nienawiść

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "nienawiść"

Niezniszczalna miłość czy głupie zauroczenie ? Rozdział 15

Dodał/a: Słoneczko :* 2016-02-12 16:34:29 czytano 1285 razy
- Wreszcie robisz zakupy.- Odezwał się do tej pani. Ona tylko na niego popatrzyła. Widać, że też się go boi. To jest naprawdę nienormalne żeby własna matka się go bała. Kobieta szybko zabrała zakupy i wyszła za sklepu z małą. Matt podszedł do mnie. - Jak widzisz nawet matka się mnie boi.- Uśmiechnął się.- Podaj mi piwo.- Podałam mu, a on mi zapłacił i normalnie powinien wyjść, ale nie on dalej stoi. Powinien pomóc mamie, bo  (...)

Niezniszczalna miłość czy głupie zauroczenie ? Rozdział 14

Dodał/a: Słoneczko :* 2016-02-10 12:17:46 czytano 1429 razy
- No uderz mnie! Zobaczymy jaki z ciebie facet. Uderz mnie!- Jestem naćpany, ale przecież nie jestem jakimś damskim bokserem. Nie uderzę dziewczyny. Znamy się tak krótko, a ona już wkurzyłam mnie więcej niż inni i jeszcze nic jej nie zrobiłem. Ok wiem, że boli ją to z ta babą ze sklepu, no ale co zasłużyła. Gdyby jej nie zatrudniła to by było dobrze. Darmowe fajeczki codziennie. Dobra mam te 19 lat, ale przecież nie jest  (...)

SasuSaku 2 - według Hideki

Dodał/a: Hideki Nanako 2016-02-09 20:32:33 czytano 709 razy
Dalsza droga do szkoły minęła dziewczynom dość szybko. Rozmawiały o pani z matematyki, jaka to ona jest niedobra, że w piątek robi klasówkę. Później rozmowa przeszła na temat imprezy urodzinowej ich wspólnego przyjaciela Nejiego, która odbyć się miała w sobotę. Z początku Sakura nie była przekonana, czy na pewno się na niej pojawi, bo w końcu jest przeziębiona, jednak kiedy Hinata powiedziała, że na  (...)

SasuSaku - według Hideki

Dodał/a: Hideki Nanako 2016-02-08 21:08:23 czytano 1871 razy
Miał być wysoki niebieskooki szatyn... No i w zasadzie te dwie ostatnie rzeczy się zgadzały (koloru włosów raczej nie mogła określić, gdyż mężczyzna był łysy, ale kto wie – może to blondyn...), jednak jeśli dla kogoś metr siedemdziesiąt pięć u chłopaka to dużo, to ona nie ma pytań... W każdym razie Sakura po raz kolejny wyszła ze spotkania rozczarowana nową znajomością (...)

Niezniszczalna miłość czy głupie zauroczenie ? Rozdział 13

Dodał/a: Słoneczko :* 2016-02-08 14:08:04 czytano 1371 razy
Od razu mi się ode chciało i odwróciłam się. Postanowiłam, że nie będę tam szła, bo nie ma sensu wdawać się w nim jakiekolwiek kłótnie. Wróciłam do domu i zjadłam przygotowaną przez babcie kolacje. Szkoda, że nie ma tu komputera ani laptopa przynajmniej wiedziała bym co się dzieje w świecie Internetu. Niby mam telefon, ale nie działa mi Wi-fi. Zakładam, że to sprawka mojego ojca choć nie jestem pewna. Jest, koło 21 (...)

Niezniszczalna miłość czy głupie zauroczenie ? Rozdział 12

Dodał/a: Słoneczko :* 2016-02-06 13:50:26 czytano 1517 razy
- Matt.- Spojrzał na mnie.- Jeśli skrzywdzisz kogoś z tych ludzi to zaczniesz ze mną wojnę, a ja jej na pewno nie przegram.- Zaśmiał się. - Już się boje. Nie sądziłem, że jesteś taką idiotką.- Powiedział i wyszedł. Co za frajer. Nie mam ochoty go więcej wiedzieć, ale dobrze wiem, że tak się nie stanie. Miałam jeszcze kilku klientów i koło 19 zamknęłam. Kupiła jeszcze sobie fajki i idę do domu. Nie chce mi się wracać jeszcze do (...)

Niezniszczalna miłość czy głupie zauroczenie ? Rozdział 11

Dodał/a: Słoneczko :* 2016-02-03 12:18:18 czytano 1447 razy
Rano obudziłam się strasznie niewyspana, ale co się dziwić w końcu poszłam spać koło 3. Szybki prysznic trochę postawił mnie na nogi. Ubrałam się tradycyjnie w krótkie spodenki i bokserkę sięgającą mi do pępka. Lekki makijaż. Wzięłam okulary z biurka i papierosy. Włosy zostawiałam rozpuszczone. Schodzie do kuchni, gdzie o dziwo nie ma nikogo. Na zegarku jest 7: 15, a ich nie ma. Zrobiłam sobie kawę i korzystając z okazji  (...)

Pozory mylą cz.11

Dodał/a: Słoneczko ;3 2016-01-30 20:59:42 czytano 1255 razy
Zaraz po lekcjach poszłam z dziewczynami na trybuny. Usiadłyśmy w miejscu, gdzie widziałyśmy całą naszą drużynę. Byłyśmy pochłonięte rozmową, gdy nagle podszedł do nas jakiś chłopak. Wysoki szatyn. Można powiedzieć, że był przystojny ale nie w moim typie. Nie znałam go, może parę razy minęliśmy się na korytarzu i nic poza tym (...)

Niezniszczalna miłość czy głupie zauroczenie ? Rozdział 10

Dodał/a: Słoneczko :* 2016-01-29 18:00:08 czytano 1394 razy
- Mia pomożesz mi?- Zawołała mnie pani Nikola. Podeszłam do niej i wzięłam od niej karton, a chłopaki wyszli. Miałam jeszcze kilku miłych klientów. Po dwóch godzinach pani Nikola pozwoliła mi iść do domu, bo Matt i tak się już dziś nie pojawi. O 18 wyszłam ze sklepu i zapaliłam. Oczywiście w sklepie też paliłam, bo przecież bym nie wytrzymała. W drodze do domu mój telefon dzwonił kilka razy, ale nie odbierałam, bo (...)

Niezniszczalna miłość czy głupie zauroczenie ? Rozdział 9

Dodał/a: Słoneczko :* 2016-01-26 18:09:51 czytano 1366 razy
- Mia dziwnie będę się czuła nie płacąc ci. Może przynajmniej będziesz sobie brała papierosy jak będziesz potrzebować.- Zaproponowała. - Dla mnie to nie jest dziwne. Nic od pani naprawdę nie chce, a tym bardziej nie będę brać papierosów. Wole normalnie kupić.- Pani Nikola poszła na zaplecze i w tym momencie do sklepu wszedł Chris. Wydaje się być zdziwiony moją obecnością tutaj. (...)