miłość nastolatków

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "miłość nastolatków"

Sztuka dorastania

Dodał/a: lisa23 2014-08-25 22:01:46 czytano 5855 razy
Powoli doszłam do szkoły. Emma wyściskała mnie i poszłyśmy pod klasę. Rozejrzałam się po ludziach, mój wzrok utkwił na...tym chłopaku! Dowiedziałam się, że ma na imie Zac i jest najbardziej rozchwytywanym chłopakiem w szkole. Jest z Sierrą, ale plotkują, że mają umowę, i on robi to dla jej popularności. Spodobał mi się, ale wiedziałam, że nie mam u niego szans. To zwykły lamer (...)

Historia z życia - cz. 1 - Wstęp

Dodał/a: zakochanbezpamięci 2014-07-08 09:33:31 czytano 3587 razy
Jestem zwykłą 14 letnią nastolatką, prawie zwykłą. Odchylam się odrobinę od innych. Tym że nie chodzę cała kolorowa, nie szleje za 1D itp. Co prawda nie mam nic do tych osób, ale ja jestem inna. Chodzę ubrana na czarno, kocham koszule, moje glany i kostka całego w naszywkach. Słucham rocka, metalu, trochę punku. Moimi ulubionymi zespołami są Coma i Fall Out Boy. Ale po za tym jestem jak inni mam ok. nie całe 165 cm, zielono-szare oczy, brązowe włosy, z wyglądu jestem podobno (...)

Ukryta Miłość cz.IX

Dodał/a: Domi;d 2014-05-29 17:28:07 czytano 3425 razy
-Uwielbiam – powiedziałam prawie niesłyszalnym głosem. – Chciałeś się ze mną spotkać, więc jestem , o co chodzi ? – zapytałam, bardzo ciekawa odpowiedzi. - Tak chciałem się z Tobą spotkać, ponieważ chce Ci coś bardzo ważnego powiedzieć. A mianowicie , to, że Cię Kocham i chce z całego serca Cię przeprosić za wszystkie moje błędy. Za ten pocałunek też, chociaż cieszę się, ze to zrobiłem, gdyż ten pocałunek był najlepszy w moim życiu. Wiem, że możesz mnie nienawidzić za to  (...)

Dziwne, nietypowe i wspaniałe cz.1

Dodał/a: zosiaktw 2014-04-25 19:04:03 czytano 2894 razy
wybiłam. To też chyba jakoś zrobiło mnie popularniejszą. Nagrywam też z bardzo miłym gościem, starszym o jakieś 7 lat i innymi ludźmi w moim wieku, 2 lata starszymi - na youtube to normalne. Ostatnio nagrywałam z Pawłem i Jasiem. Paweł ma 26 lat a Jaś tyle co ja czyli rocznikowo 18. Nie znałam wcześniej Jasia, ale jest bardzo miły. Ma niski głos i to tak ładnie brzmi. Ciekawe czy jest przystojny.. ;) Mieszkam sama z mamą i z bratem. Tata nas zostawił. Mój brat ma na imię Michał i jest w moim (...)

Ukryta Miłość cz.VIII

Dodał/a: Domi;d 2014-04-23 15:15:30 czytano 2795 razy
Wróciłam do domu, rozpakowałam zakupy i udałam się do swojego pokoju z zamiarem posłuchania muzyki. Słuchałam tak, dopóki nie usłyszałam walenia do drzwi. Trochę się wystraszyłam, ale zeszłam na dół, aby otworzyć. Okazało się, ze to mama wróciła z pracy a zapomniała rano kluczy. Ucieszyłam się, że nie będę musiała siedzieć sama. Julka nocowała u koleżanki, a tato miał na wieczorną zmianę. Usiadałam z mamą w salonie i opowiedziałam jej o wszystkim co się dziś wydarzyło (...)

Zakochana przez YOUTUBE?! cz.4

Dodał/a: zosiaktw 2014-04-11 17:39:04 czytano 2812 razy
Odeszłam w końcu i znowu.. poczułam się dziwnie.. jak by się na mnie patrzał. Postanowiłam zaryzykować i zatrzymałam się, niby to szukając w torbie telefonu, jak go wyjęłam to zanim go odblokowałam sekretnie spojrzałam w odbicie i tak! Widziałam jak na mnie zerka co chwilę!! No, ale co to mogło znaczyć? Przecież po prostu odchodziłam, czy to logiczne? Nie wiem... Ah.. czemu ja mam takie problemy? W sumie chyba naturalne. Zapięłam torebkę i poszłam w stronę Ani. Chwila.. gdzie ona  (...)

Ukryta Miłość cz.VII

Dodał/a: Domi;d 2014-03-24 16:31:56 czytano 2868 razy
-Tak- chłopak spuścił głowę. A we mnie coś się zagotowało – mówisz, że wariujesz, ale do mojej byłej przyjaciółki się przytulasz. Chłopak się nie odezwał słowem – wiedziałam, jesteś taki sam jak wszyscy inni. Po tych słowach odeszłam pod klasę, gdzie spotkałam znajomych. Lekcje minęły szybko. Poszłam do szatni po kurtkę i spotkałam w niej Oskara. Nie zwracając na niego uwagi wyszłam. Wróciłam do domu , odrobiłam lekcje i weszłam na fb a, że nie było nic ciekawego to wylogowałam (...)

Zakochana przez YOUTUBE?! cz.3

Dodał/a: zosiaktw 2014-03-19 10:35:42 czytano 3654 razy
Na moje szczęście, wcześniej zapomniałam wypakować t-shirt Jasia (Jaś miał fanów i własne koszulki) i turkusowe spodenki (nie mam pojęcia co one tam robiły) Ubrałam je i wyglądałam może jeszcze ładniej. Upięłam włosy w wysoki kucyk a mam ładne gęste włosy. :D No i poszłyśmy na ławeczkę przy fontannie. Chyba ładnie wyglądałam bo chłopcy się za mną oglądali, ale ja ich miałam gdzieś. Aha no i zapomniałam dodać, że ta koszulka Jasia to nie był jakiś wzorek tylko zdjęci jego twarzy  (...)

Our Little Secret

Dodał/a: Lea a 2014-03-17 21:53:50 czytano 1880 razy
- Więc Megan jak w Londynie ? - zapytał w końcu tata. Zerkając delikatnie na nią. - Dobrze, radzę sobie - odparłam . - Tak dobrze, że zapomniałaś, że Twój ojciec jeszcze żyje i czasem wypadałoby go odwiedzić- wtrąciła się Rosalie. W głowie Megg kłębiło się tyle myśli by po prostu wytargać ją za te jej sztuczne kudły i wycisnąć botoks z policzków. - Sama mi zabroniłaś, nie pamiętasz ? - zapytała, zaciskając ręce w pięści pod stołem. - oh nie rozśmieszaj mnie - rzuciła żona taty. Bawiąc się  (...)

Ukryta Miłość cz.VI

Dodał/a: Domi;d 2014-03-15 20:20:42 czytano 2881 razy
Nie wiedziałam co o tym myśleć. Z jednej strony byłam zła na Oskara, ale z drugiej kiedy mnie przytulił czułam się nieziemsko. Jestem nienormalna. Ale.. Wyszłam z wody , ponieważ wracaliśmy. Kiedy wróciliśmy , szybko odrobiłam lekcje. Nagle dostałam smsa o treści: „dzisiejszy dzień był najlepszy w moim życiu, chciałbym znowu mieć Cię w ramionach :3 Oskar :*”. Mimowolnie uśmiechnęłam się do telefonu, lecz nie odpisałam. Poszłam się wykąpać i weszłam do łóżka. Leżąc tak (...)