opowiadania dla nastolatek

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "opowiadania dla nastolatek"

Nocny, zaczarowany świat .. cz.3 (ostatnia)

Dodał/a: *zaczarowana* 2013-02-12 20:09:30 czytano 542 razy
Ola wyszła, a Zuzia dalej pogłębiła się w swoich myślach. Starała się jakoś to wszystko ogarnąć, ale z każdą myślą wszystko się rozsypywało, wracały wspomnienia, wracało wszystko. Nagle zerwała się z łóżka i co sił w nogach pobiegła do Oli. - Masz chwilę? Pójdziesz tam ze mną? - No oczywiście, chodź. (...)

Nocny, zaczarowany świat .. cz.2

Dodał/a: *zaczarowana* 2013-02-04 13:13:02 czytano 439 razy
- Dziękuję, wzajemnie i jeszcze raz przepraszam. Do widzenia. Zuzia szybko się otrząsnęła po niemiłym zdarzeniu i chciała wchodzić do sklepu, ale zauważyła portfel leżący na chodniku. Pomyślała, że pewnie wypadł temu panu co na niego wpadła. Szukała go chwilę ale nie znalazła. Stwierdziła, że musi zobaczyć do środka, czy nie ma dokumentów. Znalazła i przeczytała adres. Po zakupach wybrała się na spacer, by przy okazji oddać portfel. Po drodze spotkała Maćka (...)

Nie Oceniaj Książki Po Okładce ... 4

Dodał/a: Paulla 2012-10-07 10:45:20 czytano 812 razy
Więc Cherr weszła i pomyślała skąd ona wiedziała że to akurat ona ?! - Hej dziewczyny - Powiedziała Cherr i wymusiła uśmiech Vanessa i Sasha sie uśmiechnęły do niej i wróciły do swoich zajęć czyli przepisywana lekcji a Caroli zaczeła - Dawaj Cherr wyjmuj, naszą słodką tajemnice - Powiedziała Carolin i usmiechnęła sie głupio. Cherr pomyślała "boże jaka ona jest głupia, taka słodka idiotka. A w sumie to 3 idiotki nie słodkie tylko głupie ". Cherr otworzyła torebkę, wyjęła z niej Saszetkę i podała Carolin (...)

Nie Oceniaj Książki Po Okładce ... 3

Dodał/a: Paulla 2012-10-03 08:19:19 czytano 963 razy
Dziewczyny dobiegły do Nicol i jej mamy - Dzień dobry ja jestem siostrą Jessici, mam na imie Cherr - Zaczeła starsza siostra - Dzień dobry Cherr ja jestem mamą Nicol - po przywitaniu mama Nicol sie uśmiechneła do Cherr - Hmm moja siostra bardzo chciała abyśmy po drodze do przedszkola zabrały ze sobą Nicol, i chciałam sie zapytać czy możemy ją wziąć ze sobą. Mama Nicol sporzała na swoją córke, po czym zapytała (...)