nieszczęśliwa miłość

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "nieszczęśliwa miłość"

Tośka cz.12

Dodał/a: Tośka 2014-10-08 16:26:40 czytano 1282 razy
Jejku nie chcecie się ze mną napić to znajdę sobie innych towarzyszy do zabawy- odparła po czym skierowała się w stronę obleganego baru, podchodząc do lady i wypijając kolejna setkę wódki- jej uśmiech na twarzy był już nieustający a humor dopisywał jej jak nigdy. Spojrzał w kierunku stolika gdzie siedzieli znajomi i widziała siedzącego samego Adriana, Iza i Maciek tańczyli na parkiecie do już szybszej niż na początku (...)

Tośka cz.11 ( powrót opowiadania po 2 latach )

Dodał/a: Tośka 2014-10-08 04:48:22 czytano 1324 razy
I co Tosiu, pozbieramy się z tego, prawda?- mówiła do siebie z wymuszonym uśmiechem, spoglądając z lustro. To ostatnio stało się jej ulubionym zajęciem. Wiedziała, że w życiu może polegać tylko na sobie, zresztą kto ma ją lepiej zrozumieć niż ona sama, do takiego przekonania doszła w swoich przemyśleniach. Nie ufała już tak naprawdę nikomu, straciła wiarę w miłość, przyjaźń...we wszystkich ludzi. Z drugiej strony  (...)

Samotność

Dodał/a: Smerfetka :* 2014-09-28 18:14:06 czytano 2315 razy
Miał dokładnie 10 lat, kiedy trafił tam, choć nie chciał. Dzielił swój mały pokój z chłopakami z domu dziecka. Patologia zdradziecka zawsze go prześladowała. Jego pozycja w życiu z góry, pozycja przegrana. No a gdzie jego mama? Wiesz, alkohol wybrała i przez ten płyn nigdy go nie pokochała. A jego ojciec? Ej, wcale nie był lepszy. Pieniądze z opieki zawsze na wódę przepieprzył On wiedział, wiedział, że nie może się poddać (...)

Dziękuje, że jesteś... Cz. 1

Dodał/a: Micha ;* 2014-09-25 18:29:58 czytano 1030 razy
- Co ty robisz?! - krzyknął na mnie wściekły. - Masz przy wszystkich pokazywać, że jesteś moją dziewczyną, rozumiesz?! - Nie odpowiedziałam a on podniósł rękę i chciał mnie uderzyć. Próbowałam przytrzymać jego rękę a on mnie popchnął na ścianę. Uderzyłam głową mocno w ściane. Osunełam się po niej. Cały świat się krecił. Wiedziałam, że poszedł lecz wstać nie mogłam (...)

moja porąbana historia

Dodał/a: kasiulinka 2014-09-25 07:19:55 czytano 2487 razy
Hej jestem Kasia. Mam 14lat i jestem w drugiej gimnazjum. Dlaczego pisze? Bo nie chce już żyć to tak boli mój chłopak mnie zostawił a to nie mialo być tak. Poznałam go w pierwszej gimn. on byl w 2. Zaczęło się 13 grudnia on chciał już wcześniej ze mną byç ale okłamałam go pow że mam chłopaka chociaż tak naprawde to niewiedziałam co do niego czuje. Było dobrze puźniej napisał do mojej byłej psiapsiuły że mu sie podoba (...)

Ku przestrodze...

Dodał/a: Marysiaaa 2014-08-30 13:36:12 czytano 1395 razy
Była z Nim przez te wszystkie miesiące, każdego dnia, nawet kiedy sama potrzebowała wsparcia, była dla Niego. Przyzwyczaił się do Niej, a ona nie wyobrażała sobie dnia bez jego głupiego pytania „Co tam?”. Czekała, wpatrując się w ekran komputera, mając nadzieje, że zaraz usłyszy upragniony dźwięk czatu, który wydawał jej się dźwiękiem Jego słów. Nie wydawało jej się nic w tym dziwnego, że codziennie piszą o innej  (...)

Przeszłość

Dodał/a: Tumblr 2014-08-27 19:45:32 czytano 941 razy
Pamiętam ten dzień… Tak pamiętam go bardzo dokładnie. Byliśmy nad Bałtykiem , słońce, plaża i świetne towarzystwo. W mojej wyobraźni wszystko odtwarza się tak wyraźnie i dokładnie, jakby to miało miejsce wczoraj. Każdy ruch, osobę, uczucie i TO wyjątkowe spojrzenie. Kiedy to nasze spojrzenia pierwszy raz się spotkały. Wszystkie sześć klas. I w powietrzu nowa trzy letnia przygoda. Nikt jeszcze się nie znał, co dawało (...)

nieszczęśliwa miłość a może zauroczenie

Dodał/a: malenka 2014-08-14 07:40:59 czytano 843 razy
jestem iza nam 27lat. to wydarzenie które wywróciło moje życie do góry nogami miało miejsce 2 lata temu. ale zaczęło się w całkiem niewinny sposób. znacznie wcześniej pracowałam w firmie gdzie poznałam właśnie jego 32lata starszy ode mnie facet w życiu nie przypuszczałam ze po czasie sprawy potoczą się tak a nie inaczej. pewnego dnia siedziałam na ławce przed domem przejeżdżał koło mnie zagadalismy chwilę nie miał za (...)

Skoro on to i ja

Dodał/a: KICIA554 2014-08-13 21:21:35 czytano 706 razy
Jak co roku Monika wyjeżdżała w góry z Darią. Lecz tym razem wyjechała sama z rodzicami. Od dawna chciała poznać tą prawdziwą , i jedyną miłość jej życia. Pierwsze co zrobiła to pobiegła nad jezioro, gdzie zawsze nikogo nie było. Po godzinie podszedł do niej jakiś chłopak i zapytał czy może się przyłączyć. Dziewczyna kiwnęła głową co miało oznaczać , że "Tak" .Cały dzień wraz z obcym chłopakiem. Chłopak zapytał się czy (...)

Nienormalnie zakręceni cz2

Dodał/a: Aga.B 2014-08-07 23:25:41 czytano 931 razy
Nie słyszałam z daleka co dokładnie mówią , ale Kinga zaczęła go błagać , płacząc a on krzycząc na nią udał się w kierunku wyjścia . Justyna wróciła , w moją stronę . Zaczęłam się śmiać , ale wolałam żeby tego nie zauważyła . Bez słowa wsiadła do swojego samochodu i zniknęła za budynkami , stojącymi przy drodze . Nie tracąc czasu , pobiegłam za Julianem (...)