miłość

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "miłość"

nie szczesliwa milosc

Dodał/a: kubson 2017-11-02 12:09:28 czytano 564 razy
pewnego dnia po pracy poszedl do niej ja zobaczyc ona sie znim zobaczyla lecz caly czas sie z jego milosci sie smial lecz wkoncu umuwili sie na piwo pili i rozmawiali ona nastepnie sie pszytulilila muwioc darek sie jej pytal czy cos z tego wyjdzie ona muwi ze tak wyznal jej milos a nastepnie odprowadzil ja do domu wracajoc na busa szedl tak szczesliwy jak nigdy czekajoc na busa pisal jeszcze do niej czy ona to na prawde muwila lecz ona odpisala tylko tyle ze mozemy zostac pszyjaciulmi darek sie zalamal  (...)

Szkaradna twarz

Dodał/a: lula09-09 2017-11-01 18:51:59 czytano 1165 razy
Janek miał 20blat i pochodził z bardzo bogatej i wpływowej rodziny. Jego ojciec odziedziczył po swoim ojcu ogromną firmę , którą prowadził tak, że wkrótce dorobił się milionów. Luksusowe samochody, wille i ekskluzywne przyjęcia - to było życie rodziny Hanickich. Janek był pewnym siebie, wygadanym i zabawnym chłopakiem. Obnosił się swoim bogactwem. Często wdawał się w bójki w klubach i na imprezach. Miał sprawdzone grono przyjaciół-trzech przyjaciół z podstawówki-Kacpra, Roberta  (...)

Przypadek czy przeznaczenie

Dodał/a: Andzia_zakochana 2017-11-01 18:39:25 czytano 1115 razy
Zastanawiałam się dlaczego tak łatwo przychodzi mi zaufanie do innych ludzi. Mimo tego, że wiele razy dostałam po dupie to nadal ufałam ludziom. Z perspektywy czasu jak się zastanowić nad tym wszystkim to niektóre rzeczy były błędem. Ale jak to ktoś kiedyś powiedział, że nie warto żałować złych rzeczy, które się zrobiło, ale dobrych rzeczy, które się zrobiło dla nieodpowiednich ludzi. (...)

I co dalej ... ? cz.6 (Przepraszam)

Dodał/a: DaroQueen 2017-10-27 23:53:35 czytano 1803 razy
- Głucha jesteś czy co ? Odpiepsz się od niego i ode mnie raz na zawsze, jak nie to naprawdę nie wytrzymam. Cierpliwość do ciebie kończy mi się ! -mówie Ona tylko na mnie patrzy i po chwili odchodzi . Ta zdzira naprawdę mnie denerwuję , no ludzie ile można ?! Idę holem mega zła i wpadam na Bruna , nie wiem czy się cieszyć czy jeszcze bardziej złościć . Zauważa to ,że jestem zła . Super szykuję się wywiad. (...)

UNFAIR~BTS FANFICTION~1. STRATA

Dodał/a: DarkQueen 2017-10-14 22:40:20 czytano 620 razy
- Wejdź, Chong. - uważając, by nie rozlać niczego na te koszmarnie drogie panele i równie drogi dywan, podeszłam do kanapy, na której siedziała kobieta. Czytała książkę, zajadając przy tym herbatniki. Odstawiłam naczynie na stole i ukłoniłam się. Kątem oka zauważyłam, jak starsza pani łapię się za nasadę nosa z zrezygnowaną miną. - Tyle razy ci mówiłam, że wystarczy jeden ukłon dziennie. Jeden. - pokazała na palcach, machając mi nim przed oczami. - Jeden! A nie trzydzieści jeden. Nie  (...)

Uwikłana. Wstęp

Dodał/a: Paula17 2017-10-14 17:43:02 czytano 784 razy
Biegnę, nie oglądając się za siebie. Mam tylko trzysta metrów przewagi. Muszę wytężyć moje wszystkie mięśnie, od tak dawna nie używane... W głowie słyszę wciąż i wciąż błagalny ton głosu ojca, który powtarzał: ,,Zabijcie mnie, ale moją małą córeczkę zostawcie w spokoju..." Naraził się górze, a teraz płacę za to ja... (...)

Niewiarygodnie szczęśliwi 13

Dodał/a: Madi 2017-10-04 22:24:04 czytano 1448 razy
- Chodź – powiedziałam do niego wstając i skierowałam się w stronę kuchni – Chyba potrzebujesz coś na kaca. - Troszeczkę – powiedział cicho, a ja uśmiechnęłam się do niego. To wciąż dla mnie taka nowość, że mam się kim opiekować i o kogo dbać. W ponad miesiąc, staliśmy się dla siebie tacy bliscy, nawet nie myślałam że to takie dobre uczucie. Myśląc sobie o tym jak wiele się pozmieniało, zrobiłam mojemu mężczyźnie alcazelter i znalazłam (...)

Moja historia

Dodał/a: Złotowłoska 2017-10-01 20:28:24 czytano 1577 razy
Tak , mam 15 lat i dużo przeżyć za sobą ale po kolei .... Mój tato poznał moją mame gdy był ochroniarzem nie ważne gdzie i tak poznał moją mame , wszystko było super prawdziwa miłość do momentu aż ja miałam przyjść na świat , nie chciała mnie jeszcze jak byłam w brzuchu wyzywała mnie od dziwek chciała popełnić aborcje i zdarzyło by się tak gdyby nie interwencja mojej chrzestnej , babci i oczywiście taty. Przyszłam na świat wszystko było super fajnie do mojego 5 roku życia , gdy po raz pierwszy (...)

Podoba mi się pewien chłopak

Dodał/a: мσżє тωσנα, мσżє иιє 2017-09-29 22:57:50 czytano 445 razy
Hej. Szukałam strony na której mogę się wygadać. No więc trafiłam tutaj. Jest taki chłopak w mojej klasie. Rok temu podobał mi się trochę, po jakimś czasie przez jedną (...)

Basia

Dodał/a: Kolorowa1232 2017-09-17 14:36:23 czytano 8072 razy
Nadal w uszach słyszę ten głos, głos który przekazał mi tą straszną wiadomość. Głos który powiedział przykro mi Basia nie żyje. To był szok byłem wściekły na tego lekarza miałem ochotę go uderzyć, dlaczego On jej nie pomógł? pomyślałem. Straciłem jedną z osób którą najbardziej kochałem. Moja wściekłość w sekundę przerodziła się w żal, nie wiedziałem co zrobić chciało mi się płakać (...)