nieszczęśliwa miłość

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "nieszczęśliwa miłość"

Chłopak z parku...

Dodał/a: WolęZostaćAnonimowa 2015-06-03 23:18:35 czytano 764 razy
Pewnego dnia wybrałam się z przyjaciółką do parku..Lubiłam tam siedzieć ,wtedy byliśmy również z jej kolegami , gdy koledzy odeszli zobaczyłam chłopaka który szedł w naszą stronę , był to średniego wzrostu blondyn z uśmiechem podbijąjącym serca , który podbił moje serce , powiedziałam do niego że ma fajny uśmiech ,on powiedział śmiejąc się dzięki wy też...szedł a może raczej biegł miał dziwny szybki chód... tego dnia bez przerwy  (...)

Zdrada

Dodał/a: olag20002000 2015-06-02 23:11:52 czytano 1019 razy
Szła ulicą zadowolona jak nigdy, że w końcu zobaczy go po tak długim czasie. Wyjechała na 3 miesiące, żeby spełniać marzenia. Zawsze chciała zostać tancerką. Było trudno, ale dawali radę. Rozmawiali ze sobą po trzy godziny dziennie, ale to nie zastąpi prawdziewgo dotyku czy pocałunku. Kiedy przechodziła obok parku zobaczyła całującą się parę. Wyglądali na szczęśliwych. Uśmiechnęła się wiedząc, że ona też ma swoją miłość. Stała (...)

Naiwna czy uzależniona?

Dodał/a: Narkomanka 2015-05-29 16:33:28 czytano 917 razy
Mam ochotę na czekoladę , na taki mus toffi czy cokolwiek takiego i może jeszcze do tego orzechy laskowe.Pycha. :) Gdy się obudziłam,zobaczyłam przed sobą stertę wysmarkanych chusteczek higienicznych sprzed kilku dni i stertę ubrań leżącą koło mnie.Wiedziałam,że doprowadziła siebie do naprawdę okropnego stanu,ale i tak wiedziałam ,ze to będzie kolejny okropny dzień.Nie widziałam jeszcze pogody ,ale (...)

Życie.

Dodał/a: ZetKa 2015-05-28 23:29:30 czytano 735 razy
Wielkie drzewo się przewraca, a ja uciekam, by na mnie nie runęło. Biegnę, potykam się o kamień, przeklęty kamień. Leżę. Co zrobić? Nie mam sił by wstać! Ale staram się. Kuleję... wszystko dzieje się tak szybko. Chyba mi się uda! Tak! Drzewo się przewraca, wreszcie ląduje na ziemi, a ja nadal żyje. Nie ma wątpliwości, jestem bezpieczna. Przecież tego chciałam. Chciałam dalej trwać, dalej uciekać. Kolejne drzewo się przewraca (...)

Naiwna czy uzależniona?

Dodał/a: Narkomanka 2015-05-28 22:29:52 czytano 644 razy
Siedziałam na drewnianym krześle w bibliotece,czytając słowo za słowem z książki "Pamiętnik narkomanki".Była naprawdę wciągająca.Zły humor ogarnął całą moją duszę.Tym bardziej,że od prawie 2 tygodni pada deszcz,jestem singielką i mam sporo problemów w szkole.Niby nie poważne...,ale zebrało ich się zbyt wiele.-Weronika,idziemy.-powiedziała Daniela.Byłam zawiedziona.Wstałam z krzesła i przypominając sobie to  (...)

Angels

Dodał/a: Użyteczna 2015-05-02 18:31:45 czytano 632 razy
I żyję tak każdego dnia.Duszę się przez niego już dość długo.Może lepiej gdyby to zrobił na prawdę?Całując mnie, obejmując .. tak po prostu chwycił za szyję dłońmi i mówiąc :Kocham Cię.I całując mnie ,dusił... dusił dotąd,aż bym zdechła.A tak ... to robi mi gówno z psychiką!Inspiruje mnie on bardzo! Ten jego artystyczny,żartobliwy charakter.Żyje szybko..ale on ma to w naturze.A ja nadal się uczę optymizmu,wiary w siebie i  (...)

Smutna i rozgoryczona, nieprzyjemna miłość bez wzajemnośći

Dodał/a: Joł 2015-04-07 22:08:24 czytano 1155 razy
Coś mi się zdaję , że kuzyn mnie podrywał często mi mówi że mam ładny uśmiech, że taką dziewczynę chciałby mieć jaką ja jestem ostatnio kazał mi poudawać przed jego kolegami jego dziewczynę bo twierdzi że będą mu zazdrościć takiej młodej ładnej dupci tak mi powiedział ale nie dawno przyznał mi się, że dorzucił mi tabletkę gwałtu byłam na niego mega wściekła i z wielkim wkurzeniem , oburzeniem i złością  (...)

3 metry nad niebem

Dodał/a: Sam 2015-04-02 20:48:13 czytano 1395 razy
Opowiem wam o pewnym chłopaku.Od podstawówki mi się podobał.Miał w sobie coś nadzwyczajnego...czułam patrząc na niego,że znam go już od dnia mojego urodzenia.A wydaje mi się ,że pierwszy raz zobaczyłam go jak chodziłam do 3kl.W 1 gim ,czasy fb.Napisałam do niego.Cieszyłam się bo w poście który mu lajknęłam,że jestem wyluzowana...wcześniej nikt mi tak nie powiedział,a bardzo tego chciałam.Byłam 13-letnią  (...)

Płacz, cierpienie, tęsknota, ból.. Rozdział 2

Dodał/a: Stoned Razor 2015-04-01 19:29:30 czytano 883 razy
Poszłam do kuchni. - Był tylko mój brat w domu, który spał. - zrobiłam sobie herbate i platki z mlekiem. Po zrobieniu śniadania, poszłam ze śniadaniem do pokoju. Włączylam telewizor. Byla 10. Oglądałam Trudne Sprawy. Po 20 minutach dostałam powiadomienie z GG. To Brajan. Napisał Hej :) , więc odpowiedziałam Hej , mając banana na twarzy (...)

Płacz, cierpienie, tęsknota, ból.. Rozdział 1

Dodał/a: Stoned Razor 2015-04-01 19:27:10 czytano 809 razy
Po jakimś krótkim czasie, trafiłam na Brajana. Wydawał się spoko. Nie był na pierwszy rzut oka cholernie wkurzający. Pisaliśmy praktycznie o wszystkich, jak i o niczym. Wymieniliśmy się numerami GG. Wyszłam z tej strony ( dla mnie jest to dziwna strona, z dziwnymi czasami ludźmi, ale jak mi się nudzi, to na niej wchodzę ). Pisałam z Brajanem na GG, świetnie się dogadywaliśmy. Mam z nim dużo wspólnego. Nie wiem jak to się  (...)