nienawiść

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "nienawiść"

Facet -TO- Face With Himself - Rozdział .2.

Dodał/a: Dametka.a 2017-11-20 18:55:59 czytano 231 razy
Po wizycie u doktora Marcusa postanowiłam wybrać się do Amy. Tym razem jednak dokładnie rozejrzałam się nim przeszłam przez pasy. Po drugiej stronie ulicy dostrzegłam znajomą twarz... Zmrużyłam oczy aby lepiej widzieć i jak że ogromne było moje zdziwienie kiedy zorientowałam się, że w moją stronę podąża chłopak, z którym rozmawiałam dziś rano (...)

Przysługa VII

Dodał/a: RozaliaVallery 2017-10-26 21:45:40 czytano 355 razy
W piątek w czasie powrotu do domu całe szczęście nie musiałam używać scyzoryka, ale nie powiem – rzeczywiście wokół kręciły się podejrzane typki, a dzięki temu, co dał mi Aleks, czułam się pewniej. Byłam więcej niż pewna, że to nie była troska czy coś takiego, jedynie nie chciał brać odpowiedzialności za mnie, gdyby coś się stało, ale mimo to byłam mu wdzięczna (...)

- Dwa Oblicza - Rozdział .3. -

Dodał/a: Dametka.a 2017-04-01 23:31:13 czytano 521 razy
Czy on naprawdę sądzi, że głupie przepraszam załatwi sprawę? - Spoko - powtórzyłam, ponieważ patrząc na tego zagubionego chłoptasia, nie mogłam dostrzec ani krzty zrozumienia czy chęci odpowiedzi... - Ale nie sądzisz chyba, że przepraszając mnie zagwarantujesz sobie nietykalność? - włożyłam w te słowa tyle pewności siebie ile tylko zdołałam unieść! (...)

- Dwa Oblicza - Prolog + Rozdział .1.

Dodał/a: Dametka.a 2017-03-14 00:21:44 czytano 524 razy
Tak, to prawda - moi rodzice odkąd tylko pamiętam, nadawali mojemu życiu maksymalnie szybkie tempo i maksymalną ilość obowiązków. Już jako 4 latka uczęszczałam na lekcje języków,manier tańca i śpiewu. Rodzice powtarzali mi,że jeśli chcę coś osiągnąć - muszę na to ciężko pracować - i tak też robię (...)

Niezniszczalna miłość czy głupie zauroczenie? EPILOG

Dodał/a: słoneczko :* 2017-03-02 15:36:29 czytano 714 razy
Moje życie było jest i pewnie będzie mieszanką wybuchową. To już pewnie się nie zmieni. Tyle przeżyłam. Niczego nie żałuję, bo gdyby nie to wszystko się nie wydarzyło to najprawdopodobniej nie byłabym teraz szczęśliwą żoną i matką. To co wydarzyło się z Nathanem…Cały czas o tym pamiętam. Nie postrzelił mnie wtedy tylko po prostu straciłam przytomność i zawieźli mnie do szpitala gdzie zastałam poddana operacji. Jestem  (...)

Do widzenia

Dodał/a: Greta96 2017-03-01 22:39:21 czytano 488 razy
Obiecuję Ci, że to już mój ostatni list do Ciebie. Chciałam tylko powiedzieć, że nie byłaś tylko moją przyjaciółką. Byłaś matką, kiedy miałam jakiś problem. Babcią, kiedy byłam głodna (ahhh te nasze wypieki). Siostrą, kiedy miałam “doła”. Ojcem, kiedy potrzebowałam wsparcia. Kochałam Cię bardziej niż swoją własną rodzinę. To ty wiedziałaś o moich wątpliwościach i rozterkach miłosnych, to ty pocieszałas, kiedy płakałam długie noce (...)

Niezniszczalna miłość czy głupie zauroczenie? Rozdział 51

Dodał/a: słoneczko :* 2017-02-17 16:23:07 czytano 658 razy
Nie wierzę w to co widzę. Jak mogła go pocałować na moich oczach, ja bym nigdy czegoś takiego jej nie zrobił. Jeszcze powiedziała, że go kocha. To boli mnie najbardziej. Nie pozwolę na to żeby ona była z nim. Podszedłem do nich i tak tylko odsunęli się od siebie moja pięść wylądowała na twarzy tego kolesia. Był tak zaskoczony, że nawet nie miał jak mi oddać tylko się przewrócił (...)

Ostatni Cios Prolog

Dodał/a: A.L.M 2017-02-09 19:57:18 czytano 546 razy
-Jesteś zwykłą dziwkom! -krzyknął, kopiąc ją w brzuch, odwrócił się i po prostu odszedł. Emily zamknęła oczy i próbowała sobie przypomnieć chwilę, w których była szczęśliwa z Olafem. Wszystko było dobrze, dopóki nie zaczął brać narkotyków, najpierw zaczęli się kłócić, potem zaczął się na niej wyżywać, gdy coś poszło nie tak w pracy lub na spotkaniu z klientem. Czasami nawet wystarczył słabo doprawiona zupa, żeby się zdenerwował. (...)

Niezniszczalna miłość czy głupie zauroczenie? Rozdział 50

Dodał/a: słoneczko :* 2017-01-15 22:11:43 czytano 643 razy
- Tak. Nathan jest mój, a ja jego. Kocham Nathana.- Zbliżyłam się do Nathana i złączyłam nasze usta. Tak bardzo chce żeby Matta to zabolał. Tak ja mnie gdy zobaczyłam jego zdjęcie z Laurą całujący się.Teraz wreszcie rozumiem co Nathan chciał mi powiedzieć.Wreszcie wszystko dokładnie mi wyjaśni. Jakim prawdę Matt wraca i mówi, że ja go kocham. Przecież to jest śmieszne. To on wszystko zniszczył. To wszystko jest jego wina i (...)

Niezniszczalna miłość czy głupie zauroczenie? Rozdział 49

Dodał/a: słoneczko :* 2016-12-24 15:50:02 czytano 750 razy
- Mia spokojnie wdech i wydech. Dasz radę.- Spojrzałam mu prosto w oczy. Wierze w to dam radę. Odpaliłam silnik. Zaczęło się odliczanie. 3…2…1…START. Wszystkie samochody ruszyły. Na razie utrzymuje się na 4 miejscu czyli nie jest tak źle.- Pamiętaj zakręt.- Puściłam nogę z gazu. Cieszę się, że jest tu ze mną. Sama bardziej bym się bała. Na prostej od razu dodałam gazu. To jest niesamowite. Ta prędkość…Kolejne zakręty i  (...)