nieszczęśliwa miłość

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "nieszczęśliwa miłość"

Nieszczęścia chodzą parami

Dodał/a: carmelowa 2016-02-23 15:50:05 czytano 2005 razy
To historia pewnej dziewczyny. Nazwijmy ją Zosia. Pewnego dnia poznała cudownego faceta. Nazwijmy go Janek. Zosia i Janek zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia. Po dwóch latach związku Zosia i Janek zamieszkali ze sobą. Zosia była przeszczęśliwa mogąc zasypiać i budzić się u boku swojego ukochanego. W przyszłości planowali ślub i założenie rodziny. Zosia miała dobrą pracę, spełniała się zawodowo. Ogólnie  (...)

Kochałam go, a on mi to zrobił... cz.2

Dodał/a: Aranja 2016-02-09 19:32:20 czytano 3947 razy
Daniel całkowicie ją ignorował. Wchodził w nią brutalnie, a gdy ta krzyczała, bił ją. Wziął szmatkę i obwiązał ją obok ust gwałconej dziewczyny. Dziewczyna płakała, ale chłopaka w ogóle to nie ruszało. Gdy się wyrywała, wchodził w nią jeszcze mocniej. Trwało to około jedną godzinę, może mniej. W końcu rozległ się trzask, polała się krew oraz Daniel wylał się w dziewczynie. Ta straciła przytomność (...)

Otwórz oczy cz.1

Dodał/a: ONOMIKS 2015-12-06 13:32:15 czytano 1120 razy
-Nie, to nie tak Kuba. Boje się o Ciebie. Jesteś dla mnie jak syn. Znamy się już dziesięć lat, znam Cię jak własną kieszeń, wiem, że przechodzisz trudny okres i dlatego tak się ostatnio zachowywałeś, ale boje się, że się tam pogubisz. Musisz mi obiecać, że będziesz się pilnował i dbał o swój talent (...)

Nie ma Cię

Dodał/a: Xxx 2015-12-05 22:05:04 czytano 873 razy
Wierzyłam Ci ... Poszłam spać a teraz już nas nie ma ... Odszedłeś , chyba na zawszę, zraniłeś i cierpie . Każdej nocy o Tobie myśle,płaczę w poduszke , nie śpię ... Okropne uczucie..samotność Nie ma Cie blisko mnie , wierze , że wrócisz chociaż to nie możliwe wiemy to oboje . Widze wasze zdjęcia teraz to ona jest z Tobą szczęśliwa , ciekawe jak długo... Mówiłeś ,że kochasz jak nigdy i że nigdy mnie nie zostawisz minęły 2  (...)

Nigdy się nie poddam.

Dodał/a: samotna45433 2015-11-07 17:47:18 czytano 666 razy
Mam 14 lat. Od 5 klasy zakochałam się w jednym chłopaku i on jest naprawdę niesamowity. Więc ma na imię Kuba. Doszedł do mnie do klasy właśnie od 5 klasy dzięki mojej terazniejszej koleżance Agacie. Ponieważ zakochał się w niej. Od razu na rozpoczęciu roku wiedziałam że to ten blondyn,wysoki i niebieskie oczy mój ideał *-*. No więc miał bardzo duże zainteresowanie dziewczyn. a zwłaszcza jednej takiej Oli jest strasznie (...)

Smutne opowiadanie o nieszczęśliwym życiu 15-latki....

Dodał/a: Natalia 2015-11-01 21:22:16 czytano 1147 razy
szkole nie zwracał na nią uwagi. Na przerwach siedziała w kątach i czytała książki. Nikt nie zauważał, że ona w ten sposób łzy ukrywa. Czuła się tu obco. Każdy dawał jej tutaj to do zrozumienia. Przychodziła do domu, plecak rzucała w kąt... rzucała się na łóżko i płakała. Płakała godzinami. Rodzice się zastanawiali, co się z ich jedyną córeczką dzieje. Przy każdej próbie wypytania się Meli, sprytnie zmieniała temat. Tak było (...)

Nie wszystko złoto co się świeci.

Dodał/a: Sandruś 2015-10-22 20:11:39 czytano 1013 razy
Eliza miała pewną przyjaciółkę, która miała brata. Przyjaciółka nazywała się Anna a jej brat Marek. Eliza i Marek po pewnym czasie znajomości zostali parą, a Anna bardzo dobrze im życzyła. Anna miała również swojego chłopaka o imieniu Andrzej. Wszystkim się dobrze układało.. Pewnego wakacyjnego dnia, razem we czwórkę postanowili wyjechać na kilka dni nad jezioro, otoczone lasem. Nadszedł ten dzień. Wszyscy gotowi i  (...)

Kochałam go, a on mi to zrobił...

Dodał/a: Aranja 2015-09-20 02:09:30 czytano 1796 razy
-O gówno. Lepiej rób obiad. Potem się z Tobą rozliczę. -pogroził dziewczynie. Przerażona dziewczyna wzięła się do roboty. Zrobiła obiad, posprzątała, miała chwile czasu wolnego. Jednak przyszedł Daniel. Uderzył ją, ona zapłakana mu oddała, a ten pogroził jej nożem. Szybko się uspokoiła (...)

Nieszczęśliwa Miłość Karola i Karoliny

Dodał/a: Agata 2015-09-14 13:25:34 czytano 803 razy
Dawno Dawno temu żyli sobie: Karolina i Karol.. Pewnego dnia Karolina napisała do swojej przyjaciółki na Facebook " Słuchaj Martyna, a może poszukam jakiegoś ładnego i przystojnego chłopaka co ?? Martyna chociaż że nie chciała ale jej odpisała - Słuchaj, ja bym najpierw sie mamy spytała ale jak nie chcesz to nie.. Rób co chcesz (...)

Pechowa miłość !

Dodał/a: paulinayoloxd 2015-09-04 21:24:54 czytano 740 razy
Była sobie kiedys dziewczyna .Nazywała sie Natalia i miała 16 lat . Była szczypła i miała brazowe włosy oraz piwne oczy .Niestety była jedynaczka i nie mogła poczuć co to znaczy mieć brata. Skończyła gimnazjum i musiala isc do nowej szkoły .Wybrała liceum o profilu humanistycznym gdyż kochała język polski , historię i wos i jej marzeniem było zostać prawnikiem .Uczyła sie bardzo dobrze wiec dostanie sie do  (...)