przyjaźń

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "przyjaźń"

Niezniszczalna miłość czy głupie zauroczenie? Rozdział 50

Dodał/a: słoneczko :* 2017-01-15 22:11:43 czytano 758 razy
- Tak. Nathan jest mój, a ja jego. Kocham Nathana.- Zbliżyłam się do Nathana i złączyłam nasze usta. Tak bardzo chce żeby Matta to zabolał. Tak ja mnie gdy zobaczyłam jego zdjęcie z Laurą całujący się.Teraz wreszcie rozumiem co Nathan chciał mi powiedzieć.Wreszcie wszystko dokładnie mi wyjaśni. Jakim prawdę Matt wraca i mówi, że ja go kocham. Przecież to jest śmieszne. To on wszystko zniszczył. To wszystko jest jego wina i (...)

Stracę ją ?

Dodał/a: Anonim 2017-01-07 22:33:01 czytano 639 razy
Hej, mam 14 lat mam swoją najlepszą przyjaciółeke ona jest przebojowa, wygadana , a ja ? Niby nie mam nic do swojego wyglądu ale chłopaki nie zwracają na mnie uwagi . Pewnego dnia wymyśliłam sb chłopaka , dzięki temu moja bff zaczęła mieć do mnie większy szacunek i inne też . Mam wyżuty sumienia że ją okłamuje, kiedyś pokłuciłyśmy się o to że rozmawiam tylko o szkole . Teraz rozmawiamy tylko o moim chłopaku i jak mi jest z  (...)

Legenda Złota i Srebra: Straż: Prolog

Dodał/a: Marethyux 2017-01-05 00:47:38 czytano 712 razy
Zanim Król i Królowa wyprowadzili córkę z zamku, napastnicy ich dopadli, otaczając z każdej strony, uniemożliwiając ucieczkę. Królowa stanęła do walki, zaciekle broniąc Księżniczki, jednak Król nie potrafił użyć własnej mocy przeciwko własnym poddanym. Wierzył, że bogowie podarowali im moce do zwalczania Ciemności, a nie do krzywdzenia ludzi. Zabójcy wykorzystali jego słabość, przeszywając jego serce na oczach Królowej (...)

Co by było gdybym dała mu szansę..

Dodał/a: Zakochana 2016-12-27 20:22:01 czytano 806 razy
Zaczęło się niewinnie. Kolega z klasy wraz z moją najlepszą przyjaciółką chcieli mnie zeswatać z kolegą z równoległej klasy, któremu się podobałam. Nie znałam go zbyt dobrze bo nie utrzymywaliśmy kontaktu. Pewnego wieczoru napisał do mnie na fb "Cześć". Muszę przyznać, że rozmowa nam się kleiła. Niestety w realu nie było już tak kolorowo. W internecie mogliśmy rozmawiać godzinami a kiedy wiedzieliśmy się w szkole (...)

Niezniszczalna miłość czy głupie zauroczenie? Rozdział 49

Dodał/a: słoneczko :* 2016-12-24 15:50:02 czytano 861 razy
- Mia spokojnie wdech i wydech. Dasz radę.- Spojrzałam mu prosto w oczy. Wierze w to dam radę. Odpaliłam silnik. Zaczęło się odliczanie. 3…2…1…START. Wszystkie samochody ruszyły. Na razie utrzymuje się na 4 miejscu czyli nie jest tak źle.- Pamiętaj zakręt.- Puściłam nogę z gazu. Cieszę się, że jest tu ze mną. Sama bardziej bym się bała. Na prostej od razu dodałam gazu. To jest niesamowite. Ta prędkość…Kolejne zakręty i  (...)

Jest-Takie-Miejsce 12

Dodał/a: NIEjestemBARBIE 2016-12-15 22:13:56 czytano 464 razy
- Bo nie znałaś wtedy żadnego Kuby. – Ten żart akurat mi się spodobał. Śmiejemy się. Pierwszy raz przez tak długi czas mnie nie wkurzył. Całkiem miło się z nim rozmawia. Ze szkoły wychodzi Mateusz. Uśmiechem i wyrazem twarzy daje mi do zrozumienia, że dziwi się, że jeszcze stoję tu w towarzystwie , , kretyna”. Ojej. Ciekawe, jakby zareagował, jakby pojawił się dwie minuty wcześniej, kiedy staliśmy objęci. Kuba w  (...)

Niezniszczalna miłość czy głupie zauroczenie? Rozdział 48

Dodał/a: słoneczko :* 2016-12-06 15:26:01 czytano 934 razy
- Nasza córeczka jest już pełnoletnia. Otwórz kochanie.- Wskazała na prezent. Odtworzyłam i moi oczom ukazała się śliczny złoty naszyjnik, kolczyki i pierścionek. No muszę przyznać rodzice się postarali.- A i jeszcze dziś rano to leżało pod drzwiami.- Podała mi kopertę z moim imieniem. Ciekawe co to i od kogo. Mam nadzieję, że to nie jest list od NIEGO.- Zrobię Ci śniadanie. Dziś musisz zjeść.- Nim zdążyłam zaprotestować  (...)

Złap mnie. III

Dodał/a: Marethyux 2016-11-27 22:58:42 czytano 458 razy
19 Września... Aladyn: Jak mija dzień? Dobra_Wróżka: Świetnie! Dobra_Wróżka: Co skłoniło Cię do napisania jako pierwszy? Aladyn: Nie wiem. Póki co tylko z Tobą tu pisałem. Dobra_Wróżka: Powinnam czuć się zaszczycona? (...)

Złap mnie. II

Dodał/a: Marethyux 2016-11-27 22:57:36 czytano 457 razy
Julia nigdy nie budziła się przez pierwsze promyki słońca. W prawdzie ich nienawidziła, więc każdego wieczora opuszczała zasłony, by rano wciąż panował mrok. To, co sprawiało, że dziewczyna mimo wszystko wstała, aby iść do szkoły, to nawoływania jej mamy. — Julia! Wstawaj, bo się spóźnisz! Julia! — Mogło to trwać naprawdę długo, aż w końcu dziewczyna nie odpuściła sobie desperackich prób  (...)

Niezniszczalna miłość czy głupie zauroczenie? Rozdział 47

Dodał/a: słoneczko :* 2016-11-27 18:29:49 czytano 723 razy
Przegadałam z Niki kilka godzin. Oczywiście główny temat był Nathan. Sama nie wiem co się ze mną dzieje, ale nie mogę zapomnieć tego uczucia jak mnie dotknął. Ten uśmiech…Niki namawiała mnie żebym się z nim spotkała, bo wtedy łatwiej będzie mi zapomnieć o Macie, ale przecież ja znam tylko jego imię nic więcej o nim nie wie. Zapewne nigdy więcej go nie spotkam. Szkoda, bo może właśnie dzięki niemu zapomniałabym o  (...)