opowiadania dla nastolatek

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "opowiadania dla nastolatek"

wakacyjna miłość cz 7

Dodał/a: emmatiger 2015-11-07 21:50:54 czytano 331 razy
Po paru minutach obraz zaczął być bardziej przejrzysty, rozmazane kształty zaczęły przybierać swój zwyczajny rozmiar. Siedziałam teraz na zimnej posadce budki telefoniczej w objęciach Tristiana, który mnie podtrzymywał. Zaczęłam odzyskiwać siłę w nogach i całym ciele. Mogłam już stanąć o własnych siłach , delikatnie wyrwałam się z objęć Tristiana, ponieważ zaczęłam się czuć skrępowana, chciałam jak najszybciej (...)

wakacyjna miłość cz 6

Dodał/a: emmatiger 2015-11-07 21:41:20 czytano 290 razy
- Za chwilę do nich wrócę, oh... Jestem okropnie głodny.- Skulił się, widząc to rzuciłam sie do torby do której włożyłam kanapki, prawdopo- dobnie z szynką, serem i pomidorem. Podałam mu jedną a drugą zatrzymałam dla siebie, bo zaczynałam odczuwać skutki uboczne głodu. Tom złapał ją i od razu rozpakował, ale zamiast wpakować ją całą do ust, zaczął powoli ja przeżuwać, ja też poszłam w jego ślady (...)

wakacyjna miłość cz 5

Dodał/a: emmatiger 2015-11-02 18:01:27 czytano 371 razy
Nie chcąc się narażać na serię pytań, jaką na pewno zasypałyby mnie dziewczyny gdyby mnie zobaczyły mne z Tristianem. - Słuchaj musisz się ukryć, wiesz nie chcę się spowiadać z tego co tu zaszło moim przyjaciółkom.- ledwo wypowiedziałam te słowa, usłyszałam szybkie "dobranoc" i już go nie było, zupełnie jakby rozpłynął się w powietrzu. Dziewczyny znalazły mnie wpatrzoną w miejscu gdzie zniknął  (...)

wakacyjna miłość cz 4

Dodał/a: emmatiger 2015-10-31 19:04:00 czytano 431 razy
- Nic, Nic. Po prostu czy nie wydaje ci się, że twoja dziewczyna może być lekko zazdrosna?- Zapytałam podchwytliwie. - Dziewczyna?- Zapytał udając prawdziwie zdziwionego. Jednak nie uchronił się przed lekką drgawką powieki. Niezły aktor, pomyślałam. - Tak dziewczyna, Nataly. Mówi ci to coś? Podobno, że booooooskoooo całujesz...- Nie wytrzymałam i uśmiechnęłam się przy tym kpiąco. (...)

wakacyjna miłość cz 3

Dodał/a: emmatiger 2015-09-27 11:35:01 czytano 461 razy
- Było wspaniale, Tom świetnie całuje.- Uśmiechnęła się szeroko, przypominając sobie zdarzenia z zeszłej nocy. Gdy tylko o tym pomyślałam zrobiło mi się niedobrze, czułam że lada chwila zwymiotuje. Jak ON mógł okazać się takim głupcem? Nie! Nie wierzę, to na pewno nie chodzi o niego. Z takim przekonaniem wyszliśmy na apel. Ustawiliśmy się grupami tworząc okrąg z pustką w środku, gdzie stanęła kierowniczka (...)

Nocny, zaczarowany świat .. cz.3 (ostatnia)

Dodał/a: *zaczarowana* 2013-02-12 20:09:30 czytano 835 razy
Ola wyszła, a Zuzia dalej pogłębiła się w swoich myślach. Starała się jakoś to wszystko ogarnąć, ale z każdą myślą wszystko się rozsypywało, wracały wspomnienia, wracało wszystko. Nagle zerwała się z łóżka i co sił w nogach pobiegła do Oli. - Masz chwilę? Pójdziesz tam ze mną? - No oczywiście, chodź. (...)

Nocny, zaczarowany świat .. cz.2

Dodał/a: *zaczarowana* 2013-02-04 13:13:02 czytano 717 razy
- Dziękuję, wzajemnie i jeszcze raz przepraszam. Do widzenia. Zuzia szybko się otrząsnęła po niemiłym zdarzeniu i chciała wchodzić do sklepu, ale zauważyła portfel leżący na chodniku. Pomyślała, że pewnie wypadł temu panu co na niego wpadła. Szukała go chwilę ale nie znalazła. Stwierdziła, że musi zobaczyć do środka, czy nie ma dokumentów. Znalazła i przeczytała adres. Po zakupach wybrała się na spacer, by przy okazji oddać portfel. Po drodze spotkała Maćka (...)

Nie Oceniaj Książki Po Okładce ... 4

Dodał/a: Paulla 2012-10-07 10:45:20 czytano 1114 razy
Więc Cherr weszła i pomyślała skąd ona wiedziała że to akurat ona ?! - Hej dziewczyny - Powiedziała Cherr i wymusiła uśmiech Vanessa i Sasha sie uśmiechnęły do niej i wróciły do swoich zajęć czyli przepisywana lekcji a Caroli zaczeła - Dawaj Cherr wyjmuj, naszą słodką tajemnice - Powiedziała Carolin i usmiechnęła sie głupio. Cherr pomyślała "boże jaka ona jest głupia, taka słodka idiotka. A w sumie to 3 idiotki nie słodkie tylko głupie ". Cherr otworzyła torebkę, wyjęła z niej Saszetkę i podała Carolin (...)

Nie Oceniaj Książki Po Okładce ... 3

Dodał/a: Paulla 2012-10-03 08:19:19 czytano 1257 razy
Dziewczyny dobiegły do Nicol i jej mamy - Dzień dobry ja jestem siostrą Jessici, mam na imie Cherr - Zaczeła starsza siostra - Dzień dobry Cherr ja jestem mamą Nicol - po przywitaniu mama Nicol sie uśmiechneła do Cherr - Hmm moja siostra bardzo chciała abyśmy po drodze do przedszkola zabrały ze sobą Nicol, i chciałam sie zapytać czy możemy ją wziąć ze sobą. Mama Nicol sporzała na swoją córke, po czym zapytała (...)