miłość nastolatków

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "miłość nastolatków"

Zakochana przez YOUTUBE?! cz.2

Dodał/a: zosiaktw 2014-02-26 15:35:26 czytano 2460 razy
Kiedy Ania już poszła, zebrałam myśli i postanowiłam już nigdy nie przeglądać nieznanych filmików. Ale jednak zdecydowałam się do niego napisać. Lecz, na początku postanowiłam trochę pokomentować, żeby może zobaczył mój nick i awatar. Miałam lekką nadzieję, że moje zdjęcie go jakoś przyciągnie. Wszyscy mi mówili, że jest ładne. Od razu postanowiłam komentować (bez przesady) filmiki typu pokazywanie jakiejś paczki np. kostek Rubika do obliczeń i tam na jakieś zawody (nie znałam się (...)

Zakochana przez YOUTUBE?! cz.1

Dodał/a: zosiaktw 2014-02-22 23:02:43 czytano 2963 razy
Ale, potem natknęłam się na przystojnego chłopaka. Trollował (robił sobie żarty) ludzi na chacie. Bardzo mi się spodobał, ponieważ jak już wspomniałam był bardzo przystojny. Bardzo mnie też rozśmieszył. W informacjach jego kanału przeczytałam, że ma 14 lat i jest singlem. Ucieszyło mnie to, ale nie wiem czemu, przecież się w nim nie zakochałam. Jak już to lekko zauroczyła mnie jego uroda. Miał kruczoczarne włosy i brązowe oczy. Od razu do mnie przemówiły. Chyba moja koleżanka  (...)

Ukryta Miłość cz.V

Dodał/a: Domi;d 2014-02-11 11:11:07 czytano 2989 razy
-Daj mi się spokój. Lepszy nie jesteś. – powiedziałam w złości i odeszłam od niego. Chłopak coś jeszcze mówił ale nie miała ochoty go słuchać. Szłam chyba w stronę parku. Błąkałam się po nim kilka godzin. Postanowiłam wracać bo robiło się ciemno. Kiedy wróciłam do domu. Przywitałam się z mamą, która już wróciła z pracy i powiedziała, ze mam gościa, i siedzi on w salonie. Ździwiona poszłam i zobaczyłam Paulinę. Moja przyjaciółkę, ymmm byłą przyjaciółkę (...)

Our Little Secret

Dodał/a: Lea a 2014-01-29 15:02:53 czytano 1467 razy
- Aha, to smutne - przytuliłam się do Nialla i tak tańczyliśmy już nic nie mówiąc. Harry mi się podoba, a to co go spotkało jest po prostu smutne. Dopiero o 3 nad ranem wróciłyśmy do mieszkania. Wymieniłam się z chłopakami numerami, co było dość trudne z Harry, gdyż kupił od kogoś narkotyki i wziął o wiele za dużo. Chłopaki trzymali go pod boki, by się nie przewrócił. Gdy tylko dotarłyśmy do domu od razu poszłyśmy spać. Jak dobrze, że jutro niedziela i nie muszę iść do pracy (...)

Ukryta Miłość cz.IV

Dodał/a: Domi;d 2014-01-24 17:41:25 czytano 3167 razy
Biegłam ciemna, brudna ulica, szyby domów do okoła były doszczędnie powybijane. Czułam jak pot spływa mi po czole i plecach nie zważając na to biegłam dalej. Nie miałam odwagi się odwrócić, ale moja podświadomość mówiła mi, że goniący mnie mężczyzna jest uzbrojony, nie miałam jednak śmiałości zamiaru tego sprawdzić. Bałam się, pierwszy raz od dłuższego czasu się bałam. Skręciłam. Alejka w której się znalazłam była węższa a może sprawiała wrażenie takiej przez śmieci znajdujące się na (...)

Ukryta Miłość cz.III

Dodał/a: Domi;d 2014-01-20 12:29:33 czytano 3462 razy
-Co się stało? Co się stało? Ty mnie pytasz co się stało? Skoro sam się nie domyślasz ta oznacza, że nic..-odwróciła się z powrotem i ruszyła w stronę domu . W oczach zabłysły łzy nie trzeba było długo czekać aby strumyczkiem spłynęły po policzku. Kiedy wróciła do domu rzuciła plecak w korytarzu i wbiegła po schodach do swojego pokoju, położyła się na łóżku i już nie powstrzymywała łez. Telefon zadzwonił po raz kolejny, spojrzała na wyświetlacz na którym co rusz pojawiał się komunikat „ 20 (...)

On, Ona, On cz.11

Dodał/a: navix 2013-12-14 08:09:29 czytano 5743 razy
Odwróciłam się i odeszłam do mojego pokoju. On stał krzyczał moje imię i słowo przepraszam. To nic nie dało. Kropelki po moich policzkach płynęły jeszcze szybciej. Nie umiałam się powstrzymać. Trzasnęłam drzwiami. Położyłam się na łóżku. Łkałam jak małe dziecko. Co On sobie o mnie myśli. To mój chłopak. Wiem, że może po alkoholu nie panuje nad sobą, ale jak może mi nie ufać. Jak mógł mi to wykrzyczeć w twarz ? Rozległo się pukanie do drzwi mojego pokoju. Tego się spodziewałam (...)

V&R cz.4

Dodał/a: Kajka. 2013-12-06 19:58:59 czytano 2439 razy
Do domu wróciłam wykończona. Była dopiero 16, a ja czułam się jakby był środek nocy. Nalalam sobie pełną wanne wody i dodałam kilka kropel olejku. O tak, dluga, goraca kąpiel to zdecydowanie to, czego teraz potrzebuje. Po około godzinie spędzonej w łazience wyszłam, ubralam dres i usiadłam przed telewizorem. Niestety nie było mi dane odpocząć, bo nagle ktoś zadzwonił do moich drzwi (...)

Nad brzegiem jeziorka cz.8

Dodał/a: SmileIsLove 2013-12-04 09:01:10 czytano 2396 razy
-Nie ! przyszłam zabrać swoje rzeczy i powiedzieć ci, że nie jestem już twoja córką, nienawidzę cię rozumiesz.- wykrzyczałam i odeszłam w stronę mieszkania. Nadal nikogo nie było więc zaczęłam jakoś gdzieś upychać te rzeczy aby chłopacy nie domyślili się gdzie byłam. Po godzinnym sprzątaniu itp. usiadłam na łóżku i zaczęłam myśleć o tym wszystkim co się ostatnio stało. Pech chciał, że najbardziej pamiętałam te najgorsze chwilę, w  (...)

Ukryta Miłość cz.II

Dodał/a: Domi;d 2013-11-30 18:29:56 czytano 4045 razy
Później tylko dziewczyna rozmyślała czy iść na tą imprezę czy nie . Z przemyśleń wyrwało ją przyjście SMSa to od Pauli – pomyślała Lena . Treść SMSa brzmiała następująco „masz być na imprezie bo inaczej cię uduszę. KC Paula 3” . Dziewczyna nie odpisała tylko odłożyła telefon i wzięła się za odrabianie lekcji . Kiedy skończyła naukę , zeszła na dół i zobaczyła jak jej rodzice siedzą razem i oglądają film , więc postanowiła, ze nie będzie im przeszkadzać i poszła do swojego pokoju , wzięła (...)