nieszczęśliwa miłość

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "nieszczęśliwa miłość"

Miłość z maka

Dodał/a: QueenM 2016-07-21 14:34:25 czytano 568 razy
Kiedy jesteś pozornie szczęśliwa, Twoje życie jest spokojne. Jesteś sama, ale jesteś z tym pogodzona masz kogoś na oku, ale to tylko takie marzenie o kimś. Spotykasz go, a dokładnie spotykasz go ponownie po dwóch tygodniach. Poprzednim razem jak się widzieliście wyglądałaś jak gówno i też tak się czułaś. Piłaś kawę w Maku czekając na zajęcia, poprzedniej nocy spałaś tylko 1,5 godziny i jechałaś ponad dwie godziny by  (...)

Czasami warto odpuścić

Dodał/a: maarena 2016-07-06 16:45:54 czytano 980 razy
Czasami miała sny. Śniło jej się że wrócił. że po tak długim czasie bez niej, wreszcie zrozumiał co stracił. Rzeczywistość po takich snach dobijała ją jeszcze bardziej . Często płakała. Gryzła ją myśl że była dla niego za brzydka, za głupia i ,,niewystarczająca,,. Może to jej wina że się w nim zakochała chociaż od początku wiedziała że może liczyć tylko na przyjaźń. W końcu zaczęła żyć marzeniami. Tak się dzieje - gdy nie możemy żyć  (...)

Przypadkowe spotkanie..

Dodał/a: Mariolka 2016-07-01 22:20:57 czytano 720 razy
Pogrzeb odbył się tydzień później. Michał się na nim pojawił i gdy już wszyscy się rozeszli zaczął płakać i przepraszać ja za wszystko. Opowiedział jej że zrozumiał że naprawdę ją kocha ale nie zdążył jej uż tego powiedzieć i jak bardzi tego żałuje. Tak kończy się historia Blanki i Michała. Czasem uświadamiamy sobie pewne rzeczy za późno i czasem doprowadza to do tragedii. (...)

Zdradzona

Dodał/a: Mycha17 2016-05-13 19:09:48 czytano 579 razy
ta zajęci sobą ze nawet mnie nie widzieli jak przechodzę koło nich myślałam ze zaraz wezmę rzuce się pod samochód . Następnego dnia przyszedł do mnie i powiedział ze musimy zerwać ja bylam na to przygotowana ale on nie wiedział co ja zrobiłam i ma zamiar zrobić powiedziałam jemu ze wiem o wszystkim i ze jego widziałam ale ze był tak zajęty była ze mnie nie widzieli szczenka mu opadła bo nie  (...)

Nieoczekiwana miłość 1..

Dodał/a: Zraniona 2016-04-29 17:28:40 czytano 731 razy
Natalia weszła do nowej szkoły.. Był wrzesień..miała chłopaka o imieniu Kacper. Od pewnego czasu nie za dobrze im się układało. Ciągłe kłótnię i kłamstwa ze strony Kacpra wprawiały ją w nie pewność..Gdy pewnego dnia chłopak postanowił spotkać się z nią i porozmawiać o bardzo ważnej sprawie Natalia nie wiedziała,że spotka ją akurat ta rzecz.. Idąc nad staw gdzie zawsze się umawiali myślała,że po prostu chcę się pogodzić i  (...)

What now, przecież go dalej kocham

Dodał/a: Majecha 2016-04-24 03:02:15 czytano 757 razy
Historia jest dość długa i skomplikowana, ale oparta na faktach, piszę to, bo po prostu gdzieś to muszę napisać. Zacznijmy od tego, że jestem dość uczuciową dziewczyną i jestem z deka romantyczką, chociaż nie powinnam tutaj używać określenia z deka. Juz pod koniec podstawówki potrafiłam kogoś pokochać tak szczerze i na dłużej, to był Sebastian, tańczyłam z nim w klubie tanecznym, a potem (...)

List do ciebie

Dodał/a: rebeka07 2016-04-19 18:53:01 czytano 467 razy
Wydawałoby się ,że nasze drogi się rozeszły. Ty poszedłeś w swoją stronę a ja w swoją. Nie zważaliśmy na ryzyko tylko dążyliśmy do celu z klapkami na oczach. Rozumiem młoda miłość nie przetrwa długo i nie mam nam tego za złe no cóż życie.Jednak widuję cię i to częściej niż mogłabym przypuszczać. To śmieszne i ironiczne jaki ten świat jest mały. pamiętam ,że zawsze chciałeś zostać pisarzem, udało ci się ? Chciałabym wiedzieć co (...)

Cud miłości cz.1

Dodał/a: Justinax 2016-03-25 20:32:10 czytano 529 razy
Dlaczego wychudzoną? To krótka opowieść, ale jakże przepełniona bólem i smutkiem. Mam anoreksję. W wieku 15 lat rzucił mnie chłopak i przespał się z moją najlepszą przyjaciółką z dzieciństwa. Chłopak Wiktor i przyjaciółka Klara. Nigdy nie zwracali na siebie uwagi. Nie potrafiłam oskarżyć Klary o to, że przespała się z moim chłopakiem, lecz przeliczyłam się. Pewnego dnia szłam do centrum handlowego, więc postanowiłam przejść się  (...)

Nauczyłaś się ufać, to naucz się cierpieć

Dodał/a: Maarena 2016-03-20 16:53:52 czytano 792 razy
Był wysokim brunetem o zielonych oczach i jasnej cerze. Ona była śliczną brunetką o ciemnych, kocich oczach i wiecznie zaróżowionych policzkach. Znali się od czterech lat. Wiedzieli o sobie niemal wszystko. Pisali do 3 nad ranem i mogli powiedzieć sobie wszystko. Problem stanowiła jedynie różnica wieku i odległość. 4 lata i 600 km. Stało na ich drodze do szczęścia. Z początku traktował ją jak młodsza siostrę, później coś zaczynało się  (...)

Prawdziwa historia miłości

Dodał/a: Viktoria 2016-03-04 23:55:06 czytano 580 razy
Będąc w 3 klasie podstawówki poznałam chłopaka byliśmy przyjaciółmi dogadywaliśmy się jak z nikim innym , wygłupialiśmy się , chodziliśmy na spacery , spędzaliśmy dużo czasu ze sobą aż w końcu staliśmy się parą. Wszyscy mówili że jesteśmy parą idealną kończyliśmy swoje myśli zawsze znajdywaliśmy dla siebie czas nawet jak byliśmy z przyjaciółmi. Taka miłość trwała dwa i pół roku. Aż nastał czas rozstania kończąc 5  (...)