narkotyki

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "narkotyki"

Emi cz.28

Dodał/a: emi 2014-10-03 02:31:50 czytano 605 razy
-Jesteś inna-powiedział po chwili -Niw jesteś aż tak wychudzona. Znowu wyglądasz pięknie . Masz normalny kolor skóry. Bo sorry ostatnio jak Cie widziałem ciągle byłaś blada . Wyglądasz cudownie . Ale to nie znaczy ze nie jestem na Ciebie wściekły. Jak mogłaś być taka samolubna !-uh wrócił Maks-Oszalas calkiem ? Cos ty sobie myślała. Ze bez słowa wyjechałaś na 4m i sie nie odezwałaś ani słowem !? Wiesz jak sie czulem !? (...)

Emi cz.24

Dodał/a: Emi 2014-09-02 23:54:55 czytano 545 razy
Emila zasnęła po 20 minutach a ja pojechałem na komisariat zobaczyć tego skurwiela . Zostawilem ja z resztą wiec wiem ze nie będzie sama w razie czego.wszedłem do pokoju i stanąłem za lustrem weneckim i widzialem jak przesłuchują Ige i Andrzeja. Tak wlaśnie ma na imie jej kuzyn .Słuchałem najpierw Igi ktora byla tak zepsuta ze nie miala sumienia . Nie ruszyło ja to co zrobili . Później przyszedł czas na Andrzeja . Słuchałem  (...)

Emi. Powrót

Dodał/a: Emi 2014-08-31 00:31:24 czytano 521 razy
Cześć. Właśnie wróciłam z wakacji . Mam nadzieję ze ktoś nadal czeka na opowiadanie . Następną część zacznę pisać w poniedziałek ponieważ jestem zmęczona 12 godzinną podróżą samochodem z moim (bylym w tej chwili) chłopakiem. Części starać sie będę dodawać co drugi dzień. Choć (...)

Carmine chandelier II

Dodał/a: carmine chandelier 2014-08-12 07:48:44 czytano 250 razy
Obudziłam się dwie minuty przed dzwonkiem budzika. Dzisiaj miałam mnóstwo siły do działania. W końcu wszystko szło po mojej myśli. Postanowiłam odpisać dopiero jak wrócę ze szkoły, żeby wszystko przemyśleć. Mój dobry humor pozwolił mi założyć bordową sukienkę w ładnym kroju, co było w ogóle wszelkim odstępstwem od normy. Kto by pomyślał że Tess nie nosi sukienek? Od dziś nosi... Wzięłam moją skórzaną torbę (...)

The plan of life- no tolerance ROZDZIAŁ 10

Dodał/a: Mrs. Mroczna 2014-08-07 17:09:47 czytano 646 razy
Zamknęłam oczy i starałam się głęboko oddychać. Nie wiedziałam po co to robiłam. Na pewno nie dla matki, nie miałam osoby dla której miałabym to zrobić, więc dlaczego? Dlaczego tak bardzo się katowałam? Czy aż tak bardzo uwielbiałam ból? Czy aż tak bardzo znów chciałam czuć ból tej cholernej rzeczywistości? (...)

Carmine chandelier

Dodał/a: Carmine 2014-08-05 13:01:27 czytano 560 razy
Aaa... to nic takiego... dałam się podpuścić pewnemu frajerowi. - wypaliłam i odwróciłam się chcąc odejść w spokoju w stronę sali. - Z resztą, to ON. - Wskazałam na Lucasa, który stał w rogu z grupką kolesi i długonogą cheerleaderką, która kleiła się do niego jak mucha do lepu, powodując, że z niewiadomych przyczyn poczułam się lekko zazdrosna. Brian podeszła do mnie od tyłu (...)

Emi cz.22

Dodał/a: Emi 2014-07-07 23:11:17 czytano 835 razy
-Karol wyjechał -To nie zmienia faktu ze ktoś chcial zabic Kamila . Jedźmy do szpitala. -powiedziala i ruszyliśmy. Marcela nie pila wiec prowadziła auto . Do szpitala dojechaliśmy 20 minut później . Znaleźliśmy go bez problemu bo leżał na tym samym piętrze co Emi ostatnio . Siedzial i szukał czegoś w telefonie , -Co sie stalo? -zapytam Sebastian  (...)

The plan of life- no tolerance ROZDZIAŁ 8

Dodał/a: Mrs. Mroczna 2014-06-26 19:10:42 czytano 633 razy
Miałam ochotę wrócić do swoich ciuchów i udać, że w ogóle mnie tu nie było. Pójść na imprezę, upić się, jeśliby się udało coś zażyć, a potem nie myśleć. Tak, piękny plan, więc co tu jeszcze robię? Przez kilka miesięcy im nie udało się mnie zmienić, nie przestałam ćpać, a teraz miałabym przestać? Bo co? Bo mój ojciec jest za kratami? Mam znów stać się słaba? Oparłam się o umywalkę i wzięłam kilka głębokich oddechów. To nie ma sensu. Wybiegłam z łazienki, chwyciłam torbę i wyszłam. Stałam chwilę w korytarzu patrząc na tych wszystkich ludzi i już (...)

Spotkanie

Dodał/a: Nieznana 2014-06-22 16:46:48 czytano 1722 razy
Po paru minutach Dominika odwróciła głowę, miała spuszczony wzrok. Sama nie wiedziała dlaczego, ale po prostu nie mogła spojrzeć mu w oczy, ani nawet na niego. Kiedy jednak w końcu się odważyła i spojrzała. Oczy zaszły jej łzami i nie mogła powiedzieć nic... Usłyszała tylko ciche: Dziękuję. Filip długo nie wiedział co zrobić aż w końcu podjął decyzję i poinformował o niej Dominikę: - Nikuś, wiesz dobrze, że Cię kocham i nigdy nie przestanę, ale będzie lepiej jeżeli dam Ci spokój wrócę do ośrodka a Ty o mnie zapomnij. Żegnaj. Po tych słowach pocałował ją w usta ostatni  (...)

The plan of life - no tolerance ROZDZIAŁ 7

Dodał/a: Mrs. Mroczna 2014-06-22 15:22:46 czytano 1380 razy
Wiedziałam, że zrobił to specjalnie. Spowodował, że cała uwaga skupiła się na mnie, a to właśnie o nim było moje pytanie. Miałam ochotę walnąć się w łeb, za to że tak łatwo dałam się podejść. -W tym tkwi problem- odsunął się na swoje poprzednie miejsce. Przesunął wzrokiem po wszystkich osobach.- Nie wiesz o czym myślę. Tak jak reszta tych idiotów. Zeskoczyłam z ławki i stanęłam obok. Domyśliłam się, iż nie otrzymam odpowiedzi na moje pytanie, więc nie zamierzałam tracić na niego mojego czasu (...)

  1 2 3 4 5 6 »