miłość nastolatków

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "miłość nastolatków"

Nowy dom, nowa miłość 2

Dodał/a: lolik 2013-02-23 21:36:49 czytano 3004 razy
Julka założyła buty wzięła torbę i z uśmiechem na ustach wyszła z domu. Cały czas myślała nad tym co powiedział Filip. Może się mu spodobałam- myślała w duchu. Nie, na pewno nie przecież jestem od niego trzy lata młodsza i do najładniejszych dziewczyn też nie nalezę, a przecież taki chłopak jak on może mieć każdą. Szła tak i rozmyślała, gdy przechodziła przez park z dala ujrzała całującą się parę (...)

Przystojne szczęście, cz. V

Dodał/a: 4all 2013-02-21 22:56:18 czytano 3608 razy
Czułam się cudownie... Tak, właśnie tak określałam mój stan samopoczucia. Cudowny... W nocy długo wierciłam się na łóżku, nie mogąc usnąć. Zaczęło świtać, gdy moje powieki zapadły, a oddech stał się spokojniejszy. Obudziło mnie jakies stukanie. Chwila, chwila... - Co się dzieje? Podniosłam się na rękach. Wstałam i odsłoniłam zasłony okien. Matt widząc moją postać, uśmiechnął się (...)

Nowy dom, nowa miłość

Dodał/a: lolik 2013-02-20 20:11:34 czytano 3593 razy
Ostatni dzień wakacji. Julka dzisiaj przeprowadza się do brata. Cieszy się, że wreszcie może się usamodzielnić. Trudno jej było przekonać rodziców do przeprowadzki ale po długiej rozmowie doszli do wniosku, że nie jest to taki zły pomysł żeby zamieszkała razem z Kubą. On również jest zadowolony z tego, ponieważ samemu w mieszkaniu był mu trochę pusto i cieszy się z tego, że nie będzie musiał sam gotować (...)

Przystojne szczęście, cz. IV

Dodał/a: 4all 2013-02-17 13:36:22 czytano 4007 razy
Moja szeroko rozdziawiona buzia nie chciała się zamknąć z wrażenia, a oczy same sobie nie ufały. Na kartce widniała moja postać. Analizowałam całą siebie kawałek po kawałku. Pod moją osobą widniał jakis napis. Nie zdążyłam go rozszyfrować, ponieważ do pokoju wszedł Matt. Jego twarz była pogodna, a w prawej dłoni trzymał ciastka. Gdy zorientował się co zobaczyłam, znieruchomiał i wypuścił z ręki talerzyk (...)

Głupia miłość cz3

Dodał/a: lolik 2013-02-08 18:43:25 czytano 2738 razy
Zbliżał się wieczór leżąc na łóżku wpatrywałam się w sufit nagle na korytarzu zaczęły pojawiać się rozmowy i śmiechy domyśliłam się, że pewnie zwiedzanie się skończyło. Nie miałam ochoty z nikim rozmawiać, nie wiedziałam sama co mam robić. Całe życie legło mi w gruzach w przeciągu kilku sekund. Wery nie było w pokoju, ponieważ poszła na kolacje ja nie miałam ochoty więc zostałam w pokoju. Nagle usłyszałam  (...)

Głupia miłość cz 2

Dodał/a: lolik 2013-02-02 13:48:01 czytano 2530 razy
Po kilku godzinach byliśmy na miejscu każdy dostał klucz do swojego pokoju. Ja byłam w dwuosobowym pokoju tylko z Werą. Gdy weszliśmy każda zajęła swoje łóżko. Pokój był malutki ale bardzo przytulny. Była godzina 18.00. Gdy się troche odświerzyliśmy przyszli do nas chłopaki i siedzieli u nas do godziny 21.00 dłużej nie mogli, ponieważ jest cisza nocna. Gdy połozyłam się już spać długo myślałam o tym co wydarzy się przez ten tydzień (...)

Głupia miłość

Dodał/a: lolik 2013-01-30 16:16:13 czytano 3752 razy
Był piątek 1 czerwca, słońce mocno grzało .W poniedziałek Aga wyjeżdża na zieloną szkołę. Bardzo się cieszyła, ponieważ jedzie razem z przyjaciółką. Piotrek i Krystian, również jadą na co Aga cieszyła się podwójnie. Gdy zwlokła się z łóżka poszła do łazienki wziąć szybki prysznic następnie ubrała się w kremowe rurki oraz bokserkę na to zarzuciła koszulę, zrobiła (...)

Zwykły przypadek 3

Dodał/a: pikaczu 2013-01-25 16:41:27 czytano 2548 razy
-nie no żart ja już idę przebież się spokojnie ale i tak mam focha za to że z Niall spałaś a obiecałaś że zemną-powiedział i wyszedł. Ja przez chwile stałam i się rozglądałam miał na prawdę ładny pokój i taki porządek jaki ja nigdy nie miałam w pokoju . Poszłam wzięłam szybki prysznic i ubrałam czarne rurki białą bluzkę na ramiączkach zrobiłam byle jak koka i na to bandanka . Kiedy miałam już wychodzić wszedł do pokoju Harry i zakrywał rekom oczy nadal w bokserkach (...)

Zwykły przypadek 2

Dodał/a: pikaczu 2013-01-20 17:13:06 czytano 2763 razy
- idziemy jeść nie jadłem już tyle czasu_powiedział smutny. Wszyscy zaczeli sie śmiać. - No co ??- zapytał Niall. - tak głodomorze nie jadłeś 30minut tragedia_powiedział śmiejąć sie Louis. - chciałem powiedzieć że idziemy wszyscy na ten konkurs talentów co onbędzie sie tu_powiedziłą loczek.Niall odrazu posmutniał . Lili na niego spojrzała i powiedziła _ wiecie co ja tez jakoś zgłodniałam- ana twarzy Niall pojawił się uśmiech.Dziewczyna poszła sie przebrać i już po 2 minutach poszli coś zjeść (...)

Paula NA PIERWSZYM PLANIE swojego życia...

Dodał/a: Paulina.. 2013-01-18 00:25:35 czytano 2366 razy
Kolejny sms. Wiele bym dała,żaby zamiast Kacper, przy kopercie pisało Mateusz. - Paula! Kocham Cię!!!- nic nowego.Dziennie dostawałam pięćdziesiątka takich sms- ów,a Kacpra było mi bardzo żal, bo nie odwzajemniałam jego gorącego i wielkiego uczucia.Całą noc zastanawiałam się, dlaczego zakochałam się w dupku, który nie wie o moim istnieniu,a nie chłopaku, który był gotowy zrobić wszytko (...)