nieszczęśliwa miłość

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "nieszczęśliwa miłość"

Heart on fire. cz.1.

Dodał/a: Ziaja 2015-08-18 23:48:21 czytano 943 razy
-To koniec!Jak mogłeś mi znów to zrobić?!-krzyczałam do Krystiana.-Jesteś suką,nie dziw się czemu to zrobiłem!-uderzył mnie z liścia w twarz.Cała się trzęsłam.Byłam pewna,że i tym razem mi się wytłumaczy,że to jakaś pomyłka.Jednak nie zaprzeczył.W dodatku uderzył mnie i nazwał suką.Łzy zaczęły same lać się po policzkach.-Robisz jakieś wielkie dramaty!Sama mi kiedyś mówiłaś,że nie bierzesz związków w tym  (...)

w sieci.

Dodał/a: Norma 2015-08-03 22:55:34 czytano 2918 razy
Chodź na kolana.-powiedział do mnie Kacper.Wykorzystując chwilę,że jego rodziców nie ma w domu usiadłam na nim twarz w twarz.-Nowa pozycja do siedzenia?-zapytał zadowolony.-Do całowania też lepsza.Jak myślisz?-Przekonajmy się.-odpowiedział.Zbliżył do mnie swoje usta,a ja pocałowałam go w czoło.Spojrzał mi w oczy z ogromnym zaskoczeniem.-Co jest?-Nic,kotku.-Widzę właśnie.-No dobra.Przypomniały mi się twoje  (...)

cierpie

Dodał/a: ziemia 2015-07-17 21:35:48 czytano 1065 razy
byłam załamana nie wiedziałam jak sie zachować zaczełam płakać krzyczeć zeby przestał ale on czytał rzuciłam telefon na ziemie i płakałam błagalam go żeby przestał ale on czytał wziełam lustro pobiłam je on dalej czytał ... pociełam sie płakałam bardziej on czytał i jak sie rozłaczył juz poprostu brakowało mi tchu nie miałam siły na nic .. W tamtej chwilii chciałam umrzec (...)

Zakochana w nie właściwym cz.4

Dodał/a: Justynka 2015-07-13 02:27:15 czytano 1025 razy
-Nie chce...-Mówię Cicho bo chce żeby został tu ze mną. Nagle mnie łapie i bierze na ręce idąc do mojego pokoju. Kładzie mnie delikatnie na łóżko i zaczyna mnie ponownie całować, po chwili ściąga koszulkę a ja patrzę na jego wysportowaną klatkę piersiową. -Pragnę Cię... Ale nie zrobie nic poki nie powiesz ze tego chcesz.-Mowi patrząc na mnie, próbując co kol wiek odczytać z mojek twarzy (...)

Chłopak poznany przez internet...cz.1 nieszczęśliwa miłość.

Dodał/a: xBlackVeilBridesx 2015-07-10 09:22:53 czytano 1095 razy
Mam na imię Kamila. W tym roku kończę szesnaście lat. Chodzę do mojej obecnej szkolny dopiero od roku, ale już stałam się znienawidzona przez nastolatków z równoległych klas. Czemu? Oh, sama nie wiem. Elita naszej szkoły składa się z pięciu ślicznych dziewcząt z kilo tapety na twarzy oraz czwórką wspaniałych chłopców. Ich hobby jest gnębienie innych, słabszych, w tym mnie. Od kilku miesięcy piszę jednak z jakimś (...)

Zakochana w nie właściwym cz.3

Dodał/a: Justynka 2015-06-21 15:30:49 czytano 1155 razy
-Kocham Cię-Mówię cicho a on delikatnie odgarnia moje włosy i zbliża się, zaczynając mnie całować, słyszę jak z jego gardła wychodzą ciche jęki, po chwili jego usta schodzą na szyje a po moim ciele przechodzą ciarki. Delikatnie kładzie mnie na blacie tak ze cała leże i jedynie nogi wychodzą mi po za blat. (...)

Za mocno kochała

Dodał/a: Olciak507 2015-06-16 11:38:25 czytano 665 razy
Ona była w nim zapaczona a on to wykorzystywał. Całe życie był naćpany nie obchodziło go nic. Ona zawsze mu mówiła że ma się zmienić lecz nigdy tego nie robił powtarzał jej tylko że to ten ostatni raz. W końcu dziewczyna sama zaczoła brać. Spodobało się jej to się stało jej codziennością on w końcu pokochał ją. Nie wiadomo ja żyli ze sobą nawet na głodzi wydawało by się żee byli idealną parą. Ale tak nie było on  (...)

Zakochana w nie właściwym Cz2

Dodał/a: Justynka 2015-06-15 20:57:21 czytano 1161 razy
-He..-Mówię ale nie zdążyłam skończyć, ponieważ on jak w hipnozie zaczął mnie całować. Pochłania mnie swoimi ustami, mocno do siebie przyciągając a mi było tak dobrze ze nie dałam rady protestować. Chwyta mnie za uda i podnosi do góry a ja zawieszam się nogami na jego biodrach, pierwszy raz czułam pożądanie, objął mnie i jeszcze mocnej całował, czułam jego podniecenie, jego pożądanie było takie jakie moje (...)

Tylko Ciebie chcę

Dodał/a: Kasiulkaa 2015-06-15 02:28:47 czytano 1472 razy
Początek mojej historii sięga roku 2012 kiedy w internecie poznałam Michała, miało być to zwykłe koleżeńskie spotkanie, nie szukałam miłość, chciałam znaleźć tylko kogoś z kim mogłabym o wszystkim pogadać. Mam przyjaciół, ale łatwiej jest mi się wygadać obecnym, wtedy mam pewność, że to się nie rozniesie dalej i że nikt nie będzie patrzył na mnie inaczej przez pryzmat tego co się u mnie dzieje. Michał było ode mnie (...)

White Satin

Dodał/a: Ewa 2015-06-05 08:43:27 czytano 695 razy
Chodzić tymi samymi ścieżkami.Te same miejsca i drogi w których razem byliśmy.To samo słońce co rok temu.Niby wszystko takie same a jednak inne.Ciężko mi teraz.Ile można się dusić?On mnie zabija od środka...powoli i boleśnie.Próbuję wymyślić jakąś historie,ale moja własna nie daje mi spokoju.Już niedługo wakacje,w poprzednim roku nawet przez myśl mi nie przeszło ,że ta przyjaźń się tak zakończy.Teraz już wierzę w to ,że (...)