Najnowsze opowiadania » Miłosne » Pozostałe » Wszystkie

Trying not to love you (Miłość szczęśliwa)

Szczerze mówiąc nie wiem w którym momencie polubiłam ją. Czy było to wtedy, kiedy po raz pierwszy stanęła w mojej obronie, czy był to moment w którym płakałyśmy, wspierając się wzajemnie. Przyszywana siostra, najlepsza przyjaciółka, Amanda. Na pierwszy rzut oka różniło nas wiele. Ona -córka biznesmenów, piękna zwracająca na siebie uwagę, pewna siebie z charakterem i ja -nie wyróżniająca się z tłumu 20-letnia dziewczyna dobrze się (...)

Wakacje Together (Miłość szczęśliwa)

Dowiedziałem się o niej kilku ciekawostek. Po pierwsze lubiła dobrą książkę i lubiliśmy ten sam gatunek powieści. Po drugie miała wspaniałą rodzinę, wywnioskowałem to z przerw na wspólne posiłki, dobrze też się wypowiadała o rodzicach. Była jedynaczką a nie była rozpieszczona. Naprawdę podobała mi się rozmowa z nią, była inteligentna a nie jak wszystkie tępe laski, które udawały mądre. Zbliżała się 21. Zszedłem na dół i nic nie mówiąc poszedłem (...)

Jezioro. 1- przemiana (Fantasy)

Nimfy skoczyły więc wraz do jeziora, żeby ukryć się przed magią. Zwykle przemierzały te niespokojne wody z gracją niesamowitą i pełnymi wdzięku ruchami. Teraz rzuciły się wręcz na fale i całymi swoimi mocami próbowały wzmocnić prąd płynący na drugi brzeg. Jedna przez drugą wyścigały się, ale i przez tak duży strach ta pierwsza ciągle oglądała się w tył za drugą. Jezioro zaczęło się coraz bardziej burzyć, gdyż nagle zerwał się wiatr, a niebo  (...)

Jest nadzieja. (Moja historia)

Życie przynosi nieoczekiwane zwroty. Nikt nigdy nie wie, który etap będzie jego ostatnim. Jeszcze parę lat temu, ta smutna, z ciemnymi blond włosami dziewczyna modliła się o skrócenie jej cierpień. Była przekonana, że stoi w kolejce do śmierci, od środka dawno martwa. Nic się nie układało. Problemy rodzinne tak bardzo dotknęły jej serca, że stało się czarne, a ona powoli zaczynała gasnąć, przez co traciła też przyjaciół i znajomych, nie potrafiła już  (...)

Przyjaźń do końca (Smutne historie)

Zawsze znajdujcie czas dla przyjaciół, bo będziecie potem mieć poczucie winy jak ja. W mojej opowieści chodzi o przyjaźń między człowiekiem a psem.To było z kilkanaście lat temu,miałam z 6 lat, sąsiadka z kąś wytrzasnęła psa, dokładnie suczkę. Byłam dzieckiem więc całe dnie spędzałam na dworze bawiąc się z nią. Nazywała się Saba i miała wszystkie cechy jakie chciałam żeby kiedyś miał mój pies. Lecz pewnego dnia mama tej sąsiadki się wyprowadziła i  (...)

Zastój (Chcę się wygadać)

Dwa lata. Dwa lata minęły odkąd widziałam jego twarz. Nie kocham go już od długiego czasu - wiem o tym. On o tym wie, wszyscy to wiedzą. Aczkolwiek do pierwszej miłości pozostaje niesamowity sentyment, niewytłumaczalny. Tak bardzo go nienawidzę, cholera, tak bardzo. A nadal, jak tylko usłyszę jego imię, usłyszę jego głos, wiecie, aż mam ciarki. I wiem, że był okropną osobą, przynajmniej dla mnie, ale.... ale właśnie, czemu był tak okropny dla mnie (...)

Zjawa (Horror)

Cześć. Man na imię Dagmara i mam teraz 13 lat. Moja historia jest prawdziwa bo stało się to 29 czereca 2019 roku. Zaczynamy Pewnego cieplutkiego popołudnia, siedziałam z moją 5-letnią siotrą Nelą w salobie i oglądałaliśmy razrem telewizję. Po 3 godzinach mama zawołała nas na kolację. Kiedy zjedliśmy ja i Nely poszliśmy umyć zęby wykąpać się i spać, i wtedy to się zaczęło. Po 24:20 coś zaczęło pukać mi w łóżko. Myślałam (...)

Duchy istnieją (Horror)

Był piękny popołudniowy dzień. Biegałam na podwórku z moją 4-letnią siostrą Celinką. Po godzinie biegania poszliśmy na obiad. Wtedy rodzice oznajmili, że po obiedzie jadą na dwa dni do ciotki Anki i że na zajutrz rano przyjedzie do nas Babcia Wanda. Ucieszyłam się i jednocześnie bałam się że coś może nam się przytrafić. Po godzinie 19:30 kiedy nie było już rodziców umyłam Celinkę i Siebie i poszliśmy oglądać telewizję. W pewnym momencie usunęłam  (...)

Cyrograf rozdział Xl (Fantasy)

Miałam ochotę go zbluzgać ale się powstrzymałam. Gotując się ze wściekłości patrzyłam na jego obojętną twarz. Nie było tego widać na pierwszy rzut oka ale czuł się niezwykle dobrze ze świadomością, że nie mogę mu nijak odpowiedzieć. Zwłaszcza teraz kiedy dobitnie uświadomił mi w jak (...)

Tęsknota za ideałem (Chcę się wygadać)

Po tych słowach zastanawiałem się czy jej nie pocałować. Jednakże ona dalej miała chłopaka, a ja nie chciałem byc powodem dla którego ona zniszczy związek. Usiedliśmy sobie na trawie cały czas sie przytulając. Opowiadaliśmy sobie historie których nikomu nigdy bym nie powiedział. Niestety trzeba było się już żegnać. Była już 4.30 nad ranem a ona miała pilne sprawy następnego dnia. Na pożegnanie przytuliłem ją tak jakbym miał już jej nigdy nie  (...)