namiętność

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "namiętność"

Dla zabawy cz.3

Dodał/a: Gabi666 2020-03-20 21:07:44 czytano 214 razy
Po ostatnim razie nie napisał . W środku tygodnia wybrałam się z Olą na zakupy do Galerii i tam go zobaczyłam . Przeszedł koło mnie jakby mnie nigdy nie widział i to jeszcze ze swoją byłą dziewczyną . Wróciłam do domu jeszcze nigdy się tak nie czułam ja po prostu się zakochałam tylko nie w tym mężczyźnie co trzeba . Chciałam mu wykrzyczeć w twarz co o nim myślę ale wiedziałam jaki był układ między nami . Zostało mi tylko udawać , że jest wszystko dobrze . W sobotę pisali do mnie znajomi czy  (...)

Dla zabawy cz.2

Dodał/a: Gabi666 2020-03-06 11:42:59 czytano 701 razy
Wysiadła z auta z uśmiechem na twarzy i poszła ja zaraz za nią . Podszedłem do recepcjonistki wziąłem klucze i zaprowadziłem ją do pokoju . W pokoju zacząłem ją całować . Ściągnąłem koszulkę i dalej się całowaliśmy w trakcie zacząłem ją rozbierać . Myślałem , że zrezygnuje i ucieknie ale była tak pijna , że mogłem robić z nią co chciałem . Nie sądziłem , że jest taka dobra w łóżku . Nie mogłem przestać na nią patrzeć była taka piękna . Po stosunku ona położyła się spać . A (...)

Dla zabawy cz.1

Dodał/a: Gabi666 2020-02-28 01:12:19 czytano 660 razy
Jak co sobotę wieczorem wybieram się z przyjaciółką Olą na imprezę. Idę tylko dlatego , że Olka błaga mnie dopóki się nie zgodzę . Ola jest wyższa ode mnie szczupła i przy niej tracę pewność siebie . Będąc już na imprezie a może bardziej domówce nie żałowam alkoholu bo jak zwykle Olka poszła szukać jakiegoś frajera a ja tylko byłam od poprawiania jej fryzury. Gdy wypiłam 4 drinki poszłam na balkon . Oglądając ludzi bawiących się na dole za moimi plecami rozpętała się bujka . Ja jak to ja  (...)

Ta jedna chwila

Dodał/a: Nikki 2018-08-15 21:34:57 czytano 1283 razy
Pierwszy raz spotkałam go w szkole. Zaczęliśmy chodzić razem do klasy. Tak w dużym skrócie - miał problemy w nauce, a ja radziłam sobie całkiem dobrze, więc mu pomagałam pod koniec roku. Gdy mu coś tłumaczyłam, gdy byliśmy blisko, czułam się dziwnie. Nie potrafiłam sobie tego wytłumaczyć. To było niesamowite uczucie. Nie jestem jednak głupia i zdawałam sobie sprawę, że nasz związek nie byłby możliwy. Dlaczego? Za bardzo się różniliśmy od siebie. W zasadzie to my byliśmy stworzeni  (...)

Wysoka cena, Rozdział I

Dodał/a: Zakochana dama 66 2017-03-06 16:16:52 czytano 644 razy
Lato, nareszcie wakacje. Wyjechałam do ogromnego miasta do cioci, jak co roku. Moje rodzeństwo pojechało w głąb Polski na kolonię, więc nie musiałam targać ich tu ze sobą. Moja ciocia mieszka w pięknym mieście, bardzo mi się tu podoba i uwielbiam tu przyjeżdżać, najchętniej zostałabym tu na zawsze. W tym samym bloku mieszka pewien chłopak imieniem Łukasz. O nim każda mogłaby tylko pomarzyć. Istne ciacho! Był  (...)

Czy jeszcze kiedyś będą razem ?

Dodał/a: qwerty 2016-12-05 23:44:33 czytano 894 razy
Rok 2014 czerwiec. Jeszcze przez 3 dni miałam 17 lat . Była sobota , wybierałam się na długo wyczekiwaną przeze mnie imprezę razem z koleżankami ze szkoły. Przygotowania , makijaż , fryzura , typowe dla każdej z nas. Kiedy razem z koleżankami dostałyśmy cynk o nadjeżdżającej taksówce udałyśmy się przed dom. Impreza jak impreza było znakomicie. Po pewnym czasie ujrzałam Patryka chłopaka , którego  (...)

Przyjaciel na całe życie ?

Dodał/a: Perfectly 2016-08-02 03:07:37 czytano 511 razy
Obudziło nas pukanie do drzwi. Szymek powiedział proszę a ja podciągnęłam kołdrę pod brodę bo uświadomiłam sobie że jestem całkiem goła ,na co on się tylko zaśmiał. Do pokoju wpadł Kamili w samych bokserkach , dopiero teraz zauważyłam , że wyglądem wcale nie odbiega od swojego kuzyna  (...)

Przyjaźń na zawsze ? cz. I

Dodał/a: Karooo 2016-07-22 01:00:55 czytano 559 razy
Trzecia klasa liceum , stres ,matura i koniec szkoły średniej … Nazywam się Karolina mam 18 lat i chodzę do trzeciej klasy liceum . Mam szczupłą sylwetkę i blond włosy które sięgają do pasa . Wszyscy mówią że jestem piękna i nie chwaląc się też tak uważam . Jestem typem dziewczyny tak zwanej tumbrl girl lecz nie podążam za modą ubieram i maluje się tak jak mi wygodnie (...)

Spełnione marzenie V

Dodał/a: Katerina 2016-03-12 01:29:04 czytano 648 razy
-Tak. Teraz.- Wyjęłam telefon i zadzwoniłam do Pani Alicji. Powiedziałam jej że przyjadę z kolegą bo obiecałam mu spędzić z nim ten wieczór a nie chciałabym go zawieść. Pani Alicja oczywiście się ucieszyła mówiąc że im więcej nas będzie tym lepiej. Podała mi jeszcze szybko adres i się rozłączyłam. Deimien stał i patrzył na mnie cały uśmiechnięty.- O której mamy być na kolacji (...)

Ten,którego nigdy nie przestałam kochać.

Dodał/a: Gloria 2016-02-24 17:22:13 czytano 739 razy
Wpatrując się we mnie przyciągnął moje ciało do swojego i zaczął namiętnie całować. Nie opierałam się , od pierwszej chwili, kiedy Go ujrzałam czułam pragnienie, którego nie byłam w stanie pokonać. Delikatnie dotykał mojego ciała, co sprawiało, że odpływałam. Chwilę później byliśmy już nadzy , na sianie , jak kiedyś, kiedy dopiero odkrywaliśmy czym jest seks. Nasze ciała splotły się w jedność . A On był taki czuły, a ja zdałam (...)