narkotyki

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "narkotyki"

Carmine chandelier II

Dodał/a: carmine chandelier 2014-08-12 07:48:44 czytano 104 razy
Obudziłam się dwie minuty przed dzwonkiem budzika. Dzisiaj miałam mnóstwo siły do działania. W końcu wszystko szło po mojej myśli. Postanowiłam odpisać dopiero jak wrócę ze szkoły, żeby wszystko przemyśleć. Mój dobry humor pozwolił mi założyć bordową sukienkę w ładnym kroju, co było w ogóle wszelkim odstępstwem od normy. Kto by pomyślał że Tess nie nosi sukienek? Od dziś nosi... Wzięłam moją skórzaną torbę (...)

The plan of life- no tolerance ROZDZIAŁ 10

Dodał/a: Mrs. Mroczna 2014-08-07 17:09:47 czytano 200 razy
Zamknęłam oczy i starałam się głęboko oddychać. Nie wiedziałam po co to robiłam. Na pewno nie dla matki, nie miałam osoby dla której miałabym to zrobić, więc dlaczego? Dlaczego tak bardzo się katowałam? Czy aż tak bardzo uwielbiałam ból? Czy aż tak bardzo znów chciałam czuć ból tej cholernej rzeczywistości? (...)

Carmine chandelier

Dodał/a: Carmine 2014-08-05 13:01:27 czytano 415 razy
Aaa... to nic takiego... dałam się podpuścić pewnemu frajerowi. - wypaliłam i odwróciłam się chcąc odejść w spokoju w stronę sali. - Z resztą, to ON. - Wskazałam na Lucasa, który stał w rogu z grupką kolesi i długonogą cheerleaderką, która kleiła się do niego jak mucha do lepu, powodując, że z niewiadomych przyczyn poczułam się lekko zazdrosna. Brian podeszła do mnie od tyłu (...)

Emi cz.22

Dodał/a: Emi 2014-07-07 23:11:17 czytano 508 razy
-Karol wyjechał -To nie zmienia faktu ze ktoś chcial zabic Kamila . Jedźmy do szpitala. -powiedziala i ruszyliśmy. Marcela nie pila wiec prowadziła auto . Do szpitala dojechaliśmy 20 minut później . Znaleźliśmy go bez problemu bo leżał na tym samym piętrze co Emi ostatnio . Siedzial i szukał czegoś w telefonie , -Co sie stalo? -zapytam Sebastian  (...)

The plan of life- no tolerance ROZDZIAŁ 8

Dodał/a: Mrs. Mroczna 2014-06-26 19:10:42 czytano 372 razy
Miałam ochotę wrócić do swoich ciuchów i udać, że w ogóle mnie tu nie było. Pójść na imprezę, upić się, jeśliby się udało coś zażyć, a potem nie myśleć. Tak, piękny plan, więc co tu jeszcze robię? Przez kilka miesięcy im nie udało się mnie zmienić, nie przestałam ćpać, a teraz miałabym przestać? Bo co? Bo mój ojciec jest za kratami? Mam znów stać się słaba? Oparłam się o umywalkę i wzięłam kilka głębokich oddechów. To nie ma sensu. Wybiegłam z łazienki, chwyciłam torbę i wyszłam. Stałam chwilę w korytarzu patrząc na tych wszystkich ludzi i już (...)

Spotkanie

Dodał/a: Nieznana 2014-06-22 16:46:48 czytano 1428 razy
Po paru minutach Dominika odwróciła głowę, miała spuszczony wzrok. Sama nie wiedziała dlaczego, ale po prostu nie mogła spojrzeć mu w oczy, ani nawet na niego. Kiedy jednak w końcu się odważyła i spojrzała. Oczy zaszły jej łzami i nie mogła powiedzieć nic... Usłyszała tylko ciche: Dziękuję. Filip długo nie wiedział co zrobić aż w końcu podjął decyzję i poinformował o niej Dominikę: - Nikuś, wiesz dobrze, że Cię kocham i nigdy nie przestanę, ale będzie lepiej jeżeli dam Ci spokój wrócę do ośrodka a Ty o mnie zapomnij. Żegnaj. Po tych słowach pocałował ją w usta ostatni  (...)

The plan of life - no tolerance ROZDZIAŁ 7

Dodał/a: Mrs. Mroczna 2014-06-22 15:22:46 czytano 474 razy
Wiedziałam, że zrobił to specjalnie. Spowodował, że cała uwaga skupiła się na mnie, a to właśnie o nim było moje pytanie. Miałam ochotę walnąć się w łeb, za to że tak łatwo dałam się podejść. -W tym tkwi problem- odsunął się na swoje poprzednie miejsce. Przesunął wzrokiem po wszystkich osobach.- Nie wiesz o czym myślę. Tak jak reszta tych idiotów. Zeskoczyłam z ławki i stanęłam obok. Domyśliłam się, iż nie otrzymam odpowiedzi na moje pytanie, więc nie zamierzałam tracić na niego mojego czasu (...)

Mój uśmiech to kłamstwo 4

Dodał/a: Mała Jędza 2014-06-16 19:02:29 czytano 252 razy
-Co ty chcesz zrobić!?-Ma już szklane oczy, muszę ogarnąć tego idiotę. -Powiedziałam idź!-Biegnę w ich kierunku, zebrali się gapie, ale nikt nic nie robi. Cholera Alli jest za mną! Trudno.-Jack idioto, zostaw go!-Jaki zaskoczony, nie tylko on, Allic też. Chłopak znów się szczerzy. -No hej słonko! Właśnie po ciebie przyjechałem, ale jakiś idiota zaczął się rzucać.-Nie no to wyrobił mi opinie. Zresztą w dupie mam co mówią o mnie inni więc jak sprawi im to przyjemność to  (...)

Mój uśmiech to kłamstwo 3

Dodał/a: Mała Jędza 2014-06-14 12:58:56 czytano 482 razy
-Tylko z tobą.-Klepnął mnie w tyłek, nie no zajebie go! Odwracam się. Tym razem dostał prosto w brzuch. Jęknął. Zamachnęłam się, chciałam uderzyć go pięścią w twarz, ale tym razem się uchylił. Przygarbił się. On się uśmiecha! Wszyscy coś krzyczą, ale nie bardzo interesuje mnie co. Znów wycelowałam. Trafiłam go w twarz, rozcięłam wargę! O tak! Cholera! Chyba złamałam nos Paul'owi. Jeżeli dobrze pamiętam jego imię (...)

Emi cz. 18

Dodał/a: emi 2014-06-14 02:27:30 czytano 654 razy
-Idz już -ponagliłam go i w końcu sie ruszył. Dziewczyny sie śmiały z tyłu. W końcu po godzinie wyszliśmy i dotarliśmy do klubu . Bawiliśmy sie wspaniale . Dostałam opiernicz od Dawida za Koke . Bo Maks mu powiedział wszystko . Weekend nawet nie wiem kiedy zleciał a juz musielismy sie żegnać. Teraz obiecałam ze ja przyjadę we wrześniu za miesiąc bo teraz nie moge . -Pamietaj masz być grzeczna . -powiedział Dawid i odjechali i znowu zostałam sama (...)

  1 2 3 4 5 6 »