pomoc

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "pomoc"

Jest nadzieja.

Dodał/a: angie 2019-08-07 23:45:46 czytano 364 razy
Życie przynosi nieoczekiwane zwroty. Nikt nigdy nie wie, który etap będzie jego ostatnim. Jeszcze parę lat temu, ta smutna, z ciemnymi blond włosami dziewczyna modliła się o skrócenie jej cierpień. Była przekonana, że stoi w kolejce do śmierci, od środka dawno martwa. Nic się nie układało. Problemy rodzinne tak bardzo dotknęły jej serca, że stało się czarne, a ona powoli zaczynała gasnąć, przez co traciła też przyjaciół i znajomych, nie potrafiła już  (...)

Proszę o pomoc!

Dodał/a: Łza 2019-01-02 21:17:43 czytano 458 razy
Cześć, chcę tu przedstawić sytuację, w której się znalazłam. Proszę wszystkich, którzy będą to czytać o komentarze i udzielenie dobrej rady, bo nie wiem Co mam zrobić. Zatem: W listopadzie zapisałam się na dodatkowe lekcje języka francuskiego, jestem w 8 klasie, a na zajęciach byli sami licealiści (szkoła, do której chodzę, to połączone z gimnazjum/podstawówką liceum). Bardzo polubiłam pewnego niebieskookiego maturzystę, który okazał się bardzo sympatyczny i miły. Chciałabym jednak, żeby nie (...)

Emma Evans VII

Dodał/a: juliett_159.12 2018-02-28 20:50:45 czytano 353 razy
- Hm... Bardzo dobrze. Dzięki że pytasz. - Zmusiła się do uśmiechu. Wcale nie było dobrze. Zbyt wiele złych informacji. Morderstwo, zagadka, oskarżenia, ten tajemniczy telefon... To wszystko powróciło i Emma nie mogła przegonić z głowy tych myśli. Na szczęście niezręczną ciszę przerwał okrzyk jednej ze służących dobiegający z sąsiedniego pokoju. Jak poparzone zerwałyśmy się z krzeseł i pobiegłyśmy tam. W salonie siedziała roztrzęsiona służąca. U jej stóp, leżały kawałki porcelanowej  (...)

Emma Evans V

Dodał/a: juliett_159.12 2018-02-18 16:18:58 czytano 467 razy
Nastał nowy dzień. Emma obudziła się jak zwykle w dobtym humorze, ale nie na długo. Gdy przypomniała sobie, że musi iść do szkoły łzy napłynęły jej do oczu. Nie miała siły męczyć się. Wszyscy uważali ją za mordercę, choć to była nieprawda. Postanowiła jednak, że się nie podda i pokaże im wszystkim że Emma Evans się nie boi! Jednak okazało się to trudne. Dlatego zadzwoniła do Alexa, czy mógłby za dziesięć minut przyjść pod jej dom, aby razem poszli na uczelnię. Alex sie zgodził więc  (...)

Ostatnie wspomnienie. 7

Dodał/a: Roześmiana 2017-05-27 20:55:57 czytano 554 razy
Co ja takiego zrobiłem ? Moja księżniczka, teraz płacze przez ze mnie a ja nie wiem dlaczego. Opadłem na kanapę i schowałem twarz w dłonie. Przelewały się przez ze mnie fale emocji, złość, smutek, zdezorientowanie, poczucie winy. Po chwili poczułem na plecach dłoń, dłoń Taty. Spojrzał na mnie i wiedziałem co chce mi przekazać, „ Spokojnie Synu, to nie Twoja wina. Dajmy jej czas.". Westchnął głośno i usiadł obok mnie (...)

Myślisz ,że nie wiem...?

Dodał/a: Anonimowy Krawat 2017-01-14 18:23:58 czytano 601 razy
Przez resztę przerwy Kamila i Czereśnia gadały o szkole cyrkowej i fokach. Iz zaś siedziała obok myśląc: ,,Gdyby ta suka Zuzia nie powiedziała Gabrysiowi... Podoba mi się od roku. Gdybym jej nie powiedziała było by lepiej... A teraz on tak dziwnie się na mnie patrzy...". Jej myśli zakłócił dzwonek na lekcje. Pani ,kiedy wreszcie się wtoczyła na schody zaczęła lekcje. Była ,,przyjemna" jak zwykle (...)

Czekałam na znak od Ciebie OGŁOSZENIE

Dodał/a: MisterLove_Again 2016-08-15 15:01:54 czytano 786 razy
Hej ludzie nie bójcie się nie przestaje pisać chociaż i tak mało kogo to obchodzi . A więc info jest takie że zmieniam pseudonim. Tytuł opowiadania zostaje. Dzięki za czytanie tego ala bloga. Wiem że żadne tłumy tego nie czytają i mało osób się tym przejmie. A więc tytuł zostaje ale pseudo mi  (...)

Czekałam na znak od Ciebie II

Dodał/a: MisterLove_Again 2016-08-15 12:45:25 czytano 1043 razy
Nie mam żadnych ubrań na zmianę. Kicha. Idę pod prysznic i ubiorę się we wczorajsze. Zimny prysznic z rana na kaca jest dla mnie niesamowity. Zaraz która to godzina? Idę po telefon. 7:23 toż to środek nocy... Dobra ile ja mam nieodebranych połączeń dwa od mamy jedno o mojej kumpeli i cztery od nieznanego numeru. Woow ciekawe kto się do mnie dobijał. O wilku mowa to ten numer teraz dzwoni. (...)

Chyba nigdy go nie spotkam

Dodał/a: karolina26 2016-07-26 20:50:44 czytano 473 razy
Tak wiem, to żałosne mam 16lat, nigdy nie miałam chłopaka i nigdy zadnego nie kochalam. Może uznacie ze cierpię na samouwielbienie ale uważam się za piękna dziewczynę, jestem naturalna, potrafię się ubrać jak księżniczka ale też nigdy nie bałam się ubrudzic, jeżdżę mtb z bratem i trenuje karate. Bardzo lubię przebywać w towarzystwie chłopaków, czuję się nawet lepiej niż z dziewczynami. Z nimi zawsze można się pośmiać, wybrać (...)

Głupota 4

Dodał/a: Evrie Clar 2016-05-03 13:20:13 czytano 909 razy
Kiedy obudziłam się następnego dnia, leżąc jeszcze w łóżku, zaczęłam myśleć, czy dzisiaj Julita też postanowi mi coś zrobić. Gdyby ten Bartek do mnie nie podchodził, może by się to wszystko uspokoiło. Wczoraj mu powiedziałam, że nie mam ochoty na rozmowę z nim, ale czy do niego to trafiło – nie wiem (...)