Proszę o pomoc!

Cześć, chcę tu przedstawić sytuację, w której się znalazłam. Proszę wszystkich, którzy będą to czytać o komentarze i udzielenie dobrej rady, bo nie wiem Co mam zrobić.
Zatem: W listopadzie zapisałam się na dodatkowe lekcje języka francuskiego, jestem w 8 klasie, a na zajęciach byli sami licealiści (szkoła, do której chodzę, to połączone z gimnazjum/podstawówką liceum). Bardzo polubiłam pewnego niebieskookiego maturzystę, który okazał się bardzo sympatyczny i miły. Chciałabym jednak, żeby nie rozmawiał ze mną tylko mam francuskim albo tuż przed nim, tylko tak ogólnie, na przerwach. Bardzo brakuje mi przyjaciela, ostatnio wszyscy, których rzekomo miałam, odwrócili się ode mnie. Należę też do osób nieśmiałych, przeważnie nie wiem Co powiedzieć jak z kimś rozmawiam i czuję dyskomfort, a serce wali mi jak młot.... Jednak po bliższym poznaniu potrafię normalnie rozmawiać, nie mam przed tym lęku ani nic podobnego, po prostu na początku zawsze boję się odrzucenia i nie mam pojęcia Co mam mówić.
Proszę, wręcz Błagam o radę. Co powinnam zrobić? Zostawić to wszystko i stracić szansę na poznanie przyjaciela albo chociaż osoby dzięki której nie będę się czuć samotnie? Czy zaryzykować i podejść do niego? Jeśli tak, to Co powiedzieć?
Może mój problem nie wydaje się taki ciężki, ale ja nie umiem sobie z nim poradzić.

BŁAGAM, POMÓŻCIE MI.
Dodał/a: Łza w dniu 2-01-2019 - czytano 381 razy.
Słowa kluczowe: Pomoc przyjaźń smutek Łza

Komentarze (2)

MalinowyDżemdnia 2019-01-09 11:26:57.

Nie mów że twój problem nie wydaje się być ciężki bo dla cb ma on tak samo duże znaczenie jak np. dla dziecka które zgubiło swoją ulubioną zabawkę jak i osoby dorosłej która ma problemy finansowe. Nie ma błahych problemów. Co to tego po prostu zagadnień jakoś na przerwie. Tak na początek może być o tych lekcjach lub coś z nimi związane. Sama powiedziałaś że jest miły i sympatyczny więc bardzo możliwe że rozmowa się rozwinie. Nie załamuj się jeżeli nie potrwa zbyt długo. Pamiętaj że początki zawsze są trudne a na pewno jak cię poznać bliżej to nawet sam będzie z tobą rozmawiać. Musi cię tylko lepiej poznać. Mam nadzieję że chociaż trochę pomogłam 😉 powodzenia

sexi-girldnia 2019-04-22 13:29:01.

strasznie smutne😟 poprostu zaryzykuj i spytaj die czy chce z tobą pogadać na przewie, jeśli odmówi to znaczy że jest palantem i nie chce byś miała przyjaciól. mam nadzieje że troche pomogłam😊

Prosimy o nie dodawanie danych osobowych, adresów e-mail, numerów komunikatorów, numerów telefonów itp.

Komentarz do "Proszę o pomoc!"

(pole wymagane)

(pole wymagane)

(pole wymagane)