przyjaźń

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "przyjaźń"

Kiedyś go znajdę... cz.8

Dodał/a: Aga66 2016-05-09 18:03:49 czytano 633 razy
Maciek wstał z krzesła i poszedł w stronę kasy. Zapewne po to, aby zapłacić. Nie zatrzymywałam go, jednak kiedy przeszedł obok naszego stolika i nawet na mnie nie spojrzał, zrozumiałam że go straciłam. W jaki sposób? Kiedy niedawno mnie unikał... czułam się źle, bardzo źle, ale teraz kiedy ze mną rozmawiał i było tak fajnie... czuję się po prostu fatalnie. W takich sytuacjach człowiek nie myśli.. to serce nim kieruje (...)

Kiedyś go znajdę... cz.7; część druga

Dodał/a: Aga66 2016-05-08 19:05:06 czytano 573 razy
Przepuścił mnie w drzwiach. W garniturze wyglądał na starszego niż jest, dodatkowo tak bardzo przystojny, że.. po prostu każda dziewczyna obracała się na jego widok. Zatrzymał się obok stolika przy oknie, podszedł, odsunął krzesło i powiedział: -Proszę, siadaj- nie umiałam już kryć zaskoczenia, więc tylko wytrzeszczyłam na niego oczy, ale już usiadłam (...)

Kiedyś go znajdę... cz.7; pierwsza część

Dodał/a: Aga66 2016-05-08 18:17:41 czytano 591 razy
Wszedł na górę i zamknął za sobą drzwi. Udałam się do restauracji. Było za pięć, ale i tak miałam wrażenie, że przyjdę za wcześnie. Nie lubię na nikogo czekać. Kiedy już byłam niedaleko budynku przy drzwiach zobaczyłam znajomą postać, chociaż gdyby nie te oczy, przeszłabym obok obojętnie. Zobaczyć go w garniturze? Poczułam się jakby ktoś kopnął mnie w brzuch. Przypomniało mi się jak się czułam kiedy się nie znaliśmy (...)

Undecided cz.2

Dodał/a: springwoman 2016-05-08 12:03:22 czytano 446 razy
Tydzień minął spokojnie. Chodziłam do szkoły, siedziałam w domu i kułam do matury. Na szczęście kończę to liceum. Jedyne czego będzie mi brakować to moich znajomych, ale przecież zawsze można utrzymywać kontakt. Nie tak często jak teraz, ale można. Dziś sobota, a więc znowu jakaś impreza. Lubie sobie wyskoczyć gdzieś ze znajomymi, odpocząć od całego tygodnia nauki i innych męczących  (...)

Kiedyś go znajdę... cz.6

Dodał/a: Aga66 2016-05-07 20:46:56 czytano 559 razy
Nowy dzień. To dzisiaj dowiem się czy on zamierza mnie wyśmiać na oczach całej szkoły. Jak zawsze podejrzewam najgorsze. Droga do szkoły minęła mi wyjątkowo spokojnie. Ojciec nie straszył mnie, że dowie się kim jest chłopak, którego widział tamtej nocy. Nawet nie pytał czy już z nim zerwałam, mimo że nigdy z nim nie byłam. Jedynie te wszystkie lekcje ciągnęły się niemiłosiernie długo... aż nareszcie zabrzmiał dzwonek (...)

Niezniszczalna miłość czy głupie zauroczenie ? Rozdział 34

Dodał/a: Słoneczko :* 2016-05-07 10:04:23 czytano 1190 razy
Jestem w mega szoku. Takiego pytanie się nie spodziewałam. Przecież Matt widzi, że jestem wkurzona na Martina i Kirę i zadaje mi takie pytanie. Przecież ja nie mam pojęcia co odpowiedzieć. Niby nie mam gdzie mieszkać i i tak jak na razie jestem u niego, więc mogłabym zostać. Tylko czy to dobry pomysł? Przecież jego koledzy na pewno będą tu przyjeżdża i trochę dziwnie będę się czuła (...)

Kiedyś go znajdę... cz.5

Dodał/a: Aga66 2016-05-06 16:00:55 czytano 570 razy
Kiedy już skończyłam jeść, wstałam i powoli odniosłam talerz do okienka z brudnymi naczyniami. Przypomniało mi się jeszcze, że nie wzięłam kompotu, więc zawróciłam, aby przynieść sobie coś do picia. Kiedy już kończyłam napój i miałam zamiar odstawić go do okienka wspomnianego wcześniej, coś rozproszyło moją uwagę.. i tak gwałtownie odwracając się, mój kubek uderzył o coś, bądź o kogoś. Upadł na ziemię, rozbijając się przy tym. Nienawidzę być w centrum (...)

Obiecuję Ciąg dalszy... cz.1

Dodał/a: An Caroline 2016-05-06 13:59:45 czytano 789 razy
- zdradziłem cię... - wydusił przez zęby nie patrząc jej w oczy, Anna była w szoku, nie wiedziała co odpowiedzieć pierwszy raz chyba od tak dłuższego czasu, miała ochotę na niego wrzeszczeć, ale nie dała rady nic wypowiedzieć. Słysząc kroki przyjaciółki, udała, że nic nie słyszała. - Ola zmarła - wykrztusiła, tylko to dała radę. Na te słowa uniósł wzrok na nią, a jego oczy rozszerzyły się, miała wrażenie, że jego gałki oczne (...)

Obiecuję. Dalsze losy

Dodał/a: An Caroline 2016-05-06 13:54:38 czytano 503 razy
Trzy lata to czas, który tyle zmienia: miejsca, ulice, budynki, drzewa, ludzi i ich wydarzenia. Gdy żyjemy szczęśliwie nie patrzymy na czas, który płynie, nie patrzymy jaki dzisiaj jest dzień, czy jest w ogóle ranek czy wieczór, nie patrzymy na godziny. Może pamiętamy o przyjaciołach, ale jednak jesteśmy pochłonięci najbardziej swoim szczęściem i tylko ono się liczy. Bo przecież gdy ma się przy sobie osobę, która jest ponad  (...)

Amfiteatr cz. 6

Dodał/a: Jaszczurka ♥ 2016-05-05 16:59:55 czytano 417 razy
Umyta i ubrana w krótkie spodenki i bokserkę zeszłam na dół i założyłam swoje ulubione buty do biegania. Ze stołu w kuchni zabrałam jeszcze słuchawki, MP3 oraz klucze. Wychodząc usłyszałam dźwięk kosiarki, prawdopodobnie Igor wziął się w końcu za skoszenie trawnika. Aby pójść do lasku, nieopodal miasta, musiałam przejść koło jego domu. Nie sądziłam, że mnie zobaczy przez dość wysoki żywopłot (...)