nim w klubie tanecznym, a potem (...)

Czy to ten jedyny? nr. 7

Dodał/a: IchLibeDich ♥ ♥ ♥ 2016-04-21 21:21:49 czytano 435 razy
- E wypraszam sobie ja mam twarz a ryj mają niektóre zwierzęta betoniarki i ich kuzynki plastiki np. świnia ty i mogłabym to wstawić Tanie ale ona nawet ładną ma twarz więc Olka Plastik. - Po pierwsze to ja mam twarz a nie ryj po drugie Ola nie Olka ona nie lubi jak się mówi do niej Olka a po trzecie to nie Plastik tylko Palik! - A co to za różnica?- przyszedł mi plan do głowy tylko Tanie musze spytać czy mogę to zrobić- Zaraz wracam Tania mogę na chwile w cztery oczy (...)

Czy to ten jedyny? nr. 6

Dodał/a: IchLibeDich ♥ ♥ ♥ 2016-04-19 21:16:00 czytano 424 razy
Bartek i Anda też powiedziała że idzie więc ja też pójdę. Co mi szkodzi może być to ostatnia "szkolna" impreza. Lekcje minęły szybko i został jeszcze wf. Bartek ma fajnie wychodzi wcześniej bo nauczyciel wf ma złamanie prawej nogi czy czegoś tam. Stoimy pod drzwiami i czekamy na nauczycielkę. Widzę ją na horyzoncie i ... Bartka. Czy on pytał się pani czy może zostać bo chce iść ze mną. Jejku jak ja mam fajnego chłopaka (...)

Niezniszczalna miłość czy głupie zauroczenie ? Rozdział 31

Dodał/a: Słoneczko :* 2016-04-18 19:30:39 czytano 1126 razy
Nasz pocałunek stawał się coraz bardziej namiętny. Żadne z nas nie ma ochoty go przerwać. Matt sprawnie złapał mnie za pośladki i podniósł, a ja oplotłam go nogami w pasie. Przeszedł kilka kroków i delikatnie położył mnie na łóżku. Teraz przeniósł swoje usta na moją szyję. Mimowolnie wydałam z siebie jęk. Złapał za rąbek mojej bluzki, która po chwili wylądowała na ziemi. Swoje usta przeniósł na mój dekolt i schodzi do brzucha (...)

Nowe życie

Dodał/a: Paulina 2016-04-17 19:23:45 czytano 558 razy
- Zgoda - na przypieczętowanie naszego układu przytuliłyśmy się mocno i stuknęłyśmy się kieliszkami upijając kilka łyków wina. To, co było zabawne, to fakt, że zaraz po tym głośno się roześmiałyśmy. Obu nam było lepiej. Sylwia dostrzegła światełko w tunelu i uwierzyła, że jej życie może zmienić się na lepsze, a ja... mogłam sprawić komuś radość, zająć czymś głowę, ale także przez dobry uczynek, uszczęśliwić siebie (...)

Niezniszczalna miłość czy głupie zauroczenie ? Rozdział 30

Dodał/a: Słoneczko :* 2016-04-10 10:12:47 czytano 1271 razy
Ustaliłem z szefem, że pojadę do tej dziewczyny od razu. Dał mi auto, a motor zostawiłem u niego. Alex powiedział, że odstawi mi go do domu. I waśnie wyszedłem z posiadłości kolegi szefa, gdzie zostawiłem Holi. Przedstawiła mi się stąd wiem jak ma na imię. Nie miałam żadnego problemu z przywidzeniem jej tu. Gdy już byliśmy w posiadłości to zaczęłam się rzuca i nie chciała wysiąść. Musieliśmy z ochroniarzami wyciągać  (...)

Niezniszczalna miłość czy głupie zauroczenie ? Rozdział 29

Dodał/a: Słoneczko :* 2016-04-04 18:52:29 czytano 1221 razy
- Sorry za pytanie szefie, ale czy on nie może sam do niej jechać i z nią normalnie porozmawiać?- Tak było by najprościej. - Już z nią rozmawiał i nawet proponował jej pieniądze żeby zostawiała jego syna, ale się nie zgodziła. Twarda sztuka, więc młody chłopak lepiej z nią to załatwi. Porozmawiasz z nią i zawieziesz ją do domu mojego kolegi. Dostaniesz jeden z moich samochodów plus pieniądze. Zgadzasz  (...)

Princess Love cz.01

Dodał/a: Weronisia xdd 2016-04-03 14:24:57 czytano 417 razy
Jeszcze 5 minut do końca lekcji dasz radę W/F to nie koniec świata! Jakoś dawałaś radę. Gdy z zamyślenia wyrwał mnie ból w czaszce. -Weronika graj!- usłyszałam krzyk mojego wuefisty. Znając życie oberwałam piłką w głowę. Gdy zza kotary wychylili się moi znajomi z 1 i 3 klasy. Ja  (...)

Kiedyś przyjaciele,dzisiaj nie ma już nic

Dodał/a: Bella 27 2016-04-02 22:27:29 czytano 1064 razy
Zaczęło się dosyć niewinnie, w młodym wieku.Ona mała brunetka o brązowych oczach, on wysoki ,dobrze zbudowany ciemny brunet. Pojawił się w jej życiu i odmienił wszystko , ta historia pokazuje jak ważna w życiu jest przyjaźń. Nikt by nie pomyślał ile może się zmienić przez jedną wycieczkę. Jak zawsze w każdej szkole organizowane są Zielone szkoły , nasza bohaterka właśnie na taką pojechała. Był to w maju , wstała  (...)

Niezniszczalna miłość czy głupie zauroczenie ? Rozdział 28

Dodał/a: Słoneczko :* 2016-03-29 12:49:41 czytano 1006 razy
- Powieś się cieszyć, że w ogóle pytam Cię o zdanie i oddaje Ci dom. Równie dobrze moglibyśmy wystawić twoje rzeczy za drzwi. - Tylko spróbuj coś takiego zrobić. Mój dom jest tu i nie wyprowadzę się.- Wyszedłem z domu trzaskając drzwiami. Dalsza kłótnia z Fran nie ma sensu i jeszcze zrobił bym coś czego bym żałował. Nie mówię o tym, że bym ją uderzył, bo tego bym nie zrobił. Jest jestem damskim bokserem (...)