Najnowsze opowiadania » Miłosne » Pozostałe » Wszystkie

Historia Neli CZ 15 Poszukiwań czas start (Inne)

Nela otworzyła powoli oczy nie za bardzo zdając sobie sprawę gdzie się znajduje. Ktoś pogłaskał ją po włosach i dziewczyna uśmiechnęła się mimo woli. - Dawid? Od jak dawna tu leżę? - zapytała cicho. - Od wczorajszego wieczora. Wpadłaś mi dosłownie w ramiona księżniczko!- zaśmiał się rozbawiony. Dziewczyna uśmiechnęła się lekko odgarniając włosy do tyłu. - Przyszykuję się i możemy zaczynać śledztwo - wygramoliła się spod kołdry i ruszyła do łazienki. - Nie wiem jak ty, ale ja najpierw liczę na jakieś (...)

Historia Neli CZ 14 Wyjazd (Inne)

Na lotnisku załatwili najważniejsze formalności by po chwili zasiąść w samolocie i móc rozkoszować się lotem. Wkrótce wylądowali na lotnisko w Kalifornii skąd zamówili taxi, które zawiozło ich do hotelu. Po zameldowaniu się i rozpakowaniu przyszła pora na zjedzenie drobnego posiłku. Tego samego dnia para postanowiła nie opuszczać hotelu tylko skorzystać z jego luksusowych atrakcji. Wieczorem rozmawiali o tym co dalej będą robić.- Moim zdaniem twojego ojca trzeba poszukać w  (...)

mroźne obserwacje (Inne)

Jest chłodny zimny wieczór. Patrzę przez okno i widzę śnieg. Śnieg jest wszędzie, na ulicy z wysypanym na nim piaskiem, na maskach kolorowych samochodów, w których jest ciemno, wyglądają na zaniedbane, a niektóre nawet na bogatych właścicieli. Samotne samochody pogrążone w blasku oświetlanych lamp. Właściele nie zdają sobie sprawy, że rano będą musieli zeskrobywać śnieg z szyb, to jak niekończąca się praca - rano zeskrobują śnieg, wieczorem zostawiają auta na parkingu i kolejnego ranka  (...)

Miłość bez przyszłości (Miłość nieszczęśliwa)

12 lat temu poznałam go ..:) miał na imię Paweł , starszy 6lat ode mnie . Gdy przyszedł czas do pierwszego spotkania ja byłam jeszcze dzieckiem miałam zaledwie 13lat . Był moim najlepszym kolegom , z czasem stał sie moim przyjacielem i tak zostało. Do dnia gdy mi sie przyśnił , obudziłam sie i wiedziałam ze sie w nim zakochałam . Tego (...)

Historia Neli CZ 13 Postanowienie wielkiej wagi (Inne)

Nela wyrwała się Dawidowi i wbiegła do kuchni Taehyungów z impetem. W ręku ściskała urywkę z gazety przedstawiającą owy artykuł o morderstwie jej matki. Kinga spojrzała na nią zaskoczona, a Nela tylko posłała jej nienawistne spojrzenie. - Jak Pani śmiała tak bezczelnie mnie okłamać?! Jak Pani śmiała nazywać się kiedykolwiek przyjaciółką mojej mamy?! Dlaczego?! - Drżące z wściekłości ciało dziewczyny przerażało Kingę. - Nelu, dziecko o co Ci chodzi?- szepnęła zdruzgotana. - O to! - turkusowo (...)

Miłość, szczęście, upadek (Moja miłość)

Od 2 lat podobał mi się starszy, niewysoki brunet. Jestem na tyle nieśmiała, że bałam się zrobić krok w jego kierunku. Po tych dwóch latach postanowiłam, że odważę się napisać. Tematów było sporo bo chodziliśmy do jednej szkoły i jak się okazało mieliśmy wspólne zainteresowania. Po paru miesiącach rozmów zdecydowaliśmy się spotkać. Do dzisiaj pamiętam moment, w którym po raz pierwszy mogłam go dotknąć. Byliśmy w sobie tak zakochani, że przez całe wakacje nie odstępowaliśmy siebie na (...)

Daleko ode mnie (Miłość nieszczęśliwa)

W wieku 7 lat z wielkim przerażeniem wymalowanym na twarzy szłam do podstawówki - mój pierwszy dzień w szkole. Wiadomo uroczystość jak uroczystość w końcu się skończyła i szczerze? Lepiej dla mnie nienawidzę galowych strojów. Pomijając szczegóły po kilku dniach poznałam już moją klasę. Była spoko bo co może powiedzieć małe dziecko? Nic, ale za to z dwoma osobami zaprzyjaźniłam się szczególnie, mało tego spodobał mi się pewien chłopak. Chłopak o rudych włosach, którego imienia nie (...)

Historia Neli CZ 12 Para i nowe fakty 2 (Inne)

(...) Zamordował on Panią J. Nowak. Policja przeprowadziła śledctwo (...) Wynikiem śledztwa okazała się sytuacja, z Panem N. Nowakiem, który w wyniku nielegalnego hazardu podpadł szajce. Pan Nowak wyjechał do Californi przed mediami. W sprawie w sądzie wyszło (...) Tak więc zrobił to jedynie dla córki i zmarłej żony. Pani Nowak zmarła w wyniku krowotoku spowodowanego przez kulę. Mała córeczka Nowaków Nela została oddana do domu dziecka. Zapraszał na (...)

Dla Mojej idolki z quku! (Chcę się wygadać)

Inspirujesz mnie każdego dnia, Twoje opowiadanie siłę mi da! Gdy patrzę na TWE serie 2, I na 3 rozwijającą się, (...)

Historia Neli CZ 11 Para i nowe fakty 1,2 (Inne)

Był późny lipcowy wieczór , kiedy po starych schodach w domu Taehyungów przemknęła postać. Weszła do pokoju na poddaszu i położyła coś na łóżku. Coś, a raczej kogoś. Była to Nela, która zasnęła, kiedy oglądali razem gwiazdy. Brunet popatrzył na nią z czułością. Tak bardzo kochał tę małą istotę, którą niósł przed chwilą na rękach. Wyszedł powoli z pokoju (...)