przyjaźń

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "przyjaźń"

Ostatnie wspomnienie.Rozdział 1

Dodał/a: Roześmiana 2017-02-11 20:23:36 czytano 830 razy
Nie wychodzę z swojego pokoju, póki nie dowiem się, co robiłam wczoraj. W ten sposób unikam zdemaskowania mojego sekretu. Przez 3 lata nikt się nie skapnął, że coś jest nie tak ze mną, więc chyba dobrze gram. Po przeczytaniu zapisek, dochodzę do wniosku, że nic wczoraj szczególnego się nie działo. Idę do łazienki. Biorę szybki prysznic, zakładam ubrania, upinam włosy w luźnego koczka i schodzę do kuchni aby  (...)

Ostatnie wspomnienie. Prolog.

Dodał/a: Roześmiana 2017-01-26 17:08:01 czytano 495 razy
-Och, kruszynko, nie pamiętasz ? – biorę głęboki wdech- Wczoraj tylko zdążyłem wejść do swojego gabinetu i od razu zadzwonili do mnie z szkoły. Spodziewałem się wszystkiego, ale to co usłyszałem z cięło mnie z nóg i to dosłownie. Twoja wychowawczyni, była tak wstrząśnięta, że mało co zrozumiałem. Wiedziałem, że stała Ci się krzywda i zabrali Cię do szpitala. Zabrałem wszystkie rzeczy i jak najszybciej mogłem dotarłem  (...)

Upadły anioł. Cz.1

Dodał/a: Kiaraah 2017-01-24 16:38:13 czytano 547 razy
Kolejny dzień. Niby rutyna ale jednak nie. Wraz z moją przyjaciółką Klarą szłam do szkoły. Tam pod budynkiem znowu te dryblasy kogoś odpadły. Gdybym tylko coś z tym mogła zrobić. Szkoła. Jak zwykle. Nauka. Znajomi. I powrót. Wracamy. -Zobacz jaki chomiczek!  (...)

Niezniszczalna miłość czy głupie zauroczenie? Rozdział 50

Dodał/a: słoneczko :* 2017-01-15 22:11:43 czytano 767 razy
- Tak. Nathan jest mój, a ja jego. Kocham Nathana.- Zbliżyłam się do Nathana i złączyłam nasze usta. Tak bardzo chce żeby Matta to zabolał. Tak ja mnie gdy zobaczyłam jego zdjęcie z Laurą całujący się.Teraz wreszcie rozumiem co Nathan chciał mi powiedzieć.Wreszcie wszystko dokładnie mi wyjaśni. Jakim prawdę Matt wraca i mówi, że ja go kocham. Przecież to jest śmieszne. To on wszystko zniszczył. To wszystko jest jego wina i (...)

Stracę ją ?

Dodał/a: Anonim 2017-01-07 22:33:01 czytano 650 razy
Hej, mam 14 lat mam swoją najlepszą przyjaciółeke ona jest przebojowa, wygadana , a ja ? Niby nie mam nic do swojego wyglądu ale chłopaki nie zwracają na mnie uwagi . Pewnego dnia wymyśliłam sb chłopaka , dzięki temu moja bff zaczęła mieć do mnie większy szacunek i inne też . Mam wyżuty sumienia że ją okłamuje, kiedyś pokłuciłyśmy się o to że rozmawiam tylko o szkole . Teraz rozmawiamy tylko o moim chłopaku i jak mi jest z  (...)

Legenda Złota i Srebra: Straż: Prolog

Dodał/a: Marethyux 2017-01-05 00:47:38 czytano 742 razy
Zanim Król i Królowa wyprowadzili córkę z zamku, napastnicy ich dopadli, otaczając z każdej strony, uniemożliwiając ucieczkę. Królowa stanęła do walki, zaciekle broniąc Księżniczki, jednak Król nie potrafił użyć własnej mocy przeciwko własnym poddanym. Wierzył, że bogowie podarowali im moce do zwalczania Ciemności, a nie do krzywdzenia ludzi. Zabójcy wykorzystali jego słabość, przeszywając jego serce na oczach Królowej (...)

Co by było gdybym dała mu szansę..

Dodał/a: Zakochana 2016-12-27 20:22:01 czytano 842 razy
Zaczęło się niewinnie. Kolega z klasy wraz z moją najlepszą przyjaciółką chcieli mnie zeswatać z kolegą z równoległej klasy, któremu się podobałam. Nie znałam go zbyt dobrze bo nie utrzymywaliśmy kontaktu. Pewnego wieczoru napisał do mnie na fb "Cześć". Muszę przyznać, że rozmowa nam się kleiła. Niestety w realu nie było już tak kolorowo. W internecie mogliśmy rozmawiać godzinami a kiedy wiedzieliśmy się w szkole (...)

Niezniszczalna miłość czy głupie zauroczenie? Rozdział 49

Dodał/a: słoneczko :* 2016-12-24 15:50:02 czytano 869 razy
- Mia spokojnie wdech i wydech. Dasz radę.- Spojrzałam mu prosto w oczy. Wierze w to dam radę. Odpaliłam silnik. Zaczęło się odliczanie. 3…2…1…START. Wszystkie samochody ruszyły. Na razie utrzymuje się na 4 miejscu czyli nie jest tak źle.- Pamiętaj zakręt.- Puściłam nogę z gazu. Cieszę się, że jest tu ze mną. Sama bardziej bym się bała. Na prostej od razu dodałam gazu. To jest niesamowite. Ta prędkość…Kolejne zakręty i  (...)

Jest-Takie-Miejsce 12

Dodał/a: NIEjestemBARBIE 2016-12-15 22:13:56 czytano 485 razy
- Bo nie znałaś wtedy żadnego Kuby. – Ten żart akurat mi się spodobał. Śmiejemy się. Pierwszy raz przez tak długi czas mnie nie wkurzył. Całkiem miło się z nim rozmawia. Ze szkoły wychodzi Mateusz. Uśmiechem i wyrazem twarzy daje mi do zrozumienia, że dziwi się, że jeszcze stoję tu w towarzystwie , , kretyna”. Ojej. Ciekawe, jakby zareagował, jakby pojawił się dwie minuty wcześniej, kiedy staliśmy objęci. Kuba w  (...)

Niezniszczalna miłość czy głupie zauroczenie? Rozdział 48

Dodał/a: słoneczko :* 2016-12-06 15:26:01 czytano 937 razy
- Nasza córeczka jest już pełnoletnia. Otwórz kochanie.- Wskazała na prezent. Odtworzyłam i moi oczom ukazała się śliczny złoty naszyjnik, kolczyki i pierścionek. No muszę przyznać rodzice się postarali.- A i jeszcze dziś rano to leżało pod drzwiami.- Podała mi kopertę z moim imieniem. Ciekawe co to i od kogo. Mam nadzieję, że to nie jest list od NIEGO.- Zrobię Ci śniadanie. Dziś musisz zjeść.- Nim zdążyłam zaprotestować  (...)