przyjaźń

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "przyjaźń"

Kiedyś go znajdę... cz.6

Dodał/a: Aga66 2016-05-07 20:46:56 czytano 537 razy
Nowy dzień. To dzisiaj dowiem się czy on zamierza mnie wyśmiać na oczach całej szkoły. Jak zawsze podejrzewam najgorsze. Droga do szkoły minęła mi wyjątkowo spokojnie. Ojciec nie straszył mnie, że dowie się kim jest chłopak, którego widział tamtej nocy. Nawet nie pytał czy już z nim zerwałam, mimo że nigdy z nim nie byłam. Jedynie te wszystkie lekcje ciągnęły się niemiłosiernie długo... aż nareszcie zabrzmiał dzwonek (...)

Niezniszczalna miłość czy głupie zauroczenie ? Rozdział 34

Dodał/a: Słoneczko :* 2016-05-07 10:04:23 czytano 1129 razy
Jestem w mega szoku. Takiego pytanie się nie spodziewałam. Przecież Matt widzi, że jestem wkurzona na Martina i Kirę i zadaje mi takie pytanie. Przecież ja nie mam pojęcia co odpowiedzieć. Niby nie mam gdzie mieszkać i i tak jak na razie jestem u niego, więc mogłabym zostać. Tylko czy to dobry pomysł? Przecież jego koledzy na pewno będą tu przyjeżdża i trochę dziwnie będę się czuła (...)

Kiedyś go znajdę... cz.5

Dodał/a: Aga66 2016-05-06 16:00:55 czytano 542 razy
Kiedy już skończyłam jeść, wstałam i powoli odniosłam talerz do okienka z brudnymi naczyniami. Przypomniało mi się jeszcze, że nie wzięłam kompotu, więc zawróciłam, aby przynieść sobie coś do picia. Kiedy już kończyłam napój i miałam zamiar odstawić go do okienka wspomnianego wcześniej, coś rozproszyło moją uwagę.. i tak gwałtownie odwracając się, mój kubek uderzył o coś, bądź o kogoś. Upadł na ziemię, rozbijając się przy tym. Nienawidzę być w centrum (...)

Obiecuję Ciąg dalszy... cz.1

Dodał/a: An Caroline 2016-05-06 13:59:45 czytano 716 razy
- zdradziłem cię... - wydusił przez zęby nie patrząc jej w oczy, Anna była w szoku, nie wiedziała co odpowiedzieć pierwszy raz chyba od tak dłuższego czasu, miała ochotę na niego wrzeszczeć, ale nie dała rady nic wypowiedzieć. Słysząc kroki przyjaciółki, udała, że nic nie słyszała. - Ola zmarła - wykrztusiła, tylko to dała radę. Na te słowa uniósł wzrok na nią, a jego oczy rozszerzyły się, miała wrażenie, że jego gałki oczne (...)

Obiecuję. Dalsze losy

Dodał/a: An Caroline 2016-05-06 13:54:38 czytano 452 razy
Trzy lata to czas, który tyle zmienia: miejsca, ulice, budynki, drzewa, ludzi i ich wydarzenia. Gdy żyjemy szczęśliwie nie patrzymy na czas, który płynie, nie patrzymy jaki dzisiaj jest dzień, czy jest w ogóle ranek czy wieczór, nie patrzymy na godziny. Może pamiętamy o przyjaciołach, ale jednak jesteśmy pochłonięci najbardziej swoim szczęściem i tylko ono się liczy. Bo przecież gdy ma się przy sobie osobę, która jest ponad  (...)

Amfiteatr cz. 6

Dodał/a: Jaszczurka ♥ 2016-05-05 16:59:55 czytano 368 razy
Umyta i ubrana w krótkie spodenki i bokserkę zeszłam na dół i założyłam swoje ulubione buty do biegania. Ze stołu w kuchni zabrałam jeszcze słuchawki, MP3 oraz klucze. Wychodząc usłyszałam dźwięk kosiarki, prawdopodobnie Igor wziął się w końcu za skoszenie trawnika. Aby pójść do lasku, nieopodal miasta, musiałam przejść koło jego domu. Nie sądziłam, że mnie zobaczy przez dość wysoki żywopłot (...)

Zaginiona

Dodał/a: Arris 2016-05-02 13:40:35 czytano 804 razy
Wróciłam do domu. Szkoła niewątpliwie była najgorszą rzeczą w moim życiu. Zawsze gdy ktoś pytał czego nie lubię najbardziej, odpowiadałam bez namysłu: ,,szkoła". O tak na samą myśl miałam odruchy wymiotne... brr. Jej pozycja jeśli chodzi o najgorsze rzeczy w życiu, była na samej górze. Znajdowała się dokładnie nad pytaniami typu ,,Co najgorszego spotkało cię w życiu?" itp. Odpowiadając więc na nie cierpiałam  (...)

Niezniszczalna miłość czy głupie zauroczenie ? Rozdział 33

Dodał/a: Słoneczko :* 2016-05-01 18:37:25 czytano 1320 razy
Matt nieźle mnie wkurzył. Po prostu idiota żeby wybijać okna i to gołą ręką. Mam ochotę przywalić za to, ale i tak dużo bólu ma. Dom jego dziadków jest duży i powiem szczerze, że nawet mi się podoba. Oczywiście widziałam na razie tylko salon i kuchnię, w której szukałam apteczki. Kuchnia zrobiła na mnie duże wrażenie, ponieważ jest duża i czerń z bielą świetnie ze sobą współgrają. Kuchnia wygląda na nowoczesną (...)

Niezniszczalna miłość czy głupie zauroczenie ? Rozdział 32

Dodał/a: Słoneczko :* 2016-04-25 18:02:58 czytano 1318 razy
- Poczekaj chwilę.- Spojrzałem jej w oczy. Jest przerażona.- Hej Mia spójrz na mnie.- Delikatnie podniosłem jej podbródek i spojrzała na mnie. - Poczekam.- Już miałem wchodzić, gdy usłyszałem sygnał policyjny. Gorzej już chyba być nie może. Nie to, że ręka mnie napierdala i cała jest we krwi, Mia jest przerażona, to jeszcze psy przyjechały. Szybko wszedłem przez okno do domu i wyłączyłem alarm, po chwili wróciłem do Mii, która (...)

Amfiteatr cz. 5

Dodał/a: Jaszczurka ♥ 2016-04-24 18:06:44 czytano 495 razy
Do domu daleko nie miałam, w końcu mieszkaliśmy po sąsiedzku. Nie wiedziałam o czym mam myśleć, było mi strasznie przykro. Nie miałam kluczy do domu, więc zadzwoniłam do Maćka żeby mi otworzył. Zobaczył mnie zapłakaną i zdruzgotaną. Nie chciałam z nim rozmawiać, więc przeprosiłam go za obudzenie i poszłam od razu na górę. Nie miałam siły się przebierać i nawet nie wiem kiedy zasnęłam (...)