Pamiętnik Anieli

31 sierpień
Rano
Wczoraj miałam urodziny. Dostałam od mojej przyjaciółki Marty notatnik. Szczerze mówiąc nigdy nie prowadziłam pamiętnika, ale myślę, że nie będzie tak źle. A więc opowiem coś o sobie… Nazywam się Aniela Krawczyk i mam 13 lat. Mam troje rodzeństwa, 2 siostry i Brata. Najmłodsza siostra ma 5 miesięcy i ma na imię Natalia. Starsza siostra ma 15 lat i ma na imię Kornelia natomiast brat ma 18 lat i ma na imię Filip. Nasi rodzice strasznie dużo pracują, więc rzadko spędzam z nimi czas. Eh… Dzisiaj ostatni dzień wakacji NIESTETY. Mszę jakoś wykorzystać ostatni dzień wakacji. Może spotkam się z Martą..
Wieczorem
I po spacerze.. Było super ! Najpierw poszłyśmy na lody, potem na basen, a na sam koniec poszłyśmy do kina. To był naprawdę udany dzień.!
1 wrzesień
Rano
I znowu szkoła… Niestety.! O 9.30 mam rozpoczęcie roku szkolnego. Może poznam kogoś fajnego, fajnie by było.
Po południu
Na rozpoczęciu roku szkolnego było SUPER.! Poznałam wielu nowych ludzi. Eh… Spodobał mi się jeden chłopak ma na imię Mariko. Nie jest Polakiem. Strasznie się cieszę, że wreszcie poznałam kogoś fajnego. Może spotkam się dzisiaj z Martą i pójdziemy na jakieś zakupy.. No w końcu jutro pierwszy dzień szkoły więc pasuje jakoś ładnie wyglądać. Marta z chęcią się zgodziła.
Wieczorem
Na zakupach było super kupiłam sobie tunikę rurki i taką fajną torbę do szkoły. Nie mogę się doczekać jutra.. Wreszcie zobaczę się z Marikiem.
Dodał/a: Anetka w dniu 23-04-2012 - czytano 1439 razy.
Słowa kluczowe: opowiadania nastolatek krótkie opowiadania Anetka

Komentarze (1)

BeBoKdnia 2012-04-25 18:03:14.

Na Twoim miejscu nie pisałabym tego na tej stronie tylko zrobiłabym z tego książkę. Zapowiada się ciekawie. ;D

Prosimy o nie dodawanie danych osobowych, adresów e-mail, numerów komunikatorów, numerów telefonów itp.

Komentarz do "Pamiętnik Anieli"

(pole wymagane)

(pole wymagane)

(pole wymagane)