miłość

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "miłość"

Miłość i przeznaczenie VI

Dodał/a: Pisarka 22 2019-08-16 11:25:32 czytano 47 razy
- Więc skoro już przeszliśmy na ty to może mi powiesz skąd ta mina zbolałego szczeniaczka i z jakiego powodu to picie? Ktoś Cię skrzywdził? Może mogę jakoś pomóc? No wiesz… Przyłożyć mu czy coś a może dać do zrozumienia, żeby zostawił Cię w spokoju. Twój wybór. Ja poproszę whisky. - To aż tak widać? Myślałam, że jakoś to zakryję. Nie obraz się, ale na razie nie chcę o tym mówić. Chcę się napić (...)

Życie Zoë

Dodał/a: MIŚKA 2019-08-13 17:35:00 czytano 45 razy
Pamiętam gdy spotkałam go po raz pierwszy,to było prawie 15 lat temu w małej restauracji przy West Hampstead gdzie wtedy pracowałam. Bogata nie byłam, właściwie byłam można powiedzieć biedna ale nigdy też nie myślałam o wyższej edukacji. Pracowałam odkąd miałam 18 lat a przestałam, gdy razem zamieszkaliśmy. Niedługo po tym sie pobraliśmy, on był 8 lat starszy ale to nie miało dla nas żadnego znaczenia. Dla wtedy 20-letniej mnie był  (...)

Zastój

Dodał/a: Elfie 2019-07-27 22:25:29 czytano 2 razy
Dwa lata. Dwa lata minęły odkąd widziałam jego twarz. Nie kocham go już od długiego czasu - wiem o tym. On o tym wie, wszyscy to wiedzą. Aczkolwiek do pierwszej miłości pozostaje niesamowity sentyment, niewytłumaczalny. Tak bardzo go nienawidzę, cholera, tak bardzo. A nadal, jak tylko usłyszę jego imię, usłyszę jego głos, wiecie, aż mam ciarki. I wiem, że był okropną osobą, przynajmniej dla mnie, ale.... ale właśnie, czemu był tak okropny dla mnie (...)

Miłość i przeznaczenie V

Dodał/a: Pisarka 22 2019-07-16 16:56:38 czytano 209 razy
Kiedy spojrzałam w szybę Łukasz jeszcze biegł w moją stronę. Coś krzyczał i wymachiwał rękami, ale zdążyliśmy odjechać. Dobrze ze niczego mu nie obiecywałam i w jakimś sensie mogłam być wolna. W mojej torebce zaczął dzwonić telefon, ale kiedy spojrzałam na wyświetlacz odrazu nie miałam zamiaru go odbierać. Czego on do cholery chce? Wyciszyłam. Potrzebowałam teraz chwili spokoju i trochę samotności. Limuzyna odjechała, a ja  (...)

Tęsknota za ideałem

Dodał/a: Takietam 2019-07-11 23:55:54 czytano 47 razy
Po tych słowach zastanawiałem się czy jej nie pocałować. Jednakże ona dalej miała chłopaka, a ja nie chciałem byc powodem dla którego ona zniszczy związek. Usiedliśmy sobie na trawie cały czas sie przytulając. Opowiadaliśmy sobie historie których nikomu nigdy bym nie powiedział. Niestety trzeba było się już żegnać. Była już 4.30 nad ranem a ona miała pilne sprawy następnego dnia. Na pożegnanie przytuliłem ją tak jakbym miał już jej nigdy nie  (...)

Ona i On

Dodał/a: xvViksyvx 2019-06-02 22:04:05 czytano 97 razy
Hej! Mam na imię Emilia i mam za tydzień 18-ste urodziny. W tym ważnym dla mnie dniu wraz z moją najlepszą przyjaciółką wylatujemy do deszczowego Londynu na studia, ale przed nami jeszcze są wakacje, które już mamy zamiar tam spędzić. Jestem niską, szczupłą brunetką o niebieskich oczach (...)

Spełnione marzenia - prolog

Dodał/a: Allie200 2019-05-11 22:23:27 czytano 60 razy
18-nasto letnia Melania ma bogatych ale bardzo zapracowanych rodziców którzy interesują się tylko prowadzeniem firmy. Liczy się dla nich praca a o córce zapomnieli. Melania postanawia spełniać swoje marzenia które daleko odbiegają od tego czego oczekują od niej rodzice. Składa papiery do akadameii  (...)

Bukiet goździków

Dodał/a: emka06 2019-05-08 15:56:17 czytano 69 razy
Była 6 rano. Jasmine przebudziła się i zaspanym wzrokiem spojrzała na brudne okno przez które do pokoju wpadała struga burego światła. Dzień stanowczo nie będzie słoneczny. Przeszywający ból głowy spowodowany nadmiarem dymu papierosowego w powietrzu dał właśnie o sobie znać i nie miał zamiaru ustępować. Powoli wstała z łóżka, nogą zahaczyła o walające się po podłodze książki, które upadły i przewróciły kubek po kawie. “Niezły tu  (...)

Niegrzeczny chłopiec

Dodał/a: Martynkaaa 2019-05-06 14:05:15 czytano 97 razy
Cześć kochani! To ja Martynkaaa. Niedawno zajrzałam tu z ciekawości jak się ma moje stare opowiadanie. Jestem autorką opowiadania ,, Niegrzeczny chłopiec, które doczekało się 19 części i nie zostało skończone oraz opowiadania ,,Chłopaki też mają uczucia, które pisałam w bardzo młodym wieku. (...)

Kiedyś pisaliśmy ze sobą codziennie. Dziś nawet się nie znamy.

Dodał/a: BlackTatoo 2019-04-18 17:40:15 czytano 494 razy
Znaliśmy się. Często widywaliamy się na zajęciach sportowych. Nie specjalnie podobał mi się z wyglądu, za to charakter miał świetny. Miły, kulturalny, wesoły, śmieszny i do tego straszna gaduła. Lubiłam go jako kolegę. Zastanawiałam się czasami co taki gość jak on robi z taka kobieta jak ona. Z wyglądu? Nic specjalnego. Z charakteru? Dramat. Zarozumiała, nadeta panna z bogatego domu. Odnosiłam wrażenie, że próbuje ciągle udowodnić swoją (...)