nieszczęśliwa miłość

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "nieszczęśliwa miłość"

Mroczny książę

Dodał/a: Yuki 2014-06-22 17:54:39 czytano 1141 razy
Shinigami jednak wiedział, że nie ma sposobu, by ich uczucie przetrwało wiecznie. Kobieta była człowiekiem, a więc jej żywot wkrótce musiał się skończyć. Gdy tylko o tym myślał stawał się smutny... zaczął patrzeć inaczej na swą pracę. Powoli rozumiał, co odczuwali ci, którym odbierał życie. Stawał się ludzki, a to było coś, na co nie mógł sobie pozwolić. Pewnego dnia stało się najgorsze... coś czego obawiał się od dawna. Kobieta, którą tak miłował, miała wypadek i zmarła. Jej dusza, została zabrana przez innego boga śmierci. Sprawdził on jej  (...)

ile jeszcze do szczęścia...?

Dodał/a: mei-chan 2014-06-21 00:03:12 czytano 1262 razy
Poniedziałek, najnudniejszy w każdym roku początek szkoły. Dla Meg te dwie godziny były jak cała wiecznośc. Stanie i czekanie aż dyrektor przestanie wymawiać usypiającą wypowiedz jeszcze kilka słów od innych ludzi. Niestety ona również musiała wstać jak reszta jej rówieśniczek co wcale jej się to nie podobało. Wolałą zostać w miękkiej, ciepłej pościeli z głową położoną na poduszce jak na piórach.Niestety mama nie dawała jej spokoju,Zjadłą śniadanie wbiła się w znienawidzony galowy strój i wyszła. Po drodze spotkała swoją przyjaciółke Katrin razem udały się na apel.Z tyłu  (...)

Drugi raz ten sam błąd.

Dodał/a: puzle 2014-06-20 20:42:04 czytano 1571 razy
Zakochałam się w pewnym chłopcu, taak .. byliśmy przyjaciółmi najpierw, ale zdradził mi podczas kłótni w ostatni dzień roku szkolnego, że mnie kocha, staliśmy na parkingu i przytulaliśmy się, on płakał mi w ramie, a ja w jego. Oh, mieszkamy od siebie 14 km, zawsze NALEGAŁ żebym przyjeżdżała do niego ( do miasta ), ale nie miałam jak... ;c BARDZO mnie to smuciło, przez to pokłóciliśmy się raz i zerwałam z nim, nasza "paczka" to 3 osoby, czyli ja, on i przyjaciółka Ania, z nim przyjaźniłam się ponownie po czym znów poprosił mnie o chodzenie, a więc TAK byłam z nim  (...)

To ja! cz.1

Dodał/a: diamentowaja 2014-06-20 17:13:49 czytano 1982 razy
-Boże! To tylko ja. Iga! Chodźmy do środka. Oni nadal oszołomieni zaistniałą sytuacją stali jak wmurowani. Stwierdziłam, że nie ma na co czekać, weszłam sama, a oni po chwili podążyli za mną. Wewnętrzny klimat mnie porwał od razu. Zaczęłam tańczyć z innymi, a wszyscy się pytali kim jestem. Nikt mnie nie poznawał. Śmiałam się z nich wszystkich. Jak łatwo ich można oszukać. Kiedy mówiłam im, że to ja, że to Iga to wszyscy wtedy śmiali się ze mnie i nikt nie wierzył. W pewnym momencie podszedł do mnie chłopak w którym kocham się od podstawówki Adam. Przystojniak  (...)

teraz to chce tylko śmierć

Dodał/a: jessi ;)) 2014-06-15 01:55:09 czytano 1387 razy
A więc tak to było na początku roku szkolego 2013r. Wrzesień byłam z Łukaszem 1-2 miesiące gdy poszłam do szkoły wszystko się zmieniło (on był z innej szkoły i z wioski więc przyjeżdżał do mn co weekend).. ciężko mi było, gdy pewnego dnia kolega z klasy zabrał plecak i zaczął biec a ja za nim, biegł przez korytarz dał plecak Pawłowi ja do niego podeszłam i zaczełam mówić żeby oddał mi go, a on mówił że on nie ma żadnego plecaka.. po chwili oddał mi go.. przez pare dni myślałam o nim.. moja koleżank była u mnie i razem weszłyśmy na fb zobaczyłam że on jest  (...)

kiepski film

Dodał/a: angela1987 2014-06-14 21:59:28 czytano 880 razy
Od tego momentu zaczęło się sypać...on cały czas pochłonięty swoimi problemami a ja stałam się zazdrosna zaborcza . Ja chciałam już zakładać swoja rodzinę a on interesował sie swoimi problemami . Od listopada 2013 roku zaczął do pracy jechać do Niemiec by odłożyć kasę i kupić mieszkanie . co miesiąc był w Polsce . W grudniu oświadczył mi się ...myślałam że mimo wszystkich trudności losu teraz będziemy razem . W styczniu tego roku znów pojechał do Niemiec na miesiąc potem wrócił na 4 dni było miło ale znów do pracy do Niemiec a tam koledzy i  (...)

Tak będzie lepiej

Dodał/a: Małgo 2014-06-11 18:23:54 czytano 1154 razy
Typowa nastolatka. Masa problemów. Wiele kłopotów. Brak jakichkolwiek wyjść. Miłość. Zazwyczaj nieodwzajemniona . Brak motywacji do dalszego bycia, do dalszego istnienia na świecie. Pomimo swoich tych 14 lat. Cały świat przecież przed nią. Brak wiary w siebie. To ją zabija. Nie potrafi uwierzyć w to, że jeszcze coś umie. Same neagtywne cechy. Ale jest jedno coś co ją uszczęśliwia. On. Czuje jego zapach. Gdy tylko jest obok, musi spojrzeć na Niego. Na Jego cudowny uśmiech, który właśnie ją oczarował. Jego piękne zielone oczy. Postawa i zachowanie. Był poprostu inny od  (...)

wierszyk

Dodał/a: ania 2014-06-10 19:52:42 czytano 1413 razy
Siedziała w oknie patrzyła jak krople deszczu spływały po szybie. Nagle po jej policzku zimna łza spłynęła w myślach toczyły się tylko myśli to nie ma sensu i tak nie kocha. wyciągnęła żyletkę trzy cięcia zrobiła i krew tylko łza przemywała. Każda rana dawała jej ukojenie każde cięcie mniej bolało niż nieodwzajemniona miłość .. powoli robiło jej się słabo zadzwonił tak właśnie on powiedział że  (...)

Wina niczyja

Dodał/a: Malinowa 2014-06-01 15:08:40 czytano 970 razy
Zakochała się w nim od pierwszego wejrzenia. Uwielbiała patrzeć jak codziennie trenuje na szkolnym boisku. Uwielbiała jego uśmiech, jego oczy, jego dłonie, jego ramiona. Uwielbiała się do niego przytulać gdy było zimno. Uwielbiała zabierać jego okulary gdy świeciło słońce. Nie zauważała jednej podstawowej różnicy. On nie lubił jak ktoś ciągle go obserwował. Nie mógł się skupić. Wyrzucał sobie, że zaprosił ją kiedyś na trening. On nie lubił posyłać uśmiechów bez powodu. Chciał być stoicki (...)

Wojskowa miłość III

Dodał/a: Natalia 2014-05-26 23:27:53 czytano 1167 razy
Następnego dnia z samego rana wojskowy podjechał pod jej dom, była już spakowana. Teraz gdy go zobaczyła stanowczo się uśmiechnęła i przywitała go uściskiem. On zaniósł jej torby, ona się wahała, czy aby na pewno dobrze robi. Natan jednak przekonał ją i rozwiał jej wszystkie wątpliwości. Obiecał jej, że codziennie będzie ją odwiedzał, że na pewno jej nie zostawi. Razem wsiedli w auto i ruszyli w drogę... Kobieta się wzruszyła, jeszcze nikomu tak bardzo w jej życiu na niej nie zależało, nikt  (...)