miłość

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "miłość"

W cELI, zwanej życiem - Rozdział 3

Dodał/a: Majerosia 2018-02-03 11:22:53 czytano 368 razy
Kolejna próba i o dziwo tym razem udało mi się wyswobodzić. Najszybciej jak potrafiłam pobiegłam w stronę siostry. Zatrzymałam się na następnym korytarzu, nie wiedząc którędy dalej iść. Wyciągnęłam telefon i wybrałam numer siostry: "Na przyszłość: wyciszaj telefon." - napisałam wiadomość i czekałam na magiczny dźwięk przychodzącej wiadomości. Uśmiechnęłam się dumna ze swojego geniuszu i podeszłam do wielkiego kartonu, do którego uczniowie wrzucają nakrętki. Za nim, w (...)

W cELI, zwanej życiem - Rozdział 2

Dodał/a: Majerosia 2018-02-03 11:19:58 czytano 399 razy
- Siema, stary. - Matt przybił mu męską piątkę, po czym brunet dosiadł się do stolika. Czyli oni się znają? Spojrzałam na nich z uniesioną brwią. - No co? - Zapytał niewinnie Zac. - Nie uważasz, że to podejrzane? No wiesz, ciągle spotykam kogoś kto jest w jakiś sposób powiązany z tobą. - przy ostatnim słowie wyciągnęłam rękę i położyłam palec wskazujący na jego kladce, aby lekko go pchnąć. - Nie nasza wina, że oboje lubimy przebywać w towarzystwie pięknych kobiet. - Matt zaczął  (...)

NIE POZWÓL MI ODEJŚĆ. Sezon 3. ROZDZIAŁ TRZECI

Dodał/a: Żan 2018-01-27 17:35:07 czytano 527 razy
Śmiać mi się z nich chciało. To taki fajny widok kiedy mały Kacper i duży Kacper jedzą razem śniadanie. Lepszego widoku nigdzie nie znajdę, bo ten obecny jest niepowtarzalny. Poza tym, Kacper i czekoladowe płatki na mleku, to już kiedyś było zabawne jak zrobił tak po raz pierwszy, teraz to już po prostu ich tradycja. Normalnie nie ma śniadania bez płatków (...)

Telephone. Prolog. Część 1 i 2

Dodał/a: KrolikJadwinia z SQ 2018-01-21 17:57:26 czytano 390 razy
Dni mijały mi bardzo wolno, wolniej bo jestem sama. Chciałbym obudzić się z tego snu, ale to nie Jest sen, tylko słona prawda, której nie cierpię. Do studiów został miesiąc, strasznie się cykam, choć może nie będzie tak źle... Umówiłam się z przyjaciółkami na zakupy przed studiami. Sama nie wiem co kupić, zresztą one też, razem będzie nam raźniej. Kupiłam nowy plecak, zeszyty i jakieś pierdoły typu pióro. Nie jestem przekonana co do tego wielu rzeczy ale raz się żyje!  (...)

First meeting cz.1

Dodał/a: Normalna_inaczej 2018-01-21 00:34:13 czytano 856 razy
-Cześć , na stole masz śniadanie ,ja już muszę lecieć - mówi , całuję mnie w czoło i znika za drzwiami. Nie lubię być sama w domu ale David , mój brat , ma własne życie. Bez apetytu zjadam śniadanie i po dłuższej chwili wyruszam do szkoły. Po 10 minutach jestem na miejscu. Czy się stresuję ? Może trochę ..., trochę bardzo ,a co jak mnie nie polubią , jak się im nie spodobam , jak nauczyciele będą niemili i stanę się obiektem żartów? Spokojnie, s p o k o j n i e. Z zamyśleń wyrywa mnie uderzenie w (...)

Czy ja go kocham? Rozdział 1

Dodał/a: Słoneczko 2018-01-18 17:48:59 czytano 737 razy
Tęsknie za nimi. Nie wiem co mam robić będąc tak daleko od mich przyjaciółek i chłopaka. Nikt nie pomyślał czy chce się przeprowadzać. Ciotka z wujkiem robili to specjalnie, bo widzieli, że jestem szczęśliwa. Odkąd moi rodzice 8 lat temu zginęli w wypadku zajmuje się mną siostra taty Aneta i jej mąż Adam. Ciocia nienawidzi mnie od tamtego dnia. Cały czas obwinia mnie o śmierć rodziców tylko, że ja nic nie zrobiłam. Bardzo tęsknię za rodzicami, ale wiem że nie cofnę czasu. Ciocia nie lubi dzieci i  (...)

Mętlik cz20 - WIELKI POWRÓT

Dodał/a: blanka0705 2018-01-18 12:23:42 czytano 871 razy
- Nie zwalaj tego na mnie, oboje wiemy, że to nie moja wina - byłam jego coraz bliżej, Dawid wpatrywał się we mnie, a po chwili ujął moją twarz w swoje dłonie, przyciągając mnie przy tym do swoich ust. Poczułam jego pełne wargi na swoich ustach. Zamknęłam swoje oczy i pozwoliłam oddać się tej pięknej chwili. Dawid delikatnie rozsunął moje wargi swoim językiem i wsunął swój język, dotykając przy tym mojego. Delikatnie położyłam swoją ręke na jego tors, a on złapał mnie za  (...)

Miłość po grób

Dodał/a: Blackdoor 2018-01-17 13:34:30 czytano 1909 razy
Na pozór wydaje nam się, że miłość jest najpiekniejszym przeżyciem w życiu. Czujemy jakbyśmy byli w "siódmym niebie", pierwsze spotkania, pierwszy pocałunek, pierwszy dotyk. Chcemy by to trwało wiecznie. Jesteśmy gotowi poświęcić wiele nie zważając na konsekwencje. Jednak nie zawsze układa się tak, jakbyśmy tego chcieli. Też tak było w przypadku dwóch bliskich sobie osób którzy wierzyli w przeznaczenie które połączyło ich drogi by mogli odkryć jak potężna jest miłość do drugiej  (...)

Niewiarygodnie szczęśliwi 14

Dodał/a: Madi 2018-01-16 02:21:56 czytano 806 razy
Tego dnia, nie mogłam się skupić na zajęciach. Cały czas myślałam o Carlosie i o tym, że mnie przy nim nie ma. Czy ten wstrząs mózgu był niegroźny? Czy na pewno wszystko jest z nim w porządku? I dlaczego Brian od wczoraj nie odpisał na SMSa? Dręczyłam się tymi pytaniami, nie mogąc skupić się na niczym innym. Gdy w końcu skończyła się pierwsza część zajęć i miałam godzinę przerwy, poszłam do parku, zjeść  (...)

NIE POZWÓL MI ODEJŚĆ. Sezon 3. ROZDZIAŁ DRUGI

Dodał/a: Żan 2018-01-14 21:44:57 czytano 449 razy
To nie przekazanie sprawy, to wezwanie do działania, a raczej szansa o przeniesienie, ale... Do innego kraju?! Przecież ja... Przecież jestem tylko tajniakiem, nie zupełnym agentem CBA. Chcą mnie, bo twierdzą, że się nadaję, ale ja nie mogę. Żeby to było na miejscu, ale zmiana kraju? CBA ma różne zadania, a ja nie mogę się przenieś (...)