naiwność

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "naiwność"

Wykorzystana.

Dodał/a: Zielona. 2016-12-03 18:05:37 czytano 872 razy
Szedła z kościoła po mszy z przyjaciółkami. Zauwazyla chlopaka o imieniu Karol szedł z innymi znajomymi w strone kościoła. Gdy go zobaczyła po raz pierwszy oszalała na jego punkcie. Chłopak zaczął do niej pisać czy chce iść z nim na spacer do lasu.. Asia nie chciala niewiedząc czemu przecież podobał sie jej Karol. No i wkoncu Asia czekała na koleżanke pod szkołą, Karol konczyl lekcje, zauwazyl Asie siedzącą na ławce usiadł obok  (...)

Naiwność..

Dodał/a: Truskawka 2016-04-18 11:57:02 czytano 440 razy
Skończył się wrzesień, przestaliśmy się spotykać było mi mega smutno nie wiedzialam co robic... do grudnia miałam strasznego doła.. Przyszedł nowy rok, dni mijały szybko zapomniałam o nim.. Przyjaciółki pocieszały mnie coraz częściej aż przyszedł marzec.. 8 marca w dzień kobiet zaczął do mnie pisać.. Ucieszyłam się, myślałam że wszystko się ułoży.. Przypadkowo wynikło iż zaprosił mnie znów (...)

Zawsze może być gorzej cz.1

Dodał/a: Lolitka225 2016-03-03 01:17:14 czytano 493 razy
Więc nie przejmowała się tą sytuacją, bardziej martwiło ją że jej najlepszy przyjaciel Max od trzech dni nie daje znaku życia co było dziwne bo zawsze mieli ze sobą kontakt 24h na dobę. Dwa lata temu Max zrobił to samo.. zniknął na pare miesięcy a gdy wrócił udawał ze nic się nie stało a Łucja do tej pory nie zna powodu zniknięcia przyjaciela. Chłopak był jedyną podporą dziewczyny. On jedyny znał jej myśli i uczucia, tylko przed  (...)

Zbieg okoliczności

Dodał/a: Nelka96 2015-12-27 16:02:17 czytano 1204 razy
Zbliżała się godzina spotkania. Nastolatka ubrała piękną błękitną sukienkę i baletki. Zrobiła delikatny makijaż i wyprostowała swoje długie włosy. Wyszła z domu. Nagle dostała SMSa. Był on od Maćka:"Cześć piękna. Jak się masz? Ja już jestem na miejscu. Ale pomyślałem, że może spotkalibyśmy się w parku? W tym parku, który tak lubisz. Będę tam czekał. Do zobaczenia." Dziewczyna się zgodziła. Przed 20.00 była na (...)

Tajemnica Pudełka cz.1

Dodał/a: sSMaGdaSs 2014-08-23 18:18:40 czytano 812 razy
Był ciemny, pochmurny dzień. O godzinie 7:00 wstałam, ubrałam na siebie mój czarny dres i postanowiłam iść na spacer. Idąc tak ponurymi uliczkami, myślałam o ostatnich zdarzeniach. O tym że ludzie są źli i okrutni. Gdy ranią inne osoby, mają z tego satysfakcje. Nagle zadzwonił telefon, obcy mi numer wyświetlił się na czarnym ekranie. Miałam wątpliwości czy odebrać, gdybym wtedy wiedziała kto dzwoni, nigdy bym nie  (...)

Bo życie jest przewrotne

Dodał/a: Herbaciana Panienka 2013-08-06 13:14:25 czytano 1350 razy
Zaczepki zaczepkami, codzienne pisanie. Z chwilowej znajomości stał się codziennością, niezmiernie wyczekiwaną. Każde wypowiedziane słowo, każdy wykonany gest, sprawiał, że nieświadomie uzależniałam się od jego osoby. Jego głos, spojrzenie, zapach. Stał się moim ulubionym narkotykiem. Obsesją. Brak kontaktu powodował panikę i strach. Minuty wyczekiwania, sekundy odliczane do spotkania. To tego  (...)

codziennie naiwna

Dodał/a: Ola. 2013-05-13 18:24:40 czytano 1151 razy
pewnego dnia, jak co dzień poszła do szkoły. kiedy rozmawiała z koleżankami usłyszła hałasy i pisk dziewczyny, zerknęły w tamtą stronę i zobaczyły jego obejmującego jakąś blondynkę, zabierał jej okulary i droczył się. poczuła dziwne uczucie, ale nie chciała wychodzić na wariatkę i zignorowała ten widok. on niedługo podszedł do niej i wyjaśniał że tamta blondynka to jego dobra stara znajoma jeszcze z podstawówki (...)

Czy to naprawdę była miłość?

Dodał/a: lovegirl 2013-04-07 20:29:52 czytano 2031 razy
Była sobie pewna dziewczyna imieniem Klaudia. Miała przyjaciółkę Ole. Pewnego wakacyjnego dnia, gdy spacerowały spotkały 2 lata starszego kuzyna Oli, który przyjechał do rodziny. Ola poznała go z Klaudią. Byli zwykłymi znajomymi, pewnego dnia tych wakacji chłopak trafił w dziewczynę piłką. Kilka dni później wyjechał. Dziewczyny żyły jak dawniej, minął rok. Zaczęły się kolejne wakacje, a chłopak ponownie przyjechał wakacje  (...)