narkotyki

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "narkotyki"

Emi cz.22

Dodał/a: Emi 2014-07-07 23:11:17 czytano 468 razy
-Karol wyjechał -To nie zmienia faktu ze ktoś chcial zabic Kamila . Jedźmy do szpitala. -powiedziala i ruszyliśmy. Marcela nie pila wiec prowadziła auto . Do szpitala dojechaliśmy 20 minut później . Znaleźliśmy go bez problemu bo leżał na tym samym piętrze co Emi ostatnio . Siedzial i szukał czegoś w telefonie , -Co sie stalo? -zapytam Sebastian  (...)

The plan of life- no tolerance ROZDZIAŁ 8

Dodał/a: Mrs. Mroczna 2014-06-26 19:10:42 czytano 320 razy
Miałam ochotę wrócić do swoich ciuchów i udać, że w ogóle mnie tu nie było. Pójść na imprezę, upić się, jeśliby się udało coś zażyć, a potem nie myśleć. Tak, piękny plan, więc co tu jeszcze robię? Przez kilka miesięcy im nie udało się mnie zmienić, nie przestałam ćpać, a teraz miałabym przestać? Bo co? Bo mój ojciec jest za kratami? Mam znów stać się słaba? Oparłam się o umywalkę i wzięłam kilka głębokich oddechów. To nie ma sensu. Wybiegłam z łazienki, chwyciłam torbę i wyszłam. Stałam chwilę w korytarzu patrząc na tych wszystkich ludzi i już (...)

Spotkanie

Dodał/a: Nieznana 2014-06-22 16:46:48 czytano 1119 razy
Po paru minutach Dominika odwróciła głowę, miała spuszczony wzrok. Sama nie wiedziała dlaczego, ale po prostu nie mogła spojrzeć mu w oczy, ani nawet na niego. Kiedy jednak w końcu się odważyła i spojrzała. Oczy zaszły jej łzami i nie mogła powiedzieć nic... Usłyszała tylko ciche: Dziękuję. Filip długo nie wiedział co zrobić aż w końcu podjął decyzję i poinformował o niej Dominikę: - Nikuś, wiesz dobrze, że Cię kocham i nigdy nie przestanę, ale będzie lepiej jeżeli dam Ci spokój wrócę do ośrodka a Ty o mnie zapomnij. Żegnaj. Po tych słowach pocałował ją w usta ostatni  (...)

The plan of life - no tolerance ROZDZIAŁ 7

Dodał/a: Mrs. Mroczna 2014-06-22 15:22:46 czytano 427 razy
Wiedziałam, że zrobił to specjalnie. Spowodował, że cała uwaga skupiła się na mnie, a to właśnie o nim było moje pytanie. Miałam ochotę walnąć się w łeb, za to że tak łatwo dałam się podejść. -W tym tkwi problem- odsunął się na swoje poprzednie miejsce. Przesunął wzrokiem po wszystkich osobach.- Nie wiesz o czym myślę. Tak jak reszta tych idiotów. Zeskoczyłam z ławki i stanęłam obok. Domyśliłam się, iż nie otrzymam odpowiedzi na moje pytanie, więc nie zamierzałam tracić na niego mojego czasu (...)

Mój uśmiech to kłamstwo 4

Dodał/a: Mała Jędza 2014-06-16 19:02:29 czytano 199 razy
-Co ty chcesz zrobić!?-Ma już szklane oczy, muszę ogarnąć tego idiotę. -Powiedziałam idź!-Biegnę w ich kierunku, zebrali się gapie, ale nikt nic nie robi. Cholera Alli jest za mną! Trudno.-Jack idioto, zostaw go!-Jaki zaskoczony, nie tylko on, Allic też. Chłopak znów się szczerzy. -No hej słonko! Właśnie po ciebie przyjechałem, ale jakiś idiota zaczął się rzucać.-Nie no to wyrobił mi opinie. Zresztą w dupie mam co mówią o mnie inni więc jak sprawi im to przyjemność to  (...)

Mój uśmiech to kłamstwo 3

Dodał/a: Mała Jędza 2014-06-14 12:58:56 czytano 443 razy
-Tylko z tobą.-Klepnął mnie w tyłek, nie no zajebie go! Odwracam się. Tym razem dostał prosto w brzuch. Jęknął. Zamachnęłam się, chciałam uderzyć go pięścią w twarz, ale tym razem się uchylił. Przygarbił się. On się uśmiecha! Wszyscy coś krzyczą, ale nie bardzo interesuje mnie co. Znów wycelowałam. Trafiłam go w twarz, rozcięłam wargę! O tak! Cholera! Chyba złamałam nos Paul'owi. Jeżeli dobrze pamiętam jego imię (...)

Emi cz. 18

Dodał/a: emi 2014-06-14 02:27:30 czytano 612 razy
-Idz już -ponagliłam go i w końcu sie ruszył. Dziewczyny sie śmiały z tyłu. W końcu po godzinie wyszliśmy i dotarliśmy do klubu . Bawiliśmy sie wspaniale . Dostałam opiernicz od Dawida za Koke . Bo Maks mu powiedział wszystko . Weekend nawet nie wiem kiedy zleciał a juz musielismy sie żegnać. Teraz obiecałam ze ja przyjadę we wrześniu za miesiąc bo teraz nie moge . -Pamietaj masz być grzeczna . -powiedział Dawid i odjechali i znowu zostałam sama (...)

The plan of life- no tolerance ROZDZIAŁ 6

Dodał/a: Mrs. Mroczna 2014-06-13 19:37:21 czytano 243 razy
Zaskoczyła mnie tym. Nie potrafiłam jej przeprosić, a ona bez niczego mi wybaczyła. To było takie dziwne. To było takie nieznane. Szczególnie dla mnie. -Nie myśl, że tak bez niczego- zeskoczyła z łóżka.- Widziałam twoją minę, gdy Nathan nie dopuścił się do głosu. Może trochę przesadził, ale on już tak ma... Machnęła ręką siadając przy swoim biurku jak zwykle do matematyki. Stałam zamurowana, ale słowa, które powiedziała potem, zrobiły na mnie jeszcze większe wrażenie (...)

The plan of life- no tolerance ROZDZIAŁ 5

Dodał/a: Mrs. Mroczna 2014-06-07 18:57:37 czytano 298 razy
Stałam przed lustrem w łazience i przyglądałam się swojemu ciału z każdej strony. Wpatrywałam się w mój brzuch licząc plamki. Robiłam to prawie codziennie, każdego dnia liczba plamek była taka sama. Żadna nie zniknęła. Zagoiły się, mogłam je dotykać próbując przypomnieć sobie jakikolwiek ból. Lecz w mojej głowie była kompletna pustka, bólu nie było. Był kiedyś, ale odszedł. Dawniej nie umiałam go znieść, dlatego zastępowałam go wszystkim czym mogłam, a przede wszystkim rysowałam. Dużo  (...)

Mój uśmiech to kłamstwo 2

Dodał/a: Mała Jędza 2014-06-06 16:16:07 czytano 192 razy
-Tak... Wiedziałem, że tak będzie.-Znów ten głupi uśmiech. To teraz się zdziwisz, mam nadzieję, że pamiętam jak to się robi. Musze celować wysoko, bo chłopak ma z metr osiemdziesiąt pięć. O ja pierdole trawiłam go podbródkowym i to mocno bo go cofnęło, chyba się o coś potknął bo lerzy na ziemi.-Co to kurwa ma być?-Aha... Dotarło do nie go co zrobiłam (...)

  1 2 3 4 5 »