miłość

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "miłość"

Zwykły-niezwykły ON.......

Dodał/a: Violetta 2018-03-16 13:07:37 czytano 790 razy
Któregoś dnia zadzwonił.... Odebrałam a on powiedział że tak się dalej nie da żyć,że chce mnie na co dzień.....Nie wiedziałam co to znaczy.... Nie rozumiałam tego..... Zapytał czy chcę z nim spędzić resztę życia.... Nie wierzyłam że to się dzieje naprawdę..... Ucieszyłam się,po czym znów oprzytomniałam.... Przecież on ma rodzinę-rodzinę którą ja mu rozbijam..... Nie,nie poradzę sobie z tym psychicznie. Nie może zostawić dzieci- takich małych dzieci..... Wykrzyczałam mu to......Prosił mnie (...)

Zwierciadło Popularności

Dodał/a: Aga66 2018-03-06 20:58:29 czytano 645 razy
-Osiemnastka Sebastiana. Nawet nie wiesz jak trudno było mi zdobyć te bilety, musiałam prosić u jego najlepszego przyjaciela, żeby coś zdziałać- nie dziwię się, że Monika zdobyła te wejściówki. Po części zaliczała się do elity społeczeństwa. Była ładną, wysoką blondynką i nie wstydziła się zwracać na siebie uwagę męskiej części szkoły. Ja byłam jej przeciwieństwem, jako równie wysoka brunetka należałam do niczym nie wyróżniających się dziewczyn. Pewnie dlatego byłam po prostu koleżanką  (...)

NIE POZWÓL MI ODEJŚĆ. Sezon 3. ROZDZIAŁ SIÓDMY

Dodał/a: Żan 2018-03-03 10:45:59 czytano 546 razy
Stojąc dzisiaj tak przed ołtarzem, myślałam głównie o tym co było kiedyś. Zmuszona ślubowałam Olafowi i tak bardzo chciałam żeby to był Kacper, no a teraz moje marzenia wzięła rzeczywistość. Przed rodziną, świadkami i gośćmi ślubuję Kacprowi miłość, wierność i całą resztę, stając się tym jego żoną i teraz nareszcie wygląda to normalnie. Jestem po prostu szczęśliwa i tyle. Po Kacprze widzę to samo. Też się denerwuje, a przy przysiędze jakoś mniej drżał mu głos. Po raz pierwszy widzę jego (...)

Emma Evans VI

Dodał/a: juliett_159.12 2018-02-25 20:21:16 czytano 569 razy
- to bqrzdzo mi...mi..łe.- zanosiła się płaczem. Alex widząc to objął ją ramieniem a ona była szcześliwa że jest obok. Siedzieli tak chwilę aż Emma postanowiła że się ogarnie więc poszła do toalety. Oblała twarz zimną wodą a gdy zaczęła sie wycierać usłyszała dzwonek telefonu. Numer niezapisany więc postawiła go na umywalce i włączyła tryb głośnomówiący (...)

Emma Evans V

Dodał/a: juliett_159.12 2018-02-18 16:18:58 czytano 489 razy
Nastał nowy dzień. Emma obudziła się jak zwykle w dobtym humorze, ale nie na długo. Gdy przypomniała sobie, że musi iść do szkoły łzy napłynęły jej do oczu. Nie miała siły męczyć się. Wszyscy uważali ją za mordercę, choć to była nieprawda. Postanowiła jednak, że się nie podda i pokaże im wszystkim że Emma Evans się nie boi! Jednak okazało się to trudne. Dlatego zadzwoniła do Alexa, czy mógłby za dziesięć minut przyjść pod jej dom, aby razem poszli na uczelnię. Alex sie zgodził więc  (...)

I co dalej ... ? cz.7 (Witam znowu)

Dodał/a: DaroQueen 2018-02-17 21:53:00 czytano 497 razy
Płacę za sukienkę i idziemy jeszcze pochodzić po innych sklepach. W jednym sklepie kupuję jeszcze bieliznę na rocznicę która odbędzie się za dwa tygodnie. Około godziny osiemnastej żegnam się z przyjaciółką i wracam do domu. W biegu lece do pokoju i zaczynam się szykować bo mój chłopak będzie za godzinę. Biorę szybki prysznic i przebieram się w sukienkę. Dosyć mocno się maluję, nakładam czarne szpilki , włosy zostawiam takie jaki są i jestem gotowa. Nie muszę długo czekać i  (...)

NIE POZWÓL MI ODEJŚĆ. Sezon 3. ROZDZIAŁ SZÓSTY

Dodał/a: Żan 2018-02-17 21:16:17 czytano 506 razy
- Kacper Niewiadomski - podcięła mi nogi tak, że upadłem. Doskoczyła do mnie. - Dwadzieścia sześć lat. Kiedyś szaleniec na ulicy, dzisiaj agent tajnych służb - wykonała chwyt duszenia. - Karany, więzień, parę nocy w poprawczaku... Podejrzewam że dwoje dzieci, jutro ślub, początek małżeństwa... Czułem że tracę nad nią kontrolę, ale odchylając nogę w bok, dałem radę pozbyć się z sobie szatynki i teraz ja przejąłem całą grę dla siebie. W tej chwili to byłby jej  (...)

Emma Evans IV

Dodał/a: juliett_159.12 2018-02-14 23:59:02 czytano 513 razy
- sama zobacz.- podał jej telefon. Gdy dziewczyna to zobaczyła nie mogła w to uwierzyć! To był jakiś fragment gazety. Było tam napisane o tajembiczym morderstwie i o podejrzanej rodzinie ponoć zamieszanej w zabójstwo 14 letniego chłopca, jego o lata starszego brata oraz rodziców. Najgorsze było to że żekoma ,, rodzina morderców " to rodzina Emmy! Na dole widziało nawet jej zdjęcie (...)

NIE POZWÓL MI ODEJŚĆ. Sezon 3. ROZDZIAŁ CZWARTY

Dodał/a: Żan 2018-02-07 17:50:38 czytano 526 razy
Będąc na spacerze z Nikolą pod czas kiedy Laura miała spędzić czas z Filipem w kinie, przechadzałem się w tą i z powrotem niedaleko domu. Myślałem nad różnymi rzeczami, głównie nad ślubem. Strasznie słabo że Laura nie widzi jak się dla niej staram. Potrafię ją zrozumieć że jest oszczędna, woli skromnie, ale ja chociaż ten jeden raz chcę dać jej coś co zapamięta do końca życia. Albo jeszcze dłużej – po jakimś czasie zaczął dzwonić mój telefon. To był numer nieznany, ale odebrałem (...)

Emma Evans II

Dodał/a: juliett_159.12 2018-02-06 23:10:50 czytano 1199 razy
Gdy weszła do domu wszystko belo urządzone na bogato. Było pięknie, ale najberdziej podobał jej się jej pokój. Byl wiekszy od jej starego mieszkania. Od razu wzięła prysznic a ze było późno położyła sie spać. Jutro miała iść do nowej szkoły, więc chciała się wyspać. Gdy wstała rano wszystko było jal z bajki. Ubrala się w nowe markowe ciuchy, uczesała się, umyła u zeszła ba dół na śniadanie. Zhadła szybko jajecznicę i poszła do szkoły. Nie szla długo, bo ledwie 5 minut. Jej nowa szkoła była (...)