miłość

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "miłość"

W cELI, zwanej życiem - Rozdział 1

Dodał/a: Majerosia 2018-01-14 10:25:59 czytano 417 razy
Odwróciłam się w stronę lustra. Spojrzałam w piwne oczy, które niegdyś miały w sobie niebezpieczny błysk. Teraz były puste. Nicholas... wystarczy imię, tylko tyle, a mój cały świat się rozpada. Znowu widzę denerwujące, pulsujące, niebiesko-czerwone światła i słyszę dźwięk karetki, a potem nic - tylko nieskazitelna biel. Wkładam ręce pod zimną wodę, aby choć trochę się ocucić. Nie tylko dla mnie jest ciężko. Każdy z mojej rodziny przeżywa to inaczej, ale jedno nas łączy - ból i strach przed  (...)

W cELI, zwanej życiem - wstęp

Dodał/a: Majerosia 2018-01-14 10:23:41 czytano 403 razy
Nazywam się Elizbeth Jankins i mam 17 lat. Życie nie raz skopało mi dupę, ale ja zawsze wstawałam i oddawałam dwa razy mocniej. Jak to mówiął: "Co mnie nie zabije, lepiej niech zacznie uciekać." Pewnego razu życie jednak zmieniło taktykę i przywaliło mi w twarz. Mocno. Tym razem się już nie podniosłam. Nie mogłam, ponieważ leżałam już martwa. A przynajmniej tak mi się wydawało dopóki "miła" pani doktor nie wybudziła mnie z narkozy i nie powiedziała, że już wszystko dobrze. Chiałam jej się  (...)

NIE POZWÓL MI ODEJŚĆ. Sezon 3. ROZDZIAŁ PIERWSZY.

Dodał/a: Żan 2018-01-08 13:14:59 czytano 568 razy
Przytaknął i usiadł do swoich zabawek. Niby nie było mnie piętnaście minut, ale i w tym czasie mogły się wydarzyć różne rzeczy. Kolejny raz tak nie zrobię... — wzięłam się za robienie obiadu. To całe roztargnienie wzięło się z tego że jest mnóstwo przygotowań do ślubu i wesela. Wciąż nie wiem dlaczego nam tak się śpieszy. - Mamo - pojawił się Filip i usiadł do stołu. - Dlaczego ona cały czas śpi? (...)

Nauczyciele i uczennice

Dodał/a: Yety 2017-12-23 00:31:19 czytano 1345 razy
Nadeszło rozpoczęcie roku, 2 klasa, wszyscy są poważniejsi, wydorośleli, byłam szczęśliwa ze w końcu zobaczę się z panem Łukaszem, panem Bogdanem i panem Robertem. Każdego z nich uściskałam i każdy z nich odwzajemnił mój uścisk tak samo mocno. Niestety pana Kuby nadal nie było, martwiliśmy się o niego bardzo, co z nim i jego złamaną nogą. Skoro nie było go tak długo to znaczy ze musiały wystąpić jakieś komplikacje.... Dzwoniliśmy do niego wielokrotnie ale nie odbierał. Przez  (...)

Never give up

Dodał/a: Gwazdeczka113 2017-12-20 18:26:57 czytano 768 razy
Po skończonym posiłku oraz męczących zakupach oczywiście jak to ja musiałam coś odwalić. Wychodząc z galerii zagapiona w telefon wpadłam w jakiegoś chłopaka. Popatrzyłam najpierw na Ize ale ona tylko powstrzymywali się od śmiechu. Moja mina musiała być bezcenna. Popatrzyłam na chłopaka, którego rownież bawiła cała ta sytuacja. Szkoda tylko że ja nie byłam z tego powodu taka zadowolona. Przyjrzałam się chłopakówi dokładniej był wysokim blondynem o niebieskich oczach i ślicznym (...)

Ostatnie Tchnienie - Rozdział I

Dodał/a: Mitsuya 2017-12-12 18:17:45 czytano 760 razy
Budząc się nad ranem, pierwszym co poczułem, było letnie powietrze, przedostające się przez niewielkie otwory starej stodoły wypchanej po brzegi sianem. Drugą rzeczą były wrzaski mojego starszego już ojca, który zapewne szukał mnie w celu ogłoszenia, jakież to cudowne zadania muszę dzisiaj wykonać, aby spełnić swój dzienny obowiązek związany z pracą. Po kilku sekundach drzwi od stodoły powoli zostały otwarte, a światło które wydobywało się z zewnątrz natychmiast mnie (...)

Ostatnie Tchnienie - Prolog

Dodał/a: Mitsuya 2017-12-12 18:17:00 czytano 530 razy
Na świecie wiele legend uważanych jest za bajki, które mają strzec ludzi przed złym i budzić w nich strach lub odwrotnie - napawać ich nadzieją na dalsze życie. Istnieją jednak i takie, w którą wierzą wszyscy. Jedną z nich jest legenda o Areil, bogini, która sprzeciwiła się zasadom. Od dziecka, co noc ojciec opowiadał mi ją na dobranoc. Legenda ta ukazywała nasz przeszły świat, który pokryty był mrokiem, a żadne z bóstw nie ingerowało w nasze istnienie ludzkie. To co działo się na powierzchni, nie było  (...)

Kot

Dodał/a: Yoko 2017-12-01 23:48:36 czytano 670 razy
W tedy był rok 2015, miałam wygląd tomoboya ,bo to było w tedy takie modne. Tym wyglądem zainteresowałam pewnego czarnego kota tyle mogłam o nim powiedzieć po zdjęciu na fb, tak na fb tak go poznałam miał na imię Kuba i z tego co się dowiedziałam miał problem i to wielki (...)

Życie...rozdział 1

Dodał/a: Lovciaaa 2017-11-25 22:01:32 czytano 771 razy
Miała bardzo dużo zajęć. Grała na wielu instrumentach, chodziła do studia tańca, śpiewała i robiła tysiąc jeden rzeczy na raz. Zawsze zależało jej na rodzinie i przyjaciołach, ale nie mogła się z nimi często widywać. Ten natłok zajęć zaczął ją coraz bardziej przytłaczać, miała coraz mniej czasu. Czasami chciała to wszystko zostawić, ale i tak kochała to co robi. W życiu brakowało jej jednak miłości. Jej rodzice byli w separacji, mieli się rozwieść. Przez to nie raz musiała okłamywać swoją (...)

Facet -TO- Face With Himself - Rozdział .2.

Dodał/a: Dametka.a 2017-11-20 18:55:59 czytano 605 razy
Po wizycie u doktora Marcusa postanowiłam wybrać się do Amy. Tym razem jednak dokładnie rozejrzałam się nim przeszłam przez pasy. Po drugiej stronie ulicy dostrzegłam znajomą twarz... Zmrużyłam oczy aby lepiej widzieć i jak że ogromne było moje zdziwienie kiedy zorientowałam się, że w moją stronę podąża chłopak, z którym rozmawiałam dziś rano (...)