przyjaźń

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "przyjaźń"

Niezniszczalna miłość czy głupie zauroczenie? Rozdział 48

Dodał/a: słoneczko :* 2016-12-06 15:26:01 czytano 976 razy
- Nasza córeczka jest już pełnoletnia. Otwórz kochanie.- Wskazała na prezent. Odtworzyłam i moi oczom ukazała się śliczny złoty naszyjnik, kolczyki i pierścionek. No muszę przyznać rodzice się postarali.- A i jeszcze dziś rano to leżało pod drzwiami.- Podała mi kopertę z moim imieniem. Ciekawe co to i od kogo. Mam nadzieję, że to nie jest list od NIEGO.- Zrobię Ci śniadanie. Dziś musisz zjeść.- Nim zdążyłam zaprotestować  (...)

Złap mnie. III

Dodał/a: Marethyux 2016-11-27 22:58:42 czytano 493 razy
19 Września... Aladyn: Jak mija dzień? Dobra_Wróżka: Świetnie! Dobra_Wróżka: Co skłoniło Cię do napisania jako pierwszy? Aladyn: Nie wiem. Póki co tylko z Tobą tu pisałem. Dobra_Wróżka: Powinnam czuć się zaszczycona? (...)

Złap mnie. II

Dodał/a: Marethyux 2016-11-27 22:57:36 czytano 511 razy
Julia nigdy nie budziła się przez pierwsze promyki słońca. W prawdzie ich nienawidziła, więc każdego wieczora opuszczała zasłony, by rano wciąż panował mrok. To, co sprawiało, że dziewczyna mimo wszystko wstała, aby iść do szkoły, to nawoływania jej mamy. — Julia! Wstawaj, bo się spóźnisz! Julia! — Mogło to trwać naprawdę długo, aż w końcu dziewczyna nie odpuściła sobie desperackich prób  (...)

Niezniszczalna miłość czy głupie zauroczenie? Rozdział 47

Dodał/a: słoneczko :* 2016-11-27 18:29:49 czytano 764 razy
Przegadałam z Niki kilka godzin. Oczywiście główny temat był Nathan. Sama nie wiem co się ze mną dzieje, ale nie mogę zapomnieć tego uczucia jak mnie dotknął. Ten uśmiech…Niki namawiała mnie żebym się z nim spotkała, bo wtedy łatwiej będzie mi zapomnieć o Macie, ale przecież ja znam tylko jego imię nic więcej o nim nie wie. Zapewne nigdy więcej go nie spotkam. Szkoda, bo może właśnie dzięki niemu zapomniałabym o  (...)

Złap mnie - I

Dodał/a: Marethyux 2016-11-24 01:49:53 czytano 683 razy
Aktualnie znajdowała się na jednym z wielu korytarzy, siedząc na jednej z wielu ławek, stojących na przeciwko klas. Na około panował chaos, a ona miała uczucie, jakby ona jedyna trwała w miejscu... Jakby czas dla niej nie płynął. Cicho, ledwo zauważalnie zaśmiała się pod nosem, na tą myśl. Czas płynie dla każdego tak samo... Po prostu każdy człowiek ma inne odczucia. Ponoć dla poszczególnego człowieka czas zmienia tempo (...)

Niezniszczalna miłość czy głupie zauroczenie? Rozdział 46

Dodał/a: słoneczko :* 2016-11-19 22:15:13 czytano 1215 razy
- Ciebie też Laura.- Nie wiem dlaczego to powiedziałam. Jakoś dziwie się czuję. Jej uśmiech, te oczy… Nie mogę. Muszę wyjść. Jak najszybciej wyszedłem ze sklepu i spakowałem zakupy do bagażnika. Wsiadłem do samochodu i włączyłem swój telefon. Od razu wyświetliło mi się 53 nieodebrane połączenia. Trochę od Fran i od chłopaków. Ani jednego od Mii. Troszeczkę zabolało. Wiem, że to ja ją zostawiłem, ale…nie ważne (...)

Jestem Kelly

Dodał/a: Rozalka 2016-11-18 19:38:58 czytano 611 razy
Następnego dnia Pani Denis przedstawiła nową uczennicę klasy. Odrazu jej nie polubili, ponieważ była bardzo cichą i zamkniętą w sobie Nastolatką. Podczas przerwy podeszła do niej Evi. Była chętna do poznania dziewczyny... - Cześć jestem Evi i mogę cie oprowadzić po szkole, jeśli chcesz.- Uśmiechnęła się Dziewczyna (...)

Alice Część 6.

Dodał/a: mrs.indiffernece 2016-11-06 14:12:36 czytano 611 razy
mieszkam na tym osiedlu. No cóż, jeżeli chcesz, to mogę cię tu wysadzić, chociaż nie robi mi problemu podwiezienie Cię pod dom. - Naprawdę, jest okej. I tak jestem tobie wdzięczna, że mnie zabrałaś. - otworzyłam drzwi aby móc wysiąść. Ale Jess mnie jeszcze zatrzymała. - Czekaj - w między czasie wyciągnęła notes, zapisała coś na kartce i wyrywając ją dodała - masz tu mój numer, jak dotrzesz do domu napisz mi  (...)

Niezniszczalna miłość czy głupie zauroczenie ? Rozdział 45

Dodał/a: Słoneczko :* 2016-10-25 11:07:49 czytano 868 razy
- Masz racje nie zrozumiem jak możesz ją zostawić. Wiesz co Ci powiem jesteś totalnym idiotą, bo właśnie ją straciłeś.- Ma rację, ale co miałem innego zrobić. Nikt nie rozumie tego, że chce ją chronić.- Choć Clio nic tu po nas.- Nawet nie zwróciłem uwagi, że Clio cały czas tu jest. Tak po prostu wyszli. Teraz na 100% wiem, że nic mnie tu nie trzyma. Wyjazd to najlepsza decyzja. Zacznę nowe życie. Bez niej…boli i to bardzo, ale  (...)

Niezniszczalna miłość czy głupie zauroczenie ? Rozdział 44

Dodał/a: Słoneczko :* 2016-10-09 16:11:47 czytano 947 razy
Nigdy nie pomyślałbym, że moje życie tak się potoczy. Wystarczyła jedna osoba i moje życie obróciła się o 180 stopni. Nie sądziłem, że można tak bardzo kogoś kochać i o niego walczyć. Dzięki Mii zmieniłem się. Ona jest dla mnie najważniejsza i już zawsze tak będzie. Nie ważne co się wydarzy ona będzie dla mnie najważniejsza. Nie wyobrażam sobie życia bez niej. To właśnie ona jestem moim powietrzem. To ta jedyna na  (...)