Najnowsze opowiadania » Miłosne » Pozostałe » Wszystkie

Trzeci schodek jakieś klatki (Smutne historie)

Czasami najlepsze momenty, najlepsze chwile zdarzają się przez przypadek, zupełnie nie spodziewanie i czasami mimo braku zaproszenia.... Ola , była nastolatką, uczyła się...no powiedzmy dobrze, nie pakowała się w kłopoty zbytnie, lubiła przygody i stroniła od niebezpieczeństwa...chociaż to różnie można interpretować z jej zachowania, co ważne nie miała kłopotów bo gdy coś przeskrobała zawsze wszystko umiała pięknie zatuszować . Niektóre rzeczy z jej życia zostaną (...)

Prolog (One Direction)

Megan Parker to dwudziestoletnia amerykańska piosenkarka. Zna ją praktycznie każdy. Jest śliczna, miło nastawiona na nowe znajomości, inteligentna i bardzo utalentowana. Od czasów podstawówki ma swoją najlepszą przyjaciółkę Rose Taylor. To ona pomaga jej z dzieckiem, wspiera ją i jest mimo wszystko. Od tamtej pory są dosłownie nierozłączne. Łączy je wielkie zaufanie.  (...)

Zwykły-niezwykły ON....... (Moja miłość)

Któregoś dnia zadzwonił.... Odebrałam a on powiedział że tak się dalej nie da żyć,że chce mnie na co dzień.....Nie wiedziałam co to znaczy.... Nie rozumiałam tego..... Zapytał czy chcę z nim spędzić resztę życia.... Nie wierzyłam że to się dzieje naprawdę..... Ucieszyłam się,po czym znów oprzytomniałam.... Przecież on ma rodzinę-rodzinę którą ja mu rozbijam..... Nie,nie poradzę sobie z tym psychicznie. Nie może zostawić dzieci- takich małych dzieci..... Wykrzyczałam mu to......Prosił mnie (...)

Chłopak w czerwonej bluzie (Smutne historie)

Mijały miesiące, leżę w łóżku i patrze w telefon, jakieś nowe zaproszenie na snapa, patrzę a to on. Taaak Miłosz mnie zaprosił, czyli zainteresował się moją osobą! Nie mogła przestać skakać z radości. Napisałam do Moniki aby jej o wszystkim powiedzieć, ona też nie mogła przestać się cieszyć. Ale jednak nadszedł dzień rozczarowań, dzień kobiet, zobaczyłam go w białej koszuli opinającej jego ciało z bukietem kwiatów w ręku. Moje serce zatrzymało się. Pomyślałam, że kogoś ma, straciłam cała  (...)

Emma Evans IX (Kryminal)

- masz tu poleżeć jeszcze jakiś tydzień i będziesz wolna- uśmiechnął się. Właśnie takiego Alexa Emma lubiła.- poczekaj skoczę do toalety. I odszedł. Emma leżała na łóżku aż w końcu oczy jej się zaczęły zamykać. Obudził ją trzask drzwi. Nie zdążyła otworzyć oczu, gdy drzwi się zamknęły. Nagle przeszedł ją dreszcz. Na środku pokoju leżała metalowa puszka, z której sycząc ulatniał się biały dym. Zaczęła krzyczeć. Usłyszała kroki i szarpnięcie za klamkę. Znowu zaczęło jej się kręcić w głowie (...)

Emma Evans VIII (Moja miłość)

- hmmm... czy dobry, to nie wiem...- wszyscy na nią spojrzeli. Mama usiadła koło niej na łóżku i ją przytuliła. Emma chciała od razu wiedzieć co się stało. Okazało się, że ten obcy mężczyzna to ojciec Alexa, czyli właściciel domku. Po paru minutach rozmów do pokoju wszedli dwaj policjanci oraz strażak. Dziewczyna rozpoznała, że to ten, który ją wyniósł z domku. Panowie w mundurach poprosili resztę zgromadzenia o opuszczenie sali. Tak też się stało. Gdy wszyscy wyszli zaczęli zadawać Emmie  (...)

Brak odwzajemnionego uczucia (Moja miłość)

Tuż przed feriami zimowymi tego roku zaczął mi się podobać chłopak o rok ode mnie starszy. Brunet o ciemno zielonych włosach. Mający aparat ortodontyczny. Bardzo wysoki, co od razu można było zauważyć. Za każdym razem uśmiechnięty. Jego imię to Kuba. Widziałam, jak wielokrotnie się na mnie patrzył. To chyba właśnie dlatego oszalałam na jego punkcie. O swoim uczuciu opowiedziałam trzem zaufanym osobą a dokładniej mówiąc przyjaciółką - Oli, Wiktorii i Zuzi. Wiktoria znała Kubę, ponieważ  (...)

Cóż... (Smutne historie)

Znowu siedzę sama w swoich czterech ścianach i walczę sama ze sobą. Leżę, a łzy samoczynnie płyną z moich oczu. Co jakiś czas zwykły płacz przeradza się w histerię by znów wrócić do pierwotnej wersji. Nie potrafię przestać. Nie ma przy mnie nikogo kto mógłby ukoić ból. Ból istnienia i ból duszy. Trzymam w dłoni żyletką, obracam ją w palcach i wyobrażam sobie jak przecinam nią skórę na nadgarstku. Niemalże widzę jak spływa po nim krew. Na razie te wyobrażenia przywracają spokój, lecz na jak (...)

Uzależniona (Chcę się wygadać)

Około dwoch lat temu zaczełam robić sobie zdjecia. Na początku były to zdjecia w ubraniu z czasem bez , w bieliźnie i bez niej. Robiłam mnostwo zdjec ktore po jakims czasie wyslalam kilku osobom , poznanym przez gg i mojemu bliskiemu przyjacielowi ktoremu takie zdjecia wysylalam regularnie przez jakis czas. Na zdjeciach nigdy nie pokazywalam twarzy , uzaleznilam sie od komplementow od tylu milych slow czulam sie atrakcyjna , kiedy slyszalam ze jestem piekna czulam sie bardzo pewna siebie (...)

To boli, przepraszam (Miłość nieszczęśliwa)

Zaczełam do niego pisać , wysyłać snapy no a on odpisywał. Niby wszystko ok ale coś jest nie tak, po godzinach , miesiącach cały czas patrzy sie na mnie i jest miły w stosunku do mnie ale nie rozmawiamy . Gdy do niego pisze a często to jest ok i ta jego wiadomość no chciałem dzis do ciebie napisac ale zapomniałem no mam już dość (...)