niepewność

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "niepewność"

Raczej bez happy endu

Dodał/a: bezradna94 2017-10-26 17:03:55 czytano 472 razy
Spodobał mi się pewien chłopak z mojej szkoły, chodzi do 3 klasy. Jest naprawdę uroczy, jego urok mnie po prostu powala, oczy, uśmiech ehh wszystko.. Nie potrafię wykrztusić żadnego słowa gdy koło mnie przechodzi, aż czuję jakbym miała zaraz zemdleć. Parę razy przez przypadek zderzyliśmy się ramionami, tak w sumie zakochałam się w nim bo jakoś wcześniej go nie zauważałam. Teraz widzę go codziennie pojawia się wszędzie, to chyba jedyny powód przez który szczęśliwa chodzę do szkoły lecz  (...)

UNFAIR~BTS FANFICTION~1. STRATA

Dodał/a: DarkQueen 2017-10-14 22:40:20 czytano 581 razy
- Wejdź, Chong. - uważając, by nie rozlać niczego na te koszmarnie drogie panele i równie drogi dywan, podeszłam do kanapy, na której siedziała kobieta. Czytała książkę, zajadając przy tym herbatniki. Odstawiłam naczynie na stole i ukłoniłam się. Kątem oka zauważyłam, jak starsza pani łapię się za nasadę nosa z zrezygnowaną miną. - Tyle razy ci mówiłam, że wystarczy jeden ukłon dziennie. Jeden. - pokazała na palcach, machając mi nim przed oczami. - Jeden! A nie trzydzieści jeden. Nie  (...)

Niepewność

Dodał/a: Prime99 2016-11-13 00:48:03 czytano 1645 razy
Tego feralnego wieczoru wracałam od przyjaciółki, było to może ok. dwudziestej trzeciej. W związku z tym, że było już dość późno, postanowiłam zmienić swoją drogę powrotną i zamiast iść przez park, trzymać się bliżej ulicy, wśród bloków. Jako, że jestem osobą nadzwyczaj płochliwą i boję się ciemności, cały czas rozglądałam się dookoła. Nareszcie dotarłam do przejścia dla pieszych, na którym o tej godzinie nie (...)

Niepewność

Dodał/a: Prime 2016-11-11 12:53:11 czytano 1143 razy
Pod takim znakiem zapytania mijały dni, przynajmniej tak mi się wydawało bo jak orientować się w porach dnia w pomieszczeniu, gdzie nie ma okien. Doskwierał mi przeraźliwy głód, a tymczasem dostawałam tylko wodę do picia. Mimo to nigdy nie poprosiłabym o jedzenie, nie jego. Powoli wracałam do zdrowia. On cały czas tam siedział, wstając tylko po to, żeby zmienić mi kroplówkę. Nie jadł nic, ani nie spał, czym jeszcze bardziej  (...)

Stracić miłość po raz drugi?

Dodał/a: amora 2016-07-14 23:59:10 czytano 517 razy
Pewnego dnia napisał mi że się zakochał. Poczułam w tedy ukłucie w sercu. Jakbym znów przeżywała to samo. Poczułam zazdrość, smutek, i złość bo wcześniej nie zauwazylam że nie jest on dla mnie obojętny. Mimo moich uczuć dawałam mu rady i wspierałam go w sprawach Vanessy (bo tak miała na imię jego miłość) Bo chociaż nie chciałam by był z inną to chciałam by był szczęśliwi. Niech jedno z nas chociaż będzie (...)

What now, przecież go dalej kocham

Dodał/a: Majecha 2016-04-24 03:02:15 czytano 877 razy
Historia jest dość długa i skomplikowana, ale oparta na faktach, piszę to, bo po prostu gdzieś to muszę napisać. Zacznijmy od tego, że jestem dość uczuciową dziewczyną i jestem z deka romantyczką, chociaż nie powinnam tutaj używać określenia z deka. Juz pod koniec podstawówki potrafiłam kogoś pokochać tak szczerze i na dłużej, to był Sebastian, tańczyłam z nim w klubie tanecznym, a potem (...)

Miłość w rytmie muzyki część 1

Dodał/a: Lia 4ever 2016-04-03 13:53:55 czytano 446 razy
-Przepraszam Natalie byłam na spacerze, a telefon rozładował mi się.- potem kazała mi iść na górę umyć się i iść spać. Nie mogłam zasnąć. Przed oczami miałam brąz oczy Leo. Na następny dzień trzeba było iść do szkoły. A tam miła niespodzianka. Po lekcjach przyszedł po mnie Charlie. Leo  (...)

Alice Część 5. 2.

Dodał/a: mrs.indiffernece 2015-12-30 00:31:58 czytano 617 razy
- Słuchaj, nie wiem skąd masz mój adres, kim jesteś i skąd znasz Daniela, ale mogę cię zapewnić, że spotkam się z nim czy ci się to podoba czy nie. I jeśli wystroiłaś się tak ze względu na niego , to mogę cię zapewnić, że nie kręcą go "puste strojnisie". - I zanim kończę to ostatnie zdanie, ląduje na ziemi uderzając głową o róg kanapy. "Ała" ona podbiega i szybko chwyta za telefon. Zanim zdążę do niej podbiec, wystukuje coś na  (...)

Lekcja życia

Dodał/a: Szczęśliwie Zakochana 2015-06-15 18:51:56 czytano 1417 razy
-Przepraszam nigdy wcześniej się tak nie zachowywał. To do niego nie podobne. Nic ci się nie stało? -Spokojnie. Wszystko w porządku. Jestem cała. A tak przy okazji jest strasznie słodki – powiedziała z uśmiechem głaszcząc psa po głowie. -Dziękuję. Wabi się Max. Ja mam na imię Bartek. – pomyślał ze ma piękny śmiech taki melodyjny. Zaczarowała go także swoim nieziemskim -Przepraszam nigdy wcześniej się tak nie zachowywał. To do niego nie podobne. Nic ci się nie stało? -Spokojnie. Wszystko w porządku. Jestem cała. A tak przy okazji jest strasznie słodki – powiedziała z uśmiechem głaszcząc psa po głowie. -Dziękuję. Wabi się Max. Ja mam na imię Bartek. – pomyślał ze ma piękny śmiech taki melodyjny. Zaczarowała go także swoim nieziemskim  (...)

To tylko chwila CZĘŚĆ2

Dodał/a: Kwiatuszek11 2015-04-03 00:41:20 czytano 961 razy
Wróciłam do domu. Przywitałam się z mamą i zasiadłyśmy do obiadu- pyszne spagetti, nie ukrywam moja rodzicielka umiała wyśmienicie gotować, jednak nie oddała się sporządzaniu potraw, ponieważ z zawodu jest lekarzem. Żyjemy pod dostatkiem, ale bez taty. Jakoś nie odczuwam potrzeby posiadania ojca, po tym co zrobił mamie, nigdy mi go nie brakowało, ani nie zazdrościłam innym, że mają dwójkę rodziców (...)