przyjaźń

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "przyjaźń"

Zaginiona

Dodał/a: Arris 2016-05-02 13:40:35 czytano 901 razy
Wróciłam do domu. Szkoła niewątpliwie była najgorszą rzeczą w moim życiu. Zawsze gdy ktoś pytał czego nie lubię najbardziej, odpowiadałam bez namysłu: ,,szkoła". O tak na samą myśl miałam odruchy wymiotne... brr. Jej pozycja jeśli chodzi o najgorsze rzeczy w życiu, była na samej górze. Znajdowała się dokładnie nad pytaniami typu ,,Co najgorszego spotkało cię w życiu?" itp. Odpowiadając więc na nie cierpiałam  (...)

Niezniszczalna miłość czy głupie zauroczenie ? Rozdział 33

Dodał/a: Słoneczko :* 2016-05-01 18:37:25 czytano 1362 razy
Matt nieźle mnie wkurzył. Po prostu idiota żeby wybijać okna i to gołą ręką. Mam ochotę przywalić za to, ale i tak dużo bólu ma. Dom jego dziadków jest duży i powiem szczerze, że nawet mi się podoba. Oczywiście widziałam na razie tylko salon i kuchnię, w której szukałam apteczki. Kuchnia zrobiła na mnie duże wrażenie, ponieważ jest duża i czerń z bielą świetnie ze sobą współgrają. Kuchnia wygląda na nowoczesną (...)

Niezniszczalna miłość czy głupie zauroczenie ? Rozdział 32

Dodał/a: Słoneczko :* 2016-04-25 18:02:58 czytano 1382 razy
- Poczekaj chwilę.- Spojrzałem jej w oczy. Jest przerażona.- Hej Mia spójrz na mnie.- Delikatnie podniosłem jej podbródek i spojrzała na mnie. - Poczekam.- Już miałem wchodzić, gdy usłyszałem sygnał policyjny. Gorzej już chyba być nie może. Nie to, że ręka mnie napierdala i cała jest we krwi, Mia jest przerażona, to jeszcze psy przyjechały. Szybko wszedłem przez okno do domu i wyłączyłem alarm, po chwili wróciłem do Mii, która (...)

Amfiteatr cz. 5

Dodał/a: Jaszczurka ♥ 2016-04-24 18:06:44 czytano 543 razy
Do domu daleko nie miałam, w końcu mieszkaliśmy po sąsiedzku. Nie wiedziałam o czym mam myśleć, było mi strasznie przykro. Nie miałam kluczy do domu, więc zadzwoniłam do Maćka żeby mi otworzył. Zobaczył mnie zapłakaną i zdruzgotaną. Nie chciałam z nim rozmawiać, więc przeprosiłam go za obudzenie i poszłam od razu na górę. Nie miałam siły się przebierać i nawet nie wiem kiedy zasnęłam (...)

What now, przecież go dalej kocham

Dodał/a: Majecha 2016-04-24 03:02:15 czytano 788 razy
Historia jest dość długa i skomplikowana, ale oparta na faktach, piszę to, bo po prostu gdzieś to muszę napisać. Zacznijmy od tego, że jestem dość uczuciową dziewczyną i jestem z deka romantyczką, chociaż nie powinnam tutaj używać określenia z deka. Juz pod koniec podstawówki potrafiłam kogoś pokochać tak szczerze i na dłużej, to był Sebastian, tańczyłam z nim w klubie tanecznym, a potem (...)

Czy to ten jedyny? nr. 7

Dodał/a: IchLibeDich ♥ ♥ ♥ 2016-04-21 21:21:49 czytano 471 razy
- E wypraszam sobie ja mam twarz a ryj mają niektóre zwierzęta betoniarki i ich kuzynki plastiki np. świnia ty i mogłabym to wstawić Tanie ale ona nawet ładną ma twarz więc Olka Plastik. - Po pierwsze to ja mam twarz a nie ryj po drugie Ola nie Olka ona nie lubi jak się mówi do niej Olka a po trzecie to nie Plastik tylko Palik! - A co to za różnica?- przyszedł mi plan do głowy tylko Tanie musze spytać czy mogę to zrobić- Zaraz wracam Tania mogę na chwile w cztery oczy (...)

Czy to ten jedyny? nr. 6

Dodał/a: IchLibeDich ♥ ♥ ♥ 2016-04-19 21:16:00 czytano 459 razy
Bartek i Anda też powiedziała że idzie więc ja też pójdę. Co mi szkodzi może być to ostatnia "szkolna" impreza. Lekcje minęły szybko i został jeszcze wf. Bartek ma fajnie wychodzi wcześniej bo nauczyciel wf ma złamanie prawej nogi czy czegoś tam. Stoimy pod drzwiami i czekamy na nauczycielkę. Widzę ją na horyzoncie i ... Bartka. Czy on pytał się pani czy może zostać bo chce iść ze mną. Jejku jak ja mam fajnego chłopaka (...)

Niezniszczalna miłość czy głupie zauroczenie ? Rozdział 31

Dodał/a: Słoneczko :* 2016-04-18 19:30:39 czytano 1168 razy
Nasz pocałunek stawał się coraz bardziej namiętny. Żadne z nas nie ma ochoty go przerwać. Matt sprawnie złapał mnie za pośladki i podniósł, a ja oplotłam go nogami w pasie. Przeszedł kilka kroków i delikatnie położył mnie na łóżku. Teraz przeniósł swoje usta na moją szyję. Mimowolnie wydałam z siebie jęk. Złapał za rąbek mojej bluzki, która po chwili wylądowała na ziemi. Swoje usta przeniósł na mój dekolt i schodzi do brzucha (...)

Nowe życie

Dodał/a: Paulina 2016-04-17 19:23:45 czytano 608 razy
- Zgoda - na przypieczętowanie naszego układu przytuliłyśmy się mocno i stuknęłyśmy się kieliszkami upijając kilka łyków wina. To, co było zabawne, to fakt, że zaraz po tym głośno się roześmiałyśmy. Obu nam było lepiej. Sylwia dostrzegła światełko w tunelu i uwierzyła, że jej życie może zmienić się na lepsze, a ja... mogłam sprawić komuś radość, zająć czymś głowę, ale także przez dobry uczynek, uszczęśliwić siebie (...)

Niezniszczalna miłość czy głupie zauroczenie ? Rozdział 30

Dodał/a: Słoneczko :* 2016-04-10 10:12:47 czytano 1325 razy
Ustaliłem z szefem, że pojadę do tej dziewczyny od razu. Dał mi auto, a motor zostawiłem u niego. Alex powiedział, że odstawi mi go do domu. I waśnie wyszedłem z posiadłości kolegi szefa, gdzie zostawiłem Holi. Przedstawiła mi się stąd wiem jak ma na imię. Nie miałam żadnego problemu z przywidzeniem jej tu. Gdy już byliśmy w posiadłości to zaczęłam się rzuca i nie chciała wysiąść. Musieliśmy z ochroniarzami wyciągać  (...)