nienawiść

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "nienawiść"

- Dwa Oblicza - Rozdział .3. -

Dodał/a: Dametka.a 2017-04-01 23:31:13 czytano 393 razy
Czy on naprawdę sądzi, że głupie przepraszam załatwi sprawę? - Spoko - powtórzyłam, ponieważ patrząc na tego zagubionego chłoptasia, nie mogłam dostrzec ani krzty zrozumienia czy chęci odpowiedzi... - Ale nie sądzisz chyba, że przepraszając mnie zagwarantujesz sobie nietykalność? - włożyłam w te słowa tyle pewności siebie ile tylko zdołałam unieść! (...)

- Dwa Oblicza - Prolog + Rozdział .1.

Dodał/a: Dametka.a 2017-03-14 00:21:44 czytano 374 razy
Tak, to prawda - moi rodzice odkąd tylko pamiętam, nadawali mojemu życiu maksymalnie szybkie tempo i maksymalną ilość obowiązków. Już jako 4 latka uczęszczałam na lekcje języków,manier tańca i śpiewu. Rodzice powtarzali mi,że jeśli chcę coś osiągnąć - muszę na to ciężko pracować - i tak też robię (...)

Niezniszczalna miłość czy głupie zauroczenie? EPILOG

Dodał/a: słoneczko :* 2017-03-02 15:36:29 czytano 565 razy
Moje życie było jest i pewnie będzie mieszanką wybuchową. To już pewnie się nie zmieni. Tyle przeżyłam. Niczego nie żałuję, bo gdyby nie to wszystko się nie wydarzyło to najprawdopodobniej nie byłabym teraz szczęśliwą żoną i matką. To co wydarzyło się z Nathanem…Cały czas o tym pamiętam. Nie postrzelił mnie wtedy tylko po prostu straciłam przytomność i zawieźli mnie do szpitala gdzie zastałam poddana operacji. Jestem  (...)

Do widzenia

Dodał/a: Greta96 2017-03-01 22:39:21 czytano 287 razy
Obiecuję Ci, że to już mój ostatni list do Ciebie. Chciałam tylko powiedzieć, że nie byłaś tylko moją przyjaciółką. Byłaś matką, kiedy miałam jakiś problem. Babcią, kiedy byłam głodna (ahhh te nasze wypieki). Siostrą, kiedy miałam “doła”. Ojcem, kiedy potrzebowałam wsparcia. Kochałam Cię bardziej niż swoją własną rodzinę. To ty wiedziałaś o moich wątpliwościach i rozterkach miłosnych, to ty pocieszałas, kiedy płakałam długie noce (...)

Niezniszczalna miłość czy głupie zauroczenie? Rozdział 51

Dodał/a: słoneczko :* 2017-02-17 16:23:07 czytano 513 razy
Nie wierzę w to co widzę. Jak mogła go pocałować na moich oczach, ja bym nigdy czegoś takiego jej nie zrobił. Jeszcze powiedziała, że go kocha. To boli mnie najbardziej. Nie pozwolę na to żeby ona była z nim. Podszedłem do nich i tak tylko odsunęli się od siebie moja pięść wylądowała na twarzy tego kolesia. Był tak zaskoczony, że nawet nie miał jak mi oddać tylko się przewrócił (...)

Ostatni Cios Prolog

Dodał/a: A.L.M 2017-02-09 19:57:18 czytano 391 razy
-Jesteś zwykłą dziwkom! -krzyknął, kopiąc ją w brzuch, odwrócił się i po prostu odszedł. Emily zamknęła oczy i próbowała sobie przypomnieć chwilę, w których była szczęśliwa z Olafem. Wszystko było dobrze, dopóki nie zaczął brać narkotyków, najpierw zaczęli się kłócić, potem zaczął się na niej wyżywać, gdy coś poszło nie tak w pracy lub na spotkaniu z klientem. Czasami nawet wystarczył słabo doprawiona zupa, żeby się zdenerwował. (...)

Niezniszczalna miłość czy głupie zauroczenie? Rozdział 50

Dodał/a: słoneczko :* 2017-01-15 22:11:43 czytano 525 razy
- Tak. Nathan jest mój, a ja jego. Kocham Nathana.- Zbliżyłam się do Nathana i złączyłam nasze usta. Tak bardzo chce żeby Matta to zabolał. Tak ja mnie gdy zobaczyłam jego zdjęcie z Laurą całujący się.Teraz wreszcie rozumiem co Nathan chciał mi powiedzieć.Wreszcie wszystko dokładnie mi wyjaśni. Jakim prawdę Matt wraca i mówi, że ja go kocham. Przecież to jest śmieszne. To on wszystko zniszczył. To wszystko jest jego wina i (...)

Niezniszczalna miłość czy głupie zauroczenie? Rozdział 49

Dodał/a: słoneczko :* 2016-12-24 15:50:02 czytano 612 razy
- Mia spokojnie wdech i wydech. Dasz radę.- Spojrzałam mu prosto w oczy. Wierze w to dam radę. Odpaliłam silnik. Zaczęło się odliczanie. 3…2…1…START. Wszystkie samochody ruszyły. Na razie utrzymuje się na 4 miejscu czyli nie jest tak źle.- Pamiętaj zakręt.- Puściłam nogę z gazu. Cieszę się, że jest tu ze mną. Sama bardziej bym się bała. Na prostej od razu dodałam gazu. To jest niesamowite. Ta prędkość…Kolejne zakręty i  (...)

Niezniszczalna miłość czy głupie zauroczenie? Rozdział 48

Dodał/a: słoneczko :* 2016-12-06 15:26:01 czytano 723 razy
- Nasza córeczka jest już pełnoletnia. Otwórz kochanie.- Wskazała na prezent. Odtworzyłam i moi oczom ukazała się śliczny złoty naszyjnik, kolczyki i pierścionek. No muszę przyznać rodzice się postarali.- A i jeszcze dziś rano to leżało pod drzwiami.- Podała mi kopertę z moim imieniem. Ciekawe co to i od kogo. Mam nadzieję, że to nie jest list od NIEGO.- Zrobię Ci śniadanie. Dziś musisz zjeść.- Nim zdążyłam zaprotestować  (...)

Niezniszczalna miłość czy głupie zauroczenie? Rozdział 47

Dodał/a: słoneczko :* 2016-11-27 18:29:49 czytano 520 razy
Przegadałam z Niki kilka godzin. Oczywiście główny temat był Nathan. Sama nie wiem co się ze mną dzieje, ale nie mogę zapomnieć tego uczucia jak mnie dotknął. Ten uśmiech…Niki namawiała mnie żebym się z nim spotkała, bo wtedy łatwiej będzie mi zapomnieć o Macie, ale przecież ja znam tylko jego imię nic więcej o nim nie wie. Zapewne nigdy więcej go nie spotkam. Szkoda, bo może właśnie dzięki niemu zapomniałabym o  (...)