nieszczęśliwa miłość

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "nieszczęśliwa miłość"

Niechciana miłość

Dodał/a: Gosiula 2010-09-19 00:00:00 czytano 3349 razy
Dzień po dniu me uczucie stawało się coraz silniejsze, każdego dnia, gdy go widziałam jakaś siła przyciągała mnie do niego, lecz on nie odwzajemniał mych uczuć, byłam na skraju przepaści uczuciowej, myślałam ze tego nie przeżyje, jego widok odbierał mi śmiałość na każdy jego ruch moje serce wariowało. Lecz gdy coś już dostrzegł w moim zachowaniu ze najwyraźniej go kocham, zaczął mnie unikać, każdy dzień był już coraz smutniejszy zapomniał o mnie, znalazł sobie nowa dziewczynę, aj ja nigdy się nie odważyłam wyznać mu moich uczuć. Myślę o nim, i w nocy i w dzień. kocham i nadal będę kochała. Na zawsze w mej pamięci Łukaszu:*** (...)

Ja siedze i płacze a Ty ?

Dodał/a: niezapomninajka . 2010-09-19 00:00:00 czytano 3753 razy
się 16 czerwca w zeszłym roku. Moja przyjaciółka bardzo chciała mnie swatać z kolegą. On podobał mi się i pokazywał to, że i ja podobam się mu. Wiec od słowa do słowa byliśmy razem. [...] Byliśmy razem. Było nam razem cudownie. Lecz w szkole mieliśmy wycieczkę, na której bardzo mi zależało. On się zgodził rodzice też w końcu to tylko 4 dni! Pojechałam cały czas myślałam o nim. Pisaliśmy. W pierwszy dzień wycieczki poszliśmy na spacer jakiś chłopak robił mi zdjęcia. Zbyt nie wiedziałam, o co chodzi, lecz nie przeszkadzało mi to. Wróciliśmy do pensjonatu. Miał pokój obok. Przed okno poprosił mnie o numer tel., lecz ja powiedziałam, że mu nie podam. Moje Koleżanki wzięły sprawę w swoje ręce. Podały mu mój (...)

Dwa oblicza miłości

Dodał/a: myszka 2010-09-16 00:00:00 czytano 2343 razy
Hej. To opowiadanie będzie raczej nietypowe. Mam na imię Kasia. Nienawidzę tego imienia, ale cóż ja go nie wybierałam. Mam 16 lat. Opowieść będzie o wakacjach, tych bardzo popularnych, wiele z Was przeżyło swoją "wakacyjną miłość" Nie rozumiem tylko jednego, dlaczego to skończyło się tak szybko, przecież było idealnie. Widzieliśmy się codziennie, były pocałunki, miłe słowa [...] Pewnego dnia kolega zorganizował ognisko, na które się udałam. On też tam był. I wiecie co ? Było idealnie. Piękne niebo, spadające gwiazdy. Milion życzeń, setki myśli na minute, przy Nim było idealnie (...)

Jeszcze dobrze się nie zaczeło, a już był koniec...

Dodał/a: punkowa 2010-09-01 00:00:00 czytano 2339 razy
Nie widzieli się już ponad dwa tygodnie. Ona za nim nie tęskniła. Nawet lepiej się czuła przez te dni. Sama nie wiedziała dlaczego tak jest. Może dlatego, że zawsze uważał ją za ułożoną dziewczynkę. Tyle tylko, że jak wyjechał na Mazury w końcu mogła spokojnie pójść z kolegami na wino. A on myślał, ze jest grzeczną dziewczynką. Miłość jest naprawdę ślepa. „Kompletnie do siebie nie pasujemy!”- pomyślała pewnego dnia. Poprosił ją o spotkanie zaraz po przyjeździe. Zgodziła się, mimo, że tego nie chciała. Jego miłe słówka nie robiły już na niej wrażenia. Wiedziała, po co chcę się z nim zobaczyć. Umówili się w parku. Kiedy zobaczyła go czekającego na ławce chciała to już mieć za sobą, chciała stamtąd uciec i nigdy go już nie spotkać. (...)

Zbyt głupia by docenić ?

Dodał/a: nieznajoma158 2010-08-31 00:00:00 czytano 2534 razy
Zaczęło się od Grudnia 2009 roku. Dokładnie od 14 Grudnia.Zacznę może od początku.;) Widzieliśmy się parę razy.. Przelotnie.. Na baletach. Spodobał mi się.. Niby nie jest ładny.. Ale miał to coś. I ma do tej pory, że przyciąga mnie do niego. I właśnie wtedy pierwszy raz do mnie przyjechał.. Z początku nie wierzyłam,że tak się stanie.. Ale był.;) Ogromnie się ucieszyłam tą sytuacją, choć na początku nie wiedziałam jak wobec niego się mam zachowywać. I tak się zaczęło.. Zaczęliśmy się spotykać. Dużo spędzaliśmy ze sobą czasu.. Choć czasem wydawało mi się ze ciągle zależy mu na tej innej. Nadszedł Sylwester.. Spędziliśmy go osobno. Było mi smutno, ale cóż. Zabawa jak zabawa i wtedy wydarzyło się miedzy mną a moim kolegą. (Nie,nie wylądowaliśmy w łóżku.!) Oczywiście Mój ''przyszły' się o tym dowiedział. Ale wybaczył. Jaki on kochany?! Było nam ze sobą dobrze.. (...)