opowiadania dla nastolatek

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "opowiadania dla nastolatek"

Wakacyjna miłość cz 11

Dodał/a: emmatiger 2016-03-28 22:03:22 czytano 410 razy
Wróciłam do domu cała roztrzęsiona, piekące łzy cisnęły mi się do oczu. " Dlaczego ja to zrobiłam?? Co ja sobie myślałam? Czy naprawdę jestem tak pieprzoną egoistką? Czy zawsze muszę ranić i tracić osoby na których mi zależy? Totalna idiotka...!!" Nie wiedziałam co ze sobą zrobić. To były najgorsze chwilę mojego życia. Rozżalona upadłam na łóżko, wtedy pierwsza z moich łez skapała na poduszkę. Co ja tak naprawdę  (...)

Wakacyjna miłość cz 10

Dodał/a: emmatiger 2016-03-27 14:23:05 czytano 443 razy
pierwszy. Doskonale znam to uczucie, jakie targałoby Tomem jakby się dowiedział o całym tym zajściu z pocałunkiem z jego bratem. OHHHHHH, okropne sumienie...Czemu teraz czemu w tej magicznej chwilii?? O, niebiosa, muszę coś z tym zrobić...Tylko jakby tu obejść system tych kolorowych kabelków które kiedyś zostały powtykane w jego głowę, aby go zbytnio nie odepchnąć,ale subtelnie zaprzestać pocałunku (...)

Wakacyjna miłość cz 9

Dodał/a: emmatiger 2016-03-10 16:59:03 czytano 483 razy
Obudziłam się w jasnym pokoju, pomalowanym na błękitny, z resztą już zszarzały kolor, tynk ściany w paru miejscach był mocno spękany, więc miałam dziwne uczucie że zaraz odleci i spadnie na moją obolałą głowę. W miare upływu czasu, gdy kształty zaczęły nabierać ostrośći, zaczęłam też słyszeć ściszoną dyskusję, zapewne moich książąt. Chciałam usiąść ale coś przeraźliwie ukuło mnie w bok, jęknęłam. Chłopcy dosłownie  (...)

wakacyjna miłość cz 8

Dodał/a: emmatiger 2016-02-22 19:59:36 czytano 554 razy
W nocy śniłam o tygrysach, śnieżnobiałym i kruczoczarnym, wokół panowała biel, tygrysy walczyły, szkarłatna krew rozlewała się wokół nich i jakby zbliżała się do moich stóp próbując mnie złapać, cofałam się przerażona, aż wpadłam w silne ramiona. Odwróciłam się, Tristian. Bardzo się ucieszyłam, ale jego sylwetkę pochłonął mrok. Wystraszona obudziłam się zlana potem. była trzecia w nocy (...)

wakacyjna miłość cz 7

Dodał/a: emmatiger 2015-11-07 21:50:54 czytano 742 razy
Po paru minutach obraz zaczął być bardziej przejrzysty, rozmazane kształty zaczęły przybierać swój zwyczajny rozmiar. Siedziałam teraz na zimnej posadce budki telefoniczej w objęciach Tristiana, który mnie podtrzymywał. Zaczęłam odzyskiwać siłę w nogach i całym ciele. Mogłam już stanąć o własnych siłach , delikatnie wyrwałam się z objęć Tristiana, ponieważ zaczęłam się czuć skrępowana, chciałam jak najszybciej (...)

wakacyjna miłość cz 6

Dodał/a: emmatiger 2015-11-07 21:41:20 czytano 681 razy
- Za chwilę do nich wrócę, oh... Jestem okropnie głodny.- Skulił się, widząc to rzuciłam sie do torby do której włożyłam kanapki, prawdopo- dobnie z szynką, serem i pomidorem. Podałam mu jedną a drugą zatrzymałam dla siebie, bo zaczynałam odczuwać skutki uboczne głodu. Tom złapał ją i od razu rozpakował, ale zamiast wpakować ją całą do ust, zaczął powoli ja przeżuwać, ja też poszłam w jego ślady (...)

wakacyjna miłość cz 5

Dodał/a: emmatiger 2015-11-02 18:01:27 czytano 778 razy
Nie chcąc się narażać na serię pytań, jaką na pewno zasypałyby mnie dziewczyny gdyby mnie zobaczyły mne z Tristianem. - Słuchaj musisz się ukryć, wiesz nie chcę się spowiadać z tego co tu zaszło moim przyjaciółkom.- ledwo wypowiedziałam te słowa, usłyszałam szybkie "dobranoc" i już go nie było, zupełnie jakby rozpłynął się w powietrzu. Dziewczyny znalazły mnie wpatrzoną w miejscu gdzie zniknął  (...)

wakacyjna miłość cz 4

Dodał/a: emmatiger 2015-10-31 19:04:00 czytano 842 razy
- Nic, Nic. Po prostu czy nie wydaje ci się, że twoja dziewczyna może być lekko zazdrosna?- Zapytałam podchwytliwie. - Dziewczyna?- Zapytał udając prawdziwie zdziwionego. Jednak nie uchronił się przed lekką drgawką powieki. Niezły aktor, pomyślałam. - Tak dziewczyna, Nataly. Mówi ci to coś? Podobno, że booooooskoooo całujesz...- Nie wytrzymałam i uśmiechnęłam się przy tym kpiąco. (...)

wakacyjna miłość cz 3

Dodał/a: emmatiger 2015-09-27 11:35:01 czytano 902 razy
- Było wspaniale, Tom świetnie całuje.- Uśmiechnęła się szeroko, przypominając sobie zdarzenia z zeszłej nocy. Gdy tylko o tym pomyślałam zrobiło mi się niedobrze, czułam że lada chwila zwymiotuje. Jak ON mógł okazać się takim głupcem? Nie! Nie wierzę, to na pewno nie chodzi o niego. Z takim przekonaniem wyszliśmy na apel. Ustawiliśmy się grupami tworząc okrąg z pustką w środku, gdzie stanęła kierowniczka (...)

Nocny, zaczarowany świat .. cz.3 (ostatnia)

Dodał/a: *zaczarowana* 2013-02-12 20:09:30 czytano 1299 razy
Ola wyszła, a Zuzia dalej pogłębiła się w swoich myślach. Starała się jakoś to wszystko ogarnąć, ale z każdą myślą wszystko się rozsypywało, wracały wspomnienia, wracało wszystko. Nagle zerwała się z łóżka i co sił w nogach pobiegła do Oli. - Masz chwilę? Pójdziesz tam ze mną? - No oczywiście, chodź. (...)

12»