przyjaźń

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "przyjaźń"

Niezniszczalna miłość czy głupie zauroczenie? Rozdział 46

Dodał/a: słoneczko :* 2016-11-19 22:15:13 czytano 1140 razy
- Ciebie też Laura.- Nie wiem dlaczego to powiedziałam. Jakoś dziwie się czuję. Jej uśmiech, te oczy… Nie mogę. Muszę wyjść. Jak najszybciej wyszedłem ze sklepu i spakowałem zakupy do bagażnika. Wsiadłem do samochodu i włączyłem swój telefon. Od razu wyświetliło mi się 53 nieodebrane połączenia. Trochę od Fran i od chłopaków. Ani jednego od Mii. Troszeczkę zabolało. Wiem, że to ja ją zostawiłem, ale…nie ważne (...)

Jestem Kelly

Dodał/a: Rozalka 2016-11-18 19:38:58 czytano 544 razy
Następnego dnia Pani Denis przedstawiła nową uczennicę klasy. Odrazu jej nie polubili, ponieważ była bardzo cichą i zamkniętą w sobie Nastolatką. Podczas przerwy podeszła do niej Evi. Była chętna do poznania dziewczyny... - Cześć jestem Evi i mogę cie oprowadzić po szkole, jeśli chcesz.- Uśmiechnęła się Dziewczyna (...)

Alice Część 6.

Dodał/a: mrs.indiffernece 2016-11-06 14:12:36 czytano 539 razy
mieszkam na tym osiedlu. No cóż, jeżeli chcesz, to mogę cię tu wysadzić, chociaż nie robi mi problemu podwiezienie Cię pod dom. - Naprawdę, jest okej. I tak jestem tobie wdzięczna, że mnie zabrałaś. - otworzyłam drzwi aby móc wysiąść. Ale Jess mnie jeszcze zatrzymała. - Czekaj - w między czasie wyciągnęła notes, zapisała coś na kartce i wyrywając ją dodała - masz tu mój numer, jak dotrzesz do domu napisz mi  (...)

Niezniszczalna miłość czy głupie zauroczenie ? Rozdział 45

Dodał/a: Słoneczko :* 2016-10-25 11:07:49 czytano 812 razy
- Masz racje nie zrozumiem jak możesz ją zostawić. Wiesz co Ci powiem jesteś totalnym idiotą, bo właśnie ją straciłeś.- Ma rację, ale co miałem innego zrobić. Nikt nie rozumie tego, że chce ją chronić.- Choć Clio nic tu po nas.- Nawet nie zwróciłem uwagi, że Clio cały czas tu jest. Tak po prostu wyszli. Teraz na 100% wiem, że nic mnie tu nie trzyma. Wyjazd to najlepsza decyzja. Zacznę nowe życie. Bez niej…boli i to bardzo, ale  (...)

Niezniszczalna miłość czy głupie zauroczenie ? Rozdział 44

Dodał/a: Słoneczko :* 2016-10-09 16:11:47 czytano 842 razy
Nigdy nie pomyślałbym, że moje życie tak się potoczy. Wystarczyła jedna osoba i moje życie obróciła się o 180 stopni. Nie sądziłem, że można tak bardzo kogoś kochać i o niego walczyć. Dzięki Mii zmieniłem się. Ona jest dla mnie najważniejsza i już zawsze tak będzie. Nie ważne co się wydarzy ona będzie dla mnie najważniejsza. Nie wyobrażam sobie życia bez niej. To właśnie ona jestem moim powietrzem. To ta jedyna na  (...)

Wojna, skarbie? (Prolog)

Dodał/a: Emmmi 2016-10-06 21:12:37 czytano 442 razy
— Nic pani nie jest — spytała prawie szeptem. Teraz? Kiedy ja tu prawie umieram. Cholera. Złapałam się za usta z obawy, że powiedziałam to na głos. Rozejrzałam się po klasie, jednak nikogo nie było a dziewczyna nic nie mówiła. Wyprostowałam się szybko, uśmiechając do niej. — Wszystko w porządku. — Zapewniłam ją zgodnie z prawdą. — Tylko powiedz mi o co chodzi? — Zniecierpliwiona, spojrzałam na nią z  (...)

Niezniszczalna miłość czy głupie zauroczenie ? Rozdział 43

Dodał/a: Słoneczko :* 2016-10-01 18:25:33 czytano 918 razy
To nie możliwe. Nie mogło mi się coś takiego przytrafić. Nie mogłam stracić dziecka. To wszystko wina Matta. Jak on mógł na to pozwolić. Jacyś gangsterzy, broń, ucieczka, wypadek… Przecież to jest jak z jakiegoś kryminału. Boże z kim ja się zadaje. Nic nie pamiętam, ale wiem, że mogłam zostać matką. To boli najbardziej. Przecież ta dziewczynka, która mi się śniła była śliczna to była moja córeczka. Straciłam ją (...)

Tandetna historia o przyjaźni.

Dodał/a: aania 2016-09-23 22:43:20 czytano 262 razy
Otóż kumplowałyśmy się i było zabawnie jak w żadnej z moich przyjaźni. Wszystkie chyba trochę zaczęłyśmy się w pewnym momencie zachowywać jak święte krowy, pełna akceptacja siebie. Ale. Ale żałosne były dla nas słabości, niezręczność. Często podkręcone na pokaz. To wzięło się od Karoliny ale szybko podłapałyśmy. Emila często dostawała po nosie jako ta najbardziej nieśmiała, ale w gruncie rzeczy wszystkie  (...)

Forever love [ 1 ]

Dodał/a: ZajeczystaJa 2016-09-14 06:27:37 czytano 585 razy
Poniedziałek, wyruszamy w trasę koncertową. Europo... witaj. Raczej już jesteśmy, a nie wyruszamy. Bumi, Dara i Mnizy, która ma przyjechać później, są dla mnie wielkim podparciem. Przyjaźń to wielki klucz do sukcesu. Do życia, jego sensu. Miałam, kiedyś fałszywą przyjaciółkę. Podstawówka była dla mnie piekłem (...)

Niezniszczalna miłość czy głupie zauroczenie ? Rozdział 42

Dodał/a: Słoneczko :* 2016-09-09 21:51:55 czytano 991 razy
- Zaraz będę gotowy.- Szybko poszedłem na górę się przebrać. Nie ważne co Mia powie nie mogę się poddać. Kocham ją nad życie i wczoraj popełniłem błąd. Zmieniłem podkoszulek i zeszłam na dół.- Jedzmy.- Zabrałem telefon ze stolika i na wyświetlaczy pojawiło się 10 nieodebranych połączeń 6 ze szpitala i 4 z jakiegoś nieznanego numeru. Cholera a jak coś się stało. – Jesteście samochodem? (...)