pierwsza miłość

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "pierwsza miłość"

Moja historia cz. 12

Dodał/a: wieczniezakochana 2014-01-13 19:36:51 czytano 2056 razy
Nic nie robiłam , nadal wtulałam się w niego czekając aż odwzajemni uścisk. W końcu to zrobił , gdy tylko poczułam jego dłoń na ciele od razu się rozluźniłam . Odsunęłam się od niego i spojrzałam w oczy przybliżyłam usta do jego , po czym pocałowałam Go . Gdy się oderwaliśmy od siebie równocześnie powiedzieliśmy kocham Cię . Po czym położyliśmy się na łóżku , chciałam żeby był przy mnie nie musiał nic mówić (...)

Moja historia cz. 11

Dodał/a: wieczniezakochana 2014-01-13 19:36:08 czytano 2077 razy
Rozmawiałyśmy przez dłuższą chwilę . Później poszłyśmy popływać . Gdy wróciłyśmy na koc siedział tam Nathan i Ethan . Zdziwiona nie miałam ochoty wyjść , pływałam jeszcze przez chwilę . Zatrzymałam się na chwilę by odpocząć . Poszukałam wzrokiem reszty , zobaczyłam tylko Ethana i Caro . Zastanawiałam się gdzie jest Nathan .Chciałam płynąć do brzegu , gdy ktoś złapał mnie w pasie . Krzyknęłam , odwróciłam się i pocałował mnie (...)

Moja historia cz.10

Dodał/a: wieczniezakochana 2014-01-13 19:35:13 czytano 2081 razy
Następnego dnia wstaliśmy rano , no dobra w południe . Po zjedzeniu śniadania wyszliśmy na spacer lecz najpierw wstąpiliśmy do mnie , bo musiałam się przebrać . Spacerowaliśmy po plaży , zobaczyłam Ethana i Elizę . Nie chciałam , żeby zobaczyli moją rękę , próbowałam zakryć cięcia . Nie wyszło mi to , Nathan zorientował się o co chodzi , złapał mnie za rękę . Zdziwiona jego zachowaniem spojrzałam się na niego (...)

Moja historia cz. 9

Dodał/a: wieczniezakochana 2014-01-13 19:34:34 czytano 2038 razy
gdyby już mnie tu nie było . Anna i Amber odpadały , za bardzo szorstka dla nich byłam . Usłyszałam czyjeś głosy w pierwszej chwili chciałam wstać , gdy już prawie stałam pomyślałam sobie , przecież i tak gorzej być nie może . Chciałam by była przy mnie mama , przypominałam sobie wszystkie te wspaniałe momenty gdy pocieszała , mówiła że będzie dobrze , doradzała . Każda jej rada była na wagę złota , powtarzała żebym słuchała głosu serce , ono podpowiadało mi żebym skończyła (...)

Moja historia cz.8

Dodał/a: wieczniezakochana 2014-01-13 19:33:12 czytano 2261 razy
- Nie rób mi tego , każda kreska na twoim ciele to jak cios wymierzony w serce- Nikola , spójrz się na mnie - mówił spokojnie - Nikola . Dziewczyna odwróciła się w stronę chłopaka , spojrzała mu w oczy i wypuściła z dłoni żyletkę . On ją bez słowa przytulił . Nie miał pojęcia co przeżywa , ale chciał to zrozumieć aby móc jej pomóc . Wiedział jedną , że kocha ja nad życie i nie pozwoli żeby zrobiła sobie krzywdę . Po paru minutach poszli do pokoju , usiedli na łóżko i  (...)

Moja historia cz. 7

Dodał/a: wieczniezakochana 2014-01-13 19:31:32 czytano 2025 razy
- Nikola spójrz się na mnie . – wykonałam polecenie .- Nie bój się jesteś ze mną , nikt Cię nie skrzywdzi nigdy obiecuję , chodź dalej i nie zwracaj na niego uwagi . Zrobiłam co polecił. Do końca dnia miałam zepsuty humor . Wieczorem gdy zasypiałam bałam się , nie wiedziałam czego po prostu odczuwał strach . Leżałam na łóżku próbując zasnąć , ale bez rezultatów. Chciałam napisać do mojego skarba . Wzięłam telefon do ręki spojrzałam na zegarek i zrezygnowałam z tego pomysłu (...)

Moja historia cz.6

Dodał/a: wieczniezakochana 2014-01-04 20:52:38 czytano 3064 razy
Obudziłam się w środku nocy . Wstałam ubrałam się i wyszłam , nie wierzyłam mu. Mimo iż czułam coś do niego nie mogłam w to uwierzyć . Otworzyłam okno i powoli zaczęłam schodzić po dachu, nagle się poślizgnęłam i upadłam podbiegł do mnie jakiś pies chyba amstaf i zaczął warczeć na mnie. Chciałam powoli wstać ale poczułam okropny ból w kosce i z powrotem runęłam na ziemie . W tym momencie amstaf skoczył mi do gardła po paru sekundach zszedł ze mnie i wbił swoje kły w mój brzuch (...)

Moja historia cz.5

Dodał/a: wieczniezakochana 2014-01-04 20:50:26 czytano 2575 razy
Nie wiedziałam do kąt pójdę. Przez parę godzin chodziłam po parku . Później poszła na tą plaże , na którą zabrał mnie Et. Potem poszłam na jego osiedle , nie daleko z stamtąd był hotel . Przechodząc obok jego domu zdziwiłam się , nie urządzał imprezy . Co chwile dostawałam smsy gdzie jestem od każdego . Olałam całą sprawę , gdy byłam już blisko hotelu zatrzymał mnie Ethan. - Nikola czekaj (...)

Moja historia cz.4

Dodał/a: wieczniezakochana 2014-01-04 20:46:28 czytano 2657 razy
- Czemu jak byliśmy sam na sam to gadałeś ze mną , przytuliłeś mnie ,a w szkole olewałeś – powiedziałem na jednym tchu. - Bo nie wiedziałem jak mam się przy Tobie zachować , nie wiem czemu ale jak jesteśmy sami jest mi łatwiej . Spojrzałam się na niego , nasze spojrzenia napotkały się . Nasze twarze zbliżały się , serce biło mi jak szalone . W końcu nasze usta dzieliło kilka centymetrów (...)

Moja historia cz.3

Dodał/a: wieczniezakochana 2014-01-04 20:43:55 czytano 2918 razy
Rano gdy się obudziłam zobaczyłam że mam 2 nieodebrane połączenia od nie zapisanego numeru . Postanowiłam poczekać aż zadzwoni znowu . Z domu wyszłam tak jak zwykle o w poł do ósmej. Idąc do szkoły myślałam o tym co się stało w wczoraj , jak mnie przytulił i pocałował w policzek . Wchodząc do szkoły promieniałam radością. Wzięłam rzeczy i szłam z dziewczynami po salę . Stał już tam Et z kumplami i Lisą . Przeszłam koło niego chciałam powiedzieć cześć , ale  (...)