Nie odwzajemniona miłość

Magda-13 lat
Jasiek-13 lat
Kaśka-13 lat

W maju 2011r. wraz ze szkołą wybraliśmy się na Zieloną Szkołę do Grecji, było tam w wspaniale, morze było ciepłe, pogoda dopisywała, po prostu było super. Jednak pewnego dnia Jasiek spytał się Kaśki czy będzie z nim chodziła, (chodził on do równoległej klasy) oni się dobrze nie znali, tylko z widzenia i raz za czas sobie cześć powiedzieli. Ona go zbytnio nie lubiła,a on chciał z nią chodzić tylko dlatego że była ładna. Oczywiście Kaśka odpowiedziała "nie".
Po tych wakacjach Jasiek pisał do mnie (Magda) i chciał się poradzić co zrobić aby Kaśka z nim chciała chodzić. Kaśka lubiła chłopaków w rurkach, conversach, w koszuli w kratkę i z zapuszczonymi włosami. Więc powiedziałam to wszystko Jaśkowi jednak on nie spełniał tych warunków i za żadną cenę nie chciał zmienić stylu. Pisaliśmy tak przez 4 miesiące, dał spokój sobie z Kaśką. Jednak nadal razem pisaliśmy i tak przez pół roku.
I stało się ... zakochałam się w nim...Jednak po tych 6 miesiącach napisał do mnie żebym już do niego nie pisała(do tej pory nie wiem o co chodziło).Kiedy znowu znaleźliśmy się na jednej wycieczce, było bardzo fajnie , nawet coś się tam do mnie odzywał. Po tej wycieczce napisał...jak by nigdy nic " Siemka". Nie wiedziałam co napisać , ale po długim namyśle stwierdziłam że w sumie mogę z nim dalej pisać. I piszemy tak do dziś.
Przyszedł mi sms ostatnio anonimowy, nie wiem od kogo. Było w nim napsiane że Jasiek pisze ze mną tylko dlatego aby Kaśka z nim rozmawiała. I tak się stało. Ona normalnie do niego gadała ale i tak za nim nie przepadała. Kiedy nie pisałam do niego przez parę dni on się martwił i nawet nie wiedział o co mi chodzi. Wyjaśniliśmy sobie z nim wszystko i jest ok. Powiedział ze to są jakieś bzdury. I sie wszystko ułożyło. Bardzo go kocham ale mu tego nie powiem i wiem że on tego nie odwzajemnia ; (
Dodał/a: Magda w dniu 6-07-2012 - czytano 1565 razy.
Słowa kluczowe: opowiadania nastolatek krótkie opowiadania Magda

Komentarze (0)

Prosimy o nie dodawanie danych osobowych, adresów e-mail, numerów komunikatorów, numerów telefonów itp.

Komentarz do "Nie odwzajemniona miłość"

(pole wymagane)

(pole wymagane)

(pole wymagane)