Moje serce to nie zabawka !!!!!!

Dni były takie piękne, świat taki kolorowy.
Na początku nie wiedziałam co się ze mną dzieje i nie chciałam dopuścić do siebie myśli, że naprawdę POKOCHAŁAM .
Po dość krótkim czasie mimo woli doszło to do mnie, moje przyjaciółki postanowiły powiedzieć Mu o tym co czuję. Na przerwie w szkole Michał podszedł do mnie i poprosił o numer telefonu,a na końcu powiedział, że się odezwie. Wydzwaniałam do Niego codziennie i teraz wiem że to był błąd, ale kiedy Go nie było okropnie tęskniłam i ciągle chciałam słyszeć Jego głos. Michał przestał odbierać moje telefony!!!
pewnego dnia zadzwoniłam, a On o dziwo odebrał. Nie dał mi dojść do słowa i powiedział, że NIECHCE ZE MNĄ BYĆ i powtórzył to 3 razy. Załamałam się..
Kilka dni pózniej dostałam SMS-a, że mnie kocha i bardzo chce ze mną być
Parę minut pózniej zadzwoniłam do Micała, żeby dowiedzieć się o co chodzi. Powiedział, że kolega zabrał Mu tel. to ponownie zraniło mnie. Michał bawił się świetnie łamiąc mi serce!!!
Ja głupia nadal KOCHAM :(((((
Pragnę cofnąć czas, żeby naprawić wszystko co zepsułam,a zepsułam wiele.
Dodał/a: adziuchna w dniu 29-01-2011 - czytano 3943 razy.
Słowa kluczowe: opowiadania nastolatek krótkie opowiadania zakochana szkolna miłość smutek tęsknota niechciana miłość żal błąd adziuchna

Komentarze (5)

Oladnia 2011-03-03 16:31:03.

po co ty tak do niego ciągle dzwonisz? kurde... niech sam się postara... albo sama mu odwiń podobny numer i już. będzie wiedział ze z ciebie nie można się śmiać. pozdrawiam Ola;)

NieIstotne dnia 2011-03-15 15:31:49.

Jak sie kogos kocha , to nie jest tak latwo , zeby tak nagle przestac sie nim interesowac . I nie radze "wywijac " podobnego numeru , bo zemsta nie jest najlepsza .

Nieważnednia 2011-03-20 01:18:32.

Dlaczego ile razy szukam osób o podobnej sytuacji to zawsze jest jakaś nastolatka!? Wy NIC nie wiecie o miłości! Kobiety to wypaczenie tego świata! Kochacie tylko portfel faceta, a jego serce jest dla was obojętne! Ech... szkoda mojego wysiłku. Gdybym miał jedno, jedyne życzenie to życzyłbym sobie, żeby wszystkie kobiety tego świata tak samo cierpiały jak ja. Albo najlepiej żeby w ogóle nie istniały!!

xXxniedoogarnieciadnia 2011-04-17 12:09:36.

Na razie daj mu to wszystko ogarnąć ..poczekaj nie dzwoń nie odzywaj się .. Bo chłopak pewnie nie ogarniaa i nigdy nie pozwól żeby ktoś z osób trzecich mówił mu o Twoich uczuciach .. może by sam Cię zauważył .. i patrzył jak na kogoś bliskiego dla jego serca .. Czas pokaże co i jak .

fuckinlovednia 2012-02-28 18:43:47.

Tez tak mam,wiem co czujesz :(

Prosimy o nie dodawanie danych osobowych, adresów e-mail, numerów komunikatorów, numerów telefonów itp.

Komentarz do "Moje serce to nie zabawka !!!!!!"

(pole wymagane)

(pole wymagane)

(pole wymagane)