Najnowsze opowiadania » Miłosne » Pozostałe » Wszystkie

Dwa światy studentki (Fantasy)

Wiedziałam że teraz będzie już spokój w tym lesie. Udałam się do drogi powrotnej gdzie zostawiłam samochód. Wsiadłam i zajchałam do domu. Wyjątkowo szybko poszło, wykonałam telefon do Tatka w celu zdania raportu, jak zawsze powiedział dobra robota i tyle. Wchodząc do domu musiałam być cicho aby moja rodzicielka się nie zbudziła, czmychnęłam do swojego pokoju, pozbyłam się torby która znów wylądowała w szafie (...)

Widok z okna (Opowiadania z przekazem)

Mieszkańcy bardzo rzadko wychodzili z bloków, gdyż pogoda nie była zbyt atrakcyjna. Pojawiły się kolejne ptaki jako małe czarne punkciki w oddali (...)

Emma Evans IV (Miłość szczęśliwa)

- sama zobacz.- podał jej telefon. Gdy dziewczyna to zobaczyła nie mogła w to uwierzyć! To był jakiś fragment gazety. Było tam napisane o tajembiczym morderstwie i o podejrzanej rodzinie ponoć zamieszanej w zabójstwo 14 letniego chłopca, jego o lata starszego brata oraz rodziców. Najgorsze było to że żekoma ,, rodzina morderców " to rodzina Emmy! Na dole widziało nawet jej zdjęcie (...)

Emma Evans III (Miłość szczęśliwa)

To do zobaczenia.- gdy odszedł ona poczuła motylki w brzuchu. Po lekcjach poszla do biblioteki. On już tam był. Widocznie jest punktualny. Przywitali się i zaczeli robić projekt. Emma bie mogła uwierzyć że uczy się matmy razem z takim przystojnym chłopakiem. Po godzinie skonczyli. Jack wstał i zaczą się zbierać. Pożegnał się, podziękował i wyszedł. Emma również się ubrała i poszła do domu. W domu myślała o nich. Nie wiedziała kogo bardziej lubi.ubrała się w piżame rozczesała włosy i  (...)

Emma Evans II (Krótkie historyjki)

Gdy weszła do domu wszystko belo urządzone na bogato. Było pięknie, ale najberdziej podobał jej się jej pokój. Byl wiekszy od jej starego mieszkania. Od razu wzięła prysznic a ze było późno położyła sie spać. Jutro miała iść do nowej szkoły, więc chciała się wyspać. Gdy wstała rano wszystko było jal z bajki. Ubrala się w nowe markowe ciuchy, uczesała się, umyła u zeszła ba dół na śniadanie. Zhadła szybko jajecznicę i poszła do szkoły. Nie szla długo, bo ledwie 5 minut. Jej nowa szkoła była (...)

Nie doceniałem jej a ona była moim światem (Miłość nieszczęśliwa)

Wszystko zaczeło się pewnego dnia nie pamiętam dokładnej daty ale mniejsza z tym. Przyszła do mnie siostrzenica z propozycją dość dziwną bo miałem udawać chłopaka jej przyjaciółki po to żeby jej były się od niej odczepił postanowiłem czemu nie. Wszystko było okej nie widywałem się z nią nawet nie przychodziłem pod jej szkołę wkońcu miałem tylko udawać, zleciał tydzień postanowiłem że do niej napisze, jak postanowiłem tak zrobiłem. Zadałem jej pytanie ,,Więc mam udawać twojego (...)

Podobno Kto się czubi,ten się lubi 25 (Moja historia)

Po tamtym dniu, nasza znajomość już nie była taka sama. Każdego dnia czułem niepewność przed tym co będzie następnego. Przez cały następny tydzień, widzieliśmy się z Kamilą tylko raz, krótko w biegu, wymieniając tylko kilka zdań, płakała twierdziła, że każdy coś od niej chce, że nie ma czasu dla siebie, czułem ból w okolicy serca widząc jej łzy. Poprosiła mnie żebym zawiózł ją do dziadka. Tak zrobiłem i wróciłem do domu bijąc się z własnymi myślami. W piątek byliśmy w centrum handlowym (...)

Emma Evans (Inne)

Wszyscy wsiedli i zawrczał silnik. Ruszyli. Do Los Angeles mieli jechać około 5 godzin. Wszystko dzięki mamie Emmy, która wygrała konkurs kulinarny i wygrała 50 000. Tata tym czasem dostał awans i został głównym zarządcą firmy. Teraz życie Emmy miało się zmienia zmienić. W Los Angeles mieszkają jej dziadkowie, więc ma ty już przyjaciół. Mieli zamieszkać w willi którą sprzedawał jakiś milioner. Najpierw jednak muszą podjechać do dziadków i odebrać siostrę Emmy. Kate ma już 24 lata i jest dos popularną w  (...)

W cELI, zwanej życiem - Rozdział 3 (Miłość nieszczęśliwa)

Kolejna próba i o dziwo tym razem udało mi się wyswobodzić. Najszybciej jak potrafiłam pobiegłam w stronę siostry. Zatrzymałam się na następnym korytarzu, nie wiedząc którędy dalej iść. Wyciągnęłam telefon i wybrałam numer siostry: "Na przyszłość: wyciszaj telefon." - napisałam wiadomość i czekałam na magiczny dźwięk przychodzącej wiadomości. Uśmiechnęłam się dumna ze swojego geniuszu i podeszłam do wielkiego kartonu, do którego uczniowie wrzucają nakrętki. Za nim, w (...)

W cELI, zwanej życiem - Rozdział 2 (Miłość szczęśliwa)

- Siema, stary. - Matt przybił mu męską piątkę, po czym brunet dosiadł się do stolika. Czyli oni się znają? Spojrzałam na nich z uniesioną brwią. - No co? - Zapytał niewinnie Zac. - Nie uważasz, że to podejrzane? No wiesz, ciągle spotykam kogoś kto jest w jakiś sposób powiązany z tobą. - przy ostatnim słowie wyciągnęłam rękę i położyłam palec wskazujący na jego kladce, aby lekko go pchnąć. - Nie nasza wina, że oboje lubimy przebywać w towarzystwie pięknych kobiet. - Matt zaczął  (...)