miłość

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "miłość"

Ona i On

Dodał/a: xvViksyvx 2019-06-02 22:04:05 czytano 17 razy
Hej! Mam na imię Emilia i mam za tydzień 18-ste urodziny. W tym ważnym dla mnie dniu wraz z moją najlepszą przyjaciółką wylatujemy do deszczowego Londynu na studia, ale przed nami jeszcze są wakacje, które już mamy zamiar tam spędzić. Jestem niską, szczupłą brunetką o niebieskich oczach (...)

Spełnione marzenia - prolog

Dodał/a: Allie200 2019-05-11 22:23:27 czytano 11 razy
18-nasto letnia Melania ma bogatych ale bardzo zapracowanych rodziców którzy interesują się tylko prowadzeniem firmy. Liczy się dla nich praca a o córce zapomnieli. Melania postanawia spełniać swoje marzenia które daleko odbiegają od tego czego oczekują od niej rodzice. Składa papiery do akadameii  (...)

Bukiet goździków

Dodał/a: emka06 2019-05-08 15:56:17 czytano 19 razy
Była 6 rano. Jasmine przebudziła się i zaspanym wzrokiem spojrzała na brudne okno przez które do pokoju wpadała struga burego światła. Dzień stanowczo nie będzie słoneczny. Przeszywający ból głowy spowodowany nadmiarem dymu papierosowego w powietrzu dał właśnie o sobie znać i nie miał zamiaru ustępować. Powoli wstała z łóżka, nogą zahaczyła o walające się po podłodze książki, które upadły i przewróciły kubek po kawie. “Niezły tu  (...)

Niegrzeczny chłopiec

Dodał/a: Martynkaaa 2019-05-06 14:05:15 czytano 17 razy
Cześć kochani! To ja Martynkaaa. Niedawno zajrzałam tu z ciekawości jak się ma moje stare opowiadanie. Jestem autorką opowiadania ,, Niegrzeczny chłopiec, które doczekało się 19 części i nie zostało skończone oraz opowiadania ,,Chłopaki też mają uczucia, które pisałam w bardzo młodym wieku. (...)

Kiedyś pisaliśmy ze sobą codziennie. Dziś nawet się nie znamy.

Dodał/a: BlackTatoo 2019-04-18 17:40:15 czytano 450 razy
Znaliśmy się. Często widywaliamy się na zajęciach sportowych. Nie specjalnie podobał mi się z wyglądu, za to charakter miał świetny. Miły, kulturalny, wesoły, śmieszny i do tego straszna gaduła. Lubiłam go jako kolegę. Zastanawiałam się czasami co taki gość jak on robi z taka kobieta jak ona. Z wyglądu? Nic specjalnego. Z charakteru? Dramat. Zarozumiała, nadeta panna z bogatego domu. Odnosiłam wrażenie, że próbuje ciągle udowodnić swoją (...)

Miłość i przeznaczenie

Dodał/a: Pisarka 22 2019-04-03 15:00:31 czytano 620 razy
Zaczęłam się do niego zbliżać i powoli ściągać marynarkę z pleców. Patrzył się na mnie jak zahipnotyzowany. Nigdy tak nie robił więc jego zachowanie trochę mnie zaskoczyło,ale nie przestałam. Potem przeszłam do jego guzików w koszuli,a moje usta od razu do delikatnych pocałunków w szyję. Gdy nawet na to nie reagował spytałam (...)

No poco ma się przyjaciółke

Dodał/a: Taka__jedna 2019-03-26 01:09:56 czytano 116 razy
Czasami zdarza się tak.. Że marzenia się spełniają ale dopiero te które sobie wyobrazimy po tym jak poprzednie się nie spełnią... Agnieszka.. Dziewczyna o długich ciemno kasztanowych włosach, piwnych odbijającym światło oczach, leciutkich piegach co wakacje opowiem wam jej historie.. (Czyli moją) zacznijmy od pierwszej miłości Agnieszki gdy miała ona 8 lat. (...)

Wanda

Dodał/a: Amanda 2019-02-04 05:31:19 czytano 330 razy
Jest drobną blondynką, jej włosy są falowane i sięgają nie dalej niż do ramion. Ma na imię Wanda, pomimo wielu głosów krytyki lubi swoje imię, bo nadała jej je babcia. Ma około 167 cm wzrostu, ciemne oczy. Jej twarz jest pełna, ale jakimś cudem jednocześnie szczupła, ma ciemną oprawę oczu, mały nos, średnie usta i naturalnie ciemne i kształtne brwi. Uwielbia nauki przyrodnicze i muzykę lat 80, chociaż pod względem muzyki się nie ogranicza (...)

Crush 1

Dodał/a: Brooks 2019-01-21 22:51:05 czytano 458 razy
Deszcz spływał po mojej twarzy.Łzy zmieszały się z wodą. I tak, kładąc ostatni kwiat białej róży na jego grobie dostrzegłam wysokiego mężczyznę w garniturze. Patrzył na mnie w oddali, a po chwili dostrzegłam jak powolnym krokiem zbliża się ku mnie. W pierwszej chwili pomyślałam, że jest to być może jakiś znajomy mojego męża, którego nie zdążyłam nigdy poznać. Ubrałam rękawiczki i rozłożyłam parasol, wysyłając pożegnalnego całusa mężczyźnie, który był do tej chwili moim jedynym  (...)

Audrey Hamilton 6

Dodał/a: Alfa romeo 2018-12-23 21:57:41 czytano 267 razy
- Ten cały gówniany zarząd! W głowie się im wszystkim poprzewracało!! "nie możemy jej powiedzieć, to dla jej dobra" ! Jakiego cholera jasna dobra?! Że dziewczyna nie będzie wiedziała kim jest?! Że nie będzie w stanie obronić się przed innymi?! Po cholerę oni ten zarząd stworzyli! Jest jeszcze gorzej niż przedtem!! Zatrzymaliśmy się. Spojrzałam w jego twarz, trochę się go bałam. Może miał jakąś chorobę psychiczną? W jego oczach coś się zmieniło. Z ciepłego brązu przeszły na  (...)