Niemożliwe Staje Się Możliwe 6

Tam czekały na nas złe wieści. Gdy weszłyśmy do pokoju zauważyłyśmy z Dominiką, że Kaśka spała w łóżku razem w Hubertem a jej koleżanka z Bartkiem. Byłam bardzo zdenerwowana a za razem smutna. Obawiałam się najgorszego, że chłopcy się obudzą i nas zauważą.
-Choć stąd nie przeszkadzajmy im. - powiedziałam
- Dobrze jak wyjdziemy to zadzwonimy do Rafała i Maćka .
Wyszłyśmy z ośrodka w, którym mieszkałyśmy i zadzwoniłyśmy do chłopaków.
- Cześć Maciek ... Moglibyśmy się spotkać?
- No cześć ... Dobrze gdzie i kiedy?
- No .... Teraz dał byś radę ?
- Dobrze a więc gdzie ?
- Pod fontanną dobrze ?
- Okej a chwile będę a Rafał też ma iść ?
- Najlepiej by było żeby też poszedł.
- Dobra . Pa ;*
I rozłączyłam się . Nie minęło 20 min a już byli . Opowiedziałyśmy im całą historię od początku jak weszłyśmy do pokoju . Zaczęli nas przytulać pocieszać, ale nic to nie dawało . Ale najdziwniejsze było to, że Rafał szepnął coś do ucha Maćka . A chwilę po tym mnie pocałował , ale nie tak , że tylko w policzek tylko namiętnie i romantycznie w usta . Bardzo się ucieszyłam lecz zauważyłam Huberta stał kawałek dalej był zły widać było to po nim. Nagle rzucił się na Maćka .Dobrze ,że mi się udało go odsunąć . Nagle Maciek rzucił się na Huberta i już nie było tak łatwo Rafał też próbował ,Dominika i Ja . Ale bez skutecznie . Maciek pobił Huberta i przyjechało pogotowie. A to był dopiero początek. Pojechałam z Hubertem do szpitala a Dominika , Rafał i Maciek zostali tam . Okazało się że Hubert ostanie w szpitalu kilka dni na obserwacji . siedziałam tak przy nim patrzyłam mu w oczy i miałam już mu taką aferę zrobić ale się powstrzymałam.
- Jak się czujesz ?
- Dobrze jeszcze mnie wszystko trochę boli ale nie tak bardzo .
- No to dobrze ..... A właśnie co Ty robiłeś z Kaśką w łóżku ?!
- Ja nic .
- Jak to nic późnym wieczorem przyszłyśmy Dominiką do pokoju a Ty spałeś z Kaśką a Bartek z tą jej koleżanką .
- Oj no dobrze nie będę Cię okłamywał spałem z nią ale do niczego nie doszło po prostu napiliśmy się kieliszek wina i tak jakoś wyszło .
Dodał/a: Naciaaxd w dniu 26-01-2012 - czytano 336 razy.
Słowa kluczowe: opowiadania nastolatek krótkie opowiadania miłośc Naciaaxd
Kategoria: Miłosne
Inne historie i opowiadania w kategorii Miłosne

Komentarze (6)

Majkadnia 2012-01-28 12:41:42.

FAJNE, ;)) już myślałam, że nie dodasz kolejnej części, tylko końcówka jakaś taka dziwna .
ale po za tym jest superr ;*

Naciaaxddnia 2012-01-28 13:27:16.

Sorki że to sobie przywłaszczyłam ale nie chciało mi się czekać aż ktoś inny doda następną część . Postaram się dodawać następne części w najkrótszym czasie .

Kocham Czytać dnia 2012-01-28 14:41:53.

Widzę,że dalsza część Mojego opowiadania !!

gosiaczekdnia 2012-01-28 17:55:07.

Wszystko ładnie opisane , jest akcja , nie mogę doczekać się więcej ;)

Naciaaxddnia 2012-01-29 14:52:53.

Kocham Czytać Czemu nie dodałaś następnej części ? . Mogę dodawać następne ? Mam dużooo pomysłów . Co ty na to ? Podaj gg to Ci opowiem wszystko ; ) . Jeśli Ci to nie przeszkadza . ; dd .

Naciaaxddnia 2012-01-29 14:59:33.

Majka jeśli masz jakiś pomysł na zakończeniee to napisz . Będę czekać ;ppp .

Prosimy o nie dodawanie danych osobowych, adresów e-mail, numerów komunikatorów, numerów telefonów itp.

Komentarz do "Niemożliwe Staje Się Możliwe 6"

(pole wymagane)