miłość

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "miłość"

Bad boy część 3

Dodał/a: nowa 2018-07-14 17:29:41 czytano 766 razy
Siedzę na łóżku ubrana w białą bluzke z nadrukiem i dżinsami z dziurami, mam rospuszczone włosy i cały czas siedzę chociarz jest już 12:49 czyli zaraz wychodzę z Lukem, ale czy ja dobrze robie a jeżeli on ma jakiś zakład a ja głupia zaraz sobie coś wymyślę. Patrze na zegarek i jest z 12:55 i w tym momęcie słysze samochód. Boże i co teraz może powiem że jestem chora ale on nie jest idiotą wczoraj się zgodziłaś a dzisiaj masz obawy dobra raz się żyje. Zeszłam na dół i zobaczyłam Luka z moi  (...)

Bad boy część 2

Dodał/a: nowa 2018-07-12 21:32:57 czytano 769 razy
Stoję i patrerze na jego samochód który coraz bardziej znika z mojego pola widzenia. Cały czas w głowie mam słowa Luka:" Od dawna miałem na nie ochotę". A potem tak porostu odjechał bez słowa wyjaśnień, dalczego on mnie pocałował? Cały czas się zastanawiam ale to nie jest problem że mnie pcałował problemem jest to że mi się to podobał a nawet bradzo i właśnie do mnie to dotarło co pomyślałam MI SIĘ TO PODOBAŁO I TO BARDZO. Ale pewnie znowu jestem jego kolejną zabawką albo  (...)

Bad Boy

Dodał/a: nowa 2018-07-11 12:47:44 czytano 980 razy
Nazywam się Alex Blue, mam brata Max Blue nie jestem podobna do mojego barata on popularny a ja szara myszka ale co tam ważne żebym odrabiała lekcje za niego czasami mam wrażenie ze on wogóle mnie nie kocha a to wszystko przez ten cholerny wypadek samochodowy w którym zgineli nasi rodzice , normalnie była bym w domu dziecka ale jak mój brat powiedział: " Z litości zabiorę cię z tąd ale nie będziesz mi przeszkadzać i robić problemów ". Tak teraz jak o tym myślę to on na prawdę  (...)

Camille cz 5

Dodał/a: PaulMax 2018-07-09 10:49:11 czytano 744 razy
Wpadła w autobus prawie jak wariatka i przykleiła się do szyby. Serce łomotało jak szalone. Miała wrażenie, że wszyscy to słyszą. Kilka głębokich wdechów i zamknięcie oczu pomogło. - musisz się ogarnąć Camille, zaraz Twój projekt z Corine... Uspokoiła się i usiadła. Jeszcze 2 przystanki. Patrząc na siebie w odbiciu telefonu widziała, że wygląda jak duch. Blada i drżącymi rękami poprawiła włosy. Wreszcie pod szkołą - uśmiechnęła się sama do siebie. Weszła do sali by po raz ostatni powtórzyć kwestie  (...)

NIE POZWÓL MI ODEJŚĆ. Sezon 3. ROZDZIAŁ SZESNASTY

Dodał/a: Żan 2018-07-08 12:19:45 czytano 486 razy
Winda rozstąpiła drzwi. Paker zaczekał aż przejdę pierwsza i zaraz kiedy dołączył do mnie, drzwi zasunęły się i poszły wolno w sam dół. Mój osobisty ochroniarz, może tak w wieku trzydziestu lat, dobrze zbudowany, stał prosto i nawet nie zwracał na mnie uwagi. Ci gangsterzy w ogóle nie mają poczucia do czegokolwiek. Zadanie, to zadanie, trzeba je wykonać. Patrzyłam na niego z pod oka, nagle winda siadła i drzwi ponownie uległy otwarciu (...)

Moja pierwsza Miłość.

Dodał/a: truskaweczka 2018-07-06 18:15:14 czytano 642 razy
Brakuje mi Go a był obecny w moim życiu przez 3 lata gimnazjalne. Nie, nie był moim chłopakiem ale robił tak że byłam przy Nim szczęśliwa i radosna ze szczerym uśmiechem na twarzy.Miłość bezwzajemna a jednak dała mi tak wiele dobrego, tych dobrych odczuć, radości i szczęścia.To wszystko Jego zasługa. To dzięki Jemu byłam taka szczęśliwa...Każda Jego obecność mnie cieszyła, taką piękną chwilą było to że prawie codziennie Go widziałam w szkole czy nawet poza szkołą, piękną chwilą była (...)

Worthless rozdział 13

Dodał/a: Muffinek 2018-07-05 12:40:15 czytano 503 razy
Spojrzała mi głęboko w oczy, potem na usta, przybliżając swoją twarz do mojej. Szczerze... spodziewałem się tego, ale co gorsze podobało mi się to! Nasze usta się spotkały i pogrążyły w namiętnym pocałunku, zapomniałem o całym świecie... również o Nadii. Skupiłem się jedynie na tej chwili bliskości z Liwią, która posuwała się coraz dalej. Usiadła na mnie w rozkroku i ściągnęła koszulkę, najpierw swoją, potem moją. Nie umiałem tego zatrzymać, byłem bezsilny. Poniosło mnie, zacząłem wodzić (...)

Take a chance...

Dodał/a: JJmaster 2018-07-05 11:10:05 czytano 441 razy
Zerknęłam na zegarek-03:25, znów zasnęłam przy książkach. Po co ja to w ogóle robię? Przecież moja praca i tak nie przynosi zadowalających efektów. Niechętnie wstałam, spakowałam się do szkoły i poszłam do łazienki. Napełniłam wannę cieplutką wodą i wrzuciłam do niej kulę kąpielową o zapachu owoców leśnych. Uwielbiam relaksować się w ten sposób. Jak ja to mówię: ,,Istnieją dwie rzeczy dla których warto żyć: kąpiel i łóżko". Gdy się już ogarnęłam, wróciłam do pokoju (...)

RAPED. Prolog + Info

Dodał/a: DaroQueen 2018-07-04 18:16:00 czytano 5488 razy
W pewnym momencie poczułam mocne szarpnięcie w strone łazienki ale męskiej. Przerażona patrze na całą sytuacje. Poczułam mocny chłod na plecach czujac jak dotykaja sciany jednej z kabin. Cały czas nie wiedząc co robić patrzyłam na twarze dwóch chłopaków. Probowałam zachować spokój do czasu aż jeden z nich włozył mi reke pod spódniczke. Zaczełam krzyczeć jak tylko mogłam. Kopałam i machał nogi w każde strony ale drugi sprawca przytrzymywał mnie. Krzyczałam w kółko, ze nie (...)

Oboje na tym skorzystamy – rozdział 2

Dodał/a: WWioletta 2018-06-30 11:33:23 czytano 1013 razy
– Kim, do cholery?! – spytałam, nadal nie wierząc, że to, co usłyszałam, może być prawdą. – Przecież my się nawet jakoś szczególnie ani nie lubimy, ani nie znamy. – Mów za siebie. Ja ciebie bardzo lubię. Poza tym – znowu spojrzał na mnie, jak na niedorozwiniętą, czego coraz bardziej nienawidziłam – naprawdę uważasz, że dwie osoby muszą się niesamowicie lubić oraz znać, żeby móc razem wylądować w łóżku (...)