miłość nastolatków

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "miłość nastolatków"

Wakacyjna Miłość Aż Po Grób

Dodał/a: wacha12122 2011-01-29 23:23:07 czytano 7333 razy
Był słoneczny dzień..Sylwia pomyślała sobie : przejdę się po plaży, przemyśle dużo spraw. Więc tak zrobiła. Jako jedna dziewczyna ze swojej klasy nie miała chłopaka, a miała już 16 lat. Postanowiła już co wieczór spacerować po plaży. Patrzeć na zakochanych.. Pewnego razu spostrzegła tam chłopaka. Spacerował sobie patrząc na morze, na fale.. w sobotni wieczór Sylwia chodząc po plaży zgubiła bransoletkę, Maciek widział jak upadła.. Był nieśmiały więc nie odważył się zagadać do Sylwii. ale za to, podniósł bransoletkę, i następnego dnia udał się o tej samej (...)

Nieplanowane ale wydarzyło sie naprawde...

Dodał/a: lenakamila 2011-01-29 11:19:21 czytano 8985 razy
Mijałam wtedy 13 lat on miał tyle samo. Więc zaczynamy....:Usiadłam na ławce obok dziewczyn ,schowałam twarz w rękach , dziewczyny usiadły obok mnie i zaczęły pytać co się stało , podniosłam się i cicho powiedziałam - popatrz na Łukasza - dziewczyny spojrzały na niego , Łukasz stał z naszymi rywalkami ( były o rok starsze ) trzymały go za ręce i ciągnęły w moja stronę , gdy były już blisko podniosłam się i spojrzałam na nie , na Łukasza nie chciałam nawet patrzeć gdy nagle jedna szepnęła mu coś do ucha uciekając i chowając się za rogiem,on wizą moja rękę i powiedział (...)

Przez przypadek

Dodał/a: jUuż_nNie 2010-12-25 01:08:06 czytano 6710 razy
Poznalam go przez przypadek. Zacznijmy od poczatku. Moj wujek ma sklep spozywczy. Pracuje tam moja ciocia ( nie jego zona ) pani d. (tak ja nazwijmy) i magda. Przychodzialm tam jak bylam mlodsza z nudow albo chcialam pogadac. Z ciocia moglam pogadac na wszystkie tematy jakie istnialy. Pewnego dnia jak bylam w sklepie z ciocia to ona powiedziala zebym popilnowala sklepu a ona idzie do toalety. Nagel do sklepu ktos wszedl. (...)

Chwila uczucia

Dodał/a: Albi 2010-12-24 21:26:49 czytano 5661 razy
Kiedy chodziłam do pierwszej klasy gimnazjum, po nowym roku do mojej klasy doszedł nowy chłopak?. Hmm, nie wiem jak go opisać?. To trudne. Pierwsza lekcja fizyki, po przerwie świątecznej, zamiast uważać na lekcji przyglądałam mu sie i nie wiedziałam, co myśleć. Na przerwach był smutny, stał przy ścianie i przyglądał się otoczeniu. Miałam ochotę podjeść, zagadać, ale... Brak odwagi. Mijały tygodnie, dzień za dniem. Uświadomiłam sobie, że podoba mi się, ale co z tym zrobić.? Hmm, cała klasa wiedziała (...)

W życiu są dni cudowne i te które zadają rany.( Miłość dwóch nastolatkow z przed dzieciństw

Dodał/a: Reniga 2010-12-24 18:16:19 czytano 4918 razy
Bohaterami Mojego opowiadania są; Renata i Marcin obydwoje zamieszkują w województwie kujawsko - pomorskim. Marcin miał wtedy 11 lat a Renata 10.Pewnego wakacyjnego dnia spotkaliśmy się ukradkiem nie znając się jeszcze wtedy on przyjechał na wakacje do rodziny. Miałam konkurencje i byli to dwie dziewczyny Marta i Klaudia. Moje koleżanki z podwórek na przeciwko. Gdy dowiedzieli się, że podoba mi się Marcin zaczęliśmy walczyć miedzy sobą.( Nie polegało to na bitwie) walczyliśmy w sposób naturalny, każda z nas próbowała się z nim umówić (...)