przyjaźń

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "przyjaźń"

Ta jedna chwila

Dodał/a: Maciek 2017-08-06 23:13:45 czytano 1033 razy
Nareszcie! Nadszedł ten dzień, kiedy mjałem wybrać się nad morze. Obudziłem się, bo promienie wschodzącego słońca nie dawały mi spać. Wstałem, uszykowałem się i pojechałem nad morze. Po dotarciu do Niechorza, gdzie bywam tam co roku poszedłem odebrać klucze od swojego pokoju i wybrałem się w stronę centrum. Szedłem rozglądając się po różnych pamiątkach i sklepikach, kiedy moją uwagę przykuła piękna (...)

ONIEŚMIELASZ MNIE cz.1

Dodał/a: lipsstyle 2017-06-19 21:50:23 czytano 370 razy
Wszystko zaczęło się od przeprowadzki do nowego miasta. A właściwie od nowej szkoły. Jeszcze dokładniej od pierwszego dnia w niej. Ale od początku... Przeprowadziłam się do bardzo gwarnego i dużego miasta, ale znałam je już wcześniej bo często przyjeżdżałam tam do mojej rodziny. Przeprowadziłam się z powodu oferty pracy dla mojego taty. Jest on lekarzem. Przeprowadziliśmy się do całkiem ładnego domu, jaki  (...)

Ale to przyjaciółka. 11

Dodał/a: Natalia:P 2017-05-24 01:56:45 czytano 637 razy
-Widzisz, masz wredną panią. Wszystko komplikuję i nic nie potrafi załatwić. Każdego chłopaka potrafi wkurzyć i odpędzić.- Pogłaskałam go za uchem i się blado uśmiechnęłam. Jedyna istota, która jeszcze ze mną wytrzymuje. Głaszcząc psa miałam wiele myśli, ale skupiłam się na jednej, dlaczego Marcelina, przecież jest wiele dziewczyn do których zarywał Krystian, a akurat musiało paść na nią. Dobra ma wiele zalet, ale nigdy nie  (...)

Ale to przyjaciółka. 9

Dodał/a: Natalia:P 2017-05-03 12:12:33 czytano 558 razy
Całą niedziele spędziłam w łóżku, niestety w poniedziałek nie mogłam tam zostać. Wstałam już w złym humorze, szybko się ogarnęłam i wybiegłam z domu. Nie chciałam rozmawiać z mamą bo wiedziałam, że mogę powiedzieć coś czego potem będę żałować. Na lekcjach siedziałam smutna i prawie w ogóle nie słuchałam nauczycieli. (...)

Nowa

Dodał/a: Wilczka 2017-04-30 13:30:49 czytano 630 razy
Weszłam razem z dyrektorem do klasy w mojej nowej szkole. Niedawno się przeprowadziłam i oczywiścię co się z tym wiążę, musiałam zmienić szkołę. Ostatnie dni, w których dowiedziałam się o tym od mojej mamy, były najgorszymi dniami w moim życiu...a z tej całej przeprowadzki miałam tylko jeden plus, a taki, że mój koń-Flicka, moja najlepsza przyjaciółka mogła jechać z nami (...)

Ale to przyjaciółka. 8

Dodał/a: Natalia:P 2017-04-29 21:21:44 czytano 642 razy
-Hej córcia, przygotowałam ci na śniadanie naleśniki, obiad jest w lodówce, a na kolacje i jutrzejsze jedzenie pieniądze są na twoim koncie. Miłego weekendu, będę w poniedziałek. Całuski XOXOXO- Nic nowego, dobrze, że wczoraj troszkę z nią porozmawiałam inaczej było by słabo, no nic do samotności też można przywyknąć, całe szczęście, że jest jeszcze Bruno, on nigdy mnie nie zostawi. Pogłaskałam psa i wzięłam śniadanie (...)

Ostatnie wspomnienie. Rozdział 6

Dodał/a: Roześmiana 2017-04-22 18:41:36 czytano 332 razy
Jest niedziela popołudniu, właśnie jedliśmy obiad z Tatą i Danielem. Oczywiście nie obyło się bez żartów z ich strony na temat wczorajszego wieczoru. Miałam dość już ich docinek, ale musiałam je dzielnie znosić. Od wczoraj rana ciągle nurtuję mnie jedno pytanie : Gdzie byli ? Zawsze mówili mi gdzie jadą i po co. Miałam wrażenie, że coś ukrywają. Z zamyślenia wyrwała mnie ręka Daniela, którą pstrykał mi przed oczami. (...)

Ale to przyjaciółka. cz.3

Dodał/a: Natalia:P 2017-04-09 22:38:38 czytano 622 razy
-Porażka- Chciałam się jej wygadać, ale jak to zrobić, jej problemy są zawsze na pierwszym miejscu. Straciłam ochotę na rozmowę , odłożyłam laptopa i popatrzyłam w sufit. Nie mogłam zasnąć, moje myśli wędrowały wokół tego wypadku, Jakuba i Marceliny. To wszystko było przytłaczające. Kuba wydaje się być spoko kolegą, ale czasami mnie denerwują te jego teksty typu słodziaku, mała, a akcja przed lekarzem to (...)

Ostatnie wspomnienie. Rozdział 5

Dodał/a: Roześmiana 2017-03-17 21:27:03 czytano 307 razy
Jako, żejesteśmy stałymi klientami często dostawaliśmy na wypróbowanie jakieś noweodsłony pierogów. Pamiętam, jak kiedyś przynieśli nam po 2 pierogi, opiekane, aw środku mieszanka z serem i jagodami, a wszystko było polane miodem. Byłydobre, a wręcz pyszne, ale miały jedną wadę : nie można było ich zjeść więcejniż trzy. Człowiekowi robiło się tak słodko w buzi, jakby połknął półcukierniczki cukru (...)

Studniówkowo-Biolchemowo

Dodał/a: Sylwia 2017-03-06 22:34:49 czytano 636 razy
Następnego dnia obudziła się dość wcześnie. Promyki zimowego słońca łagodnie łaskotały ją w twarz przez przestronne okno jej pokoju. Przeciągnęła się w łóżku. Tak więc to dzisiaj spełniają się marzenia, pomyślała i przekręciła się na drugi bok. Czuła się wolna od wszelkich zobowiązań. Żadnych sprawdzianów prezentacji klasówek. Sylwia zastanawiała się czy nie jest to już nieprzyzwoite cały weekend się nie uczyć (...)