Najnowsze opowiadania » Miłosne » Pozostałe » Wszystkie

Bank Spermy (Śmieszne)

I tak ten dialog mógłby mniej więcej wyglądać, w to ów delikwent mógłby uwierzyć. A co jeśli urodziłby się czarny lub żółty? Rudego też jakość wytłumaczysz! Ale czarnego? No nie ma jak. I wtedy rozwód koniec love story… Swoją drogą ciekawe jak wygląda wybieranie próbówek w banku spermy, jak to jest dobierane na jakiej podstawie. Dajmy na to przychodzi zainteresowana, jak do sklepu wielka hala i są sekcje. Najpierw podział na chłopcy, dziewczynki, pod tym podział na kolory skóry (...)

V i ty cz 17 Koniec serii (Miłość szczęśliwa)

Minęło 7 lat i Kinga wyszła za V-a oczywiście bez ślubu kościelnego. Dzieci Kingi zamieszkały z nimi w małym mieszkaniu we Wrocławiu. Wszystkie dzieci Kingi uwielbiały V-a i traktowały go jak ojca. Tymczasem V zapragnął stworzyć bliższą więź ze swoją żoną. W końcu udało im się, gdyż Kinga zaszła w ciążę. To miała być dziewczynka. Pierwsze potomstwo Kingi nie było tym zachwycone, a zwłaszcza Ewelina. Matka wytłumaczyła jej, że będzie ich kochać jednakowo, ale Ewela była pewna,że trochę  (...)

V i ty cz 16 Zwycięstwo (Miłość szczęśliwa)

Kinga podniosła swój nowy telefon i drżącymi rękami wybrała numer. Rozległ się sygnał i usłyszała piosenkę ,, Whatcha say". Po chwili rozległ się męski głos poczty głosowej. Kinga zaklnęła cicho. Czemu ten pajac teraz milczał?! Dziewczyna nerwowo odłożyła telefon i oparła się o ścianę. Kulpimook czemu ty jej to robisz?! (...)

nie szczesliwa milosc (Miłość nieszczęśliwa)

pewnego dnia po pracy poszedl do niej ja zobaczyc ona sie znim zobaczyla lecz caly czas sie z jego milosci sie smial lecz wkoncu umuwili sie na piwo pili i rozmawiali ona nastepnie sie pszytulilila muwioc darek sie jej pytal czy cos z tego wyjdzie ona muwi ze tak wyznal jej milos a nastepnie odprowadzil ja do domu wracajoc na busa szedl tak szczesliwy jak nigdy czekajoc na busa pisal jeszcze do niej czy ona to na prawde muwila lecz ona odpisala tylko tyle ze mozemy zostac pszyjaciulmi darek sie zalamal  (...)

8 lat poszło na marne (Chcę się wygadać)

Hej, w sumie jestem tu nowa i chciałam wam się wygadać. Moja przyjaciółka Marta zerwała ze mną przyjaźń miesiąc temu. Był to strzał prosto w serce. Dużo się kłóciłyśmy, ale też godziłyśmy. W końcu miała ona tego wszystkiego dosyć. Zmieniałam się na gorsze , byłam chamska, dużo przeklinałam, wszystkich wyzywałam. W sumie to chciałam zaszpanować, że jestem taka fajna bo przeklinam itd. To nie wyszło na dobre. Moja cała klasa się odemnie odwróciła (jestem w klasie 6), nikt się do mnie nie (...)

V i ty cz 15 błysk w oku (Miłość szczęśliwa)

Kinga usiadła na kanapie zmęczona całym dniem i ziewnęła. Dawid i jego brat spali sobie smacznie w pokoju gościnnym. Wreszcie miała ich przy sobie i czuła się wspaniale. Wtem zadzwonił dzwonek do drzwi i wszedł V. W rękach miał kwiaty i cały był czerwony.- Kinga... Ja chciałem Cię zabrać na jakąś romantyczną kolację, ale twoi synowie.- wybełkotał zmieszany. - Wszystko jest ok V, bo mam 2 rzeczy...- wyszeptała podnosząc się. - Jakie?- zapytał. - Moje dzieci i... Ciebie!- przytuliła go, a on  (...)

KONKURS!!!!!! +spoiler (Inne)

Konkurs! Jest to konkurs dla was i chodzi w nim o to, że wy piszecie w komentarzach imię dowolne MĘSKIE! Pierwsze trzy komentarze wezmę jako zwycięzców! Powodzenia! (...)

Lekcja dla nas wszystkich (Opowiadania z przekazem)

Przyjechałem pod adres do klienta, i zatrąbiłem. Po odczekaniu kilku minut, zatrąbiłem ponownie. Był późny wieczór, pomyślałem że klient się rozmyślił i wrócę do "bazy"... ale zamiast tego zaparkowałem samochód, podszedłem do drzwi i zapukałem. "Minutkę!", odpowiedział wątły, starszy głos. Usłyszałem odgłos tak jakby coś było ciągnięte po podłodze (...)

V i ty cz 14 Inna perspektywa 3-3 (Miłość szczęśliwa)

Nieraz przyjeżdżali tu jako małe dzieci do dziadków. Bawił się wtedy w dużym ogrodzie z psem dziadków i z rodzeństwem. Teraz czuł się tu jak pingwin na pustyni. Jego mama otwarła drzwi i ukazał się przytulny mały ganek. Chłopak wytarł buty i podążył za matką po długich schodach aż do korytarza. Tam rozebrał się i spojrzał nieswojo na rodzicielkę. Otwarła ona drzwi i chłopca doszedł przyjemny zapach obiadu. Wszedł powoli do środka i zaniemówił. Powróciły do niego wszystkie wspomnienia i byłby się (...)

Raczej bez happy endu (Moja miłość)

Spodobał mi się pewien chłopak z mojej szkoły, chodzi do 3 klasy. Jest naprawdę uroczy, jego urok mnie po prostu powala, oczy, uśmiech ehh wszystko.. Nie potrafię wykrztusić żadnego słowa gdy koło mnie przechodzi, aż czuję jakbym miała zaraz zemdleć. Parę razy przez przypadek zderzyliśmy się ramionami, tak w sumie zakochałam się w nim bo jakoś wcześniej go nie zauważałam. Teraz widzę go codziennie pojawia się wszędzie, to chyba jedyny powód przez który szczęśliwa chodzę do szkoły lecz  (...)