Najnowsze opowiadania » Miłosne » Pozostałe » Wszystkie

Miłość i przeznaczenie III (Miłość nieszczęśliwa)

- Nie schodź poraz kolejny do tematu pieniędzy. Wiesz,że ja nie jestem jakąś materialistką. Nie wybrałam Cię dla pieniędzy tylko dlatego,że Cię kocham i dobrze o tym wiesz. Wystarczy,że u mnie w domu wszystko wokół się tego kręci. Chcesz być jak moja matka czy ojciec? Dla nich nie liczy się coś takiego jak miłość tylko po trupach do celu żeby mieć jak najwięcej tych pieniędzy. Rzygać mi się chcę jak o tym pomyślę (...)

Ona i On (One Direction)

Hej! Mam na imię Emilia i mam za tydzień 18-ste urodziny. W tym ważnym dla mnie dniu wraz z moją najlepszą przyjaciółką wylatujemy do deszczowego Londynu na studia, ale przed nami jeszcze są wakacje, które już mamy zamiar tam spędzić. Jestem niską, szczupłą brunetką o niebieskich oczach (...)

Spełnione marzenia - prolog (One Direction)

18-nasto letnia Melania ma bogatych ale bardzo zapracowanych rodziców którzy interesują się tylko prowadzeniem firmy. Liczy się dla nich praca a o córce zapomnieli. Melania postanawia spełniać swoje marzenia które daleko odbiegają od tego czego oczekują od niej rodzice. Składa papiery do akadameii  (...)

FAŁSZYWY PRZYJACIEL (Chcę się wygadać)

Cześć! Chciałam podzielić się z Wami moją historią z (czyt.dawnym) przyjacielem. Mam 14 lat i dotąd miałam wokół siebie pełno przyjaciół. Jeden z nich, Kuba, bardzo utkwił w mojej pamięci, poprzez nieprzyjemne zachowanie wobec mnie. Nasza znajomość zaczęła się w 6 klasie, w wakacje, kiedy zaczęliśmy spędzać ze sobą dużo czasu. Wszystko między nami było w jak najlepszym porządku, wspaniale się dogadywaliśmy i zawsze mogliśmy na  (...)

Dziecko Szatana cz.1 (Fantasy)

Szłam pustą, ciemną ulicą. W ręku trzymałam metalowy krzyż, który to musiałam odnieść do kościoła. Nie wiem nawet po co dzisiaj to dźwigam, skoro już dziś nie ma żadnej Mszy Świętej. Nikt o tej godzinie nie przyjdzie się modlić,prawda? Jakby nie było nie robiłam tego z czystej przyjemności, tylko z przymusu (...)

Mój crush gej jednak nie jest gejem? (Miłość szczęśliwa)

Mając 14 lat wyprowadziłam się do Niemiec. Wyleczyłam się tam z socjofobii i nauczyłam żyć najlepiej i najmocniej jak tylko potrafiłam. Rok temu, gdy zrobiłam już maturę, porządnie zastanowiłam się nad moim marzeniem by założyć kanał na YouTube i wylewać moją artystyczną duszę na innych oraz by wyprowadzić się z tego kraju w cholerę. Płynnie mówiłam po angielsku więc musiał to być anglojęzyczny kraj. Zaczęłam z kanałem, najpierw Vlogi, a  (...)

Cyrograf rozdział X (Fantasy)

Gada od rzeczy. Rzuciłam od tak niedowierzając. Chce mnie zmanipulować albo coś. Jednak on odwrócił głowę w moją stronę. Jego czerwone tęczówki zaświeciły w półmroku. Minę miał poważną. Aż zaczęłam się zastanawiać. Czy to właśnie o tym mówił? Szukam tam gdzie nie trzeba; szukam tylko najgorszego podstępu u niego, a on chce tylko pomóc, dodatkowo ten kontrakt... Że kontrakt może mnie zmylić? Przyjaciele kłamią? Tyle różnych  (...)

Kiedyś pisaliśmy ze sobą codziennie. Dziś nawet się nie znamy. (Miłość nieszczęśliwa)

Znaliśmy się. Często widywaliamy się na zajęciach sportowych. Nie specjalnie podobał mi się z wyglądu, za to charakter miał świetny. Miły, kulturalny, wesoły, śmieszny i do tego straszna gaduła. Lubiłam go jako kolegę. Zastanawiałam się czasami co taki gość jak on robi z taka kobieta jak ona. Z wyglądu? Nic specjalnego. Z charakteru? Dramat. Zarozumiała, nadeta panna z bogatego domu. Odnosiłam wrażenie, że próbuje ciągle udowodnić swoją (...)

Życie, którego nienawidzę. (Moja historia)

Od tamtej pory minęło już kilka lat. Lecz jego problemy dalej nie minęły… Z dnia na dzień jego stan psychiczny pogarsza się… wciąż okalecza się i myśli jak popełnić samobójstwo. Wiele osób z rodziny mówiło mu że jest egoistą i nieudacznikiem. Lecz nikt z nich nie wie o tym, że chłopak ciągnie to marne życie tylko ze względu na jego rodzinę oraz znajomych którzy nie poradziliby sobie bez niego. Stara się pomóc każdemu a wielu z nich tego nie docenia (...)

Miłość i przeznaczenie II (Miłość nieszczęśliwa)

Kiedy znajdowaliśmy się już w recepcji przy ladzie stała wysoka blondynka z wywalonym biustem,a jej uśmiech raził na kilometr. Trochę zazdrościłam innym kobietom takich atutów . Tym bardziej,że ja nie grzeszyłam takimi kształtami. Łukasz nigdy nie poruszał tematu moich piersi. Kiedy z ciekawości pytałam co o nich sądzi to zawsze była gadka,że się czepiam albo w ogóle unikał odpowiedzi. Nie zdziwiłoby mnie to gdyby pod pretekstem zaniesienia  (...)