przyjaźń

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "przyjaźń"

Emma Evans X

Dodał/a: juliett_159.12 2018-03-18 19:48:31 czytano 473 razy
Rozłączyła się. Emma poszła do siebie do pokoju i wysłała przyjaciółce adres, zgodnie z obietnicą. Bardzo się z nią zżyła podczas tego tygodnia i okazało się, że maja wiele wspólnego. Nagle jej myśli zaczęły krążyć w okół Vanessy. Ta dziewczyna ją przerażała. Z rozmyślań wyrwał ją głos Alexa. Nie widziała go przez cały tydzień. Nie odbierał telefonu. Nie odpisywał. A teraz ma czelność przychodzić do niej, jakby nigdy nic. O nie! Emma czuła, że jest wściekła. Czekała jednak aż on zacznie. (...)

Emma Evans IX

Dodał/a: juliett_159.12 2018-03-08 18:38:10 czytano 359 razy
- masz tu poleżeć jeszcze jakiś tydzień i będziesz wolna- uśmiechnął się. Właśnie takiego Alexa Emma lubiła.- poczekaj skoczę do toalety. I odszedł. Emma leżała na łóżku aż w końcu oczy jej się zaczęły zamykać. Obudził ją trzask drzwi. Nie zdążyła otworzyć oczu, gdy drzwi się zamknęły. Nagle przeszedł ją dreszcz. Na środku pokoju leżała metalowa puszka, z której sycząc ulatniał się biały dym. Zaczęła krzyczeć. Usłyszała kroki i szarpnięcie za klamkę. Znowu zaczęło jej się kręcić w głowie (...)

Emma Evans VII

Dodał/a: juliett_159.12 2018-02-28 20:50:45 czytano 244 razy
- Hm... Bardzo dobrze. Dzięki że pytasz. - Zmusiła się do uśmiechu. Wcale nie było dobrze. Zbyt wiele złych informacji. Morderstwo, zagadka, oskarżenia, ten tajemniczy telefon... To wszystko powróciło i Emma nie mogła przegonić z głowy tych myśli. Na szczęście niezręczną ciszę przerwał okrzyk jednej ze służących dobiegający z sąsiedniego pokoju. Jak poparzone zerwałyśmy się z krzeseł i pobiegłyśmy tam. W salonie siedziała roztrzęsiona służąca. U jej stóp, leżały kawałki porcelanowej  (...)

Emma Evans VI

Dodał/a: juliett_159.12 2018-02-25 20:21:16 czytano 374 razy
- to bqrzdzo mi...mi..łe.- zanosiła się płaczem. Alex widząc to objął ją ramieniem a ona była szcześliwa że jest obok. Siedzieli tak chwilę aż Emma postanowiła że się ogarnie więc poszła do toalety. Oblała twarz zimną wodą a gdy zaczęła sie wycierać usłyszała dzwonek telefonu. Numer niezapisany więc postawiła go na umywalce i włączyła tryb głośnomówiący (...)

Ta jedna chwila

Dodał/a: Maciek 2017-08-06 23:13:45 czytano 2365 razy
Nareszcie! Nadszedł ten dzień, kiedy mjałem wybrać się nad morze. Obudziłem się, bo promienie wschodzącego słońca nie dawały mi spać. Wstałem, uszykowałem się i pojechałem nad morze. Po dotarciu do Niechorza, gdzie bywam tam co roku poszedłem odebrać klucze od swojego pokoju i wybrałem się w stronę centrum. Szedłem rozglądając się po różnych pamiątkach i sklepikach, kiedy moją uwagę przykuła piękna (...)

ONIEŚMIELASZ MNIE cz.1

Dodał/a: lipsstyle 2017-06-19 21:50:23 czytano 525 razy
Wszystko zaczęło się od przeprowadzki do nowego miasta. A właściwie od nowej szkoły. Jeszcze dokładniej od pierwszego dnia w niej. Ale od początku... Przeprowadziłam się do bardzo gwarnego i dużego miasta, ale znałam je już wcześniej bo często przyjeżdżałam tam do mojej rodziny. Przeprowadziłam się z powodu oferty pracy dla mojego taty. Jest on lekarzem. Przeprowadziliśmy się do całkiem ładnego domu, jaki  (...)

Ale to przyjaciółka. 11

Dodał/a: Natalia:P 2017-05-24 01:56:45 czytano 816 razy
-Widzisz, masz wredną panią. Wszystko komplikuję i nic nie potrafi załatwić. Każdego chłopaka potrafi wkurzyć i odpędzić.- Pogłaskałam go za uchem i się blado uśmiechnęłam. Jedyna istota, która jeszcze ze mną wytrzymuje. Głaszcząc psa miałam wiele myśli, ale skupiłam się na jednej, dlaczego Marcelina, przecież jest wiele dziewczyn do których zarywał Krystian, a akurat musiało paść na nią. Dobra ma wiele zalet, ale nigdy nie  (...)

Ale to przyjaciółka. 9

Dodał/a: Natalia:P 2017-05-03 12:12:33 czytano 702 razy
Całą niedziele spędziłam w łóżku, niestety w poniedziałek nie mogłam tam zostać. Wstałam już w złym humorze, szybko się ogarnęłam i wybiegłam z domu. Nie chciałam rozmawiać z mamą bo wiedziałam, że mogę powiedzieć coś czego potem będę żałować. Na lekcjach siedziałam smutna i prawie w ogóle nie słuchałam nauczycieli. (...)

Nowa

Dodał/a: Wilczka 2017-04-30 13:30:49 czytano 1094 razy
Weszłam razem z dyrektorem do klasy w mojej nowej szkole. Niedawno się przeprowadziłam i oczywiścię co się z tym wiążę, musiałam zmienić szkołę. Ostatnie dni, w których dowiedziałam się o tym od mojej mamy, były najgorszymi dniami w moim życiu...a z tej całej przeprowadzki miałam tylko jeden plus, a taki, że mój koń-Flicka, moja najlepsza przyjaciółka mogła jechać z nami (...)

Ale to przyjaciółka. 8

Dodał/a: Natalia:P 2017-04-29 21:21:44 czytano 763 razy
-Hej córcia, przygotowałam ci na śniadanie naleśniki, obiad jest w lodówce, a na kolacje i jutrzejsze jedzenie pieniądze są na twoim koncie. Miłego weekendu, będę w poniedziałek. Całuski XOXOXO- Nic nowego, dobrze, że wczoraj troszkę z nią porozmawiałam inaczej było by słabo, no nic do samotności też można przywyknąć, całe szczęście, że jest jeszcze Bruno, on nigdy mnie nie zostawi. Pogłaskałam psa i wzięłam śniadanie (...)