miłość

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "miłość"

Smutna ale prawdziwa miłość.

Dodał/a: Klaudiaaa:33 2018-06-25 21:07:28 czytano 1747 razy
Bylam osoba smutna o samotna dlatego zawsze chodzilam sama... Nie sprawialam rodzicom problemów. Bylam typem samotnika, ale miałam jedna przyjaciółkę której zawsze mogłam wszystko powiedziec wyzalic sie miała ona ja imię Marlena. Ona zawsze mnie rozumiała. Wracając do rzeczy. W wakacje 2016 bede na plaży zauważyłam pewnego chlopaka wyglądało jakby na kogoś czekał. Spodobał mi się ale wiedziałam ze jak jest taki przystojny to ze moze mieć każda laske (...)

NIE POZWÓL MI ODEJŚĆ. Sezon 3. ROZDZIAŁ PIĘTNASTY

Dodał/a: Żan 2018-06-24 18:20:29 czytano 491 razy
W biurze CBA byłem po śniadaniu, po dziesiątej. Tym razem miałam odznakę i ochroniarz kojarząc mnie, przepuścił. Dostałem się na górę i prosto do głównej bazy gdzie wiem, że znajdę Łucję. Akurat siedziała przy biurku, grzebała w komputerze i jednocześnie trzymała ramieniem telefon przy uchu. Usiadłem sobie bez słów przed jej stanowiskiem pracy i czekałem aż skończy (...)

Początek nowego życia cz. 2

Dodał/a: Asia 2018-06-20 13:00:04 czytano 851 razy
Następnego dnia rano Bartek przeprasza mnie za całą sytuację w kuchni, ale w jego głosie słyszę kpinę. Nie powiem myślałam w głębi duszy, że przeprowadzka tutaj nie będzie aż taka zła, jednak okazało się, że już od pierwszych dni jest strasznie. Mam ochotę spakować z powrotem moje rzeczy, wsiąść w autobus i wrócić do swojego domu, ale nie robię tego, bo wiem, że nie mogę. Muszę jakoś wytrwać. (...)

Początek nowego życia cz. 1

Dodał/a: Asia 2018-06-17 18:52:46 czytano 802 razy
Próbuję mnie przekonać, że się mnie nie wstydzą i powinnam skorzystać jego propozycji. Wybieram numer do mamy by o wszystkim opowiedzieć, mimo wściekłości na nią jest jedyną osobą, której mogę się teraz wygadać, poza dwiema moim przyjaciółkami. I jakie jest moje zdziwienie gdy podczas rozmowy z nią ona sama mnie namawia żebym skorzystała z propozycji ojca i kupiła sobie parę nowych ciuszków. Ostatecznie zgadzam się na wypad do galerii, nie dlatego, że oni chcieli tylko po (...)

380 km - 1

Dodał/a: AnaidPrincess 2018-06-10 01:49:20 czytano 469 razy
W tej chwili przerwał mi Travis, dzwoniąc do mnie na kamerkę na messengerze. Znam się z nim krótko, a już skradł moje serce, które wcześniej było zarezerwowane dla kogoś nie wartego. Pewnie uważacie, że byłam suką, że zdradziłam mojego wtedy jeszcze chłopaka, ale to nie było tak. Czułam się strasznie samotna w tymże związku, byłam bardzo nieszczęśliwa i widzieli to tylko moi przyjaciele. A najbardziej przeżywał to Travis. Wtedy on był mi najbliższy..Agnieszka miała swoje problemy (...)

Lepsza zła historia cz.1

Dodał/a: Sana Dudley 2018-06-03 21:36:13 czytano 481 razy
Straciłam osobę, która przez całe moję życie była mi bliższa niż własna matka, straciłam ją, bo mój ojciec nie potrafi oddzielić domu od pracy... O ile pracą można nazwać prowadzenie burdeli i handlowanie wszystkim, od narkotyków po ludzi, którzy notabene znaczą dla niego tyle co komar zabity na ramieniu, szykujący się do ugryzienia. Leżę teraz na łóżku w moim pokoju, obok mnie śpi mój chłopak Carlo, na jego twarzy maluje się tak niebiański spokój, jakby właśnie śnił o swoich najskrytszyc (...)

Daleko ode mnie

Dodał/a: Nika 2018-06-02 23:31:22 czytano 578 razy
W wieku 7 lat z wielkim przerażeniem wymalowanym na twarzy szłam do podstawówki - mój pierwszy dzień w szkole. Wiadomo uroczystość jak uroczystość w końcu się skończyła i szczerze? Lepiej dla mnie nienawidzę galowych strojów. Pomijając szczegóły po kilku dniach poznałam już moją klasę. Była spoko bo co może powiedzieć małe dziecko? Nic, ale za to z dwoma osobami zaprzyjaźniłam się szczególnie, mało tego spodobał mi się pewien chłopak. Chłopak o rudych włosach, którego imienia nie (...)

Große Liebe cz.1

Dodał/a: dziennikarskosprawna 2018-05-27 19:20:44 czytano 426 razy
Pewnych sytuacji, ludzi i rzeczy w swoim życiu się nie spodziewasz. Przychodzą, czasami zostają na dłużej, czasami odchodzą bardzo szybko. Każdą niespodziewaną sytuację odbieram jako dar od losu. Dosłownie każdą. Nawet tą, która niosła za sobą łzy i ból. Jestem człowiekiem, który wierzy w przeznaczenie. Wierzę w to, że Bóg już moje życie ułożył. Wszystko jest spisane punkt po punkcie, a ja to z uśmiechem na twarzy wypełniam. Ambitnie spełniam zadania, które zostały mi przypisane (...)

Bo to miłość. Rozdział 1

Dodał/a: Słoneczko :* 2018-05-14 16:09:22 czytano 837 razy
Mam już tego serdecznie dość! Moje rodzice myślę, że mogę mną rządzić i że będę robić co tylko będą chcieli. Cały czas myślę, że nadal mam 5 lat tylko fakt jest taki, że mam 17 i niedługo będę dorosła. W ogóle nie liczą się z moim zdaniem. Mamy rodzinną firmę Black Company, które ma swoje odziały prawie wszędzie. Rodzice przesiaduję tam całymi dniami całkowicie zapominając o mnie. Zazwyczaj przypominają sobie o mnie jak coś zrobię i muszę wkroczyć do akcji czyli jakiś obiad ze  (...)

DEFTO prolog

Dodał/a: nvtekwiatek 2018-05-14 13:54:45 czytano 768 razy
W dzisiejszych czasach poznawanie ludzi jest prostsze niż kupno świeżych bułeczek . Wystarczy wpisać kilka słów w jakimkolwiek komunikatorze ,aby poznać przypadkową osobę. Nie zawsze trafiamy na kogoś normalnego ,ale teraz nikt nie jest normalny ; a na pewno nie ja. Jako zbuntowana nastolatka czułam wewnętrzną  (...)