przyjaźń

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "przyjaźń"

Zauroczenie czy prawdziwe uczucie

Dodał/a: Zuzanka 2016-06-17 20:28:59 czytano 534 razy
Rozmowę przerwał dzwonek na lekcje. Więc każda poszła w innym kierunku pomimo iż razem z Lidką jesteśmy z tego samego roku to chodzimy do innych klas. Kiedy weszłam do klasy wszyscy już siedzieli na miejscach jedyne wolne miejsce było koło tego chłopaka na motorze. Zmuszona musiałam usiąść koło niego ale postanowiłam nie zwracać na niego uwagi. Niestety on to utrudniał (...)

Były jak siostry

Dodał/a: Bella 27 2016-06-11 14:15:05 czytano 1481 razy
Dwie dziewczyny co rozumieją się najlepiej , przyjaźń, która je łączyła trwała wieki , obie kochały się jak siostry. Poznały się już w podstawówce , usiadły razem w ławce . Całe lata swojego najlepszego dzieciństwa spędziły razem. Wiedziały o sobie wszystko , żadna nigdy nie wyjawiła tej drugiej tajemnicy. A co najważniejsze potrafiły sobie zaufać . Dużo osób zadaje sobie pytanie czym naprawdę jest przyjaźń.... tego nie wie nikt, dla (...)

Nurt pragnienia I

Dodał/a: Natalkaaa 2016-06-08 23:12:54 czytano 644 razy
Nazajutrz, obudził mnie on. Tak, zapomniałam, że dziś się z nim umówiłam. Nic nie wiedział o imprezie, nic nie wie o Basi. On nie lubi moich przyjaciółek, one też za nim nie przepadają. Byliśmy sami w domu, moi rodzice wyjechali do Poznania załatwić jakąś służbową sprawę. Adam wkradł się do mojego łóżka i zaczął mnie całować. Średnio mi się to podobało, chociaż wiem, że dziś miał być ten dzień w którym stanę się  (...)

Niezniszczalna miłość czy głupie zauroczenie ? Rozdział 36

Dodał/a: Słoneczko :* 2016-06-04 22:35:25 czytano 1312 razy
- Mia nie rób tego.- Usłyszałam głos mojej przyjaciółki za sobą. Podbiegła do mnie.- Nie zostawiaj nas.- Nie chce jej tu zostawić. Co ja mam zrobić. Wszyscy na mnie patrzą i czekaj na moje decyzje. Mam mieszone uczucia. Dużo mnie łączy z tym torem i nie wiem czy chce go to tak opuszczać, ale zawiodłam się na Martinie. Spojrzałam w oczy Matt i chyba podjęłam decyzję (...)

Kiedyś go znajdę... cz.15

Dodał/a: Aga66 2016-05-21 12:20:15 czytano 533 razy
Jeden z chłopców odwrócił się i mnie zobaczył. Jego mina nie specjalnie mnie ucieszyła, wyglądał jakby chciał mnie zastrzelić, ale nie miał czym. To Maciek, człowiek którego chyba nigdy nie zrozumiem. Chwilę tak staliśmy patrząc na siebie, ale nagle usłyszałam: -Spadamy stąd- cała czwórka opuściła teren swoich codziennych treningów, zostawiając mnie samą. Nic nie rozumiałam, dlaczego miałby mnie  (...)

Kiedyś go znajdę... cz.14

Dodał/a: Aga66 2016-05-18 16:45:49 czytano 509 razy
Szliśmy nie mówiąc nic.. jak dawniej. Nasz kontakt nigdy nie był najlepszy, mam wrażenie że aby stworzyć związek trzeba się z kimś najpierw przyjaźnić. Niestety zaprzyjaźnić się z Nim to chyba ósmy cud na świecie, on toleruje tylko chłopaków jeśli o to chodzi. Przynajmniej ja mam takie wrażenie, nigdy nie widziałam go, żeby był wygadany i zabawny przy jakiejś dziewczynie, chociaż raz był taki przy mnie, jednak kiedy jest ze  (...)

Niezniszczalna miłość czy głupie zauroczenie ? Rozdział 35

Dodał/a: Słoneczko :* 2016-05-17 21:01:24 czytano 1228 razy
- Poczekaj.- Spojrzał mi w oczy, położył dłoń na moim policzku i delikatnie musnął moje usta. Chciała się odsunąć, ale przyciągnęłam go bardziej do siebie i pogłębiłam pocałunek. Kropelki deszczu narastają, ale nas to nie interesuje jesteśmy teraz tylko my. Pocałunek w deszczu całkiem ciekawe doświadczenie. Wreszcie oderwaliśmy się od siebie z nierównymi oddechami.- Teraz możemy wracać, bo całkiem zmokniemy.- Wziął  (...)

Undecided cz.4

Dodał/a: springwoman 2016-05-17 19:13:43 czytano 310 razy
Wizyta i tłumaczenia Kacpra siedziały w mojej głowie przez kilka dni. Przez te kilka dni zastanawiałam się, co z tym fantem zrobić. Jedno jest pewne! Decyzję trzeba podjąć i tą ostateczna decyzję podejmę z moim ojcem. On zawsze potrafił mi doradzić. Na temat moich miłosnych spraw wiedział niewiele, ale posiada umiejętność patrzenia na wszystko trzeźwym okiem i kieruje się zawsze moim dobrem, bo ja sama czasami o tym (...)

Kiedyś go znajdę... cz.13

Dodał/a: Aga66 2016-05-17 18:30:08 czytano 464 razy
-Dobra będę czekał, na razie.- chyba trochę się zamyśliłam, ale raczej nie straciłam nic ważnego. Postaliśmy tak w milczeniu obok siebie jak zupełnie obcy ludzie, którzy po prostu w wyniku jakiejś sytuacji muszą czekać w jednym miejscu, ale nie spotkają się nigdy więcej, zapewne. Swoją drogą nigdy nie myśleliście dlaczego człowiek, który stoi obok Ciebie na przykład podczas czekania na pociąg albo siedzi na jednej ławce (...)

Undecided cz.3

Dodał/a: spring women 2016-05-16 12:46:18 czytano 467 razy
Powoli zwlokłam się z łóżka. Ściągnęłam pidżamę, ubrałam legginsy, sweter i bezrękawnik. Niby wiosna, ale nie do końca ciepło. Uczesałam się w kucyka, przemyłam twarz, przypudrowałam strefę T i musnęłam tuszem rzęsy. Byłam gotowa. Jeszcze tylko coś na ząb i mogę iść. Zeszłam na dół. Mojego taty nie było, zostawił tylko kartkę: "Pojechałem do Ani. W lodówce masz tortille. Szkoda, że nie zjedliśmy obiadu wspólnie. Wrócę  (...)