miłość nastolatków

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "miłość nastolatków"

Make Some Memories 10

Dodał/a: Take_Me_Home_PL 2013-01-05 16:09:52 czytano 2697 razy
Przed moimi drzwiami stała cała piątka. Ta sama piątka, która w szkole miała próbę. Miałam okazję przeprosić ich za moje zachowanie, lecz kiedy miałam już zacząć mówić tekst wymyślony w mojej głowie na poczekaniu, odezwał się chłopak w ciemnych okularach i bejsbolówce. Jego głos był bardzo dźwięczny i miły dla ucha. Miałam wrażenie, że słyszałam już ten głos. Nie wiedziałam gdzie go przyczepić.  (...)

Make Some Memories 4

Dodał/a: Take_Me_Home_PL 2012-11-29 07:00:47 czytano 3478 razy
Mimo, że nie było jeszcze strasznie chłodno, kiedy wróciłam z miasta, postanowiłam wziąć zrobić sobie ciepłe kakao , usiąść w koc, i zatopić się w swojej książce. Większość ludzi, stwierdziła, że czytając Harrego Potter, marnuję czas, a mogłabym się uczyć. Jednak ja wolałam siedzieć pod ciepłym kocem z nektarem bogów w ręku i studiować szóstą część Pottera. Niby nic ciekawego, a jednak. Czytać skończyłam około 23:00, szybko udałam się pod (...)

Make Some Memories 3

Dodał/a: Take_Me_Home_PL 2012-11-26 15:42:27 czytano 2712 razy
Zalogowałam się na Facebooka i inne portale. Na każdym huczało od plotek. Nie chcąc zostawać w tyle, postanowiłam nadrobić zaległości. Okazało się, że jakiś sławny zespół ma przyjechać nie na koncert, a na zabawę do mojego liceum. Zastanawiałam się, kto to może być, jaki zespół. Wywnioskowałam, że w mojej szkole , na balu będzie trzeba mieć maski. Zastanawiałam się po co ?. Kiedy włączyłam piosenkę Grubsona, akurat zadzwonił dzwonek. To oznaczało, że muszę się zbierać (...)

Make Some Memories (Rozdział II)

Dodał/a: Take_Me_Home_PL 2012-11-23 11:18:28 czytano 2874 razy
Tak jak się spodziewałam, zadanie z wyborami nie jest takie łatwe. Kandydatów było czterdziestu. Oczywiście w gronie do wyborów znalazł się Colin, Jonathan, Emma i Clarisse. Nic nowego pomyślałam. Przyszły nie doszły zaproponował aby przy wejściu na bal każdy oddał głos. Od razu zgodziłam się, bo i tak nie miałam iść na to, a na lepszy pomysł bym nie wpadła. Pomimo, że ze szkolnym ciachem nigdy nie rozmawiałam to jak na pierwszy raz wyszło ok. Był bardzo miły, i zadowolony (...)

Ten pamiętny taniec

Dodał/a: Shee 2012-09-24 08:06:42 czytano 5537 razy
Jessica miała 16 lat i własnie dzisiaj miała bal gimnazjalny. Był luty, na dworze mroźno i wietrznie. Pełno śniegu dookoła. Chciała, aby ten wieczór był wyjątkowy. Inny niż wszystkie. Po prostu wymarzony. Miała małe marzenie... chciała usłyszeć od Kacpra, chłopaka który był jej przyjacielem od 4 lat i jej sie podobał , że wygląda pięknie. Chciała z nim zatańczyć. Takie głupie marzenie nastolatki. Nierealne. Jej sukienka była w stylu ombre, z błękitnej u góry przechodziła (...)

Nowy rozdział w życiu (1D)

Dodał/a: love4ever 2012-09-18 08:49:38 czytano 3849 razy
Na lotnisku mieliśmy zbiórkę o 7:00. Uwielbiałam tańczyć od małego , więc kurs taneczny w wakacje był samą przyjemnością. Program kursu był bardzo fajny o 9 mieliśmy pobódkę, a o 15 kończyły się ostatnie zajęcia. W weekendy mieliśmy wolne. Na lotnisku wszyscy już się zebrali , odbyła się odprawa i poszliśmy do samolotu . Weszłam do tej wielkiej machiny. Idąc pomiędzy fotelami zauważyłam wolne miejsce , więc tam popędziłam (...)

Czy to się nie nazywa szczęście... ? Pierwszy pocałunek

Dodał/a: Oluniania 2012-08-28 07:43:03 czytano 10361 razy
Był już początek lipca. Mnie mama obudziła wcześnie rano chyba około 7.30. Miałam z nią jechać do miasta, po sukienkę na wesele. Więc pojechałam. Zapomniałam telefonu. Kupiłam sobie ładną miętową sukienkę i czarne buty. Gdy przyjechałam do domu sprawdziłam telefon. Było na nim 9 wiadomości i 12 nieodebranych połączeń. Zobaczyłam od kogo. 1 wiadomość od Justyny i 8 od Piotrka. Wszystkie połączenia były od Piotrka. Justyna napisała (...)

Here comes the rain again

Dodał/a: Tiff 2012-08-28 07:42:58 czytano 2531 razy
Staliśmy naprzeciwko siebie, uśmiechając się nieśmiale, gdy podszedłeś i zaproponowałeś. Leniwy spacer, stawianie nogi za nogą i staranie się nie wyprzedzić Cię. Chciałam by chwila z Tobą trwała wiecznie. Wiatr lekko odsłaniający nasze twarze z włosów i ten śmiech. Pamiętam doskonale, każde twoje skinienie głową. To było magiczne. Widziałam jak się denerwujesz, że Cię wyśmieje za głupstwo. Poprawiłam pieszczochę na co (...)

Czy to się nie nazywa szczęście... ?

Dodał/a: Oluniania 2012-08-24 18:36:13 czytano 4148 razy
Pamiętam to do dziś. Komers szóstych klas. Nasz komers. Gdy byliśmy w szkole to na matematyce musieliśmy stroić salę. Wystroiliśmy i poszliśmy do domu. Komers był na 17.00. Poszłam po Justynę i poszłyśmy na komers. Stoły były ułożone tak jakby na kształt koła. Usiadłam obok Justyny. Obok mnie było wolne miejsce. Usiadł tam Piotrek. Gadaliśmy o cukierkach. xD On potem się przesiadł. Obok mnie usiadła Aldona. Ja z Justyną i Magdą się śmiałyśmy i wygłupiały. Mieliśmy iść (...)

Powracająca miłość

Dodał/a: Zakochaaana ;/ 2011-02-05 21:34:25 czytano 6913 razy
Wraz z moimi przyjaciółkami dużo czasu spędzałyśmy nad jeziorem. To były wakacje. Któregoś pięknego dnia przyjechała trójka chłopaków, moje przyjaciółki dobrze ich znały, więc szybko zostałam przedstawiona. Poznałam Patryka chłopaka Marysi i Jego dwóch kolegów: Adriana i Dawida. Początkowo Dawid bardzo mi się podobał, lecz całował się z taką Beatą, za którą nie przepadam i zauroczenie prysło ;))) Ehhm no i czas na Adriana.. Ojj to było coś xdd (...)