przyjaźń

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "przyjaźń"

Niezniszczalna miłość czy głupie zauroczenie ? Rozdział 34

Dodał/a: Słoneczko :* 2016-05-07 10:04:23 czytano 1116 razy
Jestem w mega szoku. Takiego pytanie się nie spodziewałam. Przecież Matt widzi, że jestem wkurzona na Martina i Kirę i zadaje mi takie pytanie. Przecież ja nie mam pojęcia co odpowiedzieć. Niby nie mam gdzie mieszkać i i tak jak na razie jestem u niego, więc mogłabym zostać. Tylko czy to dobry pomysł? Przecież jego koledzy na pewno będą tu przyjeżdża i trochę dziwnie będę się czuła (...)

Kiedyś go znajdę... cz.5

Dodał/a: Aga66 2016-05-06 16:00:55 czytano 536 razy
Kiedy już skończyłam jeść, wstałam i powoli odniosłam talerz do okienka z brudnymi naczyniami. Przypomniało mi się jeszcze, że nie wzięłam kompotu, więc zawróciłam, aby przynieść sobie coś do picia. Kiedy już kończyłam napój i miałam zamiar odstawić go do okienka wspomnianego wcześniej, coś rozproszyło moją uwagę.. i tak gwałtownie odwracając się, mój kubek uderzył o coś, bądź o kogoś. Upadł na ziemię, rozbijając się przy tym. Nienawidzę być w centrum (...)

Obiecuję Ciąg dalszy... cz.1

Dodał/a: An Caroline 2016-05-06 13:59:45 czytano 705 razy
- zdradziłem cię... - wydusił przez zęby nie patrząc jej w oczy, Anna była w szoku, nie wiedziała co odpowiedzieć pierwszy raz chyba od tak dłuższego czasu, miała ochotę na niego wrzeszczeć, ale nie dała rady nic wypowiedzieć. Słysząc kroki przyjaciółki, udała, że nic nie słyszała. - Ola zmarła - wykrztusiła, tylko to dała radę. Na te słowa uniósł wzrok na nią, a jego oczy rozszerzyły się, miała wrażenie, że jego gałki oczne (...)

Obiecuję. Dalsze losy

Dodał/a: An Caroline 2016-05-06 13:54:38 czytano 443 razy
Trzy lata to czas, który tyle zmienia: miejsca, ulice, budynki, drzewa, ludzi i ich wydarzenia. Gdy żyjemy szczęśliwie nie patrzymy na czas, który płynie, nie patrzymy jaki dzisiaj jest dzień, czy jest w ogóle ranek czy wieczór, nie patrzymy na godziny. Może pamiętamy o przyjaciołach, ale jednak jesteśmy pochłonięci najbardziej swoim szczęściem i tylko ono się liczy. Bo przecież gdy ma się przy sobie osobę, która jest ponad  (...)

Amfiteatr cz. 6

Dodał/a: Jaszczurka ♥ 2016-05-05 16:59:55 czytano 360 razy
Umyta i ubrana w krótkie spodenki i bokserkę zeszłam na dół i założyłam swoje ulubione buty do biegania. Ze stołu w kuchni zabrałam jeszcze słuchawki, MP3 oraz klucze. Wychodząc usłyszałam dźwięk kosiarki, prawdopodobnie Igor wziął się w końcu za skoszenie trawnika. Aby pójść do lasku, nieopodal miasta, musiałam przejść koło jego domu. Nie sądziłam, że mnie zobaczy przez dość wysoki żywopłot (...)

Zaginiona

Dodał/a: Arris 2016-05-02 13:40:35 czytano 768 razy
Wróciłam do domu. Szkoła niewątpliwie była najgorszą rzeczą w moim życiu. Zawsze gdy ktoś pytał czego nie lubię najbardziej, odpowiadałam bez namysłu: ,,szkoła". O tak na samą myśl miałam odruchy wymiotne... brr. Jej pozycja jeśli chodzi o najgorsze rzeczy w życiu, była na samej górze. Znajdowała się dokładnie nad pytaniami typu ,,Co najgorszego spotkało cię w życiu?" itp. Odpowiadając więc na nie cierpiałam  (...)

Niezniszczalna miłość czy głupie zauroczenie ? Rozdział 33

Dodał/a: Słoneczko :* 2016-05-01 18:37:25 czytano 1310 razy
Matt nieźle mnie wkurzył. Po prostu idiota żeby wybijać okna i to gołą ręką. Mam ochotę przywalić za to, ale i tak dużo bólu ma. Dom jego dziadków jest duży i powiem szczerze, że nawet mi się podoba. Oczywiście widziałam na razie tylko salon i kuchnię, w której szukałam apteczki. Kuchnia zrobiła na mnie duże wrażenie, ponieważ jest duża i czerń z bielą świetnie ze sobą współgrają. Kuchnia wygląda na nowoczesną (...)

Niezniszczalna miłość czy głupie zauroczenie ? Rozdział 32

Dodał/a: Słoneczko :* 2016-04-25 18:02:58 czytano 1301 razy
- Poczekaj chwilę.- Spojrzałem jej w oczy. Jest przerażona.- Hej Mia spójrz na mnie.- Delikatnie podniosłem jej podbródek i spojrzała na mnie. - Poczekam.- Już miałem wchodzić, gdy usłyszałem sygnał policyjny. Gorzej już chyba być nie może. Nie to, że ręka mnie napierdala i cała jest we krwi, Mia jest przerażona, to jeszcze psy przyjechały. Szybko wszedłem przez okno do domu i wyłączyłem alarm, po chwili wróciłem do Mii, która (...)

Amfiteatr cz. 5

Dodał/a: Jaszczurka ♥ 2016-04-24 18:06:44 czytano 488 razy
Do domu daleko nie miałam, w końcu mieszkaliśmy po sąsiedzku. Nie wiedziałam o czym mam myśleć, było mi strasznie przykro. Nie miałam kluczy do domu, więc zadzwoniłam do Maćka żeby mi otworzył. Zobaczył mnie zapłakaną i zdruzgotaną. Nie chciałam z nim rozmawiać, więc przeprosiłam go za obudzenie i poszłam od razu na górę. Nie miałam siły się przebierać i nawet nie wiem kiedy zasnęłam (...)

What now, przecież go dalej kocham

Dodał/a: Majecha 2016-04-24 03:02:15 czytano 733 razy
Historia jest dość długa i skomplikowana, ale oparta na faktach, piszę to, bo po prostu gdzieś to muszę napisać. Zacznijmy od tego, że jestem dość uczuciową dziewczyną i jestem z deka romantyczką, chociaż nie powinnam tutaj używać określenia z deka. Juz pod koniec podstawówki potrafiłam kogoś pokochać tak szczerze i na dłużej, to był Sebastian, tańczyłam z nim w klubie tanecznym, a potem (...)