nieszczęśliwa miłość

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "nieszczęśliwa miłość"

Ja Emo cz.1

Dodał/a: Nieogarniam 2014-08-07 17:37:29 czytano 881 razy
Była dokładnie 00:00 .Siedziałam przy kompie pisząc kolejne opowiadania na asku.Gdy nagle dostałam wiadomość na fb.Był to jakiś Eryk , nie pamiętam nazwiska. "Hej" odpisałam. Nie odpisywał.Martwiłam się tym strasznie.Może coś mu się stało? Dlatego napisałam "Co u cb?" .Pisaliśmy całą noc.Dowiedziałam się że mieszka niedaleko mnie.Właściwie ... jest moim sąsiadem.Był środek wakacji.Rodzice wyjechali na 2 tyg. (...)

♡♥

Dodał/a: Osa 2014-08-06 15:52:43 czytano 3975 razy
- Tak kotku - pocalowal mnie namietnie, az zakrecilo mi sie w glowie i poszedl z kolegami, krzyknal tylko - pa - i zniknal z pola mojego widzenia. Czekalam na tate juz godzine i postanowilam, jechac autobusem, gdy nadjechal skasowalam bilet i usiadlam przy oknie na przeciwko  (...)

Straszna lalka

Dodał/a: Yuki 2014-08-04 20:06:44 czytano 1657 razy
Pewnego razu była sobie Lalka, która potrzebowała tylko miłości swojego pana, by mieć duszę. Jednak, ponieważ była wyjątkowa, kiedy ożywała ludzie bali się jej i stała się strasznie samotna. Wciąż odrzucana, wędrowała od jednego właściciela do drugiego, nazywana demonem. Straciła w końcu nadzieję, że ktokolwiek ją pokocha. Aż pewnego dnia, kupił ją pewien człowiek. Był smutny - tak jak ona. Zaakceptował ją, taką jaką była i wywołał w Lalce wiele nowych doznań i emocji. Po wielu próbach (...)

mój anioł

Dodał/a: Monia345632 2014-07-28 13:52:43 czytano 1151 razy
Pięć lat po odejściu Joasi ożeniłem się po raz drugi. Moją nową partnerką była o sześć lat ode mnie młodsza Iwona, która nie miała jeszcze swoich dzieci. Pokochała Oliwkę i wychowywała ją jak własną córkę. Początki były trudne, ale w końcu mała ją także zaakceptowała. Iwona stała się dla niej kimś w rodzaju cioci czy zastępczej matki, choć nie słyszałem, by kiedykolwiek powiedziała do niej „mamo”. Myślę, że Oliwii było o tyle łatwiej, że znała Joasię tylko z fotografii i nagrań (...)

Cicha znajomość

Dodał/a: KochającaDawida 2014-07-17 19:33:34 czytano 1486 razy
Było to kilka dni temu. Kiedy pokłóciłam się z Dawidem miałam dość życia, i jego. Byłam załamana tym co się wydarzyło. Na spacerze spotkałam Michała siedemnastoletniego przystojnego bruneta o pięknych oczach i cudownym uśmiechu. Widział że jestem smutna więc zagadał pierwszy. Po trzy godzinnej rozmowie troche ochłonełam całą sytuacją z Dawidem i dostałem numer gg i tela Michała. Cudownie się z nim pisało jak i rozmawiało w realu. Pocieszał mnie ciągle i obdarowywał  (...)

Rozdział 2 percico/pernico ?

Dodał/a: karoleczk 2014-07-16 14:04:44 czytano 1766 razy
Podróż cieniem do miejsca do którego nie chcesz się wybrać jest ciężka , musisz zmusić każdą część ciała i wmówić sobie , że to jest miejsce które masz ochotę odwiedzić. Nico dotychczas nie miał takich problemów. Wspomina jednak jedną wpadkę którą zaliczył dwa lata temu. Z pomocą Jasona nie zauważony zagnieździł się w swoim nowym domku. *Nie martw się Nico, to tylko tydzień.*- powtarzał sobie w myślach (...)

Ósmioklasiści jednak płaczą!

Dodał/a: paulinka1228 2014-07-15 22:31:26 czytano 1987 razy
Chodzila tylko do 8 klasy , cieszyla sie z kazdego dnia , codzinnie odkrywala cos nowego , caly czas chciala cos robic , bawic sie , cieszyc . Jednego dnia po wydarzeniu zwiazanym po bojce z chlopakiem ktory byl calkowicie inny niz inne dzieci , on nie cieszyl sie tak z kazdego dnia , nie chcial bawic sie , chcial tylko udowodnic ze jest najlepszy i ze moze byc w czyms dobry , byl niedostepny , ona nie mogla go zrozumiec , byla nim zainteresowana poniewaz go nie rozumiala byl inny i to ja ciekawilo (...)

Rozdział 1 Jak to się zaczęło?

Dodał/a: karolczk 2014-07-14 08:54:41 czytano 1494 razy
Była ciemna noc to przy pełni księżyca Nico uwielbiał zwiedzać obóz półkrwi. Uwielbiał siadać na plaży , oglądając fale rozbijające się o skały. To wszystko tak bardzo przypominało mu o Percym, synu Posejdona, tym jedynym dla którego Nico zrobił by wszystko byle by być w jego uścisku. Wspomnienia o nim bolały, jednak Nico wolał o nich wspominać niż je zapomnieć (...)

Nie trafna miłość część 1

Dodał/a: Młoda.P 2014-07-12 21:33:44 czytano 922 razy
Siemka nazywam się Paulina mam zaledwie 14 lat, mieszkam w niewielkiej miejscowości, słucham rapu, hip-hopu , a tak wogle to wszystkiego co mi wpadnie w ucho no i właśnie w tym wieku przeżyłam swoją pierwszą prawdziwą miłość :).A więc zaczęło się tak ... chodzimy do tej samej szkoły i mamy tyle samo lat tyle że on nie zdał dwa razy i jest w piątej klasie podstawówki a ja w 1 gimnazjum :P.Przez pierwsze dwa lata kiedy on przyszedł do mojej szkoły nie zwracaliśmy na siebie uwagi aż do (...)

Nie chciałam tego ...przepraszam. Część 3.

Dodał/a: Viktoria 2014-07-10 22:43:49 czytano 1015 razy
- Mógłbyś się na mnie tak nie patrzeć??- Mrugną i spojrzał na Kamilę ale ukradkiem na mnie patrzył. Czułam na sobie wzrok kilku innych osób.- To że teraz nie płacze nie oznacza że nie cierpię. Kochałam go a on mnie potraktował jak zwykłą sukę. Znalazł sobie dziewczynę i nie obchodziło go to co się ze mną dzieję , a jak ja przytuliłam się do Michała to on zaraz poszedł się zabić. Mógł mnie nie zostawiać. ! - To ostatnie zdanie wykrzyczałam. Byłam zła i jednocześnie czułam ulgę. A Damian zamiast coś (...)