Najnowsze opowiadania » Miłosne » Pozostałe » Wszystkie

RAPED cz.1 (Inne)

Od tamtej sytuacji mineło kilka dni. Co opowiadać. Oddaliliśmy się od siebie, ja wraz z Mateuszem. Kocham go ale...ale nie chce czuć dotyku męszczyzny. Oby on ze mną tylko nie zerwał, błagam. Ci faceci, zaczepiają mnie caly czas. Mam juz tego wszystkiego dość. Chodzić kilka godzin po szkole w strachu, że zostaniesz skrzywdzona po raz drugi. To straszne. Moja przyjaciółka, Oliwia, cały czas się mnie wypytuje co się stało. Chce jej powiedziec...bardzo, ale się boje. Bardzo się boje. Po około 15  (...)

Jak nastolatka zaszła w ciążę. (Moja historia)

Witam. Aktualnie jestem 20 letnią kobietą. Szczęśliwą, zadowoloną z życia. Ale nie zawsze tak było... 4 lata temu ( jako 16-letnia dziewczyna) zaszłam w ciążę. Ale nie z własnej woli. Mój ojczym mnie molestował. Zaczęło się niewinnie. Raz klapną mnie w tyłek i tyle. Ale potem, gdzy moja mama była w pracy miałam przerąbane. Całował mnie po calym ciele. Ja płakałam, wyrtwałam się, ale jego to nie obchodziło. Pewnego dnia zmusił mnie  (...)

Smutna historia Oli (O przyjaźni)

Na zajutrz zadzwonił do Oli Michał i zapytał się ją, czy nie wyszła by przed swój blok. Więc wyszła ale nie zabrała telefonu. Oli nie było przez ok. 10 minut, ale w ciągu tego czasu mama Oli z ciekawości przejrzała jej telefon. Gdy zauważyła ze Ola piszę z jakąś obcą dziewczyną, nie z jej szkoły ani miasta to się zdenerwowała i rozwaliła oli telefon, rzucając nim o starą komodę. (...)

dłoń cz. 1 (Fantasy)

Była trzecia w nocy. Nie mogłam zasnąć, bo w głowie cały czas miałam obrazy horroru, na który namówiła mnie moja przyjaciółka.Spojrzałam na nią. Agnieszka spała spokojnie, wsparta na moim ramieniu.w uszach słyszałam krzyki obdzieranej ze skóry kobiety z filmu. Pokój tonął w mroku, a na telewizorze wyświetlały się jeszcze napisy końcowe. Wiem, że to głupie, ale bałam się choćby wyjąć stopę spod koca. Na myśl, że muszę wstać j wyłączyć telewizor ciarki przeszły mi po plecach. ,,Nie, nie  (...)

List do Niego... (Moja miłość)

Nie wiem od czego mam zacząć. Może od tego że jesteś dla mnie kimś naprawdę ważnym i Cię po raz pierwszy pokochałam mając te 13 lat. Do której to klasy chodziliśmy ? podajże do 1 gimnazjum, tak ! pamiętam, to była 1 gimnazjum i to nie było byle jakie zauroczenie bo przez całą gimnazjum, darzyłam Cię ogromnym uczuciem. 3 lata to wiele...Wiesz, do 15 roku życia byłam szczęśliwą osobą a mając 13 do 15 lat, podwójnie szczęśliwa...wiesz dlaczego ? Bo to Ty mi dałeś  (...)

Tęsknota za ukochanym (Smutne historie)

Czy ktoś wie, jak to jest kochać naprawdę? Czy ktoś wie, co się czuję gdy druga połówka jest obok? A kto wie, jak boli samotność i brak tej osoby? Niewiele osób, bo nie każdy jeszcze się zakochał. Tęsknota, to najlepszy dowód miłości ale czasem to nie wystarcza .... Potrzeba czegoś więcej... To uczucie musi nadal trwać i musimy być pewni tego co obiecujemy... Zdarza się tak, że ukochana wyjeżdża i ukochany obiecuje jej, że będą razem na zawsze. Że będzie do niej pisać, dzwonić (...)

Randka z wampirem- Wznowienie (Inne)

Witam, na początek chcę przeprosić wszystkich czytelników za nagłe przerwanie historii ,,Randka Z wampirem". Powodem mojego "odejścia" była praca nad książką, która wymagała niestety mnóstwo czasu, do tego dochodziła także nauka i problemy osobiste (...)

Moja pierwsza Miłość. (Moja miłość)

Brakuje mi Go a był obecny w moim życiu przez 3 lata gimnazjalne. Nie, nie był moim chłopakiem ale robił tak że byłam przy Nim szczęśliwa i radosna ze szczerym uśmiechem na twarzy.Miłość bezwzajemna a jednak dała mi tak wiele dobrego, tych dobrych odczuć, radości i szczęścia.To wszystko Jego zasługa. To dzięki Jemu byłam taka szczęśliwa...Każda Jego obecność mnie cieszyła, taką piękną chwilą było to że prawie codziennie Go widziałam w szkole czy nawet poza szkołą, piękną chwilą była (...)

INFO (Inne)

UWAGA! Moje poprzednie opowiadania strasznie mnie męczyły. WIEC OFICJALNIE ZAMYKAM WSZYSTKO CO DO TEJ PORY NAPISALAM. Mam pomysł na coś nowego, coś co będę chciała pisać i mam nadzieje, że nie macie nic przeciwko temu. Za pisanie biorę się już dziś lecz niewiem jeszcze kiedy dodam prolog. Liczę na was i na to, że chetnie  (...)

Oboje na tym skorzystamy – rozdział 2 (Miłość szczęśliwa)

– Kim, do cholery?! – spytałam, nadal nie wierząc, że to, co usłyszałam, może być prawdą. – Przecież my się nawet jakoś szczególnie ani nie lubimy, ani nie znamy. – Mów za siebie. Ja ciebie bardzo lubię. Poza tym – znowu spojrzał na mnie, jak na niedorozwiniętą, czego coraz bardziej nienawidziłam – naprawdę uważasz, że dwie osoby muszą się niesamowicie lubić oraz znać, żeby móc razem wylądować w łóżku (...)