nieszczęśliwa miłość

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "nieszczęśliwa miłość"

Ostatnia łza

Dodał/a: Niewidzialna dziewczynka 2014-11-30 21:12:01 czytano 1277 razy
Nadia jest szesnastoletnią dziewczyną pochodzącą z małego miasteczka koło Wisły, czy jej życie było udane, nawet sama tego nie wiedziała, aż do momentu w którym spotkała JEGO! Spotkali się w świetlicy koło szkoły, to była jej miłość od pierwszego wejrzenia. Zaczęli pisać do siebie, spotykać się, aż stali się przyjaciółmi, niestety tylko ON chciał tej przyjaźni, bo Nadia chciała czegoś więcej. Pewnego wakacyjnego dnia, Nadia spotkała się z  (...)

Prolog - Próba samobójcza.

Dodał/a: Marzycielka 2014-11-26 23:41:14 czytano 2632 razy
-Hej, Amelia jesteś tu?! -W mojej głowie roznosi się donośny męski głos. Czy to mój umysł płata mi figle? O ironio! tego mi brakowało bym w ostatnich chwilach życia. Wymyślenia sobie nieistniejącego przyjaciela, który będzie moim spowiednikiem i aniołem śmierci. -Amelia, co ty wyprawiasz?! - Ktoś mnie obejmuje, czuje ciepłe ramiona otulające moje ciało, przykładające je do piersi, słyszę przyspieszony rytm serca  (...)

Zawsze razem mimo to

Dodał/a: Weronika 2014-11-06 21:00:51 czytano 830 razy
Spotkali się w pięknym parku . Siedzieli na ławce rozmawiali o wszystkim on i ona czuli się w swoim towarzystwie . Tak minęły już 3 miesiące . W końcu nadszedł moment w którym on poprosił ją o spotkanie na dachu starego bloku . Nadszedł ten wspaniały dzień ona była bardzo szczęśliwa (...)

Tośka cz.17

Dodał/a: Tośka 2014-10-30 21:55:34 czytano 1223 razy
Dzięki. - odpowiedziała krótko, biegnąc do szkoły nie chciała spojrzeć w oczy chłopaka i pokazać napływające łzy, które zbierały się w jej oczach. Tak strasznie nienawidziła Izki za to co nagadała chłopakowi , ale wiedziała, że nawet jeżeli powiedziałaby mu prawdę byłoby to słowo przeciw słowu, więc nie wiadomo komu by uwierzył, jej czy Izce. Nie chciała już niczego mieszać w swoim życiu. Wiedziała, że musi odpuścić, musi dać jej  (...)

Tośka cz.16

Dodał/a: Tośka 2014-10-29 16:24:20 czytano 1285 razy
Każdy kolejny dzień zaczął ją coraz bardziej przytłaczać. Poranki były chłodne, dopiero w południe słońce obdarowywało zbawiennymi promieniami, które w tym okresie jesieni były bardzo zdradliwe. Częste opady deszczu, spadające rdzawe liście, ludzie w pelerynach i kaloszach, parasole to wszystko sprawiało, że traciła chęci do życia. Nienawidziła jesieni, już wolała ten zimny śnieg, który miał w sobie dużo uroku (...)

Wybranek serca cz.2

Dodał/a: Majcia1702 2014-10-22 23:04:57 czytano 596 razy
Marcin zaniósł Martynę do domku w którym będę mieszkać. Podczas kolacji i przez kolejne dni cały czas spędzali razem. Maryna myślała że wszystko jakoś się układa że w końcu będzie szczęśliwa ze swoim wybrankiem. Lecz to były tylko jej domysły rzeczywistość była inna po powrocie z wyjazdu Marcin się nie odezwał nie napisał nie zadzwonił, a nawet nie odpowiadał jej smsy co bardzo bolało Martynę. Za jakiś czas Marcin  (...)

Wybranek serca cz.1

Dodał/a: Majcia1702 2014-10-22 22:43:12 czytano 619 razy
Martyna zakochana w Marcinie ciągle o nim myśli nie może przestać jest on dla niej pierwszą i ostatnią myślą każdego dnia. Pewnego razu w wakacje grupa osób do której należą zorganizowała wyjazd nad jezioro. Było bardzo dużo osób chętnych dla tego młodzież pojechała na 3 samochodu jeden to samochód osobowy drugi to Wan a trzeci to nasz cudowny busik gimbusik. Martyna jechała oczywiście busem którego  (...)

Tośka cz.14

Dodał/a: Tośka 2014-10-15 20:18:20 czytano 1968 razy
Sebastian skręć teraz w lewo, odwieziemy najpierw Tosię do domu.- powiedział po chwili niezręcznej ciszy Adrian. Tak pozbędziecie się mnie pierwszej, no tak najlepiej...- mówiła żartując Tosia lecz grupa znajomych nadal pozostała niewzruszona. - Dobra rzeczywiście, chyba nawet nie mam ochoty z Wami dłużej tutaj siedzieć. Cześć- powiedziała trzaskając dość mocno drzwiami samochodu (...)

Jeden moment miłości pełen

Dodał/a: Nieogarniam 2014-10-13 22:31:07 czytano 895 razy
Tańczyła z nim.On ją kochał.A ona nic do niego nie czuła.Byli ze sobą już drugi rok.Ona cały czas myślała tylko o jednym chłopaku.Ale on nawet jej nie lubił.To była ostatnia jej zabawa w tej szkole.Wtulona w swojego chłopaka płakała.Płakała nad tymi zmarnowanymi szansami.Spojrzała w stronę swojego kolegi z klasy, byłego chłopaka, wroga i pierwszej miłości połączonym razem w imie Edmund.On patrzył na nią.Pierwszy raz od 2 (...)

Tośka cz.13

Dodał/a: Tośka 2014-10-10 01:25:17 czytano 1348 razy
Przestań. - powiedział, po czym zbliżył się gwałtownie i pocałował dziewczynę. Nie opierała się, przeciwnie pogłębiła pocałunek. Co to...co to ma znaczyć!- wykrzyknął bez tchu Maciek a drink który trzymał pewnie w dłoni wysunął się, roztrzaskując się na setki kawałków. Maciek...Maciek...ja przepraszam. - mówiła dziewczyna, trzymając dłoń przy swoich ustach, myśląc że tym cofnie to co się przed chwilą stało (...)